Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Oh dehogy is nem ...a répa akkor is tud .....csak te nem látod... biggrin.gif

"nem rányomom a pofám hanem csak úgy...lassan" ...hehehhe" biggrin.gif
Mode93
hahahaaa XD
Hát akkor ...ki tudja mik folynak ott amíg én tevékenykedek....biggrin.gif


vicuska
remélhetőleg semmi nem folyik.... biggrin.gif mert akkor azt jelenti,hogy te nem kaptál semmit.... biggrin.gif
Mode93
XD XD XD XD XD
Hát akkor az ágy kapott aztán lehet takarítani XD
De akkor Alan úgyis szólna hogy mi van XDD
vicuska
szólna?...anélkül is észre vennéd.... biggrin.gif

na jól van én most kissé eltűnök....majd még leszek valamikor

addigra remélem Fruzsi is befut ide smile.gif
Mode93
az lehet, de biztos mondaná amit szokott..biggrin.gif
megyek is kipróbálni szól-e XD XD XD

Okés Vica biggrin.gif

Pápááá
vicuska
Oké Mode kellemes szexelést. wink.gif biggrin.gif

Mire visszajövök te már elégedetten és kielégülve doromboló kiscica leszel. biggrin.gif
Mode93
heheheheeee XDDDDDD
vicuska
Mode na megvolt a napközbeni menet? biggrin.gif
Mode93
Szia Vica!
Igen, megvolt..biggrin.gif

Aztán szépen a szívbaj jött ránk anyámmal. Ugyanis képzeld, vittem le a kutyámat. Egyik nő, aki épp kinn ült, szólt, hogy vigyázzak, mert egy német juhász ott kóborol. Mondtam ok. Erre a kutya meglátta Bumit (mi kutyánk) odajött, megszagolta, és jól nyakon kapta. Szegény kiskutyám sírt meg én is két kézzel fogtam a német juhászt és szabdaltam le róla.. aztán szerencsére ott volt nem egy lakó, segített, és jöttek az udvar előtt dolgozó munkások is.. 3 ember tudta leszedni a k*va kutyát...
Szegény Bumi futott fölfelé, én meg utána, de úgy megijedtem, sírva rohantam be a lakásba. Szóltam anyámnak, aztán azt mondja talán nem az ő vére van rajta, lemossuk. Közbe jött egy egyik szomszéd hogy mi van, mert hát nem tudta, hogy egyedül vagyok-e itthon vagy mi van. Aztán hoppá! 2 lyuk van a Bumi nyakán, úgy átharapta a rohadék dögje. Mondta anyám nézzem meg, mikor rendel az állatorvos. 2-től 7-ig, hát futottunk is egyből az autóhoz, irány Sárvár.
Aztán a doki azt mondta, szerencsére semmi baja, csak a bőrt szabta ki. Adott gyógyszert a bőre alá meg lenyírta ott a kis szőrét, szegénykémnek...
de úgy megijedtem... mondtam anyámnak még egyszer meglátom azt a kutyát, lelövöm. Aztán jöttek a gazdái, kiderült, hogy egy most nemrég ideköltözött családé a kutya, azért szökhetett el, új neki a környezet. Meg kifizeti a Bumi kezelési költségeit, anyám beszélt vele azt mondta jól kezelte. Még szerencse, de ezek után még merjem kivinni a házból...
most már kicsit lenyugodtam..
vicuska
Na kérem szépen hál isten nem volt túl hosszú a szülői.

Viszont volt amin kissé kiakadtam.....ilyen,hogy lepedőt kell varrnom majd a Petrának...jó mi? blink.gif

meg felsorolták mit kell majd havonta vinni mit három havonta plussz havonta ezer forint játékpénz.....igaz az nem csak játékra megy hanem mindenre mert szegény az óvoda mondjuk nem csak a Petra leendő ovi szegény hanem az országba mindegyik.....

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 18:45:10) *
Szia Vica!
Igen, megvolt..biggrin.gif

