Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Freestate.hu
forum.FREESTATE.hu > Általános témák > Csevegés a FREESTATE.hu portálról
Oldalak: 1, 2, 3, 4
Iron
Persze h lehet kérni, bár nem túl nagy kuriózum ma már. Februárban még az volt ugye, BP előtt, de mivel a színpadkép mindenhol u.az, no meg ugye a sportarénák sem túl jellegzetesek belülről, sok különbséget nem lehet látni a Barca és a BP live képei között.

Volt egy jópofa dolog egyébként Barcában: a Bravery után (végig a szólógitáros srác mozgatta a közönséget, az énekes csávó teljesen szétcsapta magát, alig állt a lábán a warmup alatt, a végén, mielőtt letántorgott a sztédzsről, elk*rta a mikrofont és a gitárját is a francba), Dave-ék előtt vagy 10 perccel Anton Corbijn vigyorogva kicsücsült a színpadi kiszögellés végébe (de nagyon csúnya az az ember ... smile.gif), tök közel volt, sajnálom, h nem kaptuk le. Végig a koncert alatt le-fel rohangált a színpadon és veszettül fotózott - remélhetőleg nem túl sokára látjuk majd a végeredményt. smile.gif

Iron
fragile
Hm, Anton Corbijn... mindenképpen valami érdekes és izgalmas dolgot jelenthet smile.gif
Azért esetleg feltennél egy-két képet a galériába? Vagy ha küldesz emilen, úgy is jó lenne!
Faith
Hát én is remélem, hogy ezútal is jó fotókat csinál majd, csak azt sajnálom, hogy nem fotóz minden koncerten, hanem minden CD ugyanazzal a booklettel kerül ki majd. Legalább is gondolom.

Ma megkaptama JTR promót, hát érdekes mixek, mit mondjak, remélem hamarosan lesz egy lemezmustra róla a freestate-en.
Aeolus2000
Hát nem csak lemezmustra lenne jó a JTR-ről, ugye tudod..... tongue.gif wink.gif

Az Anton ügyben meg csak annyit, hogy Londonban mindkét este a középső keverőnél volt kinn Anton és onnan fotózott nagyon sokat. Gondolom azokból is bekerül majd valami.
Mondjuk ezzel csak egy gond van. Ha valóban variálnak a nyári túrnéra, mondjuk a színpaddal is akkor furcsán hathatnak a korábbi képek. Bár lehet, hogy semmi változás nem lesz a színpaddal....
Precious
Képek California-ból.

Oké most korlátlan a tárhelyem...

Akkor próbálom.

Bár szerintem már mindenki látta, még pénteken
akartam feltenni.
Faith
Hol is?

Valószínüleg elfelejtetted beszúrni a feltöltött képeket, sajnos itt is hasonlóképp kell eljárni, mint az index-en, viszont ez a fórum nem tömöríti és formázza át a képeket.
fragile
Nekem sikerült újat mutatni, de én mondjuk lassan csak ide látogatok a magyar oldalak közül. Ez volt itt a reklám helye biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Faith
(Precious @ 2006.04. 29. - 07:26:30) *
Képek California-ból.

Oké most korlátlan a tárhelyem...

Akkor próbálom.

Bár szerintem már mindenki látta, még pénteken
akartam feltenni.


Ügyi, csak rakhattál volna fel normális JPG képket, amik nem 1MB-osak darabonként. smile.gif
Aeolus2000
Faith!

Örömmel látom, hogy a sticky linkeknél levettétek a dátumot. Nekem így most sokkal láthatóbb a frissítés.
Ugyanakkor úgy tűnik eltűnt jobb oldalról a legfrissebb linkek kis ablaka. Ez tudatos volt?

Üdv!
Faith
(Aeolus2000 @ 2006.05. 03. - 12:10:11) *
Faith!

Örömmel látom, hogy a sticky linkeknél levettétek a dátumot. Nekem így most sokkal láthatóbb a frissítés.
Ugyanakkor úgy tűnik eltűnt jobb oldalról a legfrissebb linkek kis ablaka. Ez tudatos volt?

Üdv!


tongue.gif Te ösztönöztél, hogy valahogy elkülönüljenek, csak nem akarom túlbonyolítani a hátérben a motort sem.

