Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 14. - 20:54:45) *
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



veeeeeehehehehheheheeee

Na Vica. Most, hogy így kitárgyaltuk A Wilder házaspár magán dolgait, mehetek bugyit cserélni XDDD



Na hali itt! Végre tudok írni! Hehehe hugiXD
name
Hát Mode, azért van itt is szöveg rendesen.
Besz.rtam a röhögéstől. Krémsajt és társai. Ááááááááááááááá laugh.gif
DevotedViolator- girl
Na végre tudok irkálni ide, ennek örömére holnap elmesélem az álmom Vicának biggrin.gif Trixx: Mode már csak ilyen gyagya, az én hugom biggrin.gif
Mode93
Hejj, itt bandáztok??
XDD

Trixx: Hát igen a krémsajt biggrin.gif Megyek is megkukkantani XD

Fruzsi tegyél már majd ki valami avatart XD
Csinálok neked, milyet akarsz? biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 14. - 21:12:55) *
Na végre tudok irkálni ide, ennek örömére holnap elmesélem az álmom Vicának biggrin.gif Trixx: Mode már csak ilyen gyagya, az én hugom biggrin.gif



ja, hát agyilag mi ketten..... DANGER! XD
name
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 14. - 22:33:09) *
Hejj, itt bandáztok??
XDD

Trixx: Hát igen a krémsajt biggrin.gif Megyek is megkukkantani XD

Fruzsi tegyél már majd ki valami avatart XD
Csinálok neked, milyet akarsz? biggrin.gif

Igen, itt.

Ja hogy kéznél van????? Tudsz élni! biggrin.gif
Jó éjt itt is!
Mode93
A másik szobában ..biggrin.gif készíti az ágyat tongue.gif
hahahaa XD

Jó éjszakát biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Na drágaszágaim elhúztam aludni. A DM legyen veletek! XD
name
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 14. - 22:53:59) *
Na drágaszágaim elhúztam aludni. A DM legyen veletek! XD

Jó éjt, megyek én is! smile.gif
Nekem elég lesz csak Martin wink.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 14. - 20:54:45) *
biggrin.gif biggrin.gif



veeeeeehehehehheheheeee

Na Vica. Most, hogy így kitárgyaltuk A Wilder házaspár magán dolgait, mehetek bugyit cserélni XDDD

Reggelt. biggrin.gif

hehe Mode úgy is mentél fürdeni tehát egyébként is le kellett volna venned a bugyit. biggrin.gif

Idézet (Trixx @ 2010.06. 14. - 21:57:57) *
Hát Mode, azért van itt is szöveg rendesen.
Besz.rtam a röhögéstől. Krémsajt és társai. Ááááááááááááááá laugh.gif

Ja kissé eleresztettük magunkat.

Hát a krém sajton én is röhögtem. biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 14. - 22:12:55) *
Na végre tudok irkálni ide, ennek örömére holnap elmesélem az álmom Vicának biggrin.gif Trixx: Mode már csak ilyen gyagya, az én hugom biggrin.gif

Szia Fruzsi.Üdv újra. smile.gif

Oké meséld csak az álmod.Kíváncsian várom.

Hehe "Mode már csak ilyen gyagya, az én hugom"...ezt én is mondhattam volna.... biggrin.gif
Mode93
Milyen jó nekem, hogy 2 ilyen lökött nővérem van..biggrin.gif wub.gif

Na kéremszépen. Mivel nem láttam értelmét fölöslegesen ádigálni az iskolában negyed 12-ig, fogtam magam és 3 perc alatt haza tekertem. Ugyanis mozi van a tornateremben, DE
1.) Fél társaság áll a tornaterem előtt és semmit nem csinál
2.) nem érdekel Az olasz meló című film
3.) Én is csak álltam a terem előtt
4.) negyed 12-ig ezt csináltam volna ha nem jövök haza
5.) a teremben világos van és a vetítőn a filmből semmit sem látni

Szóval mondom magamba, elmegyek pisilni egyet addig átgondolom, hogy hazamenjek-e vagy sem. Aztán amíg pisiltem, mondom haza megyek a fenébe, keresni úgysem fog senki, mert nem volt névsorolvasás a mozi előtt.... mellesleg a biciklis résznél 1-2 gyerek már épp ült föl a biciklire hogy mehessen haza. Szóval itthon vagyok XD
Itthon várt szeretett férjem és kiskutyám XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 10:13:42) *
Milyen jó nekem, hogy 2 ilyen lökött nővérem van..biggrin.gif wub.gif

