Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Szia Fruzsi. smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:20:50) *
Hát ebben egyet tudok érteni Fruzsi, nálam is vannak olyan emberek, akik nem kimondottam szépek, legalábbis mint pasi nekem nem az esetem, de mégis odavagyok érte..laugh.gif


A youtubeon volt egy vidi, 25 years in 5 minutes vagyis Dave-ről voltak igen fincsi képek, és a zene ami ment a policy of truth volt. Kommentbe írtam h ha kis hazánkban olyan kaliberű pasik mászkálnának az utcákon, mint Dave, akkor a szingliség fogalmát egy nő se ismerné biggrin.gif Volt, aki egyet értett velem és írta, hogy de szingli pasik se lennének. biggrin.gif

Szia Vica! Itt is felütöttem a fejem biggrin.gif
vicuska
Ahhhhh az utolsó három kép. wink.gif szívesen elfetrengenék vele az ágyban........... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:28:05) *
A youtubeon volt egy vidi, 25 years in 5 minutes vagyis Dave-ről voltak igen fincsi képek, és a zene ami ment a policy of truth volt. Kommentbe írtam h ha kis hazánkban olyan kaliberű pasik mászkálnának az utcákon, mint Dave, akkor a szingliség fogalmát egy nő se ismerné biggrin.gif Volt, aki egyet értett velem és írta, hogy de szingli pasik se lennének. biggrin.gif

Szia Vica! Itt is felütöttem a fejem biggrin.gif

Jól tetted,hogy felütötted itt a fejed. biggrin.gif

Hehe Dave-ről csak fincsi képek vannak.Kivéve a tegnap általam berakott szénakazal sérójú. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Ezzel nem vagy egyedül, Vica! biggrin.gif

Az uccsó három tényleg nyami wub.gif
Mode93
Nem szénakazal sérójúúúú XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ne bántsd!!! biggrin.gif XD

Fruzsi: Hát jah, lehet, csak akkor unalmas lenne a világ biggrin.gif
vicuska
Fru ugye? wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:32:35) *
Nem szénakazal sérójúúúú XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ne bántsd!!! biggrin.gif XD

Fruzsi: Hát jah, lehet, csak akkor unalmas lenne a világ biggrin.gif

Nem bántom ,de azon a képen tényleg röhejes a haja. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
A hotdogon volt egy cikk h csináltak egy felmérést a 20 legszexibb pasiról és a 7. volt Justin Bieber. Ezen csak lestem, mert Justin még csak 16 éves, még gyerek, és nem férfi. Robert Pattinsont tették az első helyre, hát az én top20amban Patisszon Robi nincs benne az első helyen nálam más áll biggrin.gif Azt a listát tuti tinik állították össze, kétlem, h a felnőtt nőknek ilyen béna ízlése lenne.

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:32:35) *
Nem szénakazal sérójúúúú XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ne bántsd!!! biggrin.gif XD

Fruzsi: Hát jah, lehet, csak akkor unalmas lenne a világ biggrin.gif


Hát ja, ez is igaz biggrin.gif
vicuska
Pattiszon Robi...............hehehehe biggrin.gif biggrin.gif

Fru nálad az első helyen Dave van. wink.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 19:38:35) *
Pattiszon Robi...............hehehehe biggrin.gif biggrin.gif

Fru nálad az első helyen Dave van. wink.gif


Így van! smile.gif Szerintem ő a legjobb pasi wink.gif
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:37:53) *
A hotdogon volt egy cikk h csináltak egy felmérést a 20 legszexibb pasiról és a 7. volt Justin Bieber. Ezen csak lestem, mert Justin még csak 16 éves, még gyerek, és nem férfi. Robert Pattinsont tették az első helyre, hát az én top20amban Patisszon Robi nincs benne az első helyen nálam más áll biggrin.gif Azt a listát tuti tinik állították össze, kétlem, h a felnőtt nőknek ilyen béna ízlése lenne.



