Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Szia Fruzsi biggrin.gif

Hát nem volt különösebben semmi biggrin.gif Elbeszélgettem itt most magammal XD
DevotedViolator- girl
Eheh, elvan a gyerek, ha játszik, mi? biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Tegnap voltam ifiben, ifi után a pásztorunk felhangolta a gitáromat, és a hangolás után játszotta a dream on-t a gitáromon én meg énekeltem biggrin.gif
Mode93
Aha XD
De hát ezt a játszást anyám természetesen nem hagyhatta szó nélkül -.-"



Kirááááály biggrin.gif
Föl kellett volna venni videóra...biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Hehe biggrin.gif Jófej, csak néha szivat amiatt h szeretem a mode-ot pedig ő is nagy fan volt régen. Szerinte a mostani Mode nem jó, csak addig volt jó, míg Alan tag volt.
Mode93
Jajj....néhány dM rajongónak ez a mániája, hogy Alan nélkül már nem dM a dM..... Alan előtt is az volt, vele is, meg nélküle is az.
DevotedViolator- girl
Jaja, az Ultra is odab...sz, pedig Alan nélkül készült. Az ilyenektől a falra mászok, agybajt kapok az ilyen hülye rajongóktól, akik folyton ezt hangoztatják. A PM-en is hogy ki voltak akadva jónéhányan, hogy milyen szar, pedig A PM-nél őszintébb, tartalmasabb szólóalbumot még nem hallottam.

Az Excitert, a PTA-t és a SOTU-t is nagyon sokan lehúzták, pedig mindegyik zseniális. A DM mindig is arról volt híres, hogy újabb stílusú albumot csináltak a 30 év során, nem ismételték magukat, hála istennek.
Mode93
Ja, én is.
Nem tudnak túllépni ennyi idő után. El lehetne fogadni, hogy Alan így döntött és kész.
Paper Monsters pedig nagyon is jó.

Hát ez az, nagyon is jó mindegyik.
DevotedViolator- girl
Ja, nem kérte ki senki véleményét Alan erről.
Mode93
Nem hát, nem is kellett. Amit a rajongók tudnak erről a dologról, az sem 100%-os info. Ezt Alan tudja a legjobban, hogy miért lépett ki pontosan, és ezt a rajongóknak el kellene fogadni, nem könyörögni neki, hogy jöjjön vissza. Milyen érzés lehet Martinéknak esetleg az ilyeneket olvasni, hogy "Alan please Come back" meg ilyenek.....lehet, hogy néha azt hiszik, hogy néhányan már csak megszokásból szeretik a mode-ot...
DevotedViolator- girl
Na ja..Elég frusztráló lehet szegényeknek, de ha meg visszajönne, akkor meg az lenne a baj. Ráadásul ráhúznák a DM-re a vizes lepedőt, hogy lám-lám, a DM Alan nélkül lószart se ér.. Alan nem köti a rajongók orrára, mert nagyon jól tudja, hogy megindulna a kombinálás, és egész odáig fajulna a dolog, hogy a végén Dave-et gyanúsítanák meg, hogy Alan miatta lépett ki a bandából, ugyanis sajnos MO-n a rosszindulat határtalan tud lenni. Különben sem tartozik az emberekre a dolog, Alan meg nem köteles magyarázkodni, én se tenném a helyében.
Mode93
Teljesen igazad van. Senkinek semmi köze ezekhez a személyes dolgokhoz, a saját problémájuk. Amúgy is olyanok voltak mindig, hogy soha nem teregették ki a személyes dolgaikat, meg a Stripped-ben is lehetett olvasni, azt hiszem pont Alan mondta, hogy a stúdiózás meg a kapcsolatuk egymással abszolút nem olyan, amilyennek elképzelik a rajongók.
DevotedViolator- girl
Illetve csak annyira teregették ki, amennyire úgy gondolták, hogy a rajongóknak közük lehet hozzá, tudhatnak róla, de jobban nem. Az újságírók is szétcincálták volna őket, olvastam valahol, hogy Dave az újságíróknak mesélt a problémájáról és egy idő után már kérdezniük se kellett az újságíróknak, csak mondta szerencsétlen, mert örült, hogy valaki meghallgatta, de ezzel gusztustalanul visszaéltek.
vicuska
Sziasztok.

Már akartam előbb jönni csak baromira nem éreztem jól magam. sad.gif
De most már jobb.

