Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 23. - 18:59:50) *
Sziasztok!

Szia.

Nézd meg a képeket. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Vica, milyen képeket? biggrin.gif
vicuska
Milyeneket-milyeneket hát az előző oldalon lévőket például. biggrin.gif
Mode93
Megnézem Vica

ohh igen? biggrin.gif Jó neki, hogy oviba megy, nem suliba...biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Apropó képek: Lehet nézegetnem kéne pár fincsit h legyen inspiráció a novimhoz biggrin.gif
Mode93
ja szia Fruzsi XD XD XD XD
vicuska
Oké Mode. biggrin.gif

Attól milyen fincsi képre gondolsz Fru. wink.gif

Hehehe a Petra obégat nekem ki a kádból "cicus". biggrin.gif
Mode93
hehe biggrin.gif

bakker azt nem is mondtam, hogy az álomban először Alannek a lábait tök véznának láttam, aztán utána visszahúsosodott XD
DevotedViolator- girl
Bettike, jó kis álmod volt. XD Hánykor keltél fel egyébként? biggrin.gif
Mode93
fél 10-kor ébresztett a kutyus XD próbáltam visszaaludni, de mindig felébresztett XD
DevotedViolator- girl
Az még hagyján..XD Amikor nekem az a tavas álmom volt 11-kor ébredtem fel biggrin.gif

Bár a legszívesebben nem ébredtem volna fel belőleXD
Mode93
biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 23. - 19:16:25) *
hehe biggrin.gif

bakker azt nem is mondtam, hogy az álomban először Alannek a lábait tök véznának láttam, aztán utána visszahúsosodott XD

Vézna aztán húsos na ez jó. biggrin.gif
Mode93
de tényleg!!! XD
először ahogy ránéztem, tiszta szőr volt, meg vékony, olyan semmilyen, aztán azt csak képzelhettem, mert hirtelen eredeti lett XD
vicuska
Hehe először olyan volt mint az őzikéjé.Olyan szőrös és olyan karcsú. biggrin.gif
Mode93
igen, ahogy mondod XD ahhoz képest, amekkora a váltó volt, a lábai..hááát XD
DevotedViolator- girl
Olyan szőrös volt, mint egy csimpánzé? biggrin.gif
Mode93
Annyira nem XD
vicuska
Mode jól emlékszel a méretre mi? biggrin.gifFőleg,hogy még csókolásztad is......... wink.gif
DevotedViolator- girl
Heheh XD
Mode93
öhhm XD ........
azért , mert hát Britt előtte kicsit adott neki XD
vicuska
heheheh hárman párbanosat játszottatok? biggrin.gif
Mode93
Jólvan kicsi emberkéim, mennem kell XD
Nézzétek meg a jó kis férfi felső testet a tegnapi koncertről, kinn van az üzenőfalamon biggrin.gif XD


jók legyetek biggrin.gif

PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
vicuska
Pááááááááá Mode. smile.gif

Jó éjt.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.08. 23. - 20:10:16) *
heheheh hárman párbanosat játszottatok? biggrin.gif


Aha XD Britt tanított Alan meg hagyta XD
aszongya nekem Britt "Nézd, így kell"
utána meg "Most te jössz"
XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 23. - 20:14:18) *
Aha XD Britt tanított Alan meg hagyta XD
aszongya nekem Britt "Nézd, így kell"
utána meg "Most te jössz"
XD

hehehe így kell biggrin.gif anélkül is tudtad volna........
vicuska
Jó éjt mindenkinek. smile.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.08. 23. - 20:15:23) *
hehehe így kell biggrin.gif anélkül is tudtad volna........


Hát nem biztos, mondom még így is köhögnöm kellett, vagy mit mert akkorát... xD XD
---
Na hali! (fú hali na mindegy...)

Mizújság?
Mondjatok valamit babák.
biggrin.gif

Mode mit bökdösőőő mindig?!!
biggrin.gif



Vica még hány nap? laugh.gif

Hétvégén vasárnap voltam a balcsikán, de nem mentünk Siófokra most, "csak" ide Gyenesre. Szuper az a strand is.

