2400 Oldal V  « < 1942 1943 1944 1945 1946 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
Angelus
post 2010.06. 08. - 18:59:42
Létrehozva: #38861



devotee
*****


Idézet (lolacska @ 2010.06. 08. - 19:04:28) *
itt is hőség. a budafokinál ahol dolgozom van egy hőmérős óra, és 39 fokot mutatott, de szerintem annyi azért nincs. már csak azért gondolom mert én 35 felett nagyon nagyon morcos vagyok. most meg nem

na, Angie, szólj akkor holnap majd. mondom ha be tudok menni segíteni nektek, simán bemegyek. ennyit megér nekem hogy te is gyere (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Hát a Galagonya utcánál 34-et mutatott a digitális... szerintem ez reális érték volt. Én imádom ezt a meleget, olyan jó!!!

Rendben, este szólok majd, hogy mi a tényállás (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jujj, nagyon köszönöm, remélem fogsz tudni segíteni és akkor megismerheted a szuper kollégáimat! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 08. - 18:59:53
Létrehozva: #38862



devotee
*****


Idézet (Alisha @ 2010.06. 08. - 19:50:36) *
Megjött Vica, köszönöm! És ez tényleg nagyon egyszerű... na majd megcsinálom valamikor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) !!!

Nincs mit. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Oké.Majd mond el milyen lett ha megcsinálod. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:07:28
Létrehozva: #38863



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2010.06. 08. - 19:59:53) *
Nincs mit. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Oké.Majd mond el milyen lett ha megcsinálod. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Megrendeltem neked a jó időt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 08. - 19:11:30
Létrehozva: #38864



devotee
*****


Köszi Angie. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Úgy tűnik jó idő lesz.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:15:33
Létrehozva: #38865



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2010.06. 08. - 20:11:30) *
Köszi Angie. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Úgy tűnik jó idő lesz.


Igen (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Katyina Józsi ma kapott tőlem két puszit a jó idő megrendelésért (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) A Bojtit a telefonban pusziltam le, ahogy a Földházit is (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De mind megígérte, hogy nem lesz eső (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 08. - 19:15:55
Létrehozva: #38866



devotee
*****


na nálunk Nagymaroson ez a helyzet (egyik ismerősöm pakolta fel iwiwre):

az a bódé ahol kompjegyeket lehet venni és alapból olyan 4-5 méterre van a víz szélétől
http://images.iwiw.net/0203/user/01/01/05/...76005467216_box

a komp melletti pizzéria
http://images.iwiw.net/0204/user/01/01/05/...76005616338_box

a bicikliút és a sétány a dám tetejéről fotózva
http://images.iwiw.net/0205/user/01/01/05/...76005708599_box

a Főtér alja (erre kell lemenni a komphoz)
http://images.iwiw.net/0204/user/01/01/05/...76005967124_box

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 08. - 19:20:04
Létrehozva: #38867



devotee
*****


Akkor jól jártak a fiúk Angie mert kaptak puszit egy angyaltól. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:21:03
Létrehozva: #38868



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 08. - 20:15:55) *
na nálunk Nagymaroson ez a helyzet (egyik ismerősöm pakolta fel iwiwre):

az a bódé ahol kompjegyeket lehet venni és alapból olyan 4-5 méterre van a víz szélétől
http://images.iwiw.net/0203/user/01/01/05/...76005467216_box

a komp melletti pizzéria
http://images.iwiw.net/0204/user/01/01/05/...76005616338_box

a bicikliút és a sétány a dám tetejéről fotózva
http://images.iwiw.net/0205/user/01/01/05/...76005708599_box

a Főtér alja (erre kell lemenni a komphoz)
http://images.iwiw.net/0204/user/01/01/05/...76005967124_box


Tök durva, de a ti házatok ugye nincs veszélyben????
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 08. - 19:21:16
Létrehozva: #38869



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 08. - 20:15:55) *
na nálunk Nagymaroson ez a helyzet (egyik ismerősöm pakolta fel iwiwre):

az a bódé ahol kompjegyeket lehet venni és alapból olyan 4-5 méterre van a víz szélétől
http://images.iwiw.net/0203/user/01/01/05/...76005467216_box

a komp melletti pizzéria
http://images.iwiw.net/0204/user/01/01/05/...76005616338_box

a bicikliút és a sétány a dám tetejéről fotózva
http://images.iwiw.net/0205/user/01/01/05/...76005708599_box

a Főtér alja (erre kell lemenni a komphoz)
http://images.iwiw.net/0204/user/01/01/05/...76005967124_box

jesszus Usi..... (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:22:35
Létrehozva: #38870



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2010.06. 08. - 20:20:04) *
Akkor jól jártak a fiúk Angie mert kaptak puszit egy angyaltól. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Igen, a drága Katyina Józsi totál belevörösödött (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Bojtika is tuti, de csak nevetett mikor mondtam neki, hogy most az éteren át kap két cuppanós puszkót a Tündérkéjétől és belecuppantottam a telefonba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Földházi is röhögött, de ő is egy Humor Herold, vette az adást (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 08. - 19:24:24
Létrehozva: #38871



devotee
*****


hehe Angie aranyosak lehettek a fiúk. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Pláne amelyik elpirult.

Jó éjt lányok.Páááá
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:26:43
Létrehozva: #38872



devotee
*****


Idézet (vicuska @ 2010.06. 08. - 20:24:24) *
hehe Angie aranyosak lehettek a fiúk. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Pláne amelyik elpirult.

Jó éjt lányok.Páááá


Mindegyik aranyos (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jó éjt vica!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 08. - 19:29:08
Létrehozva: #38873



devotee
*****


hehe, cuki pirulós srácok! XD

nem, Angie, mi magasabban lakunk vagy 4 utcával a víztől és mivel völgy vagyunk, emelkednek is az utcák. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

de a főút már tuti több helyen homokzsákolva van.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
name
post 2010.06. 08. - 19:41:22
Létrehozva: #38874



devotee
*****


Sziasztok! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (lolacska @ 2010.06. 08. - 17:51:36) *
Angie, szivem, figyelj már. mi van ha kérek egy szabit és bemegyek nektek segíteni? meg lehet ezt oldani?
a csütörtök például olyan hogy csak déltől dolgoznék 4 órát, és még le tudom mondani valami kamu indokkal. tényleg segítek ha lehet. kérdezz utána szívem, de ha megoldható, vedd úgy hogy ott vagyok.


(IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
izé, most ez felbosszantott, hogy benn akarnak tartani.
de közben nekem olyan örömeim vannak hogy mindjárt elolvadok. az van egyrészt, hogy ötös lett a tegnapi vizsgám. szóval ez kipipálós.
de a másik még jobb.
ez az imádnivaló ember, akiről múltkor beszéltem, hát felfalom olyan édes. ma írt, hogy akkor ma találkozunk, mert bevisz az Ákosos dob+basszusra. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) meghalok ezért a srácért. szóval a keddre kért drukk is sikeres volt, drágáim. jujj, megyek készülődni. féligmeddig randi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) elolvadok

Ez a pasi! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Drukkolok!!!!!! Ezerrel!!!!!

Idézet (Alisha @ 2010.06. 08. - 18:45:45) *
Trixi te még mindig bicóval nyomod? sisakban? hát nincs benne meleged? azt meg meg ne tudjam, h nincs rajtad sisak!!!