Visszaolvasok..........
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 31. - 19:05:51) *
Sziasztok.

Már akartam előbb jönni csak baromira nem éreztem jól magam. sad.gif
De most már jobb.

Visszaolvasok..........


Szia Vica! Mi volt a baj? sad.gif Anyának is hányingere volt ma sad.gif
Mode93
Hát igen csak annyira.
De jól is tették, ők tudták, és tudják is, hogy a sajtó öl..


Szia Vica biggrin.gif
Mid fájt? blink.gif
vicuska
Jaj hugik olyan drágák vagytok,hogy ilyen aggódva kérdeztek. smile.gif
Mire haza értünk anyuéktól addigra begörcsölt a hasam rendesen.Olyan volt mint amit már máskor is meséltem,hogy olyankor lesápadok aztán melegem lesz meg szédülök.Közben most megfájdult még a fejem is és a nem volt elég a görcs a fejem is avval egyenes arányba lüktetett......... sad.gif De már elmúlt szerencsére...........
Mode93
blink.gif blink.gif
DevotedViolator- girl
Juj... huh.gif

Mindenesetre örülök, hogy jobban vagy. Naná, hogy aggódunk érted, hisz a tesónk vagy:)
vicuska
Most már oké.........a görcsöknek meg lett az eredménye.....olyanok mint Kula bácsi biggrin.gif a fejemet pedig meggyógyította a gyógyi.

Fru olvastad amit tegnap reagáltam neked?Már agyalok ám a folytatáson. smile.gif

Ja Mode sajnos nem konyítok a fényképezőmasinákhoz,hogy melyik jó márka. blink.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:25:15) *
Juj... huh.gif

Mindenesetre örülök, hogy jobban vagy. Naná, hogy aggódunk érted, hisz a tesónk vagy:)

Köszi.Cuppantalak titeket. wub.gif Ti vagytok az én drága hugocskáim.Egyszer szeretnélek végre már titeket jól megölelgetni.

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:05:43) *
Illetve csak annyira teregették ki, amennyire úgy gondolták, hogy a rajongóknak közük lehet hozzá, tudhatnak róla, de jobban nem. Az újságírók is szétcincálták volna őket, olvastam valahol, hogy Dave az újságíróknak mesélt a problémájáról és egy idő után már kérdezniük se kellett az újságíróknak, csak mondta szerencsétlen, mert örült, hogy valaki meghallgatta, de ezzel gusztustalanul visszaéltek.

Emlékszem amikor ezt olvastam a Strippedben.

Én is szívesen meghallgatnám de nem élnék vissza azzal amit mond.

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 31. - 18:55:48) *
Teljesen igazad van. Senkinek semmi köze ezekhez a személyes dolgokhoz, a saját problémájuk. Amúgy is olyanok voltak mindig, hogy soha nem teregették ki a személyes dolgaikat, meg a Stripped-ben is lehetett olvasni, azt hiszem pont Alan mondta, hogy a stúdiózás meg a kapcsolatuk egymással abszolút nem olyan, amilyennek elképzelik a rajongók.

ha visszagondolunk arra az időszakra amikor Alan kivált hát valljuk be az egy roppant zűrzavaros időszak volt.A fiúk teljesen széthúztak.Az pedig,hogy Alan miért ment el az ő dolga.De biztosan megvolt az oka rá.
Mode93
Vica, mi is szeretnénk téged, hidd el, csak sajnos a távolság, meg stb.

Jól van, végül is mindegy, a Fuji meg a Nikon gépeket írtam föl, aztán majd apám megmondja, melyik jobb.
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 31. - 15:40:59) *
Ezeken a képeken Alan kislánya van rajta




Aranyosak ezek a képek......... smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 31. - 19:33:38) *
Vica, mi is szeretnénk téged, hidd el, csak sajnos a távolság, meg stb.

Jól van, végül is mindegy, a Fuji meg a Nikon gépeket írtam föl, aztán majd apám megmondja, melyik jobb.