A linkes blokk most is ott van, csak szerintem nem vagy bejelentkezve. Csak regisztráltaknak látszik. VIP smile.gif
medve
Hali!
A 21-i Dusseldorfnál a part2 link üres rar-t hoz le, nincs meg valakinek véletlenül?
Mert enélkül nem lehet kicsomagolni!
thx
Zútika
Sziasztok,Zútika vagyok,és DM Fan lassan már 3 éve! cool.gif
Nagyon színvonalasnak tartom az oldalt,eddig a depeche-mode.hu-t nézegettem,melynek nagy hibája,h nincs fóruma...itten viszont van!És tök jó,h SOFADOS a design! biggrin.gif
Szóval,örülök,h megtaláltalak titeket!:D
Üdv:
Zútika
fragile
Én egy hete tisztára lázban vagyok, hála a régebben kitett híreknek, bepróbálkoztam a németországi pólórendelős oldallal, és ha minden igaz, jövő hétre itt a póló!!!!! Komolyan mondom, az ilyen dolgokat várni olyan izgalmas dolog, tisztára mint kisgyerekként laugh.gif Köszi a linket!
"Reach out touch Dave" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Zútika
Milyen pólót rendeltél?
Nekem négy van,az egyiket nemrég vettem a Nyugatinál,de nem az a legfőbb kincs,hanem az a két SOFADOS T-Shirt,amit még unokabátyám vett Angliában,DM boltban,na,azok gyönyörűek!!!:DMegvan The Singles touros is,98-as,azt asszem turnné vette,meg kötött sapekot is....aztán eladta Nekem! cool.gif
Faith
Tudnál felrakni ide fótókat a SOFAD-os pólókról?
fragile
Na a SOFAD-os póló képe engem is érdekelne! Mellesleg olyan nagy levelezésbe keveredtem a német customer support-tal, hogy külön írták nekem, hogy üdvözölnek mindenkit a budapesti koncerten. cool.gif
Egyébként pedig az itt feltett linkről rendeltem, a spreadshirt-ről, és a régi hagyományokat (ha jól tudom ez még Devotional tour korszakból jön) követve "Reach out and touch Dave" feliratosat biggrin.gif
Hátha odajutunk naaaagyon előre, Dave közelébe biggrin.gif biggrin.gif
liquid
Csak egy kérdés. A Goldfrapp előzenekar lesz végülis Pozsonyban? Thx a választ előre is!
Zútika
Hátha ide nem is,de majd rakok fel képeket a SOFADOS pólóról a Képtáramba (www.zutika.kepeim.hu)
Faith
(Zútika @ 2006.05. 20. - 21:05:54) *
Hátha ide nem is,de majd rakok fel képeket a SOFADOS pólóról a Képtáramba (www.zutika.kepeim.hu)


ide is, please... rolleyes.gif

(liquid @ 2006.05. 20. - 15:21:41) *
Csak egy kérdés. A Goldfrapp előzenekar lesz végülis Pozsonyban? Thx a választ előre is!


Nem, egyenlöre, Sisters Of Mercy 99%-ra.
liquid
Köszi!
Zútika
Rendben,fel tudom rakni azt a képet,ami tavaly készült Rólam (azt hiszem olyan október-november körül,amikor még megvolt a fehér szekrényem,és nem volt szakállam),azon rajta a SOFAD-os pólóm van Rajtam,íme:
Csatolmány megtekintése
fragile
Hááá, és ott van a háttérben a katowicei u2 koncert posztere is....!!!!!!!!!! micsoda emlék, én is úgy szerettem volna egy ilyen posztert, de mire odaértünk, mindenhol lekapkodták már őket.... cool.gif
Faith
(Zútika @ 2006.05. 21. - 21:18:03) *
Rendben,fel tudom rakni azt a képet,ami tavaly készült Rólam (azt hiszem olyan október-november körül,amikor még megvolt a fehér szekrényem,és nem volt szakállam),azon rajta a SOFAD-os pólóm van Rajtam,íme:
Csatolmány megtekintése


