Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Freestate.hu
forum.FREESTATE.hu > Általános témák > Csevegés a FREESTATE.hu portálról
Oldalak: 1, 2, 3, 4
MarK
...
KGy
Hi!

Csak gratulálni szeretnék, jó ötlet volt a portál létrehozása, már kellett. Remélhetőleg az Index fórumához hasonlóan népszerű lesz.

KGy
Faith
THX
Faith
Ha írnátok, és nem válaszolok, az azért van, mert mentem aludni, az utóbbi hetekben nem nagyon jutott erre időm... Jó éjt!
liquid
Regisztáltam itt is, és asszem többször fogok majd erre is járni. wink.gif
Gabóca
Sziasztok!
Nagyon komoly lett az oldal, gratulálok smile.gif
Gabó
Aeolus2000
Hello!

Faith, gratula az oldalhoz!

Néhány dolog: miért kell 2x regisztrálni? (egyszer az oldalon, egyszer a fórumon)
A devotional type face ékezeteit külön rajzolgattad, vagy van ékezetes verziód.

Egyébként tetszik nagyon, csak töltsd meg hamar, s akkor nem kell más helyeken olálkodni.

Preci nem száll be mint a media oldal felelőse? biggrin.gif

Üdv!
Faith
(Aeolus2000 @ 2006.03. 21. - 07:04:50) *
Hello!

Faith, gratula az oldalhoz!

Néhány dolog: miért kell 2x regisztrálni? (egyszer az oldalon, egyszer a fórumon)
A devotional type face ékezeteit külön rajzolgattad, vagy van ékezetes verziód.

Egyébként tetszik nagyon, csak töltsd meg hamar, s akkor nem kell más helyeken olálkodni.

Preci nem száll be mint a media oldal felelőse? biggrin.gif

Üdv!


THX!

Technikailag 2 külön motoron van, azért mert maga az oldal engine, az remek arra ami, de az ö fórumjuk, az gyengusz. Ez a fórum-motor szerintem a legtutkóbb, kicsit bonyolultnak néz ki, de megszokás kérdés. Szuper tulajdonságai vannak, mint pl. export [akár doc-ba], jó keresés, feltöltés, szerkesztés, stb.

Preci is beszállt. smile.gif De szívesen fogadunk olyanokat, akik hozzá tudnak tenni.

Igazából a látogatóktól lesz jó a portál! Ha kis élet kerül bele.

smile.gif
batyja
Hát azt kell mondjam, ez az oldal veri a dm.hu-t.
Számomra sokkal átláthatóbbnak tűnik.
SZVSZ
Aeolus2000
(Faith @ 2006.03. 21. - 08:34:15) *
THX!

Technikailag 2 külön motoron van, azért mert maga az oldal engine, az remek arra ami, de az ö fórumjuk, az gyengusz. Ez a fórum-motor szerintem a legtutkóbb, kicsit bonyolultnak néz ki, de megszokás kérdés. Szuper tulajdonságai vannak, mint pl. export [akár doc-ba], jó keresés, feltöltés, szerkesztés, stb.

Preci is beszállt. smile.gif De szívesen fogadunk olyanokat, akik hozzá tudnak tenni.

Igazából a látogatóktól lesz jó a portál! Ha kis élet kerül bele.

smile.gif


OK, vágom.
A beszálláson gondolkozom, bár a helyzet az, hogy nagyon hektikus az időbeosztás, meg egyebek.... de majd max jelzem....

A bélyegek mire jók?
Faith
Nemtom, próbáljuk ki... smile.gif

Hát nem semmi, ez valszeg, csak a hangulatért!

Most írok harmadszor, de mindig beleteszi az előzőmhöz, hisz nem írt közbe senki, még spórolós is. smile.gif

(batyja @ 2006.03. 21. - 09:11:21) *
Hát azt kell mondjam, ez az oldal veri a dm.hu-t.
Számomra sokkal átláthatóbbnak tűnik.
SZVSZ


Köszönjük! Tényleg sok munka van benne. Viszont nem szeretnénk versenyezni az ő oldalukkal, a kettő teljesen más irányban mozog, s én díjaznám, ha olykor-olykor ők is írnának cikket az oldalunkra, itt meghallgathatnák mások véleményét is. Nemcsak kijelentő módban megjeleníteni a híreket.
DM101
Sziasztok!

Faith!
Gratula az oldalhoz(ezt már többen leírták ugyan), tényleg nagyon ügyes munka!
MarK
(Faith @ 2006.03. 20. - 22:17:37) *
Ha írnátok, és nem válaszolok, az azért van, mert mentem aludni, az utóbbi hetekben nem nagyon jutott erre időm... Jó éjt!