Meg dolgozok agyba-főbe. tongue.gif azon kívül...
És még két lagzi hétvége is jön...
Nem kívánom...
---
Valamelyik nap röhögtem Mode rajtatok.
Annyiról szólt aznap a fórum, hogy jó reggelt, aztán következő hsz jó éjszakát.
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Mode93
Szia Niki biggrin.gif


hehehee biztos azért, mert nem voltam itt, vagy nem tudom XD

één nem, te bökdösősőőő XD

Mit mondjunk? XD

Helyes, élvezzétek csak ki a jó időt, már úgysem lesz sokáig. Itt ma is szar idő van, mondjuk biztosan azért, mert menni kell a tankönyvekért. Tavaly is szar idő volt amikor menni kellett értük..xD

Ehhh Fruzsi múltkor mondtam, hogy Chaplin-ről nem tudok sokat, csak annyit, hogy Michael stb stb...xD
Hát itt a kép XD



Basszus, már esik az eső angry.gif
---
Hahaha jó ez a kép! laugh.gif

Na ja, itt is felhős. Tankönyvek biggrin.gif igen rossz a tankönyv rossz az idő.

Jó reggelt, jó éjt. biggrin.gif biggrin.gif
Kemény volt. laugh.gif
Hát gondolom, nyár van mindenki szétszéled...


Hogy van a férjed?
Dolgozik?
Mode93
A férjem kérlek szépen tárgyal most valakivel, valahol turné ügyben tongue.gif

Jaja XD Bár én nagyon nem széledtem szét, most is csak a karnevál miatt nem voltam 2 napig biggrin.gif


tankönyvekkel még nem is lenne baj, mert van amelyik szép, meg jó illata van meg ilyenek, de amikor tanulni kell belőle na azt nem szeretem XD Meg állítólag 3-szor vastagabbak lesznek, mint eddig....végezni meg nem is tudunk vele, szóval...laugh.gif
---
Hát igen, emlékszem hogy elég sok tankönyvet nem is használtunk szinte...
biggrin.gif Riói karnevál?

Tárgyal? Üdvözlöm.

Hun a Vica?

Nekem meg fáj a seggem. laugh.gif
Kaptam bele egy szurit! biggrin.gif
Mode93
XD XD Ezen felröhögtem XD
Minek kaptál szurit? biggrin.gif


Dehogy is, Savaria Karnevál biggrin.gif

Vica szerintem főz XD


Átadom a férjecskémnek, nem sokára haza kell, hogy érjen ebédűni
---
biggrin.gif biggrin.gif

Haha mit főztél neki tongue.gif mit főztél ki neki, kikeverted a szerelmi bájitalt biztos. tongue.gif

Savaria jó gondolom ám tongue.gif azt hittem riói biggrin.gif

Na szép vagy, kiröhögöd a seggem fájdalmát. biggrin.gif
Mert kellett. Most nincs kedvem részletezni, majd egyszer bébi.
De tényleg fáj, áhh!
Mode93
Jól van majd egyszer elmondod biggrin.gif


Van krumplipüré, meg sütöttem ki mellé ilyen kis pulykafalatot, de mivel Őnagysága nem eszik húst, ezért ilyen zöldséges szarsággal fogja megenni a krumplit biggrin.gif


riói, persze, itt Magyarországon biggrin.gif
Mode93
Na jól van én megyek, enni kőőő meg megnézem a sorozatomat, ami éjszaka volt, de én felvettem heheheeeeeee ninja.gif ninja.gif ninja.gif


Pápá
---
A válogatós mindenit neki.
biggrin.gif


Milyen sorozat az?
vicuska
Idézet (Niki @ 2010.08. 24. - 11:24:24) *
Hát igen, emlékszem hogy elég sok tankönyvet nem is használtunk szinte...
biggrin.gif Riói karnevál?

Tárgyal? Üdvözlöm.

Hun a Vica?

Nekem meg fáj a seggem. laugh.gif
Kaptam bele egy szurit! biggrin.gif

Szevasztok lánykák.

A Vica itt van. biggrin.gif

Reggel szar volt a net aztán elmentem boltba utána Petrával megkezdtük az óvodai beszokást aztán főzőcskéztem és most itten vagyok. biggrin.gif

Niki miért kaptál szurit a popódba?

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 24. - 10:39:18) *
Hát nem biztos, mondom még így is köhögnöm kellett, vagy mit mert akkorát... xD XD

Hát minek dugtad le annyira a torkodon a magnumot. biggrin.gif

Idézet (Niki @ 2010.08. 24. - 10:47:07) *
Na hali! (fú hali na mindegy...)

Mizújság?
Mondjatok valamit babák.
biggrin.gif

Mode mit bökdösőőő mindig?!!
biggrin.gif



Vica még hány nap? laugh.gif

Hétvégén vasárnap voltam a balcsikán, de nem mentünk Siófokra most, "csak" ide Gyenesre. Szuper az a strand is.