Tudom.De majd legyőzzük a távolságot. smile.gif
DevotedViolator- girl
Igen, olvastam. Kíváncsian várom a folytatást. Viszont nagyon sok a helyesírási hiba, erre azért figyelj oda.smile.gif De ezen lehet segíteni:) Én is így vagyok ezzel, hogy meghallgattam volna, de nem éltem volna vissza vele, én amúgy se élek vissza senki dolgaival, én két lábon járó lelki szemetesláda vagyok, és nem kürtölöm világgá, ha vki elmond nekem olyat, amit nem szabad elmondanom smile.gif
Mode93
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 31. - 19:37:46) *


Hmmm:)
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 18:37:34) *
Jaja, az Ultra is odab...sz, pedig Alan nélkül készült. Az ilyenektől a falra mászok, agybajt kapok az ilyen hülye rajongóktól, akik folyton ezt hangoztatják. A PM-en is hogy ki voltak akadva jónéhányan, hogy milyen szar, pedig A PM-nél őszintébb, tartalmasabb szólóalbumot még nem hallottam.

Az Excitert, a PTA-t és a SOTU-t is nagyon sokan lehúzták, pedig mindegyik zseniális. A DM mindig is arról volt híres, hogy újabb stílusú albumot csináltak a 30 év során, nem ismételték magukat, hála istennek.

Hát az Ultra nekem nagy kedvenc albumom. smile.gif

A PM-el semmi bajom.Soha nem is volt.Szerintem teljesen rendben van az egész.A Hold on-t és a Hidden houses-t pedig egyenesen imádom rajta. smile.gif

Az Exciter....hangulatfüggő nálam de nem rossz.A When the body speaks gyönyörűséges..........
Szeretem a PTA-t.A Lilian a kedvencem.Azt is imádom.

Viszont a SOTU annyira nem lett nekem bejövős.Viszonylag ritkán hallgatom.Mondjuk a Wrong az szuper.........

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:36:47) *
Igen, olvastam. Kíváncsian várom a folytatást. Viszont nagyon sok a helyesírási hiba, erre azért figyelj oda.smile.gif De ezen lehet segíteni:) Én is így vagyok ezzel, hogy meghallgattam volna, de nem éltem volna vissza vele, én amúgy se élek vissza senki dolgaival, én két lábon járó lelki szemetesláda vagyok, és nem kürtölöm világgá, ha vki elmond nekem olyat, amit nem szabad elmondanom smile.gif

Pedig nem tudd meg már mennyit javítottam a hibákat.Bár szerintem az nem az én részeimben vannak. wink.gif

Akkor te olyan vagy akiben meg lehet bízni és szívesen fordulnak hozzád. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 31. - 19:37:46) *

két szépség.......... smile.gif
Mode93


vicuska
jesszus...........jó képek.........jöhetett volna az előbb Dave hozzám gyógyítgatni engem............. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
A Hidden housest én is imádom, meg még a Black and blue againt. Mindig az exemmel való szakításunk jut róla eszembe, főleg annál a résznél, hogy do you remember we were such good friends and now we're back in the ring fighting again.. Am. úgy meg tud nyugtatni a PM-es dalok jó része.. Altatóként hallgattam nagyon sokat pl a Stayt-t. smile.gif

Idézet (vicuska @ 2010.07. 31. - 19:48:03) *
jesszus...........jó képek.........jöhetett volna az előbb Dave hozzám gyógyítgatni engem............. biggrin.gif

biggrin.gif
vicuska
Rám a Hold on hatott altatólag.Annyira szép és megnyutató dal. smile.gif
DevotedViolator- girl
Elhiszem, hogy sokat javítottál, de itt-ott azért becsúszott. Nem árt ilyenekre figyelni smile.gif
Mode93
vicuska
gyerekem ruhástól elaludt................. biggrin.gif befeküdt az ágyába,kérte,hogy takarjam be aztán két percen belül elaludt......
Mode93
Akkor nyugi van biggrin.gif



vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:51:36) *
Elhiszem, hogy sokat javítottál, de itt-ott azért becsúszott. Nem árt ilyenekre figyelni smile.gif

Figyelek............de mint mondottam volt szerintem nem nálam........hanem Timikénél.............de akkor újra átnézem ha már ilyen kényes a szemed........... biggrin.gif
Mode93



vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 31. - 19:53:45) *
Akkor nyugi van biggrin.gif




jaaaaaaaaaa biggrin.gif

nyammi képek........ smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 31. - 19:52:26) *
gyerekem ruhástól elaludt................. biggrin.gif befeküdt az ágyába,kérte,hogy takarjam be aztán két percen belül elaludt......


