Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Úristen, akkor meg sem mondom, hogy ideért-e vagy sem XD
vicuska
De csak mondd meg. biggrin.gif

Az e-mail-emet megkaptad?
Mode93
Hát ha a héten legkésőbb nem ér ide, akkor reklamálhatsz biggrin.gif

Jó címet írtál rá? XD XD Mondjuk akkor meg visszaküldik, ha nem jó.

Melyik e-mailedet? biggrin.gif kaptam egyet azt tudom laugh.gif

Öcsém, én meg azért vagyok kiakadva ám, mert egy normális zenét nem lehet találni ezen a rohadt Youtube-on xD xD
Itt van egy 2 gigás mp3 oszt nem tudom telerakni xD
vicuska
Mode annyira hülyének nézel,hogy azt hiszed nem tudom átmásolni a címet amit a borítékra írtál? biggrin.gif

A maira gondoltam.De akkor megkaptad.Még jó. biggrin.gif

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá....
.................rájöttem...................
Mode93
Dehogy, csak kérdeztem XD XD

naaaaaaaaaaaaaaaa

Mire jöttél rá? XD XD XD

ááá basszus.....a 80-as években annyi jó hapsi volt, most miért nincsenek??? most az összes buzi, bezzeg régen..ajjj
vicuska
Tényleg hülye vagyok.................de mekkora..................

nem a posta a hibás hanem Évike...................

Mode a 98-as házszámra küldtem a cuccot. biggrin.gif Jézusom mekkora állat vagyok....................

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 17. - 19:03:13) *
Dehogy, csak kérdeztem XD XD

naaaaaaaaaaaaaaaa

Mire jöttél rá? XD XD XD

ááá basszus.....a 80-as években annyi jó hapsi volt, most miért nincsenek??? most az összes buzi, bezzeg régen..ajjj

nocsak kikre gondolsz? biggrin.gif
Mode93
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
De akkor vissza kell, hogy küldjék neked nem? laugh.gif laugh.gif
vicuska
Hát ha van nálatok az utcába 98 akkor nem.

Még jó,hogy megvan a cetli amire írtam a címedet.Ugyanis nem a borítékot vittem magammal én hülye és rossz házszámot írtam a cetlire.

Ne röhögj jó? biggrin.gif
Mode93
Hát itt ez a Nik Kershaw nevű úriember XD



Aztán Alan Wilder..ki ez? XD XD XD




Meg hát Jordan a New Kids On The Block-ból.... XD



Backstreet Boys-os srácok is régen milyen jól néztek ki. Ok, hogy az 90-es, de lényegében ugyanarra célzok XD

Én nem röhögök XD

Hát a szomszéd ház száma most nem jut eszembe.
De ott meg nem lakik ám olyan ember akit úgy hívnak ahogy engem....biggrin.gif
vicuska
Hát Alan a legjobb képű közöttük.A másik kettő nekem kissé nyálas. biggrin.gif
Mode93
XD XD XD XD XD XD XD XD
legjobb képű XD

Nik-ről van jobb kép is egyébként de ez jött kézhez XD

nyálas, pedig nem folyik egyiknek sem a nyála XD

De mindegy, mert akárkit említhetnék..Jason Donovan pl.... ezek a mai fiúk gusztustalanok...akkoriban bezzeg...na hát ha akkor élnék nem kéne így fanyalognom
vicuska
Vagy visszaküldik nekem vagy ha nálatok nem talált olyan házszámot a postás akkor a ti városotok postáján kell lennie.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 19:06:16) *
Hát ha van nálatok az utcába 98 akkor nem.

Még jó,hogy megvan a cetli amire írtam a címedet.Ugyanis nem a borítékot vittem magammal én hülye és rossz házszámot írtam a cetlire.

