Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Jó éjszakát
name
Jó Reggelt! smile.gif
Visszaolvasok egy kicsit...
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 27. - 22:52:33) *
Igen, tudok róla de az akkor volt amikor nem drogozott..
Józanon nem lenne képes megcsalni..szerintem.

Sziasztok.

Hát én ezzel úgy vagyok,hogy nem ismerem személyesen Dave-et,hogy milyen volt ezt ő tudja.
Ha csalt csalt ha nem akkor nem. smile.gif
De azért ha meggondolod elég sok csaj megfordult körülötte mondjuk koncertek után és mivel ő sincs fából benne van a pakliban,hogy félrelépett és nem csak narkó befolyásoltság alatt....

Idézet (Neo71 @ 2010.07. 27. - 22:53:18) *
Sziasztok! biggrin.gif
Bocsi Vicuska, jöttem volna de a tesóim elvittek biliárdozni. smile.gif
Jó éjt, szép álmokat mindenkinek! biggrin.gif

Szia Neo.

Semmi baj.Jól tetted,hogy elmentél a tesóiddal biliárdozni.Legalább kicsit kikapcsolódtál. smile.gif

Idézet (Trixx @ 2010.07. 28. - 09:14:05) *
Jó Reggelt! smile.gif
Visszaolvasok egy kicsit...

Szia asszonypajti. smile.gif

Olvass csak....
name
Szia Asszonypajti!
Olvastam, jókat mosolyogtam, és sok fincsi képet lementettem. Köszike.
Most pedig megyek ebédelni. Pusza
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 28. - 11:28:27) *
Szia Asszonypajti!
Olvastam, jókat mosolyogtam, és sok fincsi képet lementettem. Köszike.
Most pedig megyek ebédelni. Pusza

Örülök,hogy mosolyogtál a hozzászólásainkon.Legalább feldobódott a napod tőlünk. biggrin.gif

látom ma mindenki nagyon el van veszve..... blink.gif
Mode93
Na jó estét xD
Mode93







Mode93
Andy fia...





Dm koncerten..biggrin.gif


Ava
Ava Videója



Nééézd-e Jonasra nyomják XDDDDD
Nem tudom, kit kell nézni rajta, lehet, hogy Ava-t..
Videóóóó

Jaja, igen, Ava-t











Mode93




Mode93
Mode93
vicuska
hellóóóóóóó. biggrin.gif
vicuska
idejöttem erre Mode eltűnik..... blink.gif
Mode93
hellóóóóóó laugh.gif
vicuska
na itt vagy már vigyori? biggrin.gif

Fru lehet megint bébiszitterkedik.....azért nincs itt biggrin.gif
Mode93
Itt vagyok...biggrin.gif

Lehet..biggrin.gif

Jajj képzeld Vica, tegnap jött egy szellő vagy ihlet, vagy nem tudom mi, és rájöttem, hogy ha igazán egyedi tetkót akarok, akkor mit kellene magamra varratnom...délelőtt neki is álltam rajzolni tongue.gif Még nincs kész, de ha kész lesz, elrakom és majd amikor eljön az ideje, azt viszem a tetkóshoz biggrin.gif
vicuska
na akkor mondj valamit biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 28. - 20:26:04) *
Itt vagyok...biggrin.gif

Lehet..biggrin.gif

Jajj képzeld Vica, tegnap jött egy szellő vagy ihlet, vagy nem tudom mi, és rájöttem, hogy ha igazán egyedi tetkót akarok, akkor mit kellene magamra varratnom...délelőtt neki is álltam rajzolni tongue.gif Még nincs kész, de ha kész lesz, elrakom és majd amikor eljön az ideje, azt viszem a tetkóshoz biggrin.gif

nocsak?És esetleg megmutitod ha kész lesz a rajz? smile.gif
vicuska
Elfogadnék ilyen pólót.... wink.gif
Mode93
Persze, akkor megmutatom tongue.gif
De valamennyit majd a tetkós bele fog javítani, mert a nagyon aprólékos dolgokat nem biztos, hogy az én rajzom szerint meg tudja csinálni.
Anyám meg holnap megy megcsináltatni a tetkóját.
vicuska
Akkor az anyukádnak holnap nagy nap lesz. smile.gif Te is elkíséred?