Bizti fáradt lehetett. Macsekom, Babszikám drága meg reggel nem akart kimászni a kosarából, azt hittük, hogy beteg. Reggelente ugyanis mindig kaparja az ajtót, hogy engedjük ki. Tegnap éjfélkor még kint rohangált, alig tudtam levinni a pincébe. Bevittem aztán finoman lehajítottam, hogy most már húzzon lefelé, úgy nyargalt utána lefele, mint akinek szemét vették biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.07. 31. - 19:53:58) *
Figyelek............de mint mondottam volt szerintem nem nálam........hanem Timikénél.............de akkor újra átnézem ha már ilyen kényes a szemed........... biggrin.gif


Nála is volt jó pár, az tuti. De remélem tudod, hogy jó tanácsként mondom smile.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:55:33) *
Bizti fáradt lehetett. Macsekom, Babszikám drága meg reggel nem akart kimászni a kosarából, azt hittük, hogy beteg. Reggelente ugyanis mindig kaparja az ajtót, hogy engedjük ki. Tegnap éjfélkor még kint rohangált, alig tudtam levinni a pincébe. Bevittem aztán finoman lehajítottam, hogy most már húzzon lefelé, úgy nyargalt utána lefele, mint akinek szemét vették biggrin.gif

Igen mert a déli alvás mint fogalom nála nem létezik.Mikor haza felé jöttünk elaludt a kocsiba de aztán mikor kivettem felébredt.Azért dobta be ilyen hamar a szundit. biggrin.gif rendes gyerek hagyja a szüleit magánéletet élni. biggrin.gif biggrin.gif Majd az iccaka........

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:57:08) *
Nála is volt jó pár, az tuti. De remélem tudod, hogy jó tanácsként mondom smile.gif

Természetesen tudom. smile.gif

Átnézem újra............meg folytatom........... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Szóval macsekom este legénykedik, aztán kiderül, h nem bírja az éjszakázást biggrin.gif Este kilenc körül mindig hazajön, kaparja az ajtót, h eresszük be, és megy alukálni a pincébe a kosárkájába smile.gif
Mode93
Viccccaaaaa...biggrin.gif Tis is tevékenykedni fogtok éjszaka??? biggrin.gif biggrin.gif

heheee mi is....biggrin.gif ...egyedül leszünk..biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Wehehe de jó nektek.. biggrin.gif
vicuska
Mode ma nem hiszem mert tegnap kaptam..........de aztán ki tudja........ biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 19:59:15) *
Szóval macsekom este legénykedik, aztán kiderül, h nem bírja az éjszakázást biggrin.gif Este kilenc körül mindig hazajön, kaparja az ajtót, h eresszük be, és megy alukálni a pincébe a kosárkájába smile.gif

haláli a cicád biggrin.gif

nekem már évek óta nincs macskám sajnos sad.gif

jövök nem sokára..........
Mode93
mosd a hercsulát Vica biggrin.gif


óóó hát én is, de ma még többet fogok kapni biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Imádom, olyan kis édi pofája van, meg tudnám zabálni. smile.gif Olyat is csinál, hogy reggelente felugrik az ágyamra, egész közel jön az arcomhoz és mikor felébredek, látom a tágra nyílt szemecskéit biggrin.gif Meg mikor tanultam vizsgákra, az ölembe ült de a családban csak nekem ül az ölembe, máséba nem szokott sose:D Ja meg fél a porszívótól. Amikor meglátja, azonnal rohan a szobámba biggrin.gif
Mode93
Fruzsi mutass majd valami képet a cicádról smile.gif
vicuska
Mode hehe.........majd még meglátom én vevő leszek-e rá biggrin.gif Bár lehet kéne mert hétfőtől jön Kramcsi és akkor nuku pár napig.......... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 31. - 20:08:38) *
Imádom, olyan kis édi pofája van, meg tudnám zabálni. smile.gif Olyat is csinál, hogy reggelente felugrik az ágyamra, egész közel jön az arcomhoz és mikor felébredek, látom a tágra nyílt szemecskéit biggrin.gif Meg mikor tanultam vizsgákra, az ölembe ült de a családban csak nekem ül az ölembe, máséba nem szokott sose:D Ja meg fél a porszívótól. Amikor meglátja, azonnal rohan a szobámba biggrin.gif

biggrin.gif
Mode93
Na látod Vica, hajrá, ne szarozzatok biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Mode nem tudom.........lehet ma inkább szeretnék pihenni........... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
http://kepfeltoltes.hu/view/100731/Babszik...ltoltes.hu_.jpg

Ímé, a cicám. Amikor bejött a szobámba, felültettem az asztalra, és lefotóztam smile.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.