Király a póló, THX!
Zútika
Örülök,h tetszik!Felfogom rakni hamarosan a többit is....
Az a U2 amúgy nem egy poszter,hanem egy tavalyi ingyenújság hátoldala volt,vmi oktatási lap votl asszem,még Könyvtárból vettem el,Rammstein is volt benne... tongue.gif
De szerintem Te jártál jobban,mert Te ott voltál Katowicében..Én még sajna nem voltam Bonoék fellépésén,arra vártam,hátha jönnek ide...na,arra várhatok asszem..... dry.gif
fragile
Hát a U2-ra várhatunk még egy "csöppet", az tuti... Tény, hogy Katowice örök élmény cool.gif Bár imádom őket, de ez a koncert-probléma ilyenkor igencsak háttérbe szorul, mikor jön 19 nap és 23 óra múlva a DM biggrin.gif
De király a pólód smile.gif
Zútika
Köszi!
Jajj,a Depehce Mpde,de jó lesz...legalábbis remélem...tudjátok,Én idén érettségizem,és baromi mérges vagyok ám!!!!Június 12.-én lesz 14:30-kor az emelt szintű töri érettségi!Én meg odaakartam menni a Népstadionba már reggel,hogy jó helyem legyen,erre tessék,most nem tudom mikor fogok odaérni a Stadionba!PEdig jó helyre akartam mászni,nem úgy,mint az Arénában,ahol meglehetősen roszul láttam! mellow.gif
Az ígért többi pólós kép:
Zútika
Ez volt az eleje,itt a háta:
Faith
Köszi! Ez is király!
Zútika
Köszi,itt van az,ami Rajtam volta már korábban belinkelt képen,az eleje:

(Amúgy ez a kedvenc DM pólóm,úgy emlékszem,h két évvel ezelőtt ezt vettem meg unokabátyámtól először,de minden pénzt megért!)!:D
Zútika
És itt a hátoldal is:
Zútika
Asszem ezt unokabátyám egy turnén vette,eleje:


És a hátoldala:
fragile
Nekem meg a héten megérkezett a spreadshirt-ről rendelt póló!!!! Most már csak az időnek kellene gyorsabban telnie... Ja, a sztori plusszban, hogy az irodába rendeltem, megyek be délben egy megbeszélésről, és a barátnőm úgy ült az asztalánál, hogy felvette a pólót, és abban várt nagyon vigyorogva biggrin.gif Ahogy közeledik a tizenkettedike, egyre inkább az az érzésem, hogy kint leszünk mi már dél körül a stadionnál cool.gif Ismerőseim meg totál bolondnak néznek, amiért képes vagyok egy koncertért 8 órát várakozni, de hát nem értik ők a lényeget.... tongue.gif
Faith
(Zútika @ 2006.05. 25. - 19:30:24) *
És itt a hátoldal is:


Kiba*** jó az biztos!!!

Nekem annó úgy kellett öszekuporgatnom az MTK koncertre, meg szökni otthonról, mert nem igazán engedtek el még anno sehová, nemhogy Budapestre. [akkor még Szlovákiában, Tornalján éltem]. Éjfélkor indultunk vonattal, Salgótarjánon keresztül, Hatvan-ban vártunk egy órát a csatolakozásra, ázt cca. 8 körül voltunk Pesten a Black Swarm-al, emlékszem még alá kellett írnunk a Magyar Zászlót a Miskolciáknak, annyira örültek, hogy még Szlovákiából is jöttünk. 10 lett mire odaértünk a stadion elé, és este 10 [22:00] mikor felvillant a Higher Love első villámja... ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

(fragile @ 2006.05. 27. - 19:43:21) *
Nekem meg a héten megérkezett a spreadshirt-ről rendelt póló!!!! Most már csak az időnek kellene gyorsabban telnie... Ja, a sztori plusszban, hogy az irodába rendeltem, megyek be délben egy megbeszélésről, és a barátnőm úgy ült az asztalánál, hogy felvette a pólót, és abban várt nagyon vigyorogva biggrin.gif Ahogy közeledik a tizenkettedike, egyre inkább az az érzésem, hogy kint leszünk mi már dél körül a stadionnál cool.gif Ismerőseim meg totál bolondnak néznek, amiért képes vagyok egy koncertért 8 órát várakozni, de hát nem értik ők a lényeget.... tongue.gif


93-ban volt olyan, aki egy nappal korábban sátorral költözött ki a stadion elé!!! De az sem volt semmi, hogy leállították a villamos forgalmat, meg azt hiszem az autókat is, hisz a kereszteződés minden pontján ember állt, a "büfés-vállalkozók" persze ott tolongtak mindenfelé, na az a koncert előtti hangulat. Kisbuszokból szólt a dM mindenfele, még koncert után is hajlanlig állt az utcabál.