Hát én erről a tetkós dologról lemaradtam.Nekem már nem lesz.
Mode93
Olyat én is..biggrin.gif

Öcsém, már megint olyan lassú ez a net, csak tudnám miért...angry.gif angry.gif
vicuska
biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 28. - 20:40:09) *
Olyat én is..biggrin.gif

Öcsém, már megint olyan lassú ez a net, csak tudnám miért...angry.gif angry.gif

Nálam is vacakol kicsit a net....
DevotedViolator- girl
Sziasztok!
name
Sziasztok!
Na nálam is lassú a net, így az Ava-s vidiket majd holnap nézem meg a melóban.
Mode nagyon kíváncsi vagyok milyen tetkó szeretnél, ha majd befejezed a rajzot, felrakhatnád ide. smile.gif

Vicusom, én is lemaradtam a tetkóról és már nem is lesz. Másokon tetszik, de magamon nem tudnám elképzelni.
Zolinak három is van, jó nagyok.
Mode93
Szia Fruzsi smile.gif
Szia Trixx smile.gif

Trixx a férjednek milyen tetkói vannak?

Természetesen felrakom a képet, még ma szeretném befejezni, csak nem tudom, hogy rakjak-e bele Depeche Mode-os dolgot, vagy ne. Majd amikor befejeztem, kigondolom.
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 28. - 20:43:25) *
Sziasztok!
Na nálam is lassú a net, így az Ava-s vidiket majd holnap nézem meg a melóban.
Mode nagyon kíváncsi vagyok milyen tetkó szeretnél, ha majd befejezed a rajzot, felrakhatnád ide. smile.gif

Vicusom, én is lemaradtam a tetkóról és már nem is lesz. Másokon tetszik, de magamon nem tudnám elképzelni.
Zolinak három is van, jó nagyok.

Hát magamon én is nehezen képzelem el de ha csináltatnék biztosan megszoknám. smile.gif

Nem is tudtam,hogy a férjednek van tetoválása.
DevotedViolator- girl
Most nem bébiszitterkedtem, angoltanárom óra után marasztalt, hogy beszélgessünk. Mikor vége lett az órának 4-kor, negyed nyolckor indultam el és fél kilenckor értem haza biggrin.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 28. - 20:42:24) *
Sziasztok!

Szia Fru. smile.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 28. - 20:46:16) *
Most nem bébiszitterkedtem, angoltanárom óra után marasztalt, hogy beszélgessünk. Mikor vége lett az órának 4-kor, negyed nyolckor indultam el és fél kilenckor értem haza biggrin.gif

áhá és jóképű az angoltanár? biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 28. - 20:36:07) *
Akkor az anyukádnak holnap nagy nap lesz. smile.gif Te is elkíséred?

Hát én erről a tetkós dologról lemaradtam.Nekem már nem lesz.


Miért maradtál volna le? Anyám 37 éves..biggrin.gif

Én nem kísérem el, hanem a barátnője. Elmennék szívesen, de hát valakinek a kutyával is itthon kell maradni..blink.gif....
Na sebaj, én majd délután megyek el.

Én sok féle tetkót szeretnék. Nem tetszik amikor agyon van varrva egy nő, vagy akár egy férfi, de én szeretnék a vádlimra is, meg a vállamra is. Nem is egyfélét.
Meglátjuk még.

Na most meg begyorsult a net... xD
DevotedViolator- girl
Vica, örülök, hogy örültél a sztorinak és annak is, hogy tetszett. A gitáros éneklős részt az ihlette, hogy a szakításomkor előkaptam a gitárom és pengettem meg énekeltem a mode dalokat pl somebody és precious persze elbőgtem magam rajta sad.gif Na meg azért pont a Sun and the rainfallból lett idézve mert szövegileg hangulatilag az illett bele pluszt azt is hallgattam a fejezet írása közben. smile.gif

Idézet (vicuska @ 2010.07. 28. - 20:47:19) *
Szia Fru. smile.gif


áhá és jóképű az angoltanár? biggrin.gif


Nem pasi, hanem nő biggrin.gif
Mode93
heheh és jóképű volt a nő? XD XD

hehe hülye vagyok XD

Na, én lassan elindulok. Fürdök, aztán benyomok egy-két palacsintát. Nyami. Most nem kakaósat fogom enni, hanem lekvárosat tongue.gif
Később pedig baszélgetek egyet a férjemmel..biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Legyetek jók! smile.gif
Jó éjszakát smile.gif
vicuska
Mode azt hiszem már nem fogok tetováltatni...majd a következő életemben. smile.gif