Ne röhögj jó? biggrin.gif



Akkor mégsem tudod átmásolni? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 17. - 19:10:35) *
XD XD XD XD XD XD XD XD
legjobb képű XD

Nik-ről van jobb kép is egyébként de ez jött kézhez XD

nyálas, pedig nem folyik egyiknek sem a nyála XD

De mindegy, mert akárkit említhetnék..Jason Donovan pl.... ezek a mai fiúk gusztustalanok...akkoriban bezzeg...na hát ha akkor élnék nem kéne így fanyalognom

biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 17. - 19:11:19) *
Akkor mégsem tudod átmásolni? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ezek szerint nem. biggrin.gif

Kicsit siettem az volt a baj és nem figyeltem.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 19:10:50) *
Vagy visszaküldik nekem vagy ha nálatok nem talált olyan házszámot a postás akkor a ti városotok postáján kell lennie.


Hurrá XD
Hét én nagyobb valószínűségét látom annak, hogy neked küldik vissza, b.nőm is járt már így, út helyett utcát írt (mintha nem lenne tök mindegy -.-), és neki küldték vissza.

XD

Gondoltam ám, hogy ez lesz a baj XD

és hát még akkoriban ugyebár Michael Jackson, hogy is hagyhattam ki....xD



Hopp, itt is van XD
vicuska
Hát remélem,hogy visszaküldik.Akkor talán holnap itt lesz.

Vagy meg kéne nézned van -e az utcátokban 98. biggrin.gif
Mode93
Meg izééé...Morten Harket....ő is milyen jó hapsi tongue.gif
vicuska
Az A-Ha énekese tényleg jó pasi.Még most is. wink.gif
Mode93
Vica, a mi utcánk olyan, hogy van 2 társasház...biggrin.gif Az egyik a miénk, a másik meg nem jut eszembe, hányas szám ..lehet, hogy pont 98 XD de én 66-ra tippelek, kétlem, hogy 30 számynit ugrott volna..
vicuska
Népszerűek vagyunk.10 vendégünk van..............

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 17. - 19:17:14) *
Vica, a mi utcánk olyan, hogy van 2 társasház...biggrin.gif Az egyik a miénk, a másik meg nem jut eszembe, hányas szám ..lehet, hogy pont 98 XD de én 66-ra tippelek, kétlem, hogy 30 számynit ugrott volna..

és nincs tovább házak?
Mode93
óóó Hello vendégeink biggrin.gif


Mit kértek?? biggrin.gif

Alant? XD Dave-et? Jacksont??? XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 19:18:27) *
Népszerűek vagyunk.10 vendégünk van..............


és nincs tovább házak?


Nincs, lakóház több nincs
vicuska
Akkor remélem visszaküldik és újra küldöm ,de majd 10-szer megnézem milyen címet írok a borítékra. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 17. - 19:19:33) *
óóó Hello vendégeink biggrin.gif


Mit kértek?? biggrin.gif

Alant? XD Dave-et? Jacksont??? XDDDDDDDDDDDDDDDDD



Nincs, lakóház több nincs

hehe ők nem látják a képeket. biggrin.gif
vicuska
Már megint egyedül maradtam? blink.gif
DevotedViolator- girl
Szia Vica! Szarakodik a fb és nem látom mit írsz!

10 vendég volt itt? E már döfi, kérem! biggrin.gif
vicuska
Szia Fru. smile.gif

Mode is eltünt..............
name
Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 14:50:24) *
Mode neked pár Alan kép. smile.gif

Egy Martin kép pedig Trixx-nek. smile.gif

Ó köszi Vicusom. Ez az egyki leges legszebb fotó Martinról. Olvadozom.....
vicuska
Trixx szívesen.Amikor rátaláltam nekem is az jutott az eszembe,hogy milyen jó néz ki rajta Martin. smile.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 17. - 19:19:33) *
óóó Hello vendégeink biggrin.gif


Mit kértek?? biggrin.gif

Alant? XD Dave-et? Jacksont??? XDDDDDDDDDDDDDDDDD

MARTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN! biggrin.gif

Ja hogy én nem vendég vagyok. Sebaj, vendégek, Martint kérjetetk!!!!!

Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 20:28:03) *
Trixx szívesen.Amikor rátaláltam nekem is az jutott az eszembe,hogy milyen jó néz ki rajta Martin. smile.gif

Ez egy Dave-estől szép dicséret. smile.gif
vicuska
Trixx nekem is nagyon bejött az a kép Martinról. smile.gif

Idézet (Trixx @ 2010.08. 17. - 20:29:02) *
MARTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN! biggrin.gif

Ja hogy én nem vendég vagyok. Sebaj, vendégek, Martint kérjetetk!!!!!


Ez egy Dave-estől szép dicséret. smile.gif

Hehe. biggrin.gif
name
Na megyek mosogatni...
vicuska
Jó mosogatást. smile.gif
vicuska
Jó éjt mindenkinek. smile.gif
name
Elmosogattam, vacsiztam, visszajöttem.
Jó éjt! smile.gif
Neo71
Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 07:33:52) *
Jó reggelt.

Jelentem nem volt vihar az éjszaka. smile.gif

Neo nyaralsz?Hol?biggrin.gif

Milyen filmet néztél?

Ausztriában "nyaralok", csak közben dolgozgatok is mivel munkanélküli vagyok és itt 2 hét alatt megkerestem eddig 2 havi fizetésemet (amennyi volt a gyárban). smile.gif

A "Perzsia hercege" filmet néztem, csak nem magyarul hanem németül. biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.08. 17. - 07:33:52) *
Jó reggelt.

Jelentem nem volt vihar az éjszaka. smile.gif

Neo nyaralsz?Hol?biggrin.gif

Milyen filmet néztél?

Ausztriában "nyaralok", csak közben dolgozgatok is mivel munkanélküli vagyok és itt 2 hét alatt megkerestem eddig 2 havi fizetésemet (amennyi volt a gyárban). smile.gif

A "Perzsia hercege" filmet néztem, csak nem magyarul hanem németül. biggrin.gif

Affene, már ez a fórum is hülye. Kétszer küldi el az üzimet! wacko.gif
vicuska
Jó reggelt.

Neo és mikor jössz haza?

Jesszus németül néztél filmet?Én egy szót sem értettem volna. blink.gif
vicuska
Mode visszaértek a lemezek hozzám.

Érvényesült az elv,hogy vissza a feladónak. biggrin.gif

Ma délután újra feladom és reményeim szerint most már tényleg megérkezik hozzád holnap.Hehe mikor újra címeztem a borítékot a te borítékodat néztem.Meg vagy 10-szer leellenőriztem mit írok. biggrin.gif
Mode93
Vica, gondoltam, hogy visszakapod, mert ma beszéltem anyámmal, és elmagyarázta, hogy a mi postásunk úgyis ismerős, szóval tudta volna a dolgokat, és nem vitte volna el máshova. Örülök, hogy azért megvan XD


Bocs, hogy tegnap eltűntem, de elment a net, és fél 10-ig vissza sem jött blink.gif
Ritkán, de előfordul.


A képeket látják a vendégek is, elég, ha rákattintanak a linkre smile.gif

Basszus, muszáj Facebook-on kiraknom valami más igazolványképet, mert minden böszme megtalál.....
Mode93
kukucs Dave biggrin.gif











wub.gif
name
Kukk....
He-he milyen kis tacskó itt Dave. smile.gif

Martiiiiiiiiiin wub.gif

Tetszik Alan mi, ahogy énekel a mikrofonba?! Ugye?


Idézet (vicuska @ 2010.08. 18. - 10:50:49) *
Mode visszaértek a lemezek hozzám.