Meg dolgozok agyba-főbe. tongue.gif azon kívül...
És még két lagzi hétvége is jön...
Nem kívánom...


Már nem sok nap Niki.Ne röhögj jó. biggrin.gif

Két lagzi?Vuhúúúúúúúúúúúúú.:XD
vicuska
Most olvasom,hogy nem részletezed Niki miért kaptál szurit.Juj biztos kellemetlen lehetett ha ennyire fájlalod. happy.gif
Mint nekem máskor amikor vért vettek tőlem és a nővérke totál elszúrt a vénám mellet aztán meg csodálkozott,hogy nem jön a vér.Aztán szépen a karomban a helyére fordította a tűt én meg fintorogtam mert nemesett jól.Erre megkérdi a nővér "fáj?".Gondoltam magamban á dehogy.
vicuska
Idézet (Niki @ 2010.08. 24. - 10:53:51) *
Valamelyik nap röhögtem Mode rajtatok.
Annyiról szólt aznap a fórum, hogy jó reggelt, aztán következő hsz jó éjszakát.
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Igen volt olyan nap amikor Mode nem ért rá mi meg Fruval a facebook-on csevegtünk és azért volt két kemény hozzászólás aznap. biggrin.gif

De ha nálunk nem volt infóáradat miért nem néztél be a seregbe?Ott biztos találtál volna témát amihez hozzászólhatsz. biggrin.gif

Na megyek porszívózok.Nem sokára vendégeim lesznek.

Ja Mode puszilom a sógit. biggrin.gif
---
Na igen, nem volt jó a net?! És hogy viselte a Petra? Bár így, hogy még mellette voltál, gondolom jól. smile.gif

Szurit azért, hogy sikerüljön a baba, hormon... smile.gif
De most többet erről ne beszéljünk. smile.gif

biggrin.gif Hehe Vica hát igen, az elég rossz. Akinek nem olyan jó a vénája, annak nekem se sikerül mindig tökéletesen, de a lényeg, hogy az ember találjon, még ha fáj is, de muszáj. Tudom milyen érzés mert nekem is bökték már szét, illetve szétment a véna, vagy passz és nagyon fáj.


Hahaha számolj vissza Vica, de röhögök!!! biggrin.gif
Figyi kitaláltam, te visszamész dolgozni, én elmegyek gyesre, és mindenki jól járt. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Na két lagzi, de ácsi. Most hívott a Zotyám, hogy megint valami fokozott akció lesz, így nem megyünk. Na sebaj, egyikünknek sem volt kedve, az az igazság, hogy a család többi tagja úgyis képviseli magát, tök messze van tőlünk 3 óra, és így főleg nincs kedv, hogy fáradtak is vagyunk, sokat dolgoztunk most...
Na meg a lóvé is...majd anyósomék elrendezik. biggrin.gif
Most amúgy is szűkében állunk.
De jövő heti lagziba már mennünk kell.
vicuska
Idézet (Niki @ 2010.08. 24. - 13:09:20) *
Na igen, nem volt jó a net?! És hogy viselte a Petra? Bár így, hogy még mellette voltál, gondolom jól. smile.gif

Szurit azért, hogy sikerüljön a baba, hormon... smile.gif
De most többet erről ne beszéljünk. smile.gif

biggrin.gif Hehe Vica hát igen, az elég rossz. Akinek nem olyan jó a vénája, annak nekem se sikerül mindig tökéletesen, de a lényeg, hogy az ember találjon, még ha fáj is, de muszáj. Tudom milyen érzés mert nekem is bökték már szét, illetve szétment a véna, vagy passz és nagyon fáj.


Hahaha számolj vissza Vica, de röhögök!!! biggrin.gif
Figyi kitaláltam, te visszamész dolgozni, én elmegyek gyesre, és mindenki jól járt. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Na két lagzi, de ácsi. Most hívott a Zotyám, hogy megint valami fokozott akció lesz, így nem megyünk. Na sebaj, egyikünknek sem volt kedve, az az igazság, hogy a család többi tagja úgyis képviseli magát, tök messze van tőlünk 3 óra, és így főleg nincs kedv, hogy fáradtak is vagyunk, sokat dolgoztunk most...
Na meg a lóvé is...majd anyósomék elrendezik. biggrin.gif
Most amúgy is szűkében állunk.
De jövő heti lagziba már mennünk kell.

