Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: FREESTATE.hu - játék - hamarosan...
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Tour of the Universe 2009
Faith
Ebben a témában mindenki EGYETLEN tippet adhat le, amiben leírja mi lesz következő, hamarosan induló a depeCHe MODE együttessel kapcsolatos játékunk nyereménye. Az első helyes tippelő máris magáénak tudhatja majd az egyik díjat.

Figyelem, mindenki csak EGY tippet adhat le, az összes többi tippjét semmisnek tekintjük majd!!!

Sok sikert!
-----

Hamaroson megnyitjuk a témát és lehet tippelni...
Gyuri
tipp:
Személyes találkozás lehetősége a DM legalább egy tagjával. (Pl: koncerten, sajtótájékozatón, backstage vagy vacsora.)
Marci
Sztem koncertjegyeket smile.gif
abel
tipp:
póló wink.gif
Faith And Devotion
Idézet (Gyuri @ 2008.11. 21. - 10:00:50) *
tipp:
Személyes találkozás lehetősége a DM legalább egy tagjával. (Pl: koncerten, sajtótájékozatón, backstage vagy vacsora.)


Pont ugyanezt akartam írni... sad.gif Nem neked kívánok rosszat, de nagyon idegesítene, ha tényleg
ez lenne:)
Seril
kiemelt állójegyet?
Anton Corbijn
Tipp: Az album CD+DVD kiadása
Faith And Devotion
Ha már itt vagyok, azért tippelek is vmit. smile.gif Szóval sok-sok hanganyag még megjelenés előtt, illetve nem megjelenő cuccok. Bár nem hiszem, hogy azt nyilvánosan osztogatnátok, de próba szerencse. smile.gif
Precious101
Szerintem háttér vokál lehetőség az új albumon. laugh.gif
Neo71
Az új album! tongue.gif
Route66
Én kifejezetten örülnék az első maxinak is (CD + LCD + DVD + Slipcase) smile.gif
Thomas
Én is a személyes találkozásra gondoltam, vagy az egyik vagy mindegyik taggal.... smile.gif De látom azzal már elkéstem, hiába ez a suli átka
sori
szerintem is valami hanganyag CD vagy DVD, vagy mind kettő smile.gif
Herita
Dave Gahan személyesen fogad a budapesti koncert előtt vagy után (nekem jó az időpont) wub.gif
dm_girl77
Csak azért, mert ez még nem volt: DM-es mp3 lejátszó. Biztos nem az, de egy beírást megért rolleyes.gif .
Nojmi
Szerintem az újra kiadott Jonathan Miller: Stripped című könyvet magyarul.
Uselink
A Nyertes ott lehet majd a beharangozó kislemez videoklipjének a felvételénél (talán szerepelkhet is benne rolleyes.gif )

Szerintem
ali101
Az én tippem az új album, bakelit lemezen.
zsorzs
A BP-i koncerten a nyertes felmehet a színpadra és elénekelheti Dave-el az Enjoy the Silence-t.
erzsi
a nyertes kapjon belépőjegyet
viktória
A nyertest Dave meghívja egy teljes hétre a New york-i stúdiójába, és egy közös éneklést feltesznek az új albumra!
Sállálláláláááá
Ágika
Idézet (sori @ 2008.11. 21. - 13:06:18) *
szerintem is valami hanganyag CD vagy DVD, vagy mind kettő smile.gif

Hát nem lenne rossz! rolleyes.gif
mata-hari
Koncertplakátot rolleyes.gif
öcsi
A nyertessel egy fénykép készül az együttes tagjaival közösen vagy????
khaludka
VIP jegy lesz szerintem
Kár,hogy többet nem lehet tippelni,még lennének ötleteim.smile.gif
malacka
Szerintem a februárban megjelenő kislemez rolleyes.gif
erzsi
közös kép velük dedikálva.
Youwine
Dedikált koncertplakát
Faith
A félreértések elkerülése véget, szeretném leszögezni, hogy a ma meghirdetett KIEMELT KONCERTJEGY játék, tőlünk független, az Metro-Nóm ajándéka Nektek!

Tehát nem kiemelt koncertjegy a megfejtés. Hamarosan fény derül a mi „kis” meglepetésünkre is. Az általatok többségében felsorolt nyereményeket jelenleg nem áll módunkban biztosítani, de ami késik, nem múlik. Ha a lemezkiadó ill. a koncert-szervezők támogatni tudnak, semmi sem lehetetlen!
front242
Tuti belépőjegy lesz(ha hamarosan lesz a játék _a maxi később jelenik +) wink.gif
khaludka
Faith!

Akkor lehet újratippelni?

És ha senki nem találja ki,akkor kik lesznek a nyertesek?Kik közül sorsoltok?
khaludka
Ja,oké,már értem,újraolvastam. rolleyes.gif Szóval a játék még csak ezután következik.Mikor?
Ágika
Idézet (abel @ 2008.11. 21. - 11:02:34) *
tipp:
póló wink.gif

A pólónak én is örülnék!!:)
Ágika
Tipp:találkozás személyesen a 2009.0623-i koncert után a tagokkal!!:)
newzoli
Személyes találkozás Dave-vel akitől rögtön megkérdezném:"Do You like metal(heavy)?
soul brother
Szerintem az új album promo változatát lehet megnyerni!
Faith
Ta-Ta-Ta-Tam!

Te nyerted az első darabot! excl.gif

A részleteket hamarosan küldön emailben.

Idézet (mata-hari @ 2008.11. 22. - 19:19:18) *
Koncertplakátot rolleyes.gif

Youwine
Grat a nyertesnek.


Idézet (Faith @ 2008.12. 01. - 21:26:12) *
Ta-Ta-Ta-Tam!

Te nyerted az első darabot! excl.gif

A részleteket hamarosan küldön emailben.

RDavid
Nyereményként a Depeche Mode-al történőő személyes találkozást találom a legmegfelelőbbnek.
Esetleg különösen kiemelt helyet a koncerten.
Jani
Koncert plakát! Esetleg dedikálva?
Faith
Idézet (Jani @ 2009.02. 21. - 23:49:20) *
Koncert plakát! Esetleg dedikálva?


A topik témája már nem aktuális. wink.gif
laci72
Tag lehet a DM-ben biggrin.gif Újra 4 tag lenne és mindenki boldog lenne. Egy kikötés van csak:Alan Wilder-re kell változtatni a nevet...
laci72
Idézet (laci72 @ 2009.04. 23. - 11:50:40) *
Tag lehet a DM-ben biggrin.gif Újra 4 tag lenne és mindenki boldog lenne. Egy kikötés van csak:Alan Wilder-re kell változtatni a nevet...

Elkéstem, akkor nem mondok fel a munkahelyemen.. biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.