Na kéremszépen. Mivel nem láttam értelmét fölöslegesen ádigálni az iskolában negyed 12-ig, fogtam magam és 3 perc alatt haza tekertem. Ugyanis mozi van a tornateremben, DE
1.) Fél társaság áll a tornaterem előtt és semmit nem csinál
2.) nem érdekel Az olasz meló című film
3.) Én is csak álltam a terem előtt
4.) negyed 12-ig ezt csináltam volna ha nem jövök haza
5.) a teremben világos van és a vetítőn a filmből semmit sem látni

Szóval mondom magamba, elmegyek pisilni egyet addig átgondolom, hogy hazamenjek-e vagy sem. Aztán amíg pisiltem, mondom haza megyek a fenébe, keresni úgysem fog senki, mert nem volt névsorolvasás a mozi előtt.... mellesleg a biciklis résznél 1-2 gyerek már épp ült föl a biciklire hogy mehessen haza. Szóval itthon vagyok XD
Itthon várt szeretett férjem és kiskutyám XD

Szevasz Mode. biggrin.gif

Te pedig a mi lökött de imádnivaló hugunk vagy. wub.gif

Nem lesett Alan,hogy de korán haza értél a suliból? biggrin.gif

Mi az,hogy hazatekertél? Egy sztár felesége biciklivel jár? biggrin.gif
Mode93
Hát csak nem jön értem limuzin XDDD

De, nagyot nézett tongue.gif Főleg hogy leszórtam a táskám és a nyakába ugrottam aszongya nekem "Te meg mit keresel itthon?"
na mondom szép XD
vicuska
nem ment a limuzin érted?Ki kell rúgni a sofőrt.... biggrin.gif

Sejtettem,hogy ezt kérdezi mit keresel otthon ilyenkor....gondolta lesz egy kis nyugta zenét írni erre te haza mész.... biggrin.gif
Mode93
XD XD XD
Írjon zenét rajtam XD XD XD
XD XD XD

Neem, amúgy sem kéretek limuzint, minek az.. biggrin.gif
vicuska
De nem tud rajtad írni mert nem hagyod...elfoglalod mással a kezeit. biggrin.gif

Te egy szerény sztár feleség vagy. biggrin.gif
Mode93
Hát persze, nem köll ide limuzin meg anyám kínja tongue.gif
Van Alan-nek így is autója XD

Hát ha írni szeretne akkor nem foglalom el tongue.gif
De úgyis megtalálja magának a nyugis helyet, ha alkotni akar tongue.gif Most is szervezkedik, meg mit tudom én. biggrin.gif
Én meg éhes lettem és nem tudom, mit fogok enni ebédre XD
vicuska
Már megint éhes vagy? biggrin.gif

Azt eszel ebédre amit főzöl drágám magatoknak mert ugye Alan is éhes.... biggrin.gif

Nyugis hely ... a sarok....oda beszorítod... biggrin.gif
Mode93
Sarok, dehogy oda be se fér tongue.gif
Nyugis hely..hahh tudok én azt XD XD

Hát de nem tudok mit főzni xD
Nincs semmi. XD Vagy virslit eszek vagy van elvileg még egy kis tészta arra rakok valami kis cuccost XD
Azért vagyok ám éhes mert reggelit alig ettem és csak egy pici szendvicset kaptam be az iskolában.. heheheee még ott ülnék elvileg.. XD
vicuska
Tudsz nyugis helyet...az ágy mi? biggrin.gif

De ő most alkot.....ne zavard a mestert(and servant biggrin.gif ) szóval nem tud most veled hemperegni. biggrin.gif

Én ma úri asszony vagyok...nem főzök...van tegnapról maradék. biggrin.gif
Mode93
És milyen maradék van? biggrin.gif

hahaha biggrin.gif
Nem is kell, hogy hemperegjen, az megvolt tegnap XD XD
De ha nagyon akarnék akkor csak egy simogatásomba kerülne XD

Nyugis hely..hát pl. az ágy XD Aztán a saját kis asztalkája.. XD A karjaim... XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 10:54:28) *
És milyen maradék van? biggrin.gif

hahaha biggrin.gif
Nem is kell, hogy hemperegjen, az megvolt tegnap XD XD
De ha nagyon akarnék akkor csak egy simogatásomba kerülne XD

Nyugis hely..hát pl. az ágy XD Aztán a saját kis asztalkája.. XD A karjaim... XD

rakott burgonya a maradék biggrin.gif

Na és ha hemperegtetek tegnap az zárja ki,hogy ma nem lehet. biggrin.gif

ha a karjaid közt lenne akkor elterelnéd a figyelmét a zene írásról szóval maradjon az asztalkájánál te meg nyomás a konyhába főzni. biggrin.gif

Attól függ hol símogatnád hogy minden t abbahagyjon.....célirányosan a lába közöttit mi? biggrin.gif
Mode93
fuuuj azt nem szeretem XD

Dehogy zárja ki, de ma még korán van..biggrin.gif

eeeeheheheheeeeeee XDDD
Hát attól függ, általában igen, ott kell megfogdosni hogy eldobjon mindent XD
Hát hát hát azért a karjaimban is tud írni XD Tudna XD..
Alan ha dolgozik akkor dolgozik, olyankor csak a munkára koncentrál, másra nem, úgyhogy ajánlatos békén hagyni XD
vicuska
Mode a dugás napszaktól független..... biggrin.gif Ha most jön rátok akkor csináljátok ne kell megvárni az estét.

