![]() ![]() |
2010.06. 08. - 13:36:02
Létrehozva:
#38841
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
vica: a képeknél ez a kiírás csak riogatás. ha mindenki betartaná, akkor pl. negyed ennyi DM-es képünk se lenne. mindenki lopkodja a neten a képeket, hiába próbálják levédeni őket. szóval no para. ennyi erővel másolt CD/DVD/mp3 se lehetne a birtokodban.
huh hát jó meleg van itt! de lengedezik a szél! miközben a tarkómon csikizte a babahajaimat, beugrott ez: "Sima tenyér a hátamhoz ér, Ó csak játszik a szél..." meg "Nyakszirtemen nagy hirtelen egy kéz végigsimít" XD szeretem ezeket a képeket Ákostól (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) |
|
|
|
2010.06. 08. - 13:52:35
Létrehozva:
#38842
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Csajok, nem lesz semmi a hétvégéből... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Jobb esetben vasárnap este végzünk csak, már előre látni.
|
|
|
|
2010.06. 08. - 13:57:51
Létrehozva:
#38843
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
jaj neeeeeeeeeee! (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
|
|
|
|
2010.06. 08. - 14:03:13
Létrehozva:
#38844
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
jaj neeeeeeeeeee! (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) Nekem mondod, ki leszünk fingva... most még csak az egyes számú dosszié összeállítása tart és abból kész van 3 fejezet. Nagyon lassan halad. A mintadarab jó, ha csütörtökre készen lesz, a tervek meg nem is tudom......................... (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) |
|
|
|
2010.06. 08. - 15:59:21
Létrehozva:
#38845
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
hát ez sucks big time!!!!!!!!!!
én meg már nagyon unom ezt a vizsgaidőszakot! haza akarok menni!!!!!!!!!!!!! és legkorábban valszeg csak 22-én fog az megtörténni, ha minden jó lesz és nem kell semmiből újráznom! bár lehet most vasárnap nem lesz energiám rögtön lejönni Szegedre, hanem hazaugrom egyet aludni otthon. de majd még meglátom. |
|
|
|
2010.06. 08. - 16:51:36
Létrehozva:
#38846
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Angie, szivem, figyelj már. mi van ha kérek egy szabit és bemegyek nektek segíteni? meg lehet ezt oldani?
a csütörtök például olyan hogy csak déltől dolgoznék 4 órát, és még le tudom mondani valami kamu indokkal. tényleg segítek ha lehet. kérdezz utána szívem, de ha megoldható, vedd úgy hogy ott vagyok. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) izé, most ez felbosszantott, hogy benn akarnak tartani. de közben nekem olyan örömeim vannak hogy mindjárt elolvadok. az van egyrészt, hogy ötös lett a tegnapi vizsgám. szóval ez kipipálós. de a másik még jobb. ez az imádnivaló ember, akiről múltkor beszéltem, hát felfalom olyan édes. ma írt, hogy akkor ma találkozunk, mert bevisz az Ákosos dob+basszusra. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) meghalok ezért a srácért. szóval a keddre kért drukk is sikeres volt, drágáim. jujj, megyek készülődni. féligmeddig randi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) elolvadok |
|
|
|
2010.06. 08. - 16:58:06
Létrehozva:
#38847
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
* hopp, duplán küldtem el, boccs *
A hozzászólást -lolacska- szerkesztette a következő időpontban: 2010.06. 08. - 16:58:58 |
|
|
|
2010.06. 08. - 17:11:36
Létrehozva:
#38848
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Angie, szivem, figyelj már. mi van ha kérek egy szabit és bemegyek nektek segíteni? meg lehet ezt oldani? a csütörtök például olyan hogy csak déltől dolgoznék 4 órát, és még le tudom mondani valami kamu indokkal. tényleg segítek ha lehet. kérdezz utána szívem, de ha megoldható, vedd úgy hogy ott vagyok. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) izé, most ez felbosszantott, hogy benn akarnak tartani. de közben nekem olyan örömeim vannak hogy mindjárt elolvadok. az van egyrészt, hogy ötös lett a tegnapi vizsgám. szóval ez kipipálós. de a másik még jobb. ez az imádnivaló ember, akiről múltkor beszéltem, hát felfalom olyan édes. ma írt, hogy akkor ma találkozunk, mert bevisz az Ákosos dob+basszusra. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) meghalok ezért a srácért. szóval a keddre kért drukk is sikeres volt, drágáim. jujj, megyek készülődni. féligmeddig randi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) elolvadok Jujj, köszi-köszi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Én ezt holnap megkérdezem, meg majd meglátjuk hogy állnak a tervek és az átadási doksi. (bár az utóbbi ma még nagyon sehogy sem állt, szegény Laci a haját tépte, mert olyan részletesen kell... ) Legkésőbb holnap este szólok! OK? Drága vagy, előre is nagy puszika neked!!! Hát én is bosszús voltam/vagyok, de hát ha a köcsög szlovákok hétfőig adtak határidőt, akkor muszáj megcsinálni addigra, különben nem lehet beadni a végszámlát, ami rengeteg pénz. De jó, ügyi vagy!!!! És ez a srác ez meg... elolvadok! Ma lesz ez a Dob+basszus? Hát de jó neked (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jó készülődést és "randi"-t (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) hát ez sucks big time!!!!!!!!!! én meg már nagyon unom ezt a vizsgaidőszakot! haza akarok menni!!!!!!!!!!!!! és legkorábban valszeg csak 22-én fog az megtörténni, ha minden jó lesz és nem kell semmiből újráznom! bár lehet most vasárnap nem lesz energiám rögtön lejönni Szegedre, hanem hazaugrom egyet aludni otthon. de majd még meglátom. Részvétem (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) |
|
|
|
2010.06. 08. - 17:16:19
Létrehozva:
#38849
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
köszi Angie!
én meg nagyon drukkolok, hogy Lola tudjon segíteni, és végül időben kész legyetek és el tudj te is jönni, hisz már úgy vártad Tbányát!!!!!!!!!! *drukkol, drukkol, drukkol* Lola: érezd jól magad!!! ja és majd legkésőbb pénteken beszéljük meg hogy miként és hogyan (remélem Angie-vel együtt) megyünk a nagy utazásra! |
|
|
|
2010.06. 08. - 17:24:55
Létrehozva:
#38850
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
vica: a képeknél ez a kiírás csak riogatás. ha mindenki betartaná, akkor pl. negyed ennyi DM-es képünk se lenne. mindenki lopkodja a neten a képeket, hiába próbálják levédeni őket. szóval no para. ennyi erővel másolt CD/DVD/mp3 se lehetne a birtokodban. huh hát jó meleg van itt! de lengedezik a szél! miközben a tarkómon csikizte a babahajaimat, beugrott ez: "Sima tenyér a hátamhoz ér, Ó csak játszik a szél..." meg "Nyakszirtemen nagy hirtelen egy kéz végigsimít" XD szeretem ezeket a képeket Ákostól (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Usi hát ez igaz,hogy mindenki lopkodja a képeket de valahogy még nem szembesültem ennyire a figyelmeztetéssel mint ezen a sütis oldalon.Most már mindegy mert már kitöröltem a képeket. Lola gratula az ötöshöz. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
2010.06. 08. - 17:30:25
Létrehozva:
#38851
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
azért vicces, hogy így hisztiznek pár sütis kép miatt XD (még ha államtitok lenne... XD)
|
|
|
|
2010.06. 08. - 17:40:04
Létrehozva:
#38852
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
azért vicces, hogy így hisztiznek pár sütis kép miatt XD (még ha államtitok lenne... XD) Hát ja. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) nem tudom mi rajta az a nagy dolog. |
|
|
|
2010.06. 08. - 17:45:45
Létrehozva:
#38853
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Lola... te milyen figyelmes vagy... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) jó lenne, ha segítenél Angie-nek.. hátha... jajj.. de jó lenne, ha végül sikerálna lejönni!
Annyira meleg van odakint... rettenet... de tetszik (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) viszont ma már kétszer zuhanyoztam! És az orrom is folyik a köcsög növényektől! Na.. én a sütikről lemaradtam.. de ha nem sajtos sós, akkor engem nem is izgat annyira... én sós vagyok, nem édes (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Trixi te még mindig bicóval nyomod? sisakban? hát nincs benne meleged? azt meg meg ne tudjam, h nincs rajtad sisak!!!!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) |
|
|
|
2010.06. 08. - 18:04:28
Létrehozva:
#38854
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
itt is hőség. a budafokinál ahol dolgozom van egy hőmérős óra, és 39 fokot mutatott, de szerintem annyi azért nincs. már csak azért gondolom mert én 35 felett nagyon nagyon morcos vagyok. most meg nem
na, Angie, szólj akkor holnap majd. mondom ha be tudok menni segíteni nektek, simán bemegyek. ennyit megér nekem hogy te is gyere (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
2010.06. 08. - 18:16:02
Létrehozva:
#38855
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Lola... te milyen figyelmes vagy... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) jó lenne, ha segítenél Angie-nek.. hátha... jajj.. de jó lenne, ha végül sikerálna lejönni! Annyira meleg van odakint... rettenet... de tetszik (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) viszont ma már kétszer zuhanyoztam! És az orrom is folyik a köcsög növényektől! Na.. én a sütikről lemaradtam.. de ha nem sajtos sós, akkor engem nem is izgat annyira... én sós vagyok, nem édes (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Trixi te még mindig bicóval nyomod? sisakban? hát nincs benne meleged? azt meg meg ne tudjam, h nincs rajtad sisak!!!!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) van sajtos rúd receptem is ha érdekel |
|
|
|
2010.06. 08. - 18:28:23
Létrehozva:
#38856
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Érdekel hát (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) küldd el nekem gmail-en Vicus (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
2010.06. 08. - 18:31:37
Létrehozva:
#38857
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Oké Edóka.Elküldöm..... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
2010.06. 08. - 18:36:45
Létrehozva:
#38858
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
jaj de nagyon unoooom! :S engem nem érdekel, hogy melyik filozófus mit mondott erről meg arról!!!!!!! HAGYJANAK BÉKÉN!!!!!!!! (bocs, ennek ki kellett jönnie)
|
|
|
|
2010.06. 08. - 18:38:40
Létrehozva:
#38859
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Edóka ment a recept. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
2010.06. 08. - 18:50:36
Létrehozva:
#38860
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Megjött Vica, köszönöm! És ez tényleg nagyon egyszerű... na majd megcsinálom valamikor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) !!!
|
|
|
|
![]() ![]() |