Ezzel én is így vagyok...
Ezért csak most néztem be.

p.s.: gratula az oldalhoz... wink.gif
lovemonster
Hello Faith! Itt lovemonster /pl Indexes fórum:)) / és üdvözlök mindenkit a FREESTATE-n, illetve gratulálok az oldalhoz, nagyon igényes!!!!
_vessago_
Csatlakozom...Én is gratulálok és egyben köszönöm a fáradozásadat, hogy létrehoztad ez a lapot----MÁR nagyon kellett.köszönöm!
Faith
Köszönjük!!!

Lassan éledezünk, hisz már majdnem 400 regisztrált tagunk van szűk 3 nap alatt!

Nagyon örülök neki!
eyeshadow
Szia Faith smile.gif
Gratula!!!
Lili
De király lett ez az oldal!!!!!

Én is gratula!!! cool.gif
Lord Haart
Sziasztok!

Szep, igenyes oldal lett, minden elismeresem!

(egy indexen olvasgato rolleyes.gif )
DeeDee
Sziasztok!

Végre itt is. wink.gif
fragile
Igazán csak gratulálni tudok, nagyon klassz lett ez az egész honlap, tele hasznos és érdekes információval!!! A visszaszámláló ugyan ráébresztett, milyen lassan is múlik az idő.... wink.gif
Milán
Igen! Nagyon jó az oldal, Faith! Csak a pesti Soundboardot nem tudom letölteni!!!!!!!!!
Faith
(Milán @ 2006.04. 07. - 16:51:18) *
Igen! Nagyon jó az oldal, Faith! Csak a pesti Soundboardot nem tudom letölteni!!!!!!!!!


Hasonló problémával küzdőktől azt a fülest kaptam, hogy próbálj a link felett jobb klikk, majd "save target as" menüt választani.
markbell
a BONG listán is volt 1-2 problét jelző tag, Firefox-ot ajánlottam nekik. smile.gif
valaki megerősítette, hogy Mac-en Safari-val megy a regisztráció+letöltés,
nagy lett a nyüzsi ott is a hír hallatán. smile.gif)))

mB.
Faith
Látom már sikerült belépned, akkor lépek. Jó éjt!
londonbaby
sziasztok,

lehet, hogy közismert, de valaki árulja el nekem lszilszilszi, kik voltak azok a szerencsések ill. hogyan kerültek ilyen szerencsés helyzetbe, akik az Arénában az elkerített vip részlegben, közvetlenül a színpad előtt élhették meg azt a fantasztikus 2 órát??
És vajon júniusban hogyan lehetnék én is ott????
helphelphelp!!!
köszi előre is a felvilágosítást!
Faith
(londonbaby @ 2006.04. 13. - 09:26:55) *
sziasztok,

lehet, hogy közismert, de valaki árulja el nekem lszilszilszi, kik voltak azok a szerencsések ill. hogyan kerültek ilyen szerencsés helyzetbe, akik az Arénában az elkerített vip részlegben, közvetlenül a színpad előtt élhették meg azt a fantasztikus 2 órát??
És vajon júniusban hogyan lehetnék én is ott????
helphelphelp!!!
köszi előre is a felvilágosítást!


Ismerettség, ismerettség, ismerettség...

Ha lenne rá recept, mindenki ott lenne.
londonbaby
no, neeeee!!! ennél kicsit több infot szeretnék :-) szponzoroknál kell kopogtatni???
fragile
Attól függ, mit értesz VIP részleg alatt? Mert azért ama belső - állítólagosan 1500 fő - részbe nem volt olyan lehetetlen bekerülni. Mi mondjuk 2 és fél órát küzdöttünk érte, de természetesen cserébe az élmény leírhatatlan.... Ez esetben "csak" időben ott kell lenni, és sorban állni, küzdeni kordonnal, biztonságiakkal, de nem olyan vészes dolog. De azt mondjuk nem tudom, hogy nyáron ugyanilyen elrendezésű lesz-e a színpad, stb?
Useless-girl
(_vessago_ @ 2006.03. 23. - 16:43:16) *
Csatlakozom...Én is gratulálok és egyben köszönöm a fáradozásadat, hogy létrehoztad ez a lapot----MÁR nagyon kellett.köszönöm!



