Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
DevotedViolator- girl
Üdv!
Tegnap bébiszitterkednem kellett, mert átjött anya kolleganője a két lurkójával és velük kellett játszanom, mondanom se kell, eléggé lefárasztottak agyilag biggrin.gif Este fél 10-kor mentek el, már nem volt kedvem ide feljönni. A kisfiú ált sulis, szeptemberben megy harmadikba a kislány most lesz elsős, anya fogja tanítani.
A kissrácot bevezettem a szerepjáték rejtelmeibe, amikor vele egyidős voltam, azt játszottam akkori barátnőmmel és megtanultam az rpg alapjait a lapozgatós könyv segítségével biggrin.gif A lapozgatós könyvben számokhoz van írva a sztori, és a sztori folytatásához a megfelelő számhoz kell lapozni közben dobálni kell kockával. A karilapra kell vezetni a karakter adatait, felszerelését ..stb. és ezek változásait. A könyvben le van írva, hogy kell kidobálni az értékeket, leírja a csata menetét, szóval tök jó, de ez csak az alap az rpghez az igazi szerepjáték ettől jóval több, komolyabb.
Vica, örülök, hogy tetszett a képeslap, és örültem a képeknek is:)
Mode93
Szia Fruzsi biggrin.gif

Öcsém, 2 gyerek... XD uhh XD
DevotedViolator- girl
Aranyosak, csak néha kissé fárasztóak tudnak lenni biggrin.gif
Mode93
Egyetértek XD XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 16:49:12) *



Ó helló Mr.Wilder.Örülök,hogy látom.... biggrin.gif

Helló hugik. biggrin.gif

Nálunk ma délután itt volt az egyik szomszéd asszony két fiával.Úgyhogy 3 gyerek nyüzsgött.... smile.gif
DevotedViolator- girl
Szia Vica! Na, akkor Petra se unatkozott biggrin.gif Te mióta magázod a sógit? biggrin.gif
vicuska
tessék mire idejövök eltüntök.....
Mode93
Ahh még én hogy örülök, hogy látom XD XD XD

Akkor az utóbbi 2 napban mindenki gyerekezett XD
DevotedViolator- girl
Én itt vagyok!
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 18:35:32) *
Szia Vica! Na, akkor Petra se unatkozott biggrin.gif Te mióta magázod a sógit? biggrin.gif

Ja itt vagy?

Épp ez az,hogy a nagyobbik akart vele haverkodni de a Petra nem díjjazta. biggrin.gif

Most így jött ki a számon,hogy magáztam..... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 18:36:53) *
Ahh még én hogy örülök, hogy látom XD XD XD

Akkor az utóbbi 2 napban mindenki gyerekezett XD

Én szinte mindennap gyerekezek mert mindennap találkozom a másik anyukával meg a fiaival..... biggrin.gif
Mode93
ááá éééérteeeeem biggrin.gif
DevotedViolator- girl
19 évesen majdnem gyerekem lett, hajszál híján..Gólyatáborban ungibungiztam gumi nélkül, teszem hozzá, a srác tök részeg volt, alig tudtam kirugdosni az ágyból még amikor mondtam neki, hogy menjen, azt mondta, hogy nem megy sehova amíg én el nem jutok a Mount Everstre wacko.gif Végül aztán sikerült kirugdosnom, a hök akkori tagjával sikerült megbeszélnem a dolgot, majdnem nődokihoz mentem, hogy esemény utáni tabit szedjek be, felhívták a srácot is, aki ráadásul nem hallgató volt, hanem külsős...Debiben féltem a doberdó utcán a buszállomáson végigmenni, nehogy összefussak vele, ugyanis ő is debreceni. A fickemben az a rész, amikor Zoé meséli a negatív szexuális élményét, velem esett meg a valóságban, bár kissé megváltoztattam, de alapkoncepciója sajnos velem esett meg wacko.gif
vicuska
Fru jesszus..... blink.gif
Mode93
Fruzsi, te ilyen rossz gyerek voltál? XD XD


Ahh bárcsak nekem is ezt mondaná Alan, hogy addig nem megy el, amíg el nem juttat a Mount Everest-re.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Bocsi, ma nagyon rá vagyok kattanva XD XD XD XD
vicuska
Miért Mode nem szoktad eljuttatni? biggrin.gif
Mode93
Hát deeeeee, de az más XD
DevotedViolator- girl
Hát igen. Azért történt meg, mert fel voltam pörögve, pedig tök józan voltam, az eset után egész éjjel bőgtem, elment az étvágyam, alig tudtam az ebédet letuszkolni a gyomromon. Az eset miatt elég erős lelkiismeret furdalásom volt és iszonyú bűntudat. Emiatt a pasim se engedtem magamhoz közel fél évig ilyen téren, én alapból kissé bizalmatlan vok a pasikkal, sokat kapásból elzavarok, mert félek, ezek után pláne. wacko.gif
Mode93
úú bakker szemembe mondta volna ott áprilisban XD XD XD XD

