Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
hűha!! Ez Igen!









vicuska
Rendes az apukád. smile.gif
Mode93
Na, most elmegyek, még fürödni is kell. Alan már készíti a vizet biggrin.gif
Aztán talán megnézem ezt az X-faktort, bár nem vagyok oda érte, jobbat vártam.

Jó éjjt biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 30. - 19:15:35) *
Na, most elmegyek, még fürödni is kell. Alan már készíti a vizet biggrin.gif
Aztán talán megnézem ezt az X-faktort, bár nem vagyok oda érte, jobbat vártam.

Jó éjjt biggrin.gif

kellemes pancsit és jóccakát. biggrin.gif
Mode93
Sziasztok biggrin.gif
Mode93










ettől meg... jajj wub.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 30. - 19:14:43) *
hűha!! Ez Igen!

Sziasztok.

Hű,de leszedném azt csini csípőnacit róla........... wink.gif

Mode jók a képek a sógiról. smile.gif

Közben én meg itt a gép előtt szépen megfulladok a köhögéstől................
vicuska
Ma keresgéltem fb.-n képeket és volt olyan ami nekem újdonság volt. smile.gif
Mode93
Jajj Vica wacko.gif majd csak elmúlik az a köhögés

kukucs XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 18:25:17) *
Jajj Vica wacko.gif majd csak elmúlik az a köhögés

kukucs XD

Hol felváltva csaholunk a lányommal,hol meg kórusban. dry.gif Csak ő hurutosan én pedig szárazon.

Tegnap az X-faktor után még jó darabig fent kuruttyoltam mert nem tudtam aludni a köhögéstől.Aztán bevettem a lányom cseppjeiből ami arra van,hogy a köhögési ingert csökkentse.Mire hatott és kezdtem volna végre belemerülni az alvásba addigra a Petra kezdett rá a köhögésre.Szép kis éjszaka volt az előző.Reggel pedig már 6-kor fent voltunk a hülye óraállítás miatt.Azt sem tudtam igazából most 7 óra van mint az óra mutatta vagy 6.
Mode93
hűha angry.gif

Nem is tudom mit mondjak, nekem a Negro hatott mindig.

Vica nem szeretnél Dave témát a telefonodra? biggrin.gif
vicuska
Hát ma már én is ráfanyalodtam a Negróra pedig nem szeretem.Jó is,hogy mondod bekapok wink.gif egyet.

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 18:35:48) *
hűha angry.gif

Nem is tudom mit mondjak, nekem a Negro hatott mindig.

Vica nem szeretnél Dave témát a telefonodra? biggrin.gif

Mi is az? biggrin.gif Jó kis félpucér képekre gondolsz?

Ez pedig egy szívmelengető képek. smile.gif Szép család voltak.
Ebbe nem kellett volna Terikének beletenyerelnie.

Bírom ahogy apuka eteti a pici fiát.Olyan aranyosak a férfiak amikor babáznak. smile.gif
Mode93
amilyet akarsz olyat biggrin.gif

Amelyik képek a háttérben megjelennek amikor böngészel a telefonban biggrin.gif

bizony azok voltak és a férjem fél teste is benn van ahhh wub.gif

anyámmal autót takarítottunk....biggrin.gif

.
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 18:43:42) *
amilyet akarsz olyat biggrin.gif

Amelyik képek a háttérben megjelennek amikor böngészel a telefonban biggrin.gif

bizony azok voltak és a férjem fél teste is benn van ahhh wub.gif

anyámmal autót takarítottunk....biggrin.gif

.

hehe érdekes lenne ,hogy a férjem helyett Dave képe jelenne meg a telefonomba. biggrin.gif De nem rossz ötlet.

haha jó lett a verda. biggrin.gif
Mode93
De nem úgy, ez nem csak a háttér biggrin.gif ez a amikor mondjuk olvasol egy üzenetet, vagy a menüben böngészel, és a háttérben Dave van
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 18:50:33) *
De nem úgy, ez nem csak a háttér biggrin.gif ez a amikor mondjuk olvasol egy üzenetet, vagy a menüben böngészel, és a háttérben Dave van

hűha........egyre jobban hangzik biggrin.gif
Mode93
biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Sziasztok! Tyű Bettike, az egyik képeden Dave mindjárt kiharap egy darabot a mikrofonból biggrin.gif Mikor benéztem egyből a csini popója fogadott, cseppet meglepődtem biggrin.gif Vica: Az a babázós kép annyira aranyos, tényleg.. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 18:43:42) *
amilyet akarsz olyat biggrin.gif

Amelyik képek a háttérben megjelennek amikor böngészel a telefonban biggrin.gif

bizony azok voltak és a férjem fél teste is benn van ahhh wub.gif

anyámmal autót takarítottunk....biggrin.gif

.