Nem szereted?Válogatós..... biggrin.gif

Na ugye tehát koncentrál...szóval te meg eredj a dolgodra.Ha kíváncsi a véleményedre majd szól. biggrin.gif
Mode93
áááháháháh XD

" a dugás napszaktól független" XD XD
Én is tudom, de ma még..annyira..nem is tudom XD De ha megint ilyeneket mondasz akkor megint le kell támadnom a férjemet XD

Eredj a dolgodra XD Oké leülök a tv elé XD XD Most is a dolgomon eredek XD Meg mindjárt eszem a jégkrémet..biggrin.gif

Igen, válogatós vagyok ez igaz XD
vicuska
jaj akkor nem mondok ilyeneket mert megzavarod szegénykét a komponálásban biggrin.gif

már megint magnumozol...akarom mondani jégkrémezel? biggrin.gif
Mode93
XD XD XD XD XD XD XD XD
Hát, most épp nem komponál xD XD Most ment ki pisilni XD XD háháhááháháááá megmondom neki hogy el se rakja azt a répát XD XD XDDDD XD !!!!


hahaha biggrin.gif
Igen, enni fogom a finom jégkrémet de előtte majd le kell futnom egyet a kutyuval biggrin.gif
vicuska
Na mondom én,hogy csak addig csűröd csavarod,hogy nem hagyod dolgozni. biggrin.gif De ugye a pisilésnél nem kell segítened neki? biggrin.gif Tudod tartani a kukut....
Mode93
kukut XD XD
Ahhoz nem kell XD nagyfiú, egyedül is megtartja...biggrin.gif

Hehh.. lakik a földszinten egy bolond nő XD nem szó szerint bolond, csak..bolond XD Reggel nem köszönt vissza.. az még csak hagyján XD nagyba nyomta most a bejárati ajtó előtt a másik nőnek a dumáját, mikor meglátott engem, gyorsan befutott a lakásba XDDD Gondolom fél tőlem XD
hehehee xD Minden évben megkérdezi hogy "kimaradtál már nyolcadikból, hányadikba mész?" XD XD XD Végül is már lassan 3 éve kimaradtam a nyolcadik osztályból.. XD

Egyébként volt már olyan, hogy Alan támadott le engem tanulás közben úgyhogy egy szót sem XD Pont olyan helyzetben térdeltem a széken, mire lekapta rólam az egy szál nadrágot oszt ja XDDD A tanulásból semmi nem lett, úgyhogy én csak hadd zaklassam XD !!!!
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 11:35:38) *
kukut XD XD
Ahhoz nem kell XD nagyfiú, egyedül is megtartja...biggrin.gif

Hehh.. lakik a földszinten egy bolond nő XD nem szó szerint bolond, csak..bolond XD Reggel nem köszönt vissza.. az még csak hagyján XD nagyba nyomta most a bejárati ajtó előtt a másik nőnek a dumáját, mikor meglátott engem, gyorsan befutott a lakásba XDDD Gondolom fél tőlem XD
hehehee xD Minden évben megkérdezi hogy "kimaradtál már nyolcadikból, hányadikba mész?" XD XD XD Végül is már lassan 3 éve kimaradtam a nyolcadik osztályból.. XD

Egyébként volt már olyan, hogy Alan támadott le engem tanulás közben úgyhogy egy szót sem XD Pont olyan helyzetben térdeltem a széken, mire lekapta rólam az egy szál nadrágot oszt ja XDDD A tanulásból semmi nem lett, úgyhogy én csak hadd zaklassam XD !!!!

Na most meg az egér és a billentyű szórakozikvelem.... dry.gif

hehe biztos megijedt a szomszéd nő azért szaladt be a lakásába. smile.gif

Igen de az más amikor téged zavar meg a tanulásban...vagy te őt amikor alkot és különben is neki határidőre kell megírni a számokat szóval csak ne zavard biggrin.gif
Mode93
Nekem is határidőre kell megtanulni az anyagot XD XD XD


ejj az az egér meg billentyű...biggrin.gif


ja fél tőlem xD



vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 11:48:24) *
Nekem is határidőre kell megtanulni az anyagot XD XD XD


ejj az az egér meg billentyű...biggrin.gif


ja fél tőlem xD


aaaahhhh ez a kép.... wink.gif jó szögből lett fotózva biggrin.gif

határidőre tanulni...na persze.... biggrin.gif
Mode93
hát nem? ha nem tanulom meg, egyest kapok..sok egyesből meg bukta van..biggrin.gif
vicuska
Nos akkor ne tessék annyit szexelni hanem tanuljál légyszíves..... biggrin.gif

te megbuksz Alant pedig elhajtja a kiadó mert elkési a határidőt. biggrin.gif
Mode93
na Jól van Vica fél jégkrém kifolyt a számból XDDDDD

Hát most már nem kell tanulni szerencsére biggrin.gif

Alan drágának meg még messze van a határidő...most még a turnéval izélget XD
vicuska
"turnéval izélget"....én azt hittem veled... biggrin.gif

"na Jól van Vica fél jégkrém kifolyt a számból "...csukd be a szád és akkor nem folyik ki biggrin.gif

igen de azért a turné közben sem ajánlatos lefárasztanod túlságosan akkor hogy bírja majd a bulikat lenyomni? biggrin.gif
Mode93
jajj Vicaaa xD XD
Velem is izélget xD XD
Jajj istenem XD


Be volt csukva XD XD

Turné közben nem is szoktam annyira..biggrin.gif
vicuska
még szép,hogy veled is izélget... biggrin.gif

ha be volt csukva akkor hogy folyt ki?hirtelen eltátottad a szád? biggrin.gif

turné közben nem csak a bulik után a öltözőben.... biggrin.gif
Mode93
Dehogy is XD XD Öltöző nem jó XD XD
Max. a hotelszoba..biggrin.gif de általában kicsit fáradt olyankor már..biggrin.gif

Úgy, hogy röhögni akartam és hopp XD XD

Nem csak velem izélget, hanem engem izélget XD
vicuska
jut eszembe én meg ma szülői értekezletre megyek fél 5-re az oviba....úgy várom mint kecske a kést.... dry.gif
Mode93
várod mint kecske a kést XD
Ez jó xD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 12:09:49) *
Dehogy is XD XD Öltöző nem jó XD XD
Max. a hotelszoba..biggrin.gif de általában kicsit fáradt olyankor már..biggrin.gif

Úgy, hogy röhögni akartam és hopp XD XD

Nem csak velem izélget, hanem engem izélget XD

Ha fáradt akkor nyilván azt észre veszed mert többet kell rajta dolgoznod.... biggrin.gif mármint a répán....

Még jó,hogy nem engem izélget....te vagy a felesége.... biggrin.gif

Jaaaa röhögés közben csöppent el a jégkrém..... biggrin.gif
Mode93
biggrin.gif

hát meg amúgy is látszik rajta, ha fáradt..biggrin.gif

Hát még jó!!!! XDDDDDDDDDD

Aha biggrin.gif
vicuska
mennem kéne vasalni.....eh...... sleep.gif

Na igen lefárasztják a koncertek.Olyankor arra van szüksége,hogy a kedves felesége kényesztesse(nem feltétlenül szexel)hanem kellemes fürdővel utána megmaszírozod közben halk zene szól és kedvességeket suttogsz a fülébe.... wink.gif
Mode93
Hát menj biggrin.gif

Ohh hát én koncertek nélkül is kényeztetem ilyenekkel..biggrin.gif Illetve nem kellemes fürdővel és akkor halk zene masszírozással, csak megmasszírozom a hátát, meg ide-oda adok puszikákat, ahova érem..tongue.gif tongue.gif
vicuska
Jó megyek. biggrin.gif

Helyes-helyes kényeztesd csak.... biggrin.gif

puszikák...de előtte megvárod míg megfordul és nem a háta lesz felül... biggrin.gif
Mode93
hahaha biggrin.gif Nem feltétlenül, én a hátát is szoktam puszilgatni..biggrin.gif Csikiz neki és jó röhögni rajta XD
Megyke is én is mindjárt felajánlok neki egy kis kényeztetést XD

vicuska
csikis a háta?hehe biggrin.gif

menj és kényeztesd azt a drága embert. wink.gif
Mode93
Aha biggrin.gif Amikor úgy nagyon gyengéden simizem na akkor XD
vicuska
értem szóval amikor az ujjad hegyét éppen csak végig húzod a hátán.... biggrin.gif de attól lehet hogy nem csak csikis hanem lentebb más is történik... biggrin.gif
Mode93
Aha biggrin.gif Meg amikor úgy puszilgatom, hogy nem rányomom a pofám hanem csak úgy...lassan xD
heheheheee azt nem tudom, mert akkor ugye neki van szorítva a csípője az ágynak, a répa nem nagyon tud ... XDD
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.