Aztán szépen a szívbaj jött ránk anyámmal. Ugyanis képzeld, vittem le a kutyámat. Egyik nő, aki épp kinn ült, szólt, hogy vigyázzak, mert egy német juhász ott kóborol. Mondtam ok. Erre a kutya meglátta Bumit (mi kutyánk) odajött, megszagolta, és jól nyakon kapta. Szegény kiskutyám sírt meg én is két kézzel fogtam a német juhászt és szabdaltam le róla.. aztán szerencsére ott volt nem egy lakó, segített, és jöttek az udvar előtt dolgozó munkások is.. 3 ember tudta leszedni a k*va kutyát...
Szegény Bumi futott fölfelé, én meg utána, de úgy megijedtem, sírva rohantam be a lakásba. Szóltam anyámnak, aztán azt mondja talán nem az ő vére van rajta, lemossuk. Közbe jött egy egyik szomszéd hogy mi van, mert hát nem tudta, hogy egyedül vagyok-e itthon vagy mi van. Aztán hoppá! 2 lyuk van a Bumi nyakán, úgy átharapta a rohadék dögje. Mondta anyám nézzem meg, mikor rendel az állatorvos. 2-től 7-ig, hát futottunk is egyből az autóhoz, irány Sárvár.
Aztán a doki azt mondta, szerencsére semmi baja, csak a bőrt szabta ki. Adott gyógyszert a bőre alá meg lenyírta ott a kis szőrét, szegénykémnek...
de úgy megijedtem... mondtam anyámnak még egyszer meglátom azt a kutyát, lelövöm. Aztán jöttek a gazdái, kiderült, hogy egy most nemrég ideköltözött családé a kutya, azért szökhetett el, új neki a környezet. Meg kifizeti a Bumi kezelési költségeit, anyám beszélt vele azt mondta jól kezelte. Még szerencse, de ezek után még merjem kivinni a házból...
most már kicsit lenyugodtam..

Ó te jó ég...mozgalmas volt a délután. unsure.gif

Szegény Bumi.Gyógyuljon meg hamar a nyaka. smile.gif

Elhiszem,hogy megijedtél,még jó,hogy nem harapott meg téged az a másik kutya.
Mode93
Lepedőt varrni...minek az? az óvoda nem tud adni?? uramisten XD

Ja nálunk az osztálypénz havonta ezer forint, ezen nagyon nem lepődök meg- Bár oviba....

Idézet (vicuska @ 2010.06. 15. - 17:50:39) *
Na kérem szépen hál isten nem volt túl hosszú a szülői.

Viszont volt amin kissé kiakadtam.....ilyen,hogy lepedőt kell varrnom majd a Petrának...jó mi? blink.gif

meg felsorolták mit kell majd havonta vinni mit három havonta plussz havonta ezer forint játékpénz.....igaz az nem csak játékra megy hanem mindenre mert szegény az óvoda mondjuk nem csak a Petra leendő ovi szegény hanem az országba mindegyik.....


Ó te jó ég...mozgalmas volt a délután. unsure.gif

Szegény Bumi.Gyógyuljon meg hamar a nyaka. smile.gif

Elhiszem,hogy megijedtél,még jó,hogy nem harapott meg téged az a másik kutya.




Hát igen, ma nagyon mozgalmas délután van. Most is itt van egy srác anyámmal, főzzük neki a vacsorát. rendes csávó, 27 éves azt hiszem és van egy 2 éves kisfia, majd el is hozza.
Átadom a Buminak, most beszéltem mamámmal, ő is sajnálja nagyon.

Hát azt mondták, nem bántja az embereket a kutya, nem is értem, hogy miért támadt rá a Bumira... de akkor már inkább harapjon engem meg, nekem úgysem fáj..
vicuska
Nem az óvoda nem tud lepedőt adni.Azért kell varrni mert ez olyan speckó lepedő...gumikat kell varrni a két hosszú széleinél,hogy ne csússzon le az ágyról.
Mode93
jaaa értem.. azt hittem az óvoda nem tud adni xD
vicuska
neked is fájna ha megharapna.....

Akkor nem nagyon érsz rá ha ott a pasi akinek főztök...... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 18:58:42) *
jaaa értem.. azt hittem az óvoda nem tud adni xD

hát nem....takarót adnak de huzatot is nekünk kell vinni.... happy.gif
Mode93
Hát én bírom ám a fájdalmat. smile.gif
A térdem is tiszta horzsolás most meg a jobb csuklóm is, aztán azt se tudom miért meg hogyan lett olyan, mert észre sem vettem.
Szerencsére nem vagyok egy tápos hülye lánygyerek, nem nyafogok ha orvoshoz kell menni. Legyen az fogorvos, bármilyen orvos.

Ráérek, mert én panéroltam, anyám meg most süti ki a cuccosokat..biggrin.gif

Ja a huzat az annyira nem meglepő, az valahogy érthető. Bár a mi ovinkban volt ágy, takaró, lepedő, párna, huzat, minden. fehér volt mindenkié, arra emlékszem
vicuska
Kaptam e-mailt Judytól egy érdekes infóról.... wink.gif

jelszó Martin.....
Mode93
Én nem kaptam, még

de szerintem nem is fogok
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 19:04:09) *
Hát én bírom ám a fájdalmat. smile.gif
A térdem is tiszta horzsolás most meg a jobb csuklóm is, aztán azt se tudom miért meg hogyan lett olyan, mert észre sem vettem.
Szerencsére nem vagyok egy tápos hülye lánygyerek, nem nyafogok ha orvoshoz kell menni. Legyen az fogorvos, bármilyen orvos.