Csatlakozom vessago-hoz!
Tényleg mérföldekkel jobb mint az állítólagos 'hivatalos' magyar fan site (THDMFC)! És ez rájuk nézve szégyen, nektek viszont vállonveregetés! laugh.gif
Csak így tovább!!!! (Látszik hogy szívvel-lélekkel benne vagytok!) wink.gif

Cupp!

Useless-girl/Sophie/Zsófi biggrin.gif
londonbaby
fragile, köszi az infot!! :-)
ez azt jelenti, hogy 2ésfél órával kapunyitás előtt ott voltatok?
Precious
Sziasztok !

Mi is ott voltunk már fél 6-ra, de nem ezen múlt...

Már tavaly július 1-én !!! megvettük a jegyeket.
Előre engedtek minket (a jegyen a Z bejárat van feltültetve),
másoknak S felirat volt rajta, őket csak hátrább engedték.

2-szer is kijöttem még, kék karszalagot kaptam, ezzel
engedtek vissza.
A kifutó végénél álltunk a 3. sorban, Andy-vel szemben.

Azt én is hallottam hogy több féle álló volt.

Hogy nyáron hogy lesz, azt nem tudom.
Aeolus2000
Faith

Az előbb itt a fórumon a felső banner egy FF, női mellek, és madár maszk volt (biztosan tudod melyik). kiírva viszont az volt, hogy I Feel You single. ez így ebben a formában ugye nem igaz..... walking in my shoes, inkább.

üdv!
Faith
(Precious @ 2006.04. 14. - 10:43:16) *
Sziasztok !

Mi is ott voltunk már fél 6-ra, de nem ezen múlt...

Már tavaly július 1-én !!! megvettük a jegyeket.
Előre engedtek minket (a jegyen a Z bejárat van feltültetve),
másoknak S felirat volt rajta, őket csak hátrább engedték.

2-szer is kijöttem még, kék karszalagot kaptam, ezzel
engedtek vissza.
A kifutó végénél álltunk a 3. sorban, Andy-vel szemben.

Azt én is hallottam hogy több féle álló volt.

Hogy nyáron hogy lesz, azt nem tudom.


A jegyek csak bejáratban különböztek, nem asszerint engedtek előre. Mi nem mutattuk meg a jegyünket, égi beengedtek, pedig 18:00 után érkeztünk és már jócskán voltak elől és hátul is. Úgy vettem észre csak határozottság kérdése volt.

Mi elméletileg pont ott álltunk... Áll mellettem valaki, aki minden második számról azt mondta a csajoknak körúlötte, hogy "ez is szar lesz" meg "még ez is szar", azt vettem észre, hogy max 2 szám tetszett neki, de akkor minek jött? Föleg előre, még a koncert előtt is olyan hülyeségeket hordott össze, hogy már majdnem közbeszóltam, de visszafogtam magam...
Ja meg voltak valami oroszok is, az egyik fickón FUCK OFF New York poló volt, Dave biztosan díjazta. smile.gif


(Aeolus2000 @ 2006.04. 14. - 14:12:33) *
Faith

Az előbb itt a fórumon a felső banner egy FF, női mellek, és madár maszk volt (biztosan tudod melyik). kiírva viszont az volt, hogy I Feel You single. ez így ebben a formában ugye nem igaz..... walking in my shoes, inkább.

üdv!


Igazad van, javítom. Elfelejtettem átírni a labelt az I Feel You után.
THX!
Useless-girl
"Ja meg voltak valami oroszok is, az egyik fickón FUCK OFF New York poló volt, Dave biztosan díjazta."

Feltéve ha Dave ellátott addig! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif De ez elég vicces lehetett! smile.gif
széna
VÉGRE EGY DM OLDAL AHOL VAN FÓRUM, ÉS LETÖLTHETŐ CUCCOK!!!!!!!!!!!
gyerekek bulit mikor szervezünk?!
olyat ahol a nem remixek és az új rockos korszak megy, hanem a rég idők számai, amikre 1990-ben pörögtünk az iskolai farsangon!
:-)
Faith
Karnyújtásnyira volt Dave!!! smile.gif

(Sophie @ 2006.04. 14. - 17:22:13) *
"Ja meg voltak valami oroszok is, az egyik fickón FUCK OFF New York poló volt, Dave biztosan díjazta."