Hát ja, ez is igaz biggrin.gif


Justin Bieber??? Az a szánalmas, porbafingó buzigyerek?? Aki úgy néz ki, mint egy tíz éves, közben meg annyi majdnem, mint én????
Patisszon Robi XD XD XD XD XD XD XD Ezen felröhögtem XD
vicuska
Fru az ám. wink.gif

Cekci a drága. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:41:21) *
Justin Bieber??? Az a szánalmas, porbafingó buzigyerek?? Aki úgy néz ki, mint egy tíz éves, közben meg annyi majdnem, mint én????
Patisszon Robi XD XD XD XD XD XD XD Ezen felröhögtem XD

Pardon én nem tudom ki ez a Justin.......... blink.gif
Mode93
Akkor sem szénakazal!!!!!


na, íme a 20 legszexibb pasi :

1. Dave Gahan
2. Dave Gahan
3. Dave Gahan
4. Dave Gahan
5. Dave Gahan
6. Dave Gahan
7. Dave Gahan
8. Dave Gahan
9. Dave Gahan
10. Dave Gahan
11. Alan Wilder
12. Alan Wilder
13. Alan Wilder
14. Alan Wilder
15. Alan Wilder
16. Alan Wilder
17. Alan Wilder
18. Alan Wilder
19. Alan Wilder
20. Alan Wilder

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Vica, hánynom kell, de berakom a képét...

neem, inkább csak a linkjét, mert nem ide való, a végén még elhányja magát valaki..
Buzigyerek
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 19:42:39) *
Fru az ám. wink.gif

Cekci a drága. biggrin.gif


Pardon én nem tudom ki ez a Justin.......... blink.gif


Addig örülj..Sajna már a csapból is ő folyik, a tinilányok bugyija rá lesz nedves biggrin.gif Amúgy meg tököm ki van h youtubeon a Sash Adelante c dalának klipjénél meg a két Gigi dal, a La Passion és a Silence klipjénél is ez a kis takonymarci a téma angry.gif
vicuska
Mode bocsáss meg nem akartam megsérteni apád séróját. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:45:03) *
Akkor sem szénakazal!!!!!


na, íme a 20 legszexibb pasi :

1. Dave Gahan
2. Dave Gahan
3. Dave Gahan
4. Dave Gahan
5. Dave Gahan
6. Dave Gahan
7. Dave Gahan
8. Dave Gahan
9. Dave Gahan
10. Dave Gahan
11. Alan Wilder
12. Alan Wilder
13. Alan Wilder
14. Alan Wilder
15. Alan Wilder
16. Alan Wilder
17. Alan Wilder
18. Alan Wilder
19. Alan Wilder
20. Alan Wilder

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Vica, hánynom kell, de berakom a képét...

neem, inkább csak a linkjét, mert nem ide való, a végén még elhányja magát valaki..
Buzigyerek

hehe jó a listád....... biggrin.gif

buzigyerek biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Am a La passion klipje megihletet, egy elemet átveszek belőle a novimba is, de persze átalakítva biggrin.gif Veheh vicces az a jelenet, mikor a nőci hazamegy, meglátja a pasiját a guminővel, fogja a guminőt és kivágja az ablakon biggrin.gif
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:46:07) *
Addig örülj..Sajna már a csapból is ő folyik, a tinilányok bugyija rá lesz nedves biggrin.gif Amúgy meg tököm ki van h youtubeon a Sash Adelante c dalának klipjénél meg a két Gigi dal, a La Passion és a Silence klipjénél is ez a kis takonymarci a téma angry.gif


Komolyan?? fúj ba*meg, és hogy jön Gigihez az a gyíkpisa?...
vicuska
Öcsém ezért a 10 évesnek kinéző kiscsávóért vannak oda a lányok?Na ne.............. blink.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 19:48:33) *
Mode bocsáss meg nem akartam megsérteni apád séróját. biggrin.gif


hehe jó a listád....... biggrin.gif

buzigyerek biggrin.gif


Helyes!!!!!!!!!!! biggrin.gif
Apámat senki ne röhögje ki a sérója miatt biggrin.gif SEM biggrin.gif


Ugye??? azért van benne igazság na XD
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:49:15) *
Komolyan?? fúj ba*meg, és hogy jön Gigihez az a gyíkpisa?...