Érvényesült az elv,hogy vissza a feladónak. biggrin.gif
Ma délután újra feladom és reményeim szerint most már tényleg megérkezik hozzád holnap.Hehe mikor újra címeztem a borítékot a te borítékodat néztem.Meg vagy 10-szer leellenőriztem mit írok. biggrin.gif



Na jó, most elárulom: ebből érettségiztem: kézbesítés, kébesítetetlen küldemények kezelése, közvetett kézbesítés biggrin.gif
Mode93
Szia biggrin.gif

Igen, de inkább az, ahogy mosolyog...elolvadok wub.gif

ja Vica, 68-at írj! XD
Mode93
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 18. - 13:20:33) *
Vica, gondoltam, hogy visszakapod, mert ma beszéltem anyámmal, és elmagyarázta, hogy a mi postásunk úgyis ismerős, szóval tudta volna a dolgokat, és nem vitte volna el máshova. Örülök, hogy azért megvan XD


Bocs, hogy tegnap eltűntem, de elment a net, és fél 10-ig vissza sem jött blink.gif
Ritkán, de előfordul.


A képeket látják a vendégek is, elég, ha rákattintanak a linkre smile.gif

Basszus, muszáj Facebook-on kiraknom valami más igazolványképet, mert minden böszme megtalál.....

Mode baby feladtam ismételten a lemezeket neked.Most már remélem minden rendben lesz. smile.gif

Meggárgyult a netetek?Az nem jó.

Láttam Facebook-on az új képedet. biggrin.gif Persze,hogy amikor a régi volt fent mindenki megtalált elvégre egy hírességgel vagy lefotózva rajta. wink.gif

Idézet (Trixx @ 2010.08. 18. - 13:43:01) *
Kukk....
He-he milyen kis tacskó itt Dave. smile.gif

Martiiiiiiiiiin wub.gif

Tetszik Alan mi, ahogy énekel a mikrofonba?! Ugye?





Na jó, most elárulom: ebből érettségiztem: kézbesítés, kébesítetetlen küldemények kezelése, közvetett kézbesítés biggrin.gif

"tacskó Dave" biggrin.gif aaazzzzzz

Mode honnan van az a kép?

Trixx akkor most ezzel a baromságommal,hogy rossz házszámot írtam a borítékra emlékeztettelek az érettségidre. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 18. - 13:52:48) *
ja Vica, 68-at írj! XD

Vicces vagy..........XD

Azt írtam.:XD
Mode93
A Dave kép Facebook-ról van smile.gif


Nem baj, hogy sokan megtalálnak, hanem az a baj, akik megtalálnak. Amikor beregisztráltam Facebook-ra, megállapodtam magammal XD, hogy ez az oldal csakis és kizárólag dM-es ismerősöket tartalmazhat...meg a nagyon közeli barátnőket esetleg. Erre 2 hete egyik osztálytársam jelöl be, holott azt is megfogadtam, hogy egyik o.társam nevét sem akarom sem látni, sem hallani a nyáron, most meg egy böszme seggfej húga jelölt be. Nincs baj a kiscsajjal, csak az, hogy ezen az oldalon nem akarom az ismerőseim között látni egyetlen múltbéli emlékemet sem....pláne a hülyeségekre nem vagyok kíváncsi, amiket kiírnak..mindenféle szerelmes üzenet, meg bölcsesség, mint akik már leéltek 80 évet és mindent tudnak a szerelemről meg az életről is.......
Ezért hívnak ott Annie Jacksonnak, és most ezért is cseréltem le a képemet, hogy véletlenül se találjon meg egyik hülye sem....