Feltéve ha Dave ellátott addig! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif De ez elég vicces lehetett! smile.gif
széna
gyerekek!
profi filmes vagyok, profi videókamerákkal, és nem mertem elvinni az egyik kicsit.
aztán nem nagyon volt motozás, pecsába 100x komolyabb szokott lenni.
nagyon bánom, hogy nem vittem cuccot.
de látom a húsvéti meglepetés videós bátrabb volt nálam.
gratula!
:-)
nincsen kontakt a multimedia koncert-tel valakinek?
fotós is vagyok, valahogy be kéne jutni legalább egy interjúra!
Faith
(széna @ 2006.04. 17. - 09:37:02) *
gyerekek!
profi filmes vagyok, profi videókamerákkal, és nem mertem elvinni az egyik kicsit.
aztán nem nagyon volt motozás, pecsába 100x komolyabb szokott lenni.
nagyon bánom, hogy nem vittem cuccot.
de látom a húsvéti meglepetés videós bátrabb volt nálam.
gratula!
:-)
nincsen kontakt a multimedia koncert-tel valakinek?
fotós is vagyok, valahogy be kéne jutni legalább egy interjúra!


Kézi 10.000.000 forint alatti játék-kamerával nem fogsz ilyen felvételt csinálni! smile.gif

+ álvány is kellene smile.gif
széna
sony hdr-fx1...
1millió forint.
HD formátum... (1440x1080 mozgókép)...
szerintem jobb a képe, most készítettem vele egy koncertfelvételt a pecsában egy bobakrome nevű srác fellépéséről, a wutang nevű usa hip-hop együttes előzenekara volt.
ezt csak technikai infóként írom, -már simán lenyomják a kis félprofi 3ccd-s digitkamerák a régi nagy többmilliós tv-s betakamerákat!
mondjuk ez a dm felvétel tényleg valami jobb digit kamerával készülhetett, de 10-20millióért már olyan nagy HD kamrát kapsz amivel a Star Wars 2-3-at forgatták meg a vidoq-ot. azért egy olyat nem hiszem, hogy bevitt valaki a kabátja alatt!
:-))))
de nem ez a lényeg, hanem hogy valaki király csávó volt, és megcsinálta majd közkincsé tette a felvételt!
:-)
fragile
Londonbaby: nem, mi nem kapunyitás előtt, hanem egészen konkrétan fél7-re érkeztünk oda, de innentől kezdve 2 és fél órát küzdöttünk a belső kordon szigorú őreivel, mire pontban 21.00 órakor engedtek át a belső részbe. Viszont a nyári szlovák jegyeknél néztem, hogy ott pl lesz külön belső álló jegy - de lehet félreértettem... Ha tud majd valaki valamit, hogy nálunk milyen elrendezés lesz a stadionban nyáron, meséljen róla please!!!! (én most már nem fogom a véletlenre bízni a helyet, kapunyitásra ott leszek ha minden igaz)
Faith
(széna @ 2006.04. 17. - 19:51:27) *
sony hdr-fx1...
1millió forint.
HD formátum... (1440x1080 mozgókép)...
szerintem jobb a képe, most készítettem vele egy koncertfelvételt a pecsában egy bobakrome nevű srác fellépéséről, a wutang nevű usa hip-hop együttes előzenekara volt.
ezt csak technikai infóként írom, -már simán lenyomják a kis félprofi 3ccd-s digitkamerák a régi nagy többmilliós tv-s betakamerákat!
mondjuk ez a dm felvétel tényleg valami jobb digit kamerával készülhetett, de 10-20millióért már olyan nagy HD kamrát kapsz amivel a Star Wars 2-3-at forgatták meg a vidoq-ot. azért egy olyat nem hiszem, hogy bevitt valaki a kabátja alatt!
:-))))
de nem ez a lényeg, hanem hogy valaki király csávó volt, és megcsinálta majd közkincsé tette a felvételt!
:-)


ismerem a fönököm vett kb. 1 hónapja olyat, de 1m még mindig csak játék szerintem

nem tudhatod megítélni milyen a képe, mert ez ami letölthető, felbontásilag töredéke az eredetinek, ami nálam van az is csak 720x576 DVD PAL-ra van lebutítva, a kamera állítolag valami speckó XD kazettára rögzít, ami üresen is 80.000-nél kezdődik, az optikáról nem is beszélve + a letölthető videó DivX tömörítésű, ami szintén sokat ront... ha minden jól megy kirakjuk majd eredeti minőségben is, ha eljön az ideje + állványt is vittek be hozzá, és az egészet nem kellett csempészni smile.gif de inkább ezt ne firtassuk tovább

HD kamerával nem forgatnak filmeket, max B kategóriás, igen-alacsony költségvetésű filmeket, meg a IHM műsorokat, TotalCar, meg ezek - látszik is smile.gif

A filmtől még nincs jobb minőség. A SW a legkomolyabb Panavison-okkal vették fel filmre, amiket a megszokott módon képkockánként visznek át digitálba (transfer), ezeknek a kameráknak forintban nagyon kemény az ára...