Hát akkor ti már nem látnátok itt XD

Na hát én alapból nem engedem közel magamhoz a pasikat smile.gif
vicuska
Fru el is hiszem,hogy utána nem akartál közel engedni magadhoz pasit fél évig.Szegényke..... unsure.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 18:53:05) *
úú bakker szemembe mondta volna ott áprilisban XD XD XD XD

Hát akkor ti már nem látnátok itt XD

Na hát én alapból nem engedem közel magamhoz a pasikat smile.gif

Annó én sem voltam az a fajta aki szíre-szóra lefekszik valakivel.A férjemet is megvárattam kicsit.
DevotedViolator- girl
HeheXD Rovinjban is rosszalkodtam ámXD Volt ott egy napernyőtartó, de ernyő nem volt benne. Kimentem kicsit addig, míg anyáék készülődtek a városi sétához Fru meg fogja magát, megragadja a tartót, elkezdi bele hangosan énekelni a dirty sticky floor-t, hidden housest, black and blue againt, lovermant meg még számos mode dalt, közben a bal kezével bűvöli a tartót, mint koncikon Dave a mikrofonállványt biggrin.gif
Mode93
Fruzsi XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
De megnéztelek volna XD XD
vicuska
Fru biggrin.gif

Mode küldtem neked e-mailt......koncert..... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Még szerencse, hogy nem volt közönségem, egyébként is direkt úgy intéztem hogy lehetőleg ne lássa senki biggrin.gif
vicuska
Fru ha jól rémlik azt írtad pár napja,hogy a legnagyobb melegben fick-et írtál a nyaraláskor...ügyes kislány.... smile.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 19:00:23) *
Még szerencse, hogy nem volt közönségem, egyébként is direkt úgy intéztem hogy lehetőleg ne lássa senki biggrin.gif

biggrin.gif
Mode93
Nézem biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Igen, írtam egy fejezetet, de még nincs befejezve. Egyébként, amikor kiéltem magam, anya kijött, hogy mit csinálok idekint hát én egy szót se szóltam biggrin.gif Egyébként le se tagadhatom, hogy mode-os vagyok, nem hazudtoltam meg magam biggrin.gif
vicuska
Mode légyszi majd csicseregjél,hogy működtek-e a linkek.... biggrin.gif

Fru hát nem is tagadhatod le,hogy Mode-os vagy...sőt legyél csak rá büszke..... biggrin.gif
Mode93
Vica jó a link, ez a 3 link egyben az egész koncert?
vicuska
igen Mode . smile.gif

Örülök,hogy működnek....

Majd jövök.....
DevotedViolator- girl
Vica, én nem is szégyellem biggrin.gif Az jutott eszembe pár napja, hogy én mindig megtalálom a hozzám hasonlóan lökött embereket, valahogy bevonzom őket biggrin.gif A fiúk se teljesen normálisak, nem véletlen az se hogy a dm-et hallgatom a legtöbbször biggrin.gif Valahol olvastam, bár nem tudom, hogy mennyire igaz, de állítólag egyszer koncert előtt Dave azt firkálta az öltözőajtóra, hogy warning és azon röhögött fél óráig biggrin.gif Én se lettem volna rest, fölé firkáltam volna h two minute aztán továbbadva a többieknek a filcet, rövidesen a dal szövege ott virított volna az ajtón biggrin.gif A guns n posers sztorit ismeritek, hallottatok róla? Nekem mikor Szilvi mesélte, olyat röhögtem biggrin.gif
Mode93
Fruzsi, ezt én is hallottam, szerintem a Stripped-ben volt tongue.gif


Dave lökött, ez igaz biggrin.gif Persze jó értelemben..biggrin.gif Én is tőle örököltem a lököttségemet XXXXDDDDDD
DevotedViolator- girl
HeheXD
Mode93
biggrin.gif biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Egyébként a normális emberek olyan uncsik, nem? biggrin.gif
Mode93
Azok biggrin.gif

Na lejött a koncert, hát nem tudom, így ki lehet-e írni cd-re, de meglátjuk
Jajj a Home olyan szép wub.gif
DevotedViolator- girl
Igen, szerintem is, már csak a szövege is, Martin egy zseni smile.gif
Mode93
Dave aszonyga: Miszter Mártin El Góóóó XDDDDD
imádom ezt a hapsit XD


Az bizony, egy zseni. Nem is tudom, azt hiszem az volt az a szám, amelyiken majdnem bőgtem ott...
DevotedViolator- girl
Aki ilyeneket tud írni, az egy zseni smile.gif Most a Judas-t hallgatom, az is gyönyörű. " Walk on barefoot for me suffer some misery if you want my love.."
Mode93
Jajj a Judas....azt nagyon szeretem....olyan szép rolleyes.gif
DevotedViolator- girl
A DM-et Martin vagy Dave nélkül el se tudom képzelni, már annyira összeforrtak a DM-mel, hogy ha ők nem lennének benne már teljesen más lenne smile.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 19:32:43) *
Azok biggrin.gif

