> Liveherenow 2009, Gyere és vállalj egy CD-t!
Aspasia
post 2009.06. 27. - 23:02:11
Létrehozva: #201



Painkiller
****


Kedves Fórumozók!

Ismét indul a Liveherenow projekt. Csatlakozz a csapatunkhoz és vállalj egy CD-t a Depeche Mode 2009-es Tour Of The Universe nyári turné felvételeiből. Ha kihasználjuk a többszörös rendelést, akkor olcsóbban jutunk hozzá a felvételekhez. Kettő felvétel áráért hármat kapunk.
Ha kedved van beszállni, akkor jelezd a nick neveddel, hogy melyik koncertet vállalod. További részletek privát és/vagy forum e-mailen.

Eddigi jelentkezések.

2009.05.10 Ramat Gan Stadium, Tel Aviv baak
2009.06.08 Zentralstadion, Leipzig eTo dm megrendelve 2009.07.01
2009.06.10 Olympiastadion, Berlin pacsab
2009.06.12 Commerzbank Arena, Frankfurt Precious megrendelve 2009.07.01
2009.06.13 Olympiastadion, Munich Audina
2009.06.16 Stadio Olimpico, Rome Aspasia megrendelve 2009.07.01
2009.06.18 Stadio San Siro, Milan ultraviolator megrendelve 2009.07.01
2009.06.20 TW Classic Festival, Werchter pacsab
2009.06.22 Inter Stadium, Bratislava Precious
2009.06.23 Puskas Ferenc Stadium, Budapest youwine megrendelve 2009.07.01
2009.06.25 Slavia Stadium, Prague Inpu (rush) megrendelve 2009.07.01
2009.06.27 Stade de France, Paris Precious megrendelve 2009.07.01
2009.06.28 Zenith Amphitheatre, Nancy pacsab
2009.06.30 Parken Stadium, Copenhagen Kerekes Gábor
2009.07.01 HSH Nordbank Arena, Hamburg Hakke megrendelve 2009.07.01
2009.07.03 Arvika Festival, Arvika Neo71 megrendelve 2009.07.01
2009.07.06 Esplanade Gambetta, Carcassonne Dit megrendelve 2009.07.01
2009.07.08 Jose Zorilla Stadium, Valladolid baak
2009.07.09 BBK Live Festival, Bilbao Szabi


2009.07.24 Molson Amphitheater, Toronto Gé73
2009.07.25 Bell Centre, Montréal rush4you
2009.07.28 Nissan Pavilion, Washington DC Hakke
2009.07.31 Comcast (Great Woods), Boston Hakke
2009.08.01 Borgata, Atlantic City Hakke
2009.08.10 Key Arena, Seattle rush4you
2009.08.19 Honda Center, Anaheim pacsab
2009.08.22 Pearl Concert Theater, Las Vegas youwine
2009.08.23 US Air, Phoenix pacsab
2009.08.25 E Center, Salt Lake City Inpu (rush)
2009.08.27 Red Rocks, Denver soul brother
2009.08.29 Superpages, Dallas Kerekes Gábor

2009.08.30 Woodlands Pavilion, Houston
2009.09.01 Lakewood Amphitheater, Atlanta pacsab
2009.09.04 Ford Amphitheater, Tampa mönye
2009.09.05 Bank Atlantic, Ft. Lauderdale Precious

2009.10.01 Mexico Arena, Guadalajara
2009.10.03 Foro Sol, Mexico City
2009.10.04 Foro Sol, Mexico City Aspasia
2009.10.06 Mexico Arena, Monterrey
2009.12.12 SECC, Glasgow
2009.12.13 LG Arena, Birmingham
2009.12.15 O2 Arena, London
2009.12.16 O2 Arena, London
2009.12.18 MEN, Manchester
2010.02.17 Royal Albert Hall, London
2010.02.20 O2 Arena, London Gé73
2010.02.26 LTU Arena, Dusseldorf youwine
2010.02.27 LTU Arena, Dusseldorf Gé73
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

Hozzászólások a témában
- Aspasia   Liveherenow 2009   2009.06. 27. - 23:02:11
- - Dina   Ha van köztetek miskolci, vagy annak környéki ...   2009.12. 11. - 07:39:22
- - Szabi   Nem tudjátok: a január 11-i budapesti koncertet ...   2010.01. 04. - 08:18:24
|- - Neo71   Idézet (Szabi @ 2010.01. 04. - 08:1...   2010.01. 05. - 13:52:18
|- - Angelus   Idézet (Szabi @ 2010.01. 04. - 08:1...   2010.01. 06. - 13:37:36
- - Neo71   Most már biztos hogy nem adják ki a január 11-i...   2010.01. 13. - 17:14:03
|- - Angelus   Idézet (Neo71 @ 2010.01. 13. - 17:1...   2010.03. 10. - 09:47:36
|- - Dina   Idézet (Angelus @ 2010.03. 10. - 09...   2010.03. 11. - 10:09:27
- - Szabi   Most kaptam az e-mail-t LHN-től, hogy a show amit...   2010.01. 22. - 08:06:49
- - rush   Idézet (Szabi @ 2010.01. 22. - 08:0...   2010.01. 22. - 11:21:41
|- - Szabi   Ezt miből gondolod? Egyébként kérdésemre (ho...   2010.01. 23. - 19:29:46
|- - Aspasia   Szabi! Ha úgy alakul, hogy tényleg mást kel...   2010.01. 24. - 10:15:58
|- - soul brother   Denvert feladták!!! Ha nálam van ír...   2010.02. 10. - 19:18:53
|- - soul brother   Denver megérkezett!!!   2010.02. 22. - 18:19:54
|- - Aspasia   Úgy látom, a LHN belehúzott.   2010.02. 22. - 23:57:54
- - rush   Olyasvalakitől, aki ezt a bizonyos e-mailt már m...   2010.01. 23. - 19:41:05
- - Szabi   Bilbaot állítólag feladták! (Hiszem ha lá...   2010.02. 11. - 17:33:26
|- - Maxipók   Idézet (Szabi @ 2010.02. 11. - 17:3...   2010.02. 17. - 08:17:18
|- - Szabi   Idézet (Maxipók @ 2010.02. 17. - 08...   2010.02. 23. - 05:49:58
- - Aspasia   A holnapi Royal Albert Hall koncertet rögzíti a ...   2010.02. 16. - 21:02:16
- - Szabi   Egyébként meg van egy kérdésem a 2006-os LHN-e...   2010.02. 23. - 06:11:29
- - Aspasia   Igen, a norvég Quart Festival volt július 6-án....   2010.02. 23. - 10:18:58
3 Oldal V  < 1 2 3


Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: