Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
De nincs nyugi XD
Gyűlölöm, amikor valaki majmol valakit, mert ha hasonlítani akar rá akkor hasonlítson, de ne úgy, hogy mindenben leutánozza!! Usher példaképe Jackson volt, szegény a búcsúszertartáson a Gone Too Soon-t énekelte, úgy bőgött Michael koporsója mellett, hogy egy csapat ember is alig tudta megnyugtatni, és ő hasonlítani akar Michael-re, nem lemajmolja. Észrevenni a mozgásából, hogy mi ahelyzet, de könyörgöm, nem ugyanúgy öltözködik,meg ugyanolyan reklámokat/klipeket forgat mint ez a Böszmer gyerek...

egyszer találkozzak vele...letépem a fejét és a pofájáva nyomom...

meg olyan ronda bakker, még az oroszlán is sírva tömné magába...
vicuska
"meg olyan ronda bakker, még az oroszlán is sírva tömné magába..."...........felröhögtem biggrin.gif

Hát igen azért jó lenne ha a kissrác megtalálná a maga személyiségét és nem mást utánozna.Azt akárki megtudja csinálni.
Mode93
Most nézd meg, ez az ember szereti, nem majmolja...

usher - Gone too soon

úristen, de jobb, ha meg sem nézem ezt a videót..........

Idézet (vicuska @ 2010.09. 15. - 19:42:57) *
"meg olyan ronda bakker, még az oroszlán is sírva tömné magába..."...........felröhögtem biggrin.gif

Hát igen azért jó lenne ha a kissrác megtalálná a maga személyiségét és nem mást utánozna.Azt akárki megtudja csinálni.


Hát ja, maradjon meg magának....
vicuska
Inkább ne mert sírni fogsz.
Mode93
Ja, már kezdtem pityeregni, azért kapcsoltam ki gyorsan.

komolyan...isten ments, hogy SP-t védjem, de annak a gyereknek legalább van egyéni stílusa, és nem másokat majmol....
vicuska
Ha te SP-ről jót mondasz akkor ez a Justin tényleg egy majom lehet.
Mode93
Jajj anyám....
Az unokahúgomból is olyan istenverte gyerek lesz, hogy csak na. Kíváncsi vagyok, pár év múlva majd a keresztapámék elgondolkodnak-e azon, hogy jól nevelték a gyereket vagy nem. Ugyanis a kisasszony állítólag rossz az iskolában, nem csinálja meg órán a feladatokat, és otthon sem tanul. És ez még csak a második teljes hét a suliban. Biztos máshogy képzelte el a gyerek az iskolát, és nem is irigylem azért, hogy ő csak most kezdi, én meg mindjárt befejezem, de tanulni KELL. Főleg, most is változnak az érettségi pontrendszerek meg miegyebek, mi lesz majd az ő korában? Ha megbukna már első osztályban, akkor meg én rúgom valogba....ha nem tanul meg írni és olvasni, semmi nem lesz belőle, hát második osztályig sem jut el....

Idézet (vicuska @ 2010.09. 15. - 20:01:39) *
Ha te SP-ről jót mondasz akkor ez a Justin tényleg egy majom lehet.


Hát az is. SP több mindent csinál, fotózik, klipeket rendez, énekel, még ha egy kicsit buzi is a szememben, még mindig többre tartom, mint ezt a justint...
vicuska
Ó hát érdekes,hogy lány létére rosszalkodik.Bizony a keresztszüleidnek keményen kell majd fogni.
Mode93
Bizony, az a helyzet, hogy nagyon-nagyon-nagyon el van kényeztetve. Napi 3 jégkrém, napi 4 csomag rágó, és a lány, aki ott lakik náluk, velem egy suliba jár, szokta mesélni, hogy a gyerek rosszaságot csinál, ezért a lány megszidja, vagy elmondja neki, hogy ezt nem lehet, és akkor a gyerek hisztizve fut ki az apjához, hogy "Apa a Viki megütött"...és akkor a lány van leszidva, holott meg sem mozdult a keze... ......meg állítólag a gyerek okosabb, mint a lány.....hát baromira....
Könyörgöm, egy 16 éves lány süllyedne le arra a szintre, hogy megüssön egy 7 éves gyereket??? na ne már.....
Úristen, és mi lesz később, kamasz korában???? ezerszer rosszabb lesz, mint bármelyik más gyerekkel..
Mode93
Jajj, meg az a gyerek a suliban, amelyik még tavasszal megnézte az adatlapom myvipen, meg valamikor nyáron is..az is néz mint borjú az újkapura...tök idegesítő...remélem nem akar semmit, mert nem szeretnék lekoptatni senkit..

Nem hiszem el, Jackson lánya is erről a seggdugaszról beszél hát megőrülök XD
Bár nem biztos, hogy ez az igazi lányának a profilja...sőt..

Jajjj ez tudom miii XD
vicuska
biztos tetszel a srácnak. biggrin.gif
Mode93
Biiiiiiiztos.....pont én XD
vicuska
Igen pont te. biggrin.gif
Mode93
aha...ahhoz csoda kellene, hogy pont én.. XD

De tök mindegy, ha így is lenne, akkor jó gyorsan verhetne ki a fejéből

Na, nekem mennem kell, még egy csomó mindent kell csinálnom.

Jó legyél biggrin.gif heheheee holnap informatika óra jeee XD


Na jó éééjjjjt biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
hehe hát akkor mond meg a srácnak,hogy ne kerülgessen. biggrin.gif Mert te nem érdeklődsz iránta.

Jó éjt Mode. biggrin.gif
---
Mizújs lányok???

Mode, milyen a suli?

Vica? Munka?
Petra jól érzi magát az oviban?

Na majd jövök, megyek aludni! biggrin.gif


Mode93
Info óráról jelentkezem biggrin.gif

Vica: Nem állhatok oda egy ismeretlen fiú elé, azzal, hogy ne nézegesse az adatlapom, és ne nézzen rám XD

Szia Niki biggrin.gif

Köszönöm, egész jó, de ez még csak a 2. teljes hét, és holnapután dM buli XD
Igyekszem tanulni rendesen, és remélem később nem lesz az, mint eddig minden évben, hogy év elején még megy a tanulás, aztán később, ha nincs kedvem, akkor hagyom a francba.
vicuska
Idézet (Niki @ 2010.09. 16. - 09:20:11) *
Mizújs lányok???

Mode, milyen a suli?

Vica? Munka?
Petra jól érzi magát az oviban?

Na majd jövök, megyek aludni! biggrin.gif

Sziasztok.

Niki meló megy ezerrel.A héten már azért jobban belerázódtam. biggrin.gif
igen a Petra jól érzi magát az oviba csak reggel nem akar felkelni és úgy kell szó szerint kiszednem az ágyból.

Mode én azt hittem,hogy a srác akiről beszéltünk az osztálytársad vagy máshonnan ismered.Azért mondtam neked,hogy mond neki ne kerülgessen. biggrin.gif
Mode93
Jaaa neeem XD hát csak az iskolatársam, de ha osztálytársam lenne, akkor sem mondanám neki hogy ne kerülgessen XD
vicuska
Mode ,hogy te milyen rendes kislány vagy. biggrin.gif
Mode93
miért? XD
nem szólok ilyen dolgok miatt a férfiakhoz, mert megfogadtam, hogy nem csinálok magamból többet hülyét pasik előtt
vicuska
Igazad van Mode. smile.gif

Amúgy mizu?
---
Vica, hát én is utálok felkelni, a gyerekek még aludnának olyan korán gondolom. biggrin.gif

Fárasztó a munka?

Mode, hát tanulj. Gondolj Alan-re biggrin.gif hogy azt szeretné okos felesége legyen. biggrin.gif biggrin.gif

Akkor holnapra nekem drukk oké? biggrin.gif
Befeküszök a kórházba. laugh.gif

Ma kaptam egy arany láncot, kereszttel, nagyon szép. smile.gif
Zolitól, vasárnap lesz házassági évf., már most odaadta, hogy valami felvidítson a kórház előtt. smile.gif
Mode93
Hát persze, hogy igazam van. biggrin.gif Így is már megőrülök, hogy meglátok egy olyan srácot messziről, aki hasonlít a 9. osztályos szerelmemre, már eszembe jut.....kísért mint a szellem XD


Amúgy semmi különös. Ma végre jó tesi óra volt. Fiúkhoz beálltunk kosarazni 4-en, aztán csak röhögtünk a pálya közepén, a fiúk meg édesek voltak és vigyáztak ránk, mert néha a labda a fejünket célozta XD
Ja meg szurkoltunk XD

Idézet (Niki @ 2010.09. 16. - 18:52:22) *
Vica, hát én is utálok felkelni, a gyerekek még aludnának olyan korán gondolom. biggrin.gif

Fárasztó a munka?

Mode, hát tanulj. Gondolj Alan-re biggrin.gif hogy azt szeretné okos felesége legyen. biggrin.gif biggrin.gif

Akkor holnapra nekem drukk oké? biggrin.gif
Befeküszök a kórházba. laugh.gif

Ma kaptam egy arany láncot, kereszttel, nagyon szép. smile.gif
Zolitól, vasárnap lesz házassági évf., már most odaadta, hogy valami felvidítson a kórház előtt. smile.gif


Sziiia

Hát ha Alan-re gondolnék tanulás közben, abból nem tanulás lenne....XD

öcsém, nektek is házassági évforduló???? óó hát nekünk meg április, hát az messze van még laugh.gif
vicuska
na jól van Mode. biggrin.gif neked mindig igazad van mi? biggrin.gif

Niki szuuuuuuuuuuurk neked. smile.gif
ja és boldog házassági évfordulót.

Idézet (Niki @ 2010.09. 16. - 18:52:22) *
Vica, hát én is utálok felkelni, a gyerekek még aludnának olyan korán gondolom. biggrin.gif

Fárasztó a munka?

Mode, hát tanulj. Gondolj Alan-re biggrin.gif hogy azt szeretné okos felesége legyen. biggrin.gif biggrin.gif

Akkor holnapra nekem drukk oké? biggrin.gif
Befeküszök a kórházba. laugh.gif

Ma kaptam egy arany láncot, kereszttel, nagyon szép. smile.gif
Zolitól, vasárnap lesz házassági évf., már most odaadta, hogy valami felvidítson a kórház előtt. smile.gif

Kicsit fárasztó igen.

Hát ja a Petra szeretne még reggel 6-kor aludni. happy.gif
Mode93
Hát nem mindig, de sokszor..XD

Láttátok facebook-on, hogy hogyan sikerült az első jobb agyféltekés rajzom?? XD kicsit nyomi, de mentségemre szóljon, hogy első próbálkozás egy k*va nehéz portréval XD
---
Hehehe!
De lenne tanulás Mode. Szexet tanulnál. biggrin.gif

Április? Hehehe. Az jó, és mikor szülsz? biggrin.gif
Mode93
ááááá bakker nem jutott eszembe, mit kell kívánni házassági évfordulónál, köszi Vica hogy írtad XD

Szóval akkor Niki én is boldog házassági évfordulót kívánok nektek biggrin.gif

Idézet (Niki @ 2010.09. 16. - 18:57:06) *
Hehehe!
De lenne tanulás Mode. Szexet tanulnál. biggrin.gif

Április? Hehehe. Az jó, és mikor szülsz? biggrin.gif



Jaaa, és abból hogy írok 5-ös dolgozatot mondjuk történelem órán? XD

Nem vagyok terhes XD XD
---
Hát szextörténelem.
Káma szútra, biggrin.gif stb., elmondod a történeti dolgokat róla. biggrin.gif
És hogy hogyan csinálod Alan-nel. tongue.gif

vicuska
Csajok jópofák vagytok. biggrin.gif

Mode nincs mit. biggrin.gif
Mode93
Persze, és hogyan szövöm bele a sztoriba Zrínyi Miklóst, vagy Bocskai Istvánt? XD Vagy I. Lipótot? XD hányast kapnék rá karót? XD

naaa, megint segítenetek kell képet választani a tolltartóm cipzárjára biggrin.gif
mindjárt mutatom a lehetőségeket XD
vicuska
muti Mode. biggrin.gif

hehe fásítanál mi ha karót kapnál? biggrin.gif
Mode93
Hát fogok karót kapni majd, nem is egyet, de azért nem írhatom le egy dolgozatban a szexet XD

Na, pl. ez egy egész jó kép, de várjatok, még rakok be választani, ez csak egy XD


vicuska
Ez a kép tényleg jó.