Ráérek, mert én panéroltam, anyám meg most süti ki a cuccosokat..biggrin.gif

Ja a huzat az annyira nem meglepő, az valahogy érthető. Bár a mi ovinkban volt ágy, takaró, lepedő, párna, huzat, minden. fehér volt mindenkié, arra emlékszem

"tápos hülye lánygyerek"...még jó mit szólna Alan ha ilyen lennél.... biggrin.gif

Hát nem tudom nekem ez a huzat dolog is fura.Szerintem ilyen nem volt az én időmbe. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 19:07:53) *
Én nem kaptam, még

de szerintem nem is fogok

Miből gondolod?
Mode93
na ja, páros lábbal rúgna ki a lakásból ha ott nyávognék neki XD


Háát... a mai világban.. xD
vicuska
hehe azért lehet szeretne vígasztalgatni biggrin.gif

Szerintem te is kapni fogsz üzit.Azzal kapcsolatban amit már egyszer beszéltünk...ki fog jönni és mikor és lehet menni....remélem érted..... biggrin.gif
Mode93
Meg is tette, aranyos volt wub.gif

Hát, nem tudom, én ilyen e-maileket nem szoktam kapni blink.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 19:16:58) *
Meg is tette, aranyos volt wub.gif

Hát, nem tudom, én ilyen e-maileket nem szoktam kapni blink.gif

akkor majd Kesik mondja neked el amire célozgatok.Nem merem nyiltan kiírni ide mert nem tudom el lehet-e mondani.

Írok e-mailt és érteni fogod....
Mode93
Ja, majd megkérdezem tőle szombaton, mert Alan óta nem is beszéltem vele. remélem rám nem haragszik amiatt a pénzes dolog miatt, mert én szart se tehetek róla....

Oké Vica
vicuska
Ment az e-mail..... smile.gif

Biztos nem haragszik csak sok a dolga.
Mode93
Hát remélem.
vicuska
na megnézted az üzimet? biggrin.gif
Mode93
Meg, már írtam is vissza biggrin.gif

Na negye dóra, vagy fél, aztán jövök. Végre vacsora van.
vicuska
Jó étvágyat. smile.gif

Mode ment egy másik e-mail bővebb infókkal. smile.gif
vicuska
Amíg te hamikázol én megyek biggrin.gif
Mode93
Már nézem is.. biggrin.gif

s? XD

Na. Elolvastam.
Hát..majd megkérdezem anyámat, de ...annyit nem ér meg, mint amennyit Alan megért...



vicuska
a s....tudod mi? biggrin.gif

majd eldöntöd akarod-e látni Martint. smile.gif
DevotedViolator- girl
Sziasztok! Nővérkém, hugi itt vagytok? Megvan az új gitár, nyüstölöm ezerrel biggrin.gif
Mode93
tudom-tudom biggrin.gif


Hát akarni akarom, de nem fogok összetörni, ha anyám nemet mond. smile.gif Alannél összetörtem amikor azt mondta, de Martinnál nem fogok. Szeretném látni, mert szeretem Őt is, de mint mondtam, ha nem akkor nem. tongue.gif Lesznek fényképek meg egy halom élménybeszámoló

Szia Fruzsiii biggrin.gif

na gyerünk azzal a masinával XD
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 20:22:38) *
tudom-tudom biggrin.gif


Hát akarni akarom, de nem fogok összetörni, ha anyám nemet mond. smile.gif Alannél összetörtem amikor azt mondta, de Martinnál nem fogok. Szeretném látni, mert szeretem Őt is, de mint mondtam, ha nem akkor nem. tongue.gif Lesznek fényképek meg egy halom élménybeszámoló

Szia Fruzsiii biggrin.gif

na gyerünk azzal a masinával XD


Ha minden jól megy, én megyek márciusban és látni fogom a mestert smile.gif
vicuska
Fruzsiiiiiii szia végre itt vagy. smile.gif

gitározz csak....