Na lejött a koncert, hát nem tudom, így ki lehet-e írni cd-re, de meglátjuk
Jajj a Home olyan szép wub.gif

nekem a férjem összehozta valahogy,hogy mivel külön linken vannak ne hallatszódjon benne szakadás vagy ilyesmi.....

nya azért örülök,hogy le tudtad szedni
Mode93
Hát az már nem is Depeche Mode lenne akkor.
Az már Átváltozott Mode lenne XD


Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 19:46:24) *
nekem a férjem összehozta valahogy,hogy mivel külön linken vannak ne hallatszódjon benne szakadás vagy ilyesmi.....

nya azért örülök,hogy le tudtad szedni


Hát amikor megírta a cd-t, biztos beállította, hogy a számok között ne legyenek szünetek. olyat elvileg én is tudok csinálni
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 19:15:58) *
Vica, én nem is szégyellem biggrin.gif Az jutott eszembe pár napja, hogy én mindig megtalálom a hozzám hasonlóan lökött embereket, valahogy bevonzom őket biggrin.gif A fiúk se teljesen normálisak, nem véletlen az se hogy a dm-et hallgatom a legtöbbször biggrin.gif Valahol olvastam, bár nem tudom, hogy mennyire igaz, de állítólag egyszer koncert előtt Dave azt firkálta az öltözőajtóra, hogy warning és azon röhögött fél óráig biggrin.gif Én se lettem volna rest, fölé firkáltam volna h two minute aztán továbbadva a többieknek a filcet, rövidesen a dal szövege ott virított volna az ajtón biggrin.gif A guns n posers sztorit ismeritek, hallottatok róla? Nekem mikor Szilvi mesélte, olyat röhögtem biggrin.gif

hehe ez a Dave.... biggrin.gif

a guns-os sztorit még nem hallottam.....

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 19:47:32) *
Hát az már nem is Depeche Mode lenne akkor.
Az már Átváltozott Mode lenne XD




Hát amikor megírta a cd-t, biztos beállította, hogy a számok között ne legyenek szünetek. olyat elvileg én is tudok csinálni

ja meg szokta gépészkedni valahogy de én nem konyítok hozzá.... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 19:37:53) *
Igen, szerintem is, már csak a szövege is, Martin egy zseni smile.gif

bizony Martin nagyon tud.... smile.gif
Mode93
biggrin.gif Majd megoldom biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Meg különben is, úgy se találnának egykönnyen hozzájuk hasonló embereket, mert belőlük csak egy van smile.gif Ifipásztorom is nagy Mode fan volt annak idején, de megjegyezte, hogy Dave nem vmi jó példakép mert narkózott. Mondtam neki h nekem pont azért példakép ő, mert annak ellenére, hogy narkózott, ki tudott mászni belőle, és akárhányszor padlóra került, mindig talpra tudott állni, és én többre becsülöm az ilyen embert, mint akinek "tökéletes" az élete. Meg ugye ő nem megcsinált díszbúza, mint a trendi zenészek smile.gif Sajnos rajta kívül nem sokan mondhatják el magukról, hogy ilyen szerencsésen megúszták a dolgot.
Mode93
Nekem is nem egy ember mondta, hogy ne Dave legyen a példaképem, amiért drogozott. Mind a 2 embernek elmondtam, hogy nekem nem azért a példaképem, amiért drogozott, mert én sosem csinálnék olyat... hanem azért, amin ennyi idős fejével már átment az életben, és mindent átvészelt szerencsére. Drogot, szívrohamot, daganatot... és még mindig él.. Meg eleve egy annyira aranyos ember, nem lehet nem szeretni. Én nagyon szeretem Őt, fontosabb még Alannél is, akármilyen hihetetlen.
vicuska
Fru Dave-el kapcsolatban folyton a narkós múltjával jönnek és ezért tudok haragudni.....mármint a sajtóra.....elmúlt kész....miért emlegetik folyton?Amit mondtál azzal egyet értek.Becsülendő,hogy ki tudott mászni belőle.

Kül hallottam már olyanról,hogy valaki mesélte,hogy beszóltak neki amiért DM rajongó és közölték vele ,hogy tud egy drogos alkoholista bandáért rajongani.....
Mode93
Vica erről a beszólásról már én is hallottam. Az embereknek könnyebb hallás alapján ítélni bárkit is , mint hogy egy kicsit utána nézne a dolgoknak. Fingja nincs semmiről, de azért beszólogat...

Drogos múlt, hát gondolom az izgalmasabb, azért hozzák fel folyton.

Dave a lehető legjobb példakép ezen a világon..
vicuska
Kétségtelen tény,hogy Dave drogos volt és Martin meg piás de felvállalták becsületesen,hogy azok voltak nem tagadták vagy szépítették a dolgot becsületükre legyen mondva.Plusszban sikeresen túl vannak mindketten a dolgon ami szintén becsülendő és tiszteletet érdemel.
Mode93
Ha már Dave smile.gif



Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.