Vagány kocsitok van biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Na mi az, magamban beszélgetek? sad.gif
Mode93
szia Fruzsi biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Na de jó, hogy vannak még errefelé biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=xBF3Ib3WSEg Ezt nézzétek meg, nagyon jó videó biggrin.gif Bírom, mikor a két goth csaj a fickó után rohan biggrin.gif
vicuska
Szia Fru.

Ugye ,hogy ugye?Ari a babázós kép. smile.gif
Mode93
szar facebook hirdetéseeeek


Na lányok, ha már nem bírom facebook-on fölrakni, elmondom itt nektek.

Van egy online munkalehetőség. Elég jól keres vele az ember, és csak egy kis türelmet igényel. Számítógép és internet kezelés tudása kell hozzá. 5000 ft-ot keresel csak azzal, ha regisztrálsz. Dollárban kapod, de le van írva minden, hogy hogyan kapod meg a pénzt, forintban, és semmi személyes adatot nem kell megadni ami miatt izgulhatnál.

Ha érdekel, írjatok ide:
munkasnet@gmail.com

..és megtudtok mindent!!!
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 19:41:37) *
szar facebook hirdetéseeeek

mire gondolsz konkrétan?

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 31. - 19:43:57) *
szar facebook hirdetéseeeek


Na lányok, ha már nem bírom facebook-on fölrakni, elmondom itt nektek.

Van egy online munkalehetőség. Elég jól keres vele az ember, és csak egy kis türelmet igényel. Számítógép és internet kezelés tudása kell hozzá. 5000 ft-ot keresel csak azzal, ha regisztrálsz. Dollárban kapod, de le van írva minden, hogy hogyan kapod meg a pénzt, forintban, és semmi személyes adatot nem kell megadni ami miatt izgulhatnál.

Ha érdekel, írjatok ide:
munkasnet@gmail.com

..és megtudtok mindent!!!

Köszi,hogy szólsz.Rendes vagy. smile.gif
Mode93
arra, hogy nem tudok egy normális hirdetést feladni

Na, ha érdekel, tessék írni smile.gif

vicuska
Elmentem jóccakát mindenkinek. smile.gif
Mode93
Jó éjt smile.gif
Mode93
Na sziasztok!

Újra fórum smile.gif

Akkor kezdem is mesélni amit akartam, mert egy csomó lemaradásom van laugh.gif

Először is:
Tegnap találkoztam apámmal, és megkaptam tőle a zsét, meg egy szép virágcsokrot. Picit beszélgettünk utána, aztán mentem föl mamámhoz, mert ott voltunk anyámmal, oda jött apám. Aztán fönn nézem, egy ötezres volt benne. Egy kicsit először csalódott voltam, mert én többet mondtam, de aztán rájöttem, hogy azért ez is nagy segítség. Aztán mamám fölkelt a számítógép elől, és láttam, hogy hozza a pénztárcáját. Na mondom biztos ad még egy ötezrest, de rendes tőle......aztán kemény 1000 forinttal kiszúrta a szememet, meg adott pár száz forintot a szombati bulira. Szombaton jön hozzánk Tamás, a srác akivel dM buliban beszélgetni szoktam. Neki tegnap volt a szülinapja, nekem meg holnapután lesz, aztán megünnepeljük.
Anyám kérdezte, hogy mamám mennyit adott, mondtam neki, és teljesen ki volt akadva. Tudjuk, hogy mamám milyen, de ez azért eléggé durva volt. Épp tegnap előtt mondta anyámnak a telefonba, hogy engem szeret a legjobban a világon. Ja, láttuk. Bezzeg ha a Papa élne, Ő egyből hozta volna a tízest és a kezembe rakta volna. Ahogy megtette akkor is, amikor a Depeche Mode könyvet megláttam a boltban és elrohantam pénzért hozzájuk. A Papa volt az első, aki oda hozta a pénztárcáját és adott 5000 ft-ot a 6500-ból.
Na aztán hazafelé végig azon gondolkodtam, hogy honnan lesz még 5000 ft a pesti útra. Aztán anyám azt mondta, hogy nem érdekli, ha beleőrül, akkor is elvisz Pestre, mert november végén vagy mikor kap gyerektartást, és nem érdekli, ha nem eszünk egy hétig, kivesz belőle egy tízest és elvisz belőle Pestre. Úgyhogy megnyugodtam...meg csináljuk ezt a netes munkát, abból is van pénzünk, meg én is még nézek ilyen munkákat ami itthon végezhető.
Persze azt hozzáteszem, hogy mamám a 62 éves fejével akar jogsit..........a héten kezdi a tanfolyamot. Elvileg ma már megy.