Tényleg reggel nem volt jó a net.A szolgáltatónál volt egy kis bibi.

Sejtettem,hogy azért kaptál szurit.Oké nem mondok többet róla.

Nekem nem rossz a vénám.Láttam én is,hogy hol van és azt is,hogy a csaj egyenesen elszúrt mellette.Mikor kismama voltam elég sokat szúrtak ráadásul engem még többször is mint az átlagot mert rh negatív vagyok.Plusszban azért is mert akkoriban mikor terhes lettem volt macskánk és ugye azok mindenféle bacikat hordoznak és azt mondta az orvosom nézessünk meg ezt-azt .Na azért is szurkáltak.

Rendben Niki én megyek melóba te pedig menj babázni. biggrin.gif

Akkor lagzik sztornó.

Kül olvastátok,hogy Martin volt feleségének fia született?

http://www.freestate.hu/news/comments/ns-d...gahan-uj-fotok/

A Petra jól elvolt,de azért mindig mellette kellett lennem.Aztán meg már nem akart haza jönni.Kérdezte "visszajövünk?" biggrin.gif

Holnap már otthagyom egy-két órára.
---
Hehe aranyos lehetett a Petra. biggrin.gif
Kíváncsi leszek akkor holnap rá..

Hú elhiszem, nagyon sokat szúrnak terhesség alatt, így nálad meg főként amiket írtál.
Én is azóta félek, amióta szétment egyszer a vénám, nekem is jó vénáim vannak amúgy.
Meg egyszer amit kaptam a fenekembe régebben, az szerintem elért valami ideget, mert hónapokig fájt, nagyon rossz volt.

Ja olvastam....
vicuska
Idézet (Niki @ 2010.08. 24. - 13:29:02) *
Hehe aranyos lehetett a Petra. biggrin.gif
Kíváncsi leszek akkor holnap rá..

Hú elhiszem, nagyon sokat szúrnak terhesség alatt, így nálad meg főként amiket írtál.
Én is azóta félek, amióta szétment egyszer a vénám, nekem is jó vénáim vannak amúgy.
Meg egyszer amit kaptam a fenekembe régebben, az szerintem elért valami ideget, mert hónapokig fájt, nagyon rossz volt.

Ja olvastam....

Csak addig gondolkodtam,hogy beugrott amit a macskák hordanak betegség és nekem azt is nézték.Toxoplazmózis(lehet rosszul írtam).Szerencsére nem volt olyanom.

Ja én is kaptam a hátsómba szurit mikor kiderült a Petra meg rh pozitív.Na most az nem ugrik mi a fene volt amit beadtak.De egyáltalán nem fájt.Sőt meg sem éreztem olyan ügyesen beadta a nővérke. smile.gif

Én is kíváncsi leszek holnap hogy viselkedik a Petra az oviban.
---
Az meg anti-D.

És milyenek az óvónők?
vicuska
ja igen anti-D.Látod lyukas az agyam. biggrin.gif

Az óvónénik aranyosak.Az egyik egy idősebb aki már vagy 30 éve a pályán van a másik pedig egy fiatal ,de róla is jókat hallottam. smile.gif

Niki ,Fru íme egy nektek való kép. wink.gif
---
Hehh köszi.

Majd én is keresek. Az a "baj" már az összes képlehetőséget ellőttük.
biggrin.gif biggrin.gif
Szerintem mi birtokoljuk már az összes dm képet. biggrin.gif

Nem tudok újat mutatni.... biggrin.gif

Az jó, fontos, hogy jók legyenek az óvónők.
vicuska
Ezek is a tieitek csajok. smile.gif

Idézet (Niki @ 2010.08. 24. - 13:44:58) *
Hehh köszi.

Majd én is keresek. Az a "baj" már az összes képlehetőséget ellőttük.
biggrin.gif biggrin.gif
Szerintem mi birtokoljuk már az összes dm képet. biggrin.gif

Nem tudok újat mutatni.... biggrin.gif

Az jó, fontos, hogy jók legyenek az óvónők.

Nincs mit.

Nem baj ha már volt a kép amit be akarsz rakni.Szerintem mi is raktunk már be olyat amit többször volt. biggrin.gif

Hehe azért Mode mindig talál újat. biggrin.gif

Szerencsére jókat hallottam az óvónőkről is és az oviról is.

Majd jövök később.Addig is mindenki legyen jó (és szobatiszta). biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.