Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Freestate.hu
forum.FREESTATE.hu > Általános témák > Csevegés a FREESTATE.hu portálról
Oldalak: 1, 2, 3, 4
szilcsi
sziasztok! valóban a legjobb magyar DM oldal fórumán az az erzsi aki éjfekete hosszú hajjal táncol "kizárólag egyedül" a Filter parkettjén volt, hogy kalapos úr társaságában ... one nite in Filter?
Capricornus
Az oldalt magát nagyon szeretem, nagyon pörög, nagyon mennek a hsz-ek, érdekesek a cikkek és ami fontos: frissek, szóval király biggrin.gif

A forumért azonban kár sad.gif EZ is pöröghetne legalább úgy ,de mindenki az oldalon éli ki magát XD
Faith
Igen, ez szerintem is így van. Valahogy könnyebb párbeszédet kezdeni egy hírként bedobott témánál, mint itt, pedig a fórumnak is megvannak az előnyei. Majd idővel, talán ez is beindul.

Idézet (Capricornus @ 2009.03. 23. - 22:13:34) *
Az oldalt magát nagyon szeretem, nagyon pörög, nagyon mennek a hsz-ek, érdekesek a cikkek és ami fontos: frissek, szóval király biggrin.gif

A forumért azonban kár sad.gif EZ is pöröghetne legalább úgy ,de mindenki az oldalon éli ki magát XD
Capricornus
Idézet (Faith @ 2009.03. 23. - 22:36:36) *
Igen, ez szerintem is így van. Valahogy könnyebb párbeszédet kezdeni egy hírként bedobott témánál, mint itt, pedig a fórumnak is megvannak az előnyei. Majd idővel, talán ez is beindul.

Igen, de szerintem - és, ahogy látom szerinted is - forumon csevegni könnyebb, jobb (jobban is szeretem, imááádok forumozni biggrin.gif amit valamiért megrögzötten rövid ó-val írok XD). Reméljük neked lesz igazad, és beindul ez is biggrin.gif
vashal
Valaki homályosítson már fel, mit jelent az XD rövidítés a hozzászólásokban?
köszi
ancsi
Barby
Idézet (Faith @ 2006.03. 21. - 09:34:15) *
THX!

Technikailag 2 külön motoron van, azért mert maga az oldal engine, az remek arra ami, de az ö fórumjuk, az gyengusz. Ez a fórum-motor szerintem a legtutkóbb, kicsit bonyolultnak néz ki, de megszokás kérdés. Szuper tulajdonságai vannak, mint pl. export [akár doc-ba], jó keresés, feltöltés, szerkesztés, stb.

Preci is beszállt. smile.gif De szívesen fogadunk olyanokat, akik hozzá tudnak tenni.

Igazából a látogatóktól lesz jó a portál! Ha kis élet kerül bele.

smile.gif

Capricornus
Idézet (ancsi @ 2009.04. 29. - 11:34:46) *
Valaki homályosítson már fel, mit jelent az XD rövidítés a hozzászólásokban?
köszi
ancsi

"olyan, mint a lol"egyébként az a hülye fej vágása szerü izé. (utálom a laptopokat)
Barby
Az xD-- nevetést jelent.
Jó lenne,ha a régebbi Depeche Mode fotókhoz is lehetne kommentet írni.
Szeretném,ha lenne fotók (régebbi) külön Alan,Martin,Andy és Dave-ről. rolleyes.gif
hegyitomi
Sziasztok

Volna egy pár kérdésem:

  • Régebben jártam itt, akkor volt az ujra maszterelt albumokról riportok albumonként külön-külön. Illetve feliratok is a filmekhez. Ezek már nincsenek meg?
  • Ezeknek az albumoknak volt egy külön weboldaluk. Nem tudjátok véletlenül a cimét?
  • A dvd szereplő short filmek letölthetők valahonnan külön?



A válaszokat elöre is köszönöm. smile.gif
Faith
Szia!

A cikkek és a feliratok most is letölthetőek oldalunkról, a kisfilmek maguk nem.

Faith
hegyitomi
Idézet (Faith @ 2009.07. 03. - 09:56:51) *
Szia!

A cikkek és a feliratok most is letölthetőek oldalunkról, a kisfilmek maguk nem.

Faith



linket kaphatok a cikkekhez? smile.gif
Faith
Idézet (hegyitomi @ 2009.07. 03. - 12:31:27) *
linket kaphatok a cikkekhez? smile.gif


Ha a lustaságot díjazni kellene... ne viccelj! Van az oldalon kereső, menü, archívum, letöltés rész. Csak egy picit szét kell nézni.
hegyitomi
Idézet (Faith @ 2009.07. 06. - 15:15:45) *
Ha a lustaságot díjazni kellene... ne viccelj! Van az oldalon kereső, menü, archívum, letöltés rész. Csak egy picit szét kell nézni.


Megnéztem a fent említett menüpontokat és azután fordultam a fórumhoz. Mert ugye ha az ember nem a fél életét tölti egy portáloldalon akkor úgy gondolja, hogy érdemes kérdeznie. Főleg ha egy topik címe az, hogy " Csevegés a FREESTATE.hu portálról". Persze ha olyan reakciókkal találja magát szembe, ami pikirt hülye megjegyzéseket tartalmaz és még véletlen sem a feltett kérdésre válaszol; inkább hagyja a francba az egészet. wacko.gif
Faith
Ön dönt!

Idézet (hegyitomi @ 2009.07. 06. - 16:03:11) *
Megnéztem a fent említett menüpontokat és azután fordultam a fórumhoz. Mert ugye ha az ember nem a fél életét tölti egy portáloldalon akkor úgy gondolja, hogy érdemes kérdeznie. Főleg ha egy topik címe az, hogy " Csevegés a FREESTATE.hu portálról". Persze ha olyan reakciókkal találja magát szembe, ami pikirt hülye megjegyzéseket tartalmaz és még véletlen sem a feltett kérdésre válaszol; inkább hagyja a francba az egészet. wacko.gif

Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.