Helyes! biggrin.gif
Akkor holnap keresni fogom biggrin.gif

Egyébként nagyon szívesen hagynám ott tovább a képet, de akkor meg ez van..
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 18. - 14:37:57) *
A Dave kép Facebook-ról van smile.gif


Nem baj, hogy sokan megtalálnak, hanem az a baj, akik megtalálnak. Amikor beregisztráltam Facebook-ra, megállapodtam magammal XD, hogy ez az oldal csakis és kizárólag dM-es ismerősöket tartalmazhat...meg a nagyon közeli barátnőket esetleg. Erre 2 hete egyik osztálytársam jelöl be, holott azt is megfogadtam, hogy egyik o.társam nevét sem akarom sem látni, sem hallani a nyáron, most meg egy böszme seggfej húga jelölt be. Nincs baj a kiscsajjal, csak az, hogy ezen az oldalon nem akarom az ismerőseim között látni egyetlen múltbéli emlékemet sem....pláne a hülyeségekre nem vagyok kíváncsi, amiket kiírnak..mindenféle szerelmes üzenet, meg bölcsesség, mint akik már leéltek 80 évet és mindent tudnak a szerelemről meg az életről is.......

Helyes! biggrin.gif
Akkor holnap keresni fogom biggrin.gif

Facebook-ról.....köszi sokat segítettél. biggrin.gif

Értem.:XD

Jó keresd csak most már ha minden igaz megtalálod.:XD
Kül bocsi a kavar miatt.Nem volt szándékos.Ezentúl jobban oda figyelek.

Na megyek porszívózni és felmosni majd jövök. biggrin.gif
Mode93
Gondolom, hogy nem direkt csináltad..biggrin.gif Jól van hát semmi gond biggrin.gif



Hát Facebook-on egy felhasználó töltötte fel naaaa XD XD XD

Menj, én is megyek zabálni, meg a jó kis dobozomat befejezni biggrin.gif Kaptam mamámtól egy dobozt, és jó zár van rajta, még anno papám csinálta. Papa pedig lakatos volt, szóval eléggé értett az ilyenekhez. Olyan jól van megcsinálva, hogy az ember feltörni sem tudja. Aztán a borítás egy kicsit már meg van szakadozva rajta, úgyhogy új, fekete színű borítást rakok rá tongue.gif
Kulcsai meg rajta vannak a csomómon, úgyhogy...XD
DevotedViolator- girl
Sziasztok!
Visszaolvasgattam. Bettike, nem minden pasi buzi, ha így lenne, apácának mennék biggrin.gif Bár ez nem jönne össze, mert nem vagyok szűz na meg a pasikról se tudnék könnyen lemondani biggrin.gif Nem mindegyik buzi, csak jól körül kell nézni. Én egyébként kiütést kapok, ha egy pasi rózsaszín pólót vesz fel. Angoltanárom, Edina mesélte, hogy látott az utcán egy őszhajú pasit szoknyába meg spagettipántos virágos topban biggrin.gif Jók a képek amiket betettél, de Alan szerintem kinézet terén simán megelőzi őket. Ja meg az a Dave+ Martin kép, hát az vmi állati aranyos, én úgy megölelném mind a kettőt és természetesen Andy papát is biggrin.gif
Mode93
Szia biggrin.gif

Ja nem mindegyik, a 10-ből 2 nem az smile.gif

Na hát az a pasi akit angoltanárod látott az tuti buzi volt...

Basszus..mondtam én, hogy Alant egyikük is felülmúlja? XD Olyan pasi csak egy van!!!! XD

persze attól függ, milyen 10-et állítunk egymás mellé XD
DevotedViolator- girl
Ja, az a csávesz sztem is búza volt. Egyébként ha 10-ből 2 nem búza az is valami biggrin.gif
Mode93
Kösz.....xD xD xD xD xD

Ez a 10-ből 2 dolog talán így van más országban, de hogy itt nem, az tuti...biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Szerencsére én normálisakat fogtam ki, bár azt Vicának is mondtam, hogy mióta rákaptam a devóra, vonzom a rocker típusú pasikat. Az egy hónapos könyvtári gyakszi alatt belezúgtam az egyik könyvtáros fiába, aki szintén ott dolgozik. Jó fej nagyon, annyit tudunk együtt röhögni biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.