2009.06. 27. - 23:02:11
Létrehozva:
#201
|
|
|
Painkiller ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kedves Fórumozók!
Ismét indul a Liveherenow projekt. Csatlakozz a csapatunkhoz és vállalj egy CD-t a Depeche Mode 2009-es Tour Of The Universe nyári turné felvételeiből. Ha kihasználjuk a többszörös rendelést, akkor olcsóbban jutunk hozzá a felvételekhez. Kettő felvétel áráért hármat kapunk. Ha kedved van beszállni, akkor jelezd a nick neveddel, hogy melyik koncertet vállalod. További részletek privát és/vagy forum e-mailen. Eddigi jelentkezések. 2009.05.10 Ramat Gan Stadium, Tel Aviv baak 2009.06.08 Zentralstadion, Leipzig eTo dm megrendelve 2009.07.01 2009.06.10 Olympiastadion, Berlin pacsab 2009.06.12 Commerzbank Arena, Frankfurt Precious megrendelve 2009.07.01 2009.06.13 Olympiastadion, Munich Audina 2009.06.16 Stadio Olimpico, Rome Aspasia megrendelve 2009.07.01 2009.06.18 Stadio San Siro, Milan ultraviolator megrendelve 2009.07.01 2009.06.20 TW Classic Festival, Werchter pacsab 2009.06.22 Inter Stadium, Bratislava Precious 2009.06.23 Puskas Ferenc Stadium, Budapest youwine megrendelve 2009.07.01 2009.06.25 Slavia Stadium, Prague Inpu (rush) megrendelve 2009.07.01 2009.06.27 Stade de France, Paris Precious megrendelve 2009.07.01 2009.06.28 Zenith Amphitheatre, Nancy pacsab 2009.06.30 Parken Stadium, Copenhagen Kerekes Gábor 2009.07.01 HSH Nordbank Arena, Hamburg Hakke megrendelve 2009.07.01 2009.07.03 Arvika Festival, Arvika Neo71 megrendelve 2009.07.01 2009.07.06 Esplanade Gambetta, Carcassonne Dit megrendelve 2009.07.01 2009.07.08 Jose Zorilla Stadium, Valladolid baak 2009.07.09 BBK Live Festival, Bilbao Szabi 2009.07.24 Molson Amphitheater, Toronto Gé73 2009.07.25 Bell Centre, Montréal rush4you 2009.07.28 Nissan Pavilion, Washington DC Hakke 2009.07.31 Comcast (Great Woods), Boston Hakke 2009.08.01 Borgata, Atlantic City Hakke 2009.08.10 Key Arena, Seattle rush4you 2009.08.19 Honda Center, Anaheim pacsab 2009.08.22 Pearl Concert Theater, Las Vegas youwine 2009.08.23 US Air, Phoenix pacsab 2009.08.25 E Center, Salt Lake City Inpu (rush) 2009.08.27 Red Rocks, Denver soul brother 2009.08.29 Superpages, Dallas Kerekes Gábor 2009.08.30 Woodlands Pavilion, Houston 2009.09.01 Lakewood Amphitheater, Atlanta pacsab 2009.09.04 Ford Amphitheater, Tampa mönye 2009.09.05 Bank Atlantic, Ft. Lauderdale Precious 2009.10.01 Mexico Arena, Guadalajara 2009.10.03 Foro Sol, Mexico City 2009.10.04 Foro Sol, Mexico City Aspasia 2009.10.06 Mexico Arena, Monterrey 2009.12.12 SECC, Glasgow 2009.12.13 LG Arena, Birmingham 2009.12.15 O2 Arena, London 2009.12.16 O2 Arena, London 2009.12.18 MEN, Manchester 2010.02.17 Royal Albert Hall, London 2010.02.20 O2 Arena, London Gé73 2010.02.26 LTU Arena, Dusseldorf youwine 2010.02.27 LTU Arena, Dusseldorf Gé73 |
|
|
|
Aspasia Liveherenow 2009 2009.06. 27. - 23:02:11
Dina Ha van köztetek miskolci, vagy annak környéki ... 2009.12. 11. - 07:39:22
Szabi Nem tudjátok: a január 11-i budapesti koncertet ... 2010.01. 04. - 08:18:24
Neo71 Idézet (Szabi @ 2010.01. 04. - 08:1... 2010.01. 05. - 13:52:18
Angelus Idézet (Szabi @ 2010.01. 04. - 08:1... 2010.01. 06. - 13:37:36
Neo71 Most már biztos hogy nem adják ki a január 11-i... 2010.01. 13. - 17:14:03
Angelus Idézet (Neo71 @ 2010.01. 13. - 17:1... 2010.03. 10. - 09:47:36
Dina Idézet (Angelus @ 2010.03. 10. - 09... 2010.03. 11. - 10:09:27
Szabi Most kaptam az e-mail-t LHN-től, hogy a show amit... 2010.01. 22. - 08:06:49
rush Idézet (Szabi @ 2010.01. 22. - 08:0... 2010.01. 22. - 11:21:41
Szabi Ezt miből gondolod?
Egyébként kérdésemre (ho... 2010.01. 23. - 19:29:46
Aspasia Szabi! Ha úgy alakul, hogy tényleg mást kel... 2010.01. 24. - 10:15:58
soul brother Denvert feladták!!! Ha nálam van ír... 2010.02. 10. - 19:18:53
soul brother Denver megérkezett!!! 2010.02. 22. - 18:19:54
Aspasia Úgy látom, a LHN belehúzott. 2010.02. 22. - 23:57:54
rush Olyasvalakitől, aki ezt a bizonyos e-mailt már m... 2010.01. 23. - 19:41:05
Szabi Bilbaot állítólag feladták! (Hiszem ha lá... 2010.02. 11. - 17:33:26
Maxipók Idézet (Szabi @ 2010.02. 11. - 17:3... 2010.02. 17. - 08:17:18
Szabi Idézet (Maxipók @ 2010.02. 17. - 08... 2010.02. 23. - 05:49:58
Aspasia A holnapi Royal Albert Hall koncertet rögzíti a ... 2010.02. 16. - 21:02:16
Szabi Egyébként meg van egy kérdésem a 2006-os LHN-e... 2010.02. 23. - 06:11:29
Aspasia Igen, a norvég Quart Festival volt július 6-án.... 2010.02. 23. - 10:18:58![]() ![]() |