Gyíkpisa... biggrin.gif LOL!! XD Gőzöm sincs..
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:46:07) *
Addig örülj..Sajna már a csapból is ő folyik, a tinilányok bugyija rá lesz nedves biggrin.gif Amúgy meg tököm ki van h youtubeon a Sash Adelante c dalának klipjénél meg a két Gigi dal, a La Passion és a Silence klipjénél is ez a kis takonymarci a téma angry.gif

hehe takonymarci.......... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:50:20) *
Helyes!!!!!!!!!!! biggrin.gif
Apámat senki ne röhögje ki a sérója miatt biggrin.gif SEM biggrin.gif


Ugye??? azért van benne igazság na XD

Jól van már na de az a kép engem röhögésre ingerel nem tehetek róla. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 19:49:54) *
Öcsém ezért a 10 évesnek kinéző kiscsávóért vannak oda a lányok?Na ne.............. blink.gif


ugye, hogy 10-nek néz ki????????????????????? bleeee blink.gif
Öcsém, ha én meglátnám Alant egy guminővel, utána olyat kapna..... XD
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:48:57) *
Am a La passion klipje megihletet, egy elemet átveszek belőle a novimba is, de persze átalakítva biggrin.gif Veheh vicces az a jelenet, mikor a nőci hazamegy, meglátja a pasiját a guminővel, fogja a guminőt és kivágja az ablakon biggrin.gif

na erre kivi leszek. biggrin.gif

Bettike gyíkpisa................heheh biggrin.gif
Mode93
Jól van Vica biggrin.gif Úgyis tudom, hogy nem köcsögösködésből röhögöd ki a séróját biggrin.gif



Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 19:52:36) *
na erre kivi leszek. biggrin.gif

Bettike gyíkpisa................heheh biggrin.gif


Hát most miért, nem az? XD
DevotedViolator- girl
Egyre jobb lesz.. Takonymarci, gyíkpisa... biggrin.gif
Mode93
még arra sem méltó, hogy lehányjam...
amúgy sem értem a korombeliek férfi ízlését, de ezzel a gyerekkel az élen, meg azzal a búval baszott nagyképű királyfi SP-vel az élen meg pláne nem ...
Hadd ne mondjam, kit választanék inkább, mint ezeket az idiótákat...és itt most nem Alanre gondolok

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:55:35) *
Egyre jobb lesz.. Takonymarci, gyíkpisa... biggrin.gif


veehehehehhehe XD hát nem aaaz? XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:51:26) *
ugye, hogy 10-nek néz ki????????????????????? bleeee blink.gif
Öcsém, ha én meglátnám Alant egy guminővel, utána olyat kapna..... XD

Hát ha Alan gumicsajt dugna az azt jelenti,hogy te valamit nem jól csinálsz vagy nem adsz neki lyukat és így kénytelen-kelletlen rá kellett fanyalodnia a gumicsajra. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
http://www.youtube.com/watch?v=hx3OeYMOiIA...feature=related
Itt a La Passion klip biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:53:49) *
Jól van Vica biggrin.gif Úgyis tudom, hogy nem köcsögösködésből röhögöd ki a séróját biggrin.gif





Hát most miért, nem az? XD

Persze,hogy nem köcsögösködésből röhögtem ki.Spontán jött. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:56:04) *
még arra sem méltó, hogy lehányjam...
amúgy sem értem a korombeliek férfi ízlését, de ezzel a gyerekkel az élen, meg azzal a búval baszott nagyképű királyfi SP-vel az élen meg pláne nem ...
Hadd ne mondjam, kit választanék inkább, mint ezeket az idiótákat...és itt most nem Alanre gondolok



veehehehehhehe XD hát nem aaaz? XD

hehe már megint SP-t szidod? biggrin.gif
Mode93
Vica: na ja..biggrin.gif és mi van, ha Britt háta mögött a gumicsajt nyomatja???????? úúúú...közbe kell lépnem, tenni kell valamit, nem hagyhatom életem szerelmét kielégületlenül holmi guminővel XD

Igen, szidom, mert egy idióta, nagyképű barom angry.gif
xD

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:56:42) *


ááá király biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 19:59:13) *
Vica: na ja..biggrin.gif és mi van, ha Britt háta mögött a gumicsajt nyomatja???????? úúúú...közbe kell lépnem, tenni kell valamit, nem hagyhatom életem szerelmét kielégületlenül holmi guminővel XD