Időkapszulát könyörgöm!!!
hypaa
hy!

A koncert után lesz vmi after?
fragile
Húúú, Faith, most hogy olvasom, amit írtál, el is indítottam a Devotional DVD-t!!! Üvölt a Higher love.... én is kérek időkapszulát biggrin.gif nem lehet ezt már türelemmel bírni cool.gif
Zútika
Jajj,hát akkor érthető az Én problémám,Én is odamennék jóóóóó korán,már reggel a Népstadionhoz,nem lehet,mert érettségim lesz 14:30-tól,remélem odaérek a Kapunyitásra,unokabátyámék majd foglaltatom a helyet......de olyan pech,h pont akkor lesz a szóbeli..... blink.gif

Hyppa:
"A hivatalos, filmforgatással egybekötött after party-ra június 16-án, pénteken kerül sor a Petőfi Csarnokban!"
(www.depeche-mode.hu)
szilcsi
Hello!
Van 1 eladó állójegyem a júniusi DM bp-i koncira (15e HUF)!
Üdv Szilcsi
hesz21@hotmail.com
hypaa
Zútika: Ezt én is tudtam, de azért kösz a választ. Én vmi nem-hivatalosra gondoltam rögtön a koncert után. Olyat nem tudsz, vagy vki?
Zútika
Olyat nem tudok sajna....
hypaa
Kár sad.gif
Zútika
Szegeden lehet,h csinál a Black Factory Klub,de gondolom oda nem akarsz leutazni?biggrin.gif
medve
A linkek is jogi problémák miatt tűntek el???
Strong
(medve @ 2006.05. 31. - 17:08:15) *
A linkek is jogi problémák miatt tűntek el???


Nekem nagyon úgy tűnik... Bár nem értem miért, hiszen 1. a neten mindenhol találhatók rajongói felvételek, 2. a linkek 90% egy német letöltőoldalra mutatott, 3. ennyi erővel a Metro-Nom-ot is becsukhatnák (CSAK AZT NE!!!), 4. ugyan, ki a túrót zavart?!?!?, 5. én amúgy megveszek eredetiben mindent, amit csak tudok, ergo csak azt töltöm le, amit nem adnak ki hivatalosan, tehát ezzel senkinek nem okozok profitkiesést, és akkor meg tényleg minek?!?!?!?

Ami meg még ezzel kapcsolatban a fejemben van, azt inkább nem írom le, mert az meg személyiségi jogkat sértene :-P
Zútika
Detto...én is szeretek mindent megvenni.....
Amúgy az MTV igaz,h leadja a Rock am Ringes DM koncit vasárnap?Magyarországon is lehet ezt fogni,a "rendes" MTV???Tudtok erről vmit?
Aspasia
Gondolom Németország teljes Depeche Mode tábora rajta lesz az ügyön és minden bizonnyal másnap már különböző DVD verziók fent lesznek a neten. A KROQ esetén koncert után egy nappal a Rapidról töltöttük, pedig az Amerikában volt csak online közvetítték.
A Kölni koncertet is a német MTV rögzítette, aztán csomószor ismételték.
széna
sziasztok!
nem tudja valaki a MUTE RECORDS címét?
nem a postai kéne, hanem személyesen akarom megnézni Londonban.
a stripped depeche mode könyvben olvastam valahol de nem találom azóta!
Aspasia
429 Harrow Road-on kívül van más címük is?
fragile
Ó, hát 2 napig nem voltam, és mire ideértem ma este, eltűntek a linkek is? Hát szomorú vagyok.... sad.gif Lehet bővebben tudni, mi történt? Végleg le lettek törölve a linkek?
Zútika
Mute Records épülete?Én is megnézném,sajna nemtom a címét,de biztos impozáns egy építmény!:D
Azért a Hansa Studios is egy ilyen "szent" hely szerintem Berlinben,gondolom az áll még,na,azt is megkéne tekinteni!:D
Tehát a Nálunk futó MTV nem fogja leadni a koncit?
széna
ezt szeretném leadni személyesen a MUTE-nál.Csatolmány megtekintése
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.