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 20:22:38) *
tudom-tudom biggrin.gif


Hát akarni akarom, de nem fogok összetörni, ha anyám nemet mond. smile.gif Alannél összetörtem amikor azt mondta, de Martinnál nem fogok. Szeretném látni, mert szeretem Őt is, de mint mondtam, ha nem akkor nem. tongue.gif Lesznek fényképek meg egy halom élménybeszámoló

Szia Fruzsiii biggrin.gif

na gyerünk azzal a masinával XD

említds meg anyukádnak azt majd mond valamit....
Mode93
Na... Alanre senki se jött , Martinra meg mindenki XD Na arra kíváncsi leszek, ott ki nyeri meg a Meet & Greet-et...remélem Trixx

Idézet (vicuska @ 2010.06. 15. - 19:26:22) *
említds meg anyukádnak azt majd mond valamit....


Jaja, majd egy jó pillanatában mondom neki hogy mi van. smile.gif
Lesz névnapom, akár kérhetném arra is. Hát, majd meglátjuk
vicuska
Hát ha Dave jönne akkor én is mennék. smile.gif Félreértés ne essék bírom Martint és tisztelem a tehetsége miatt de Dave a kedvencem és hát rá egy kicsivel jobban kíváncsi vagyok.

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 20:27:42) *
Na... Alanre senki se jött , Martinra meg mindenki XD Na arra kíváncsi leszek, ott ki nyeri meg a Meet & Greet-et...remélem Trixx



Jaja, majd egy jó pillanatában mondom neki hogy mi van. smile.gif
Lesz névnapom, akár kérhetném arra is. Hát, majd meglátjuk

hehe hát az jó lenne ha Trixx nyerné a találkozót Martinnal. wink.gif
Mode93
Jaja, ha Dave jönne, már lenne jegyem, Ő más, Ő nagyon-nagyon fontos. De Martin miatt nem fogok a vonat alá feküdni smile.gif

Jajj hát én nagyon örülnék, ha nyerne. Imádja Martint. Majdnem annyira, mint én Alant. Csak hát azért mégsem..biggrin.gif
vicuska
Fruzsi meséld már az álmod légyszi. smile.gif
DevotedViolator- girl
Vica Dave-ről jut eszembe: a hidden housest próbáltam játszani az új gitáromon. Áldom az eszem h elektroakusztikust vettem, ha erősítővel játszom, én leszek a női Jimmy Hendrix biggrin.gif
name
Sziasztok!
A nagy hír igeeeeeeeeeeeeee.

Köszi édesek vagytok, én is remélem megnyerem.
De jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan rossz hogy mostanában csak így este tudok jönni sad.gif
Mert hogy sok a meló...... sad.gif
vicuska
Fruzsi .....Hidden houses....a kedvencem....biztos jól játszod. smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.06. 15. - 20:32:43) *
Fruzsi meséld már az álmod légyszi. smile.gif


Oké, de félek h kissé elragadtatom magam ha elmesélem, nem baj? biggrin.gif
Mode93
Trixx majd szólok pár szót az érdekedben, ha tudok smile.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.06. 15. - 20:34:42) *
Sziasztok!
A nagy hír igeeeeeeeeeeeeee.

Köszi édesek vagytok, én is remélem megnyerem.
De jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan rossz hogy mostanában csak így este tudok jönni sad.gif
Mert hogy sok a meló...... sad.gif

mekkora lenne ha találkoznál Martinnal..... wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 20:35:29) *
Trixx majd szólok pár szót az érdekedben, ha tudok smile.gif

hehe szólsz Alan-ek,hogy járjon közben Trixx érdekében. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 15. - 19:37:39) *
mekkora lenne ha találkoznál Martinnal..... wink.gif


hehe szólsz Alan-ek,hogy járjon közben Trixx érdekében. biggrin.gif


Akár...biggrin.gif
vicuska
jaj nem is mondtam,hogy a lányomnak hóvirág lesz a jele az oviba és a micimackó csoportba fog járni. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 15. - 20:39:54) *
Akár...biggrin.gif

Vagy apádnak szólsz.... biggrin.gif
Mode93
Hóvirág óóóó jajj de jóóó wub.gif
Micimackó, még jobb wub.gif


Vica, ha én Alan-nek szólnék ilyen érdekekben, te már Dave mellett pózolnál... wink.gif

Idézet (vicuska @ 2010.06. 15. - 19:40:55) *
jaj nem is mondtam,hogy a lányomnak hóvirág lesz a jele az oviba és a micimackó csoportba fog járni. smile.gif


Vagy apádnak szólsz.... biggrin.gif


jaja, apuci jobb is lenne..biggrin.gif
vicuska
hehe azt hittem azt mondod Mode,hogy ha Alan-ek szólnál az érdekemben akkor már Dave felesége lennék. biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.