Igen, szidom, mert egy idióta, nagyképű barom angry.gif
xD


Először azt olvastam h Britt nyomatja guminővel.. biggrin.gif
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 19:59:48) *
Először azt olvastam h Britt nyomatja guminővel.. biggrin.gif


LOOOOL hát az szép lenne XD XD
vicuska
Mode Alan nem marad kielégületlen mert a gumicsajba engedi a muníciót.Jobb lenne ha vázába csinálná? biggrin.gif
Mode93
VÁZÁBA!!!!!!!!!!!!!!! XD XD XD
Isteneeeeeem XD ez nagyon jóóó XD egyre jobban röhögök XD

nem, az lenne a LEGJOBB ha belém rakná xD
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 20:05:40) *
Mode Alan nem marad kielégületlen mert a gumicsajba engedi a muníciót.Jobb lenne ha vázába csinálná? biggrin.gif


A guminő ráadásul nem eshet teherbe biggrin.gif Vázába? LolXD Csak nehogy rászoruljon a dákójára, és a végén ne tudja lehúzni biggrin.gif
A padlóhoz kell akkor verje a vázát, hogy amikor eltörik, kiszabaduljon a farkaXD biggrin.gif
vicuska
Csak arra vigyázzon,hogy ne legyen túl szűk a váza mert akkor a micsodájára szorul. biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 20:08:46) *
A guminő ráadásul nem eshet teherbe biggrin.gif Vázába? LolXD Csak nehogy rászoruljon a dákójára, és a végén ne tudja lehúzni biggrin.gif
A padlóhoz kell akkor verje a vázát, hogy amikor eltörik, kiszabaduljon a farkaXD biggrin.gif

hehehe egyre gondoltunk. biggrin.gif

De az nem jó mert összekaszabolná a farkát. :Damikor széttörné a vázát.
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.08. 30. - 20:10:12) *
Csak arra vigyázzon,hogy ne legyen túl szűk a váza mert akkor a micsodájára szorul. biggrin.gif


hehehe egyre gondoltunk. biggrin.gif

De az nem jó mert összekaszabolná a farkát. biggrin.gif


Igaz. biggrin.gif Képzeld csak el: Alan szólna Bettikének h : - Bettikém, rászorult a váza a farkamra, segítenél leszedni? biggrin.gif
- Betti: De hogy került az oda?
- Alan: Ha leszeded, megmutatom biggrin.gif
Erre Bettike odamegy, és elkezdi húzni, mint nagyapó a répát a földből, nagy nehezen leszedi, mire lejön, Bettike elesik a vázát kezében szorongatva biggrin.gif
vicuska
Fruuuuuuuuuu anyám nagyon röhögök. biggrin.gif
Mode93
Bazz én nagyon röhögök XD XD

Én segítenék leszedni neki, de nem ráncigálnám, akkor csak kárt teszek a váltóban, aztán vihetem a szervizbe biggrin.gif

óóóóóó

vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 20:18:50) *
Bazz én nagyon röhögök XD XD

Én segítenék leszedni neki, de nem ráncigálnám, akkor csak kárt teszek a váltóban, aztán vihetem a szervizbe biggrin.gif

óóóóóó

vihetem a szervízbe...hehehe biggrin.gif

helló sógi. smile.gif
DevotedViolator- girl
Lányok, én veszélyesen hülye vagyok biggrin.gif Szegény Alan, ha ezt tudná biggrin.gif
Mode93
Hát Fruzsi, nem tudom elképzelni az arcát, amikor ezt meghallja!!! XD XD
Ígérem, ha egyszer feleségül vesz, elmesélem ezt neki és akkor majd elmondom hogy reagált XD
DevotedViolator- girl
Oké hugi:D
DevotedViolator- girl
Képzeljétek, ebédkor majdnem megettem a saját taknyom biggrin.gif Viszketett az orrom, és megdörzsöltem, mire egy száraz takonydarabka beleesett a szívpörköltbe amit ettem. Észrevettem és gyorsan kihalásztam biggrin.gif
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.08. 30. - 20:33:08) *
Képzeljétek, ebédkor majdnem megettem a saját taknyom biggrin.gif Viszketett az orrom, és megdörzsöltem, mire egy száraz takonydarabka beleesett a szívpörköltbe amit ettem. Észrevettem és gyorsan kihalásztam biggrin.gif


kééész, nagyon röhögök!!! XD

Ezt kellett volna előadnod a "seregben" XD !!!!!!!!!! XD XD XD XD XD
vicuska
Fru jesszus takonypörkölt vagy mi? biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.08. 30. - 20:37:34) *
kééész, nagyon röhögök!!! XD