Fru a Sun and the rainfallt agyon fogom hallgatni annyira bejött nekem.
Szóval olvastad az e-mailt amit írtam..... wink.gif Küldtem 2-őt is remélem megkaptad.....olvassál csak....mármint amiket küldtem az e-mail-ekbe.. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 28. - 20:54:22) *
heheh és jóképű volt a nő? XD XD

hehe hülye vagyok XD

Na, én lassan elindulok. Fürdök, aztán benyomok egy-két palacsintát. Nyami. Most nem kakaósat fogom enni, hanem lekvárosat tongue.gif
Később pedig baszélgetek egyet a férjemmel..biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Legyetek jók! smile.gif
Jó éjszakát smile.gif

Későn jössz...hamar mész.....

Jó éjt Mode. smile.gif
DevotedViolator- girl
2 mailt is írtál? Én csak egyet kaptam blink.gif
name
Az egyik felkarján a szabadság szobor van könyöktöl vállig, a másikon könyöktől nyakig egy indás valami smile.gif, a hátán pedig egy fa kereszt mögül néz egy szempár. Szóval ki van varrva rendesen biggrin.gif Nagyon jól állnak neki, és szépen meg vannak csinálva.

Jó éjt Mode!
Áááááá palacsinta.... ide vele!!!!

Vicus a Sun and the rainfall nekem is hattttttttttalmas kedvencem! Annyira szeretem. Hiába, tud ez a Martin biggrin.gif
vicuska
Fru az meg hogy a fenébe lehet?Nem hiszem el....kinyírom a citromailt.... angry.gif

Idézet (Trixx @ 2010.07. 28. - 20:59:23) *
Az egyik felkarján a szabadság szobor van könyöktöl vállig, a másikon könyöktől nyakig egy indás valami smile.gif, a hátán pedig egy fa kereszt mögül néz egy szempár. Szóval ki van varrva rendesen biggrin.gif Nagyon jól állnak neki, és szépen meg vannak csinálva.

Jó éjt Mode!
Áááááá palacsinta.... ide vele!!!!

Vicus a Sun and the rainfall nekem is hattttttttttalmas kedvencem! Annyira szeretem. Hiába, tud ez a Martin biggrin.gif

Hű tényleg rendesen ki van varrva a férjed.

Akkor hasonló az izlésünk.....igen Martin tud és Dave is. smile.gif
DevotedViolator- girl
Én azt kaptam amihez a noviötlet volt csatolva, de melyik a másik?
name
Idézet (vicuska @ 2010.07. 28. - 21:02:14) *
Fru az meg hogy a fenébe lehet?Nem hiszem el....kinyírom a citromailt.... angry.gif


Hű tényleg rendesen ki van varrva a férjed.

Akkor hasonló az izlésünk.....igen Martin tud és Dave is. smile.gif

Igen, tudnak minketten! Sőt mindnégyen!

He-he az előbb meg azon nevettem, hogy az Andy fia a képen amit Mode berakott, épp úgy csinál mint az apja: széttárja a karját kis Flecher pápa. biggrin.gif

Most elköszönök, holnap korán kelek.
Jó éjt! smile.gif
vicuska
Fru most próbálom küldeni a másikat.....

Jó éjt Trixx. smile.gif
DevotedViolator- girl
Tetszenek az ötletek egyébként, csak ezt hogy illesztem be a sztorimba?

Vagy ezt egy teljesen új sztorihoz gondoltad?
vicuska
Fru elment a másik levél...

Azt nem pont azért küldtem,hogy a te sztoridba illeszd csak úgy küldtem,hogy lásd mi pattant ki még tavaly az agyamból. biggrin.gif Szóval a te sztoridhoz még agyalok....

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 28. - 21:12:16) *
Tetszenek az ötletek egyébként, csak ezt hogy illesztem be a sztorimba?

Vagy ezt egy teljesen új sztorihoz gondoltad?

Igen ez egy új sztori lenne de azt hiszem ötelet marad mert én nem tudnám megírni.Annyira jó azért nem vagyok sajnos.
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 28. - 21:14:32) *
Fru elment a másik levél...

