Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: 1988
forum.FREESTATE.hu > Általános témák > Apróhirdetések
laja
Hello
Kersek az 1988 as koncertről felvételeket.A 2001 es is érdekel. Ha valakinek van szoljon.
Vagy hozzá szolásokat is várok a témárol.
Faith
101 DVD
One Night In Paris DVD
tongue.gif
laja
Magyarországi Koncert felvételek
Faith
www.dimeadozen.org

2004.11.20 Client Live in Budapest - Events Hall
2004.11.20 Fletch in Budapest - Events Hall
2001.09.12 Live in Budapest, Kisstadion
1993.07.27 Live In Budapest - devotional Tour - Bonus - MTV - World Violation Tour
2001.09.12 Live In Budapest, Righ View, de-mo, V1
2001.09.12 Live In Budapest, Rear Right, V2
1985.07.23 Live In Budapest, Hungary, Volan Stadium

Ez ott mind elérhető. Az egyik topicban valaki bedobta a listáját, abban is találsz.
laja
Köszi majd megkeresem
Faith
Egész jó kereső is van ezen a fórumon. wink.gif
laja
Szia
Köszi a tippet megtaláltam amit kerestem.
Miota vagy rajongo?
Én kb 86 ota és a 88as koncerten voltam.
LALA
Faith
Én 87 óta, de akkor még nem jutottam el koncertre, révén, hogy Szlovákia egy kis városkáajában éltem. A dM-el elég intenzíven kedzdtem el foglalkozni, végül még a középsulis angol szóbeli érettségi témám is a depeCHe MODE lett! smile.gif
laja
Szia

Akkor gondolom megtanultad a leckét?Legalább a kedvencböl vizsgáztál.
Nekem erdész a szakmám ott nem volt ilyen lehetőség.
Uuu nagyon tudtam volna.
Azt bánom hogy eltelt az idő.20-22 év.Bár a szoktunk tartani néha bulikat de már nem olyan.
Most volt 2 hete Mindszenten.Nagyon sokan voltak.
laci72
Ajánlom a 88-as Kölnit szerintem jó minöség...
laja
Köszi a tippet hol találom?
laci72
Itt a forumon van egy bootleg csere-bere topic ott van egy lista, azon rajta van. Zozi rakta fel üzenj neki. biztos segit.
Laci80
Én is ajánlom Zozit, nekem segített smile.gif (Fletch DVD-k - Ezúton is köszi ismét! biggrin.gif ). A "Bootleg Dvd Cserebere" c. topikban találod a DVD-listáját: olyan az a lista, hogy attól nem csak cybergsm hal be... wink.gif Írj a mail-címére bátran!
laja
Köszi a tippet.
Ez rengeteg majd meg keresem Zozit hogyan lehet letőlteni.
Nekem video clip van egy pár amit itt-ott találtam.
Faith
Lassan az összes klip elérhető lesz az eredeti DVDken. Ha mást nem is, de a DVDket ajánlom mindenkinek EREDETIBEN!
zozi
Szia Laja!
Azon a pár koncerten kívűl amit Faith beírt neked, nem nagyon lehet letölteni koncertet, legalábbis magyar vonatkozásút. Én -elég hihetetlen ugyan, de- egy chile-i sráccal tradeltem a 88-as bp-i koncert dvd-t... Szóval ez nem az a letöltögetős fajta koncert. smile.gif A netem sajnos adatátviteli korlátban van (40 Gb/hó), így nem nagyon tudom feltölteni mert akkor lassulna nálam a dolog. De postán megtudnánk oldani a dolgot. Van valami számomra érdekes dolgod a DM-tól?
Üdv
Z.
laci72
Tudom, hogy nem ide való,de ha tudtok segitsetek. Keresnék 2003 06 23 Bp Dave koncert boritót (cd). Sajnos mindenütt csak dvd-boritót találok. Köszönöm. sad.gif
Faith
Miért nem csinálsz a DVD-sből CD borítót, vagy tedd DVD tokba. Más nem jut eszembe. Én is csak ezt az egyet találtam: http://www.bootlegstore.de/images/2003_gah...pest_junkie.jpg
laci72
Hát igen... laugh.gif Ez is megoldás.. biggrin.gif És így is fogok tenni . Köszönöm.
SMOG
1988.03-13 PIPELINE IN VIENNA jó lesz ???

Csatolmány megtekintése

http://depressedmud.blogspot.com/search/label/live
szilcsi
S.O.S.

Van 1 eladó jegyem a szombat esti FRONT242-re eredeti áron (5242 Ft)!
Ha érdekel egyeztessünk a fórumon, vagy a lambohesz@freemail.hu-n!
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.