Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: 36 órás Pecsa Dm Klub 1990-ben
forum.FREESTATE.hu > Közösség > dM Bulik és Találkozók
Precious
Sziasztok !

Én voltam 90-ben a 36 órás klubban, és azt hallottam hogy a TV-ben
leadtak akkor róla egy kb. 50 perces összefoglalót.
Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e meg véletlenül valakinek?

Köszi előre is, válaszokat ide várom : enjoy73@freemail.hu

Ui: nagyon szuper ez az oldal !!! biggrin.gif

Üdv. Zoli
_vessago_
azon a bulin én is volta.....jó régen volt, hajnaltájt ki is tettek a kuverok mert bealudtam, aztán várhattam, hogy újra beengedjenek.
Ha meglesz az anyag szívesen megnézném én is
Aeolus2000
Nekem meg van a felvétel.

Ha majd lesz idő felnyomjuk digitális formátumra. Gondolom Faithék majd fel tudját ide tenni.

Üdv!
Faith
A méretétől függ, de szívesen!
Precious
Köszi szépen előre is.
suna
Én ekkor csak 8 éves voltam de dm rajongó voltam már apukámmal együtt biggrin.gif rolleyes.gif
Precious
Sikerült megszereznem a felvételt,
most nézem.
Faith
(Precious @ 2006.05. 08. - 18:19:57) *
Sikerült megszereznem a felvételt,
most nézem.


Akkor már csak be kell digizni, a FREESTATE szívesen publikálja. biggrin.gif
Faith
Fenn is van:

http://www.freestate.hu/index.php/news/art...rs_of_dm_video/
Lilian30
Sziasztok! Én is voltam anno........de rég is volt! sad.gif
madeleine
(Faith @ 2006.05. 10. - 21:57:45) *


sziasztok,

ujonc vagyok a freestate-en, es maris valaki segitseget kernem...

kicsit laman hangzik, de amikor letoltottem a filmet kicsomagolaskor CRC error uzenetet kaptam, es most nem tudom, mi a teendo. valakinek van otlete, pliz? nosztalgiazni szeretnek smile.gif
Faith
Mivel töltöd?

Ezt olvastad:

Arra kérünk, ne használj letöltésgyorsítókat, -kezelőket, valamint csak egy szálon keresztül tölts, különben sérült állományokat kapsz, s töltheted őket újra.
Amennyiben a linkre kattintva fehér képernyőt kapsz és nem indul el a letöltés, próbáld a linket jobb klikk és "Cél mentése más néven" segítségével elmenteni.
madeleine
igen, igyekeztem, bar kozben mas oldalakon is jartam, es lehet ez betett. de ugy nez ki most megoldodik a dolog. mindenesetre koszonom!
tennant
Sziasztok!

Gratulálok a laphoz! Igazán igényes.
Én is voltam A 36-órás bulin,fergeteg volt! Emlékeztek az ingyen osztott joghurt-kiflire?
Sosem felejtem el. Sajnos már a klub se a régi.
Faith
THX!

Jó a kép, szeretem a hideg kéket! smile.gif Régen, mikor még sajátkezűleg készítettem fekete-fehér képeket, akkor is csináltam kék-fehéreket. Tök jó feeling.
tennant
Ahogy beléptem a stadionba,rögtön mefogott a világítás és a felhők kontrasztja.
kár hogy csak a mobil volt nálam! unsure.gif
Faith
Amikor mi beléptünk, az üresség fogott meg. smile.gif

Anno 93-ban, 10-kor már ött ültünk az MTK előtt, előtte való nap 23:00-kor indultunk, hogy odaérjünk reggelre. Az igazi kaland volt, megnézném én most, hogy milyen koncert miatt állítják le az 1-es villamost, mert aznap meghallt az MTK környéke, you know, Black Swarm...
baba
Üdv.
Letöltöttem a felvételt itt a melóhelyen is. Viszont nincs kép, csak hang. Mi lehet a problem?
De szinte biztos vagyok benne, hogy a melóhellyel vannak gondok. biggrin.gif
Faith
Nem emlékszem pontosan milyen kódeket használ a videó, de szerintem egy DivX 5 felrakása segíthet.
baba
(Faith @ 2007.04. 18. - 16:44:29) *
Nem emlékszem pontosan milyen kódeket használ a videó, de szerintem egy DivX 5 felrakása segíthet.


Köszönöm.
Szólok informatikusainknak, ez mégsem járja. Rontják itt nekem a munkahelyi hangulatot. biggrin.gif
manki
hello régi téma de nekem még mindi nem sikerült megnézem a 36 orás anyagot pedig rám férne egy kis memo frissités és nosztalgia azt tudom hogy nagyon jo volt és rég volt kis segitséget kaphatnák köszi wink.gif
Faith
Hát akkor rajta! Töltsd le, és nézd meg biggrin.gif
Faith
FREESTATE linkek között fenn van!
Neo71
Nagyon köszi! Leszedtem, és simán megy! Nagyon zsír! cool.gif
Cukor
Hehe,nem is olyan rég volt az! Aztán valamiért mégsem lett világrekord! Nem hívtak közjegyzőt vagy mi volt! biggrin.gif Annyian voltunk mint az oroszok! Egy talpalatnyi hely,semmi! Jó hangulat,klassz zenék,akkor még FANATIKUS rajongók FEKETÉBEN,követve az együttes tagjait! Nagy korszak volt! Ma már mindenki módos...a picsába.
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.