Sokan azt hiszik, hogy a digitál kamerák, hú de ott vannak, hát még messze vannak a középtől is, tudomásom szerint. Ha megnézel egy Sony Hi8 kamera optikát, és összehasonlítod az fx1-el, meglátod miről beszélek.

Nem vitatkozni szeretnék, csak, hogy eloszlassuk a téveszméket.


[quote name='fragile' date='2006.04. 17. - 21:07:58' post='97']
Viszont a nyári szlovák jegyeknél néztem, hogy ott pl lesz külön belső álló jegy - de lehet félreértettem.../quote]

Igen, Szlovákiában speckó jegy kell előre: Statie pod pódiom, azaz allóhely a színpad előtt. Majdnem kétszer annyi az a jegy, mint a sima álló.
Faith
Néhány kép a minőség tisztázása érdekében...

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

és a képek már az MPEG2 és JPEG kódoláson túl, deinterlace után vannak, meg nem tudom eredeti minőségben mentek-e fel a képek, vagy a rátömörített a fórum...
fragile
Értem, köszi az infót! Mondjuk ha nem dolgoznék előtte, simán bevállalnám a szlovákiát is, még 2x annyiért is! rolleyes.gif Ma pont szlovákián át autókáztunk, és ezen gondolkoztam közben.... smile.gif Tényleg, a nyári bp-i koncerten kívül ki merre megy még esetleg, mármint további helyszínekre?
Faith
(fragile @ 2006.04. 17. - 21:47:05) *
Értem, köszi az infót! Mondjuk ha nem dolgoznék előtte, simán bevállalnám a szlovákiát is, még 2x annyiért is! rolleyes.gif Ma pont szlovákián át autókáztunk, és ezen gondolkoztam közben.... smile.gif Tényleg, a nyári bp-i koncerten kívül ki merre megy még esetleg, mármint további helyszínekre?


dolgozol szombaton? a koncert vasárnap lesz a hétfői BP koncert van rosszabb helyzetben ilyen szempontból.
fragile
Nem is úgy dolgozom, hanem egy szakmai kiállításon leszek Brassóban, és hát onnan indulok haza vasárnap délelőtt, mert még szombaton munka lesz. És pont úgy időzítettem, hogy azért hétfőre mindenképpen itthon legyek smile.gif Bár végül is autókázhatnék egyenesen Szlovákiába is Brassóból, már mindegy is lenne a távolság wink.gif Kezdésre talán odaérnék, így hát ezért nem vállaltam be, pedig különben simán....!!!!!


A hétfő tényleg macerásabb időpont, de ott meg szabadságot kell kivenni, ha nem is egészet, de legalább egy felet!! smile.gif smile.gif
suna
Teccik nagyon az oldal zssíííír lett nagyon biggrin.gif rolleyes.gif
szilcsi
Sziasztok!
Mit szóltok a tegnap esti synth-pop bulihoz az almássyban?
Szerintem a _freud nagyon jó volt, jó ez a felállás (1fiú + 1lány).
Most ismerkedem a zenéjükkel és mondhatom, h üde színfoltja az underground-nak.
Jól hangszerelt cucc.
A parti viszont csapnivaló volt (szerintem). Bár fáradt voltam (+ a vörösbor is rátett 1 lapáttal), de
a hangminőség írtózatosan gyenge volt. A klippek alá jobb lett volna studio-s CD trackek-et rakni és már tisztább lett volna a hang, és persze nagyon kevesen voltak bulizni.

üdv

www.freudmusic.com

A dowloads menü alatt meghallgatható az 5 szám!
Iron
Üdv evribodri!


Zsír az oldal és kellemesnek tűnik a hangulat itt a fórumon is. Ha tényleg ilyen, maradok. smile.gif

Február 11-én Jani cimborámmal Barcelonában kezdtük a Touring the Angel-t, a színpadi kiszögellés előtti 3. sorból lőttünk állat hangulatképeket. Most persze megvolt Bp, meglesz nyáron is, és megvan már a jegyünk július 26-ra Granadába, a Plaza del Toros-ba is. Kúl, mi? Pláne ha a bikák maradnak a karámban.... smile.gif

Iron
fragile
Hűűű, Iron, lehet, hogy tolakodó vagyok, de lehetne kérni ezekből a februári képekből esetleg? Vagy fent van ez valahol esetleg? Naaagyon kíváncsi lennék! rolleyes.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.