Azt nem pont azért küldtem,hogy a te sztoridba illeszd csak úgy küldtem,hogy lásd mi pattant ki még tavaly az agyamból. biggrin.gif Szóval a te sztoridhoz még agyalok....


Igen ez egy új sztori lenne de azt hiszem ötelet marad mert én nem tudnám megírni.Annyira jó azért nem vagyok sajnos.


Ha elkészülök a Zoéssal kanyaríthatnánk ketten egyet belőle, na mit szólsz?

Úgy értem az ötleteidből ketten csinálhatnánk egy regényt. De van pár, amit át fogok venni a tiedből a fickembe, mert tetszik smile.gif
vicuska
Melyikből az ötletből?Jól van ha gondolod.....Bár mondom nem érzem magam annyira jónak.....

megkaptad az e-mailt?Abban ami van az alapján láthatod méltó párod lennék-e az írásban...

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 28. - 21:17:15) *
Ha elkészülök a Zoéssal kanyaríthatnánk ketten egyet belőle, na mit szólsz?

Úgy értem az ötleteidből ketten csinálhatnánk egy regényt. De van pár, amit át fogok venni a tiedből a fickembe, mert tetszik smile.gif

Oké tedd csak...örülök,hogy bejött neked. smile.gif
DevotedViolator- girl
Az ötleteid nagyon jók:) Én sem vagyok egy írófenomén, hidd el smile.gif
vicuska
Köszi Fru. smile.gif Mondjuk ez egy komplett sztori ötlete csak kissé részletes.Mondjuk címe nincs....ha végig olvastad írjál bővebb véleményt jó?

Lassan én meg megyek mert a család már alszik. smile.gif

Fru esetleg írd le e-mailbe melyik rész tetszett az ötletből amit beleteszel a novidba.

Jó olvasást. smile.gif

Jó éjt mindenkinek. smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 28. - 21:24:16) *
Köszi Fru. smile.gif Mondjuk ez egy komplett sztori ötlete csak kissé részletes.Mondjuk címe nincs....ha végig olvastad írjál bővebb véleményt jó?

Lassan én meg megyek mert a család már alszik. smile.gif

Fru esetleg írd le e-mailbe melyik rész tetszett az ötletből amit beleteszel a novidba.

Jó olvasást. smile.gif

Jó éjt mindenkinek. smile.gif


Okés. Majd megírom, jó éjt!
vicuska
Köszi és álmodj szépeket. smile.gif

A másikkal kapcs is várok véleményt.... smile.gif
vicuska
Jó reggelt.

A mai nap nyitásaként itt vannak a fiúk kigombolt nadrággal..... biggrin.gif
name
Idézet (vicuska @ 2010.07. 29. - 07:26:01) *
Jó reggelt.

A mai nap nyitásaként itt vannak a fiúk kigombolt nadrággal..... biggrin.gif

Jó Reggelt!
Na ez igen jó nyitány mára! biggrin.gif
Vajon mit rosszalkodhattak egymással? He-he nem volt idejük becsatolni az övüket sem: biggrin.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 29. - 07:55:36) *
Jó Reggelt!
Na ez igen jó nyitány mára! biggrin.gif
Vajon mit rosszalkodhattak egymással? He-he nem volt idejük becsatolni az övüket sem: biggrin.gif

Szia.

Szerintem még nem voltak túl rajta..... biggrin.gif

ha már itt vagy Trixx akkor megy neked Martin....Dave társaságában biggrin.gif
name
Idézet (vicuska @ 2010.07. 29. - 07:59:49) *
Szia.

Szerintem még nem voltak túl rajta..... biggrin.gif

ha már itt vagy Trixx akkor megy neked Martin....Dave társaságában biggrin.gif

He-he akkor még csak készülődtek! biggrin.gif
Köszi a Martint.

Mode: megnéztem vidiket. Az egyiket már ismertem. A Jonasos nagyon aranyos, jókat hülyültek a lányok.
Basszus Ava mennyire hasonlít Martinra. Szép kis csaj.

Most csak hébe-hóba leszek.
Elkezdem a melót, mert nagyon sok van és holnap 13 órakor le akarok lépni, mert a barátnőmmel talizok.
Pápá
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.