Ja Mode ma a kívánságműsorba kért valaki MJ számot.Egyből te jutottál eszembe. smile.gif
Mode93
óóó hogy zabáljam meg a mosolygó fejét wub.gif Olyan szép fogai vannak..mindig is szép fogai voltak.
Ez egy kifejezetten jó kép, esélyes, esélyes...... csak attól félek, hogy ha átméretezem, összemegy a szélén XD



Idézet (vicuska @ 2010.09. 16. - 19:11:56) *
Ez a kép tényleg jó.

Ja Mode ma a kívánságműsorba kért valaki MJ számot.Egyből te jutottál eszembe. smile.gif


áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
á
---
Leírod, hogy a harcok alatt éjjel kúrtak, meg az Achilleus (Brad Pitt) is bevitte a sátorba enyelgésre a Briszéiszt. biggrin.gif biggrin.gif

Az első jó kép, legyen az....
Mode93
Idézet (Niki @ 2010.09. 16. - 19:16:35) *
Leírod, hogy a harcok alatt éjjel kúrtak, meg az Achilleus (Brad Pitt) is bevitte a sátorba enyelgésre a Briszéiszt. biggrin.gif biggrin.gif

Az első jó kép, legyen az....


Az Trójaaaa XDDDDDD

Neeem, a második jobb.... azt akarom, hogy amikor ránézek a suliban, én is mosolyogjak. Őt is akkor szeretem nézni amikor mosolyog. A gyönyörű mosolyát....jajj istenem sad.gif
Szóval az ember úgy emlékezzen rá..értitek...
---
Igen, de azt ráhúzhatod Zrínyire is. Mindegyik egy kurvapecér. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Na, hát oké tényleg, legyen a mosolygós.

A kedvenc Dave képeim azok mind mosolygósak.
Mode93
Dehogy is, Zrínyinek semmi köze nem volt Trójához XD

na látod, az ember akkor örül, ha mosolyogni látja akit szeret
vicuska
Niki biggrin.gif

Mode szerintem is az első képet válaszd. smile.gif
Mode93
szerintem ez a mosolygós tökéletes is lesz

jesszusom, és mi alapján az első kép? XD
semmi baj vele, de ez a mosolygós meg olyan szépen kiemeli a szép arcát..
olyna jó hogy így egyet értünk nem??? XDDD

ez meg a köv. kép lesz, amit lerajzolok jobb agyféltekés agyammal biggrin.gif XD

vicuska
Hát akkor legyen a második kép ha az a szimpibb neked. smile.gif
Mode93
az is lesz biggrin.gif
vicuska
Jól van Mode. smile.gif

Az is jó kép amit le akarsz rajzolni. smile.gif
Mode93
iigen tudom biggrin.gif biggrin.gif

azért szeretem a Jackson képeket, mert baromi jók. Facebook-on is legtöbbször azért van kinn Jackson, mert annyira tetszik a kép
vicuska
Naaaaaaaaa azért Alanről is vannak szuperságos képek. wink.gif
Mode93
Viiiica !!! Nézek képeket facebook-on és egyik Jackson képen ki van bejelölve???
Jessica WILDER XD XD

Idézet (vicuska @ 2010.09. 16. - 20:06:25) *
Naaaaaaaaa azért Alanről is vannak szuperságos képek. wink.gif


senki nem mondta, hogy nincsenek biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Most is tök jól néz ki Alan azon a képen amihez írtam kommentet. biggrin.gif

Vonzod a Wilder nevű embereket. biggrin.gif
Mode93
Igeeen ott nagyon dögös juuuujjj le akarom tépni a ruháját


aha XD
Az egyik az inkább engem vonz XD

Na, mennem kellene. biggrin.gif Szokásomhoz híven rendetlenséget hagytam magam után..biggrin.gif
Jáááááááááá szombaton dM buli jááááááááááááááá biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dekiráááály

Naaa, mentem smile.gif
Jók legyetek, holnap nem lesz informatika órám. xD

Pápá, jó éjt biggrin.gif
vicuska
Páááááááá jó éjt Mode. smile.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.