Ezt kellett volna előadnod a "seregben" XD !!!!!!!!!! XD XD XD XD XD

Majd mondták volna,hogy fúúúúúj. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Nem voltam elég elővigyázatos, de megelőztem a balesetet biggrin.gif

Taknyospörkölt biggrin.gif
vicuska
Fru még jó,hogy észre vetted. biggrin.gif

Na jó lányok mentem.Jóccakát nektek.Páááááááááááá smile.gif
DevotedViolator- girl
I've heard her whisper goodbye...Goodbye!
Jóccakát Vica!
Mode93
Jó éjszakát Drágáim biggrin.gif

Én is megyek kajálni, de nem takonypörköltet biggrin.gif
vicuska
Jó reggelt.

Csajooook röpke fél óra alatt olyan álmot kreált az agyam,hogy csak na.Tök jó volt csak sajnos hirtelen felébredtem.A fene......
Álmomban Dave-el beszélgettem magyarul biggrin.gif és olyan aranyos és kedves volt.
Szóval az volt,hogy ha jól rémlik a keresztanyáméknál voltunk és valami buli volt ott.Azt ne kérdezzétek hogy került oda Dave. biggrin.gif Hehe én meg aludtam az egyik szobában és egyszer csak felébredtem egy pillanatra és felnéztem aztán láttam,hogy valaki ül a fotelben napszemüvegben. biggrin.gif De aztán azzal a lendülettel vissza is aludtam.Később újra felébredtem,újra felnéztem ,de akkor már jobban szemügyre vettem ki ül a fotelbe és leesett,hogy Dave az.Ám én nem zavartatva magam vissza tettem a fejem a párnára.Igen ám csak,hogy a következő pillanatban meghallottam,hogy Dave felállt a fotelből és odajött hozzám.Erre rögtön felkaptam a fejem és láttam,hogy leült mellém az ágy szélére.Persze azonnal kinyíltak a csipáim. biggrin.gif Dave meg látva ,hogy ébredezek vigyorogva megjegyezte,hogy rám férne egy kávé.Majd hozzá tette,hogy ő is elszenderedett a fotelben egy 10 percre ,de aztán felébredt.Én meg mondtam neki,hogy hallottam már arról,hogy ő híresen rossz alvó.Majd megkérdeztem tőle ,hogy utána miután felébredt képes volt csendben üldögélni mert én aludtam.Mondta,hogy igen én pedig azt válaszoltam,hogy milyen rendes tőle.Majd megsímogattam őt de ebben nem vagyok teljesen biztos,hogy jól emlékszem rá.Aztán sétálgattunk a házban és beszélgettünk,aztán megkérdeztem kimegyünk-e házon kívülre sétálni Dave pedig rábólintott.De kijutni is érdekes volt mert sok helység volt a házban majdhogy nem labirintus beütése volt.Ja és tök alacsonyak voltak a helyiségek,némelyikben Dave-nek le kellett húzni a a fejét,hogy ne verje bele a plafonba.Hehe........
Aztán csak kijutottunk és kint sétálgattunk.Megkérdeztem Dave-et,hogy ő minden rajongójával ilyen közvetlen és fesztelen mert nekem úgy tűnik,hogy velem az.Nem olyan megjátszos majom,hogy ő a nagy valaki.Azt válaszolta,hogy ő sosem akarta azt mutatni,hogy beképzelt barom.
Jaj és még énekelt is mert mondta valaki,hogy lehet kérni dalt és sokan köztük én is rávágtam,hogy Depeche Mode-ot kérünk.Szóval Dave kénytelen volt énekelni ,de hogy melyik dal volt már nem tudom.
Ezután felébredtem...........pedig,de szívesen beszélgettem volna vele még.
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.