A másik amit mesélni akartam, az álmom amit Facebook-on mondtam..biggrin.gif

Semmi olyat nem csináltam, hanem rosszat tettem. Megcsaltam Alant álmomban XD Igaz, nem direkt, mert engem smároltak le, de én meg nem ellenkeztem. laugh.gif
Az volt, hogy valami feladatot osztottak ki egy tanfolyamon 4 embernek csoportonként. És én egy csoportba kerültem Michael Jacksonnal XD, meg 2 másik emberrel. És úgy ültünk Michael-lel, hogy közöttünk volt egy laptop, és nagy csend volt, vártunk valamire ami kellett a feladathoz. Egyszer csak Michael oda hajolt hozzám és megcsókolt !!! XD XD XD Én meg nem ellenkeztem, mert k*va jó volt XDDDDDD Nem tudom, hogyan, meg miért ezt álmodtam, de ez történt laugh.gif

Na és a harmadik...

A tegnapi éjszakám mit ne mondjak, csodás volt. Rosszul lettem.....
Fél 11-kor elmentem aludni, mert már álmos voltam. Aztán egyszer csak elkezdett kegyetlenül görcsölni a hasam, pedig nem szokott. Azt hittem belehalok, próbáltam elaludni, de nem sikerült. És fél 11-től hajnali 2-ig végig vergődtem így....
Hajnali 2-kor mondom kimegyek klotyóra, hátha csak üríteni kéne egyet, mert eddig Kramcsák néni közeledése miatt gondoltam csak, hogy görcsölhetek. Előtte görcsoldót is bevettem egyébként, szart se hatott...
Na aztán klotyón nagy nehezen kijött belőlem aminek kell. De közben végig hányingerem is volt, meg görcsöltem is. Egyszer csak látom, hogy kezd sötétülni a világ....aztán na mondom magamban elájulni nem fogok a wc-n ülve az is tuti.....aztán nagyokat lélegeztem, meg legyeztem magam, hogy ne ájuljak el. Mikor meg végre visszatértem, kivert a víz, de úgy, hogy éreztem, ahogy folyik rajtam végig, de mindenhol. A pólóm csodás lett...tiszta víz volt az egész..mintha a fürdőkádból ugrottam volna ki abban a pólóban. Tovább legyeztem magam, aztán pár perc múlva jobb lett. Mehettem a fürdőbe köntöst fel, ruhacsere, meg minden. Majd megfagytam hozzáteszem...aztán ittam egy teát, meg bebújtam a meleg ágyba és még néztem egy picit a tv-t. aztán amikor jobb lett minden, már a görcs is megszűnt, akkor lekapcsoltam és aludtam. Ez volt hajnali 3-kor....
vicuska
na hála az égnek van fórum.........

Mode hát arra nem tudok mit mondani,hogy mamád 1000 ft-ot adott.......ha nincs pénze inkább mondta volna meg és inkább ne adott volna.......

Ejnye megcsaltad a sógit?Szégyeld magad........... biggrin.gif

Ami az éjszakai görcsöt illeti tudom milyen az.Már meséltem itt róla,hogy időnként annyira begörcsöl a hasam,hogy elszédülök,lesápadok,hányingerem lesz.........baromi szar.........


Mooode nézd milyen képet találtam.Nekem abszolút újdonság volt.........hehe jól áll a férjed kezében Dave fia. biggrin.gif
Mode93
Hát ja, meg mamám olyan, hogy ha vesz valamit nekem júniusban, ami többe kerül 2000 forintnál, akkor az a szülinapi ajándékom....itt most gondolok a bőrkabátra, amit október közepén vett.
Na mindegy, anyámmal tudjuk úgyis, miért annyira fontos neki ez a jogsi dolog...


Hát sajnos ez történt, de nem én kezdeményeztem XD XD

Igen, emlékszem, te is meséltél már a görcsökről.

Az jutott eszembe, hogy az a szerencse, hogy ez nem akkor van amikor suliba kell menni, mert akkor össz-vissz 3 órát aludtam volna.

Hehe én már láttam ezt a képet biggrin.gif
Jó is hogy mondod!!!
Jönnek az új családi képet, meg amin Jennifer olyan szép!
vicuska
Még kép.........

harmadik szélén Jen......... smile.gif

második kép:Jo smile.gif kicsit furimányos ez a kép

első kép:gondolom a túloldalon ülő apát és fiát nem kell bemutatnom......... biggrin.gif bár ami a kép minőségét illeti ....hát eléggé caj.........
Mode93
Ezen Jennifer rajta van biggrin.gif











Na!!!!! Itt!!!! Nézd milyen szép itt Jennifer.






Ehhh Vica beraktad azt amit én is XDDD

Idézet (vicuska @ 2010.11. 02. - 13:00:43) *
Még kép.........

harmadik szélén Jen......... smile.gif

második kép:Jo smile.gif kicsit furimányos ez a kép

első kép:gondolom a túloldalon ülő apát és fiát nem kell bemutatnom......... biggrin.gif bár ami a kép minőségét illeti ....hát eléggé caj.........




Jaaaaajjj Jaaaack
vicuska
Muhaha az első képet én is beraktam.......... biggrin.gif

a többit pedig ismerem,láttam at FB-n ..... smile.gif tényleg szép
Mode93


Idézet (vicuska @ 2010.11. 02. - 13:04:54) *
Muhaha az első képet én is beraktam.......... biggrin.gif

a többit pedig ismerem,láttam at FB-n ..... smile.gif tényleg szép


facebook-on?? hool? XDDD

Ha nem lennék szemüveges, én is hasonlóan néznék ki, mint Jennifer itt. Mármint a hajam is ilyen, meg a fejem alakja is. A szemöldököm ami nem ilyen, meg azért Jennifernek a szája is kicsit teltebb, de nagyjából így.
vicuska
Jöjjön akkor Martin.Trixx-nek ha erre jár.

Csak hallkan jegyezném meg,hogy Christine nem volt valami szép csaj.....bár ami azt illeti én sem vagyok az. biggrin.gif

Az utolsó képen pedig tetszik Susan haja. smile.gif


Idézet (Mode93 @ 2010.11. 02. - 12:08:51) *




facebook-on?? hool? XDDD

Ha nem lennék szemüveges, én is hasonlóan néznék ki, mint Jennifer itt. Mármint a hajam is ilyen, meg a fejem alakja is. A szemöldököm ami nem ilyen, meg azért Jennifernek a szája is kicsit teltebb, de nagyjából így.

Igen Fb-n Jen-nél. biggrin.gif szerintem nálad is benne van a kedvenceidben.

muhaha jó ez a kép.A tesók........ biggrin.gif

Kül szerintem Dave és az öccse abszolút nem hasonlítanak egymásra.Nyilván azért mert más az apukájuk........
Mode93
Na, azt hiszem megyek ebédelni, aztán rendbe rakom a szobámat. Kitapétázom Depeche Mode képekkel (még többel laugh.gif)


Addig jó legyél Vica biggrin.gif


Idézet (vicuska @ 2010.11. 02. - 13:11:35) *
Jöjjön akkor Martin.Trixx-nek ha erre jár.

Csak hallkan jegyezném meg,hogy Christine nem volt valami szép csaj.....bár ami azt illeti én sem vagyok az. biggrin.gif

Az utolsó képen pedig tetszik Susan haja. smile.gif



Igen Fb-n Jen-nél. biggrin.gif szerintem nálad is benne van a kedvenceidben.

muhaha jó ez a kép.A tesók........ biggrin.gif

Kül szerintem Dave és az öccse abszolút nem hasonlítanak egymásra.Nyilván azért mert más az apukájuk........




Hát nem nagyon, egy kicsit a tekintetük esetleg, de különben nem. Dave amúgy is a legszebb minden ember közül, úgyhogy...biggrin.gif

Megnézem majd, biztos ott van nekem is, én nem ott találtam
vicuska
oké Mode.Jó tapétázást. biggrin.gif


Mellesleg én meg itthon vagyok mert beteg a lányom...............

megyek főzni.Páááááááááááááá

Csak nekem tűnik úgy,hogy Dave kicsit megpofásodott mint a kölök gólya? biggrin.gif Szóval mintha kicsit összébb szedte volna magát súlyilag.Hál istennek.Nyilván Jen finomakat főz neki. smile.gif Jól teszi.
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 02. - 12:08:51) *
Ha nem lennék szemüveges, én is hasonlóan néznék ki, mint Jennifer itt. Mármint a hajam is ilyen, meg a fejem alakja is. A szemöldököm ami nem ilyen, meg azért Jennifernek a szája is kicsit teltebb, de nagyjából így.

Erre elfelejtettem reagálni.

Én mindig is mondtam,hogy szép vagy te lány......... smile.gif Ha meg hasonlítasz Jen-re akkor pláne.

jaj találtam Martin volt feleségéről pár számomra érdekes képet.Hogy is fogalmazzam nekem kicsit k..vás a kinézete.Már bocsánat.....Sőt lehet,hogy most kissé régimódinak fog tünni amit mondok ,de szerintem egy három gyerekes (akkor még három gyerekes volt ma már négy)családanyának nem így kéne kinéznie és viselkednie.

hehe viszont a lenti smile-kon behaltam......... biggrin.gif

azon a fórumon ahonnan vannak a harmadik smile-t akkor tette be valaki amikor Terikéről volt szó...muhaha

volt aki nem ismerte fel Terikét egy képen és megkérdezte,hogy Jen van a képen erre valaki más válaszolt,hogy nem hanem a gonosz Terike biggrin.gif
vicuska
Mode szerinted mik azok a vonalak Jen mellkasán? blink.gif Az egyik francia nyelvű DM-es fórumon azt találgatták a rajongók.Volt aki azt tippelte,hogy lehet valami tetoválás vonala.......
hehe lehet,hogy inkább az előző este hevesek voltak az ágyikóban és annak a nyomai ......... wink.gif biggrin.gif
Mode93
Na, megjöttem, kitapétáztam a szobát smile.gif Talán még fogok majd kirakni képeket. Meglátjuk..biggrin.gif


Hát az biztos, hogy Dave-nek könnyebb egy kicsit hízni, ha nem ugrál minden nap 2 órát megállás nélkül. Én mondjuk nem nagyon látom rajta, nem veszem észre az ilyesmiket, de ha így van, örülök neki.

Jennifer mellkasán..hááát lehet, hogy valami bőrhiba, vagy sebes neki. Fene se tudja.
Mode93






vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 02. - 18:34:57) *
Na, megjöttem, kitapétáztam a szobát smile.gif Talán még fogok majd kirakni képeket. Meglátjuk..biggrin.gif


Hát az biztos, hogy Dave-nek könnyebb egy kicsit hízni, ha nem ugrál minden nap 2 órát megállás nélkül. Én mondjuk nem nagyon látom rajta, nem veszem észre az ilyesmiket, de ha így van, örülök neki.

Jennifer mellkasán..hááát lehet, hogy valami bőrhiba, vagy sebes neki. Fene se tudja.

Nekem úgy tűnik azon a tegnapi képen teltebb Dave arca nem olyan sovány mint amikor koncerteztek.Vagy hasonlítsd össze a Sotu promó képeivel.Nézd csak meg alaposan. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.11. 02. - 18:45:57) *







vuhúúúúúúúú...jók pasik egy rakáson biggrin.gif
Mode93
okés, majd megnézem biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 02. - 19:25:30) *
okés, majd megnézem biggrin.gif

Hirtelen majd nem megkérdeztem,hogy mit ,de aztán kapcsoltam. biggrin.gif
Mode93


biggrin.gif
vicuska
hehe Alan lánya biggrin.gif
vicuska
Szép,jó napos időket. biggrin.gif

Itt lakott Dave Basildonban.Kissé irigylem dM halacskát aki ezt a képet csinálta,hogy ott lehetett és láthatta.Jó neki......... smile.gif
vicuska
Mode olyan smile-kat találtam,hogy behaltam rajuk. biggrin.gif



Ja és képeket is találtam........számomra ismeretleneket.

A második felröhögtem.Milyen fejet vág Dave...... biggrin.gif

Az elsőn meg "mi van?" olyan arckifejezése van. biggrin.gif
vicuska
Egy kis képáradat......... smile.gif
vicuska
Hehe látom egyedül garázdálkodok itt......... biggrin.gif

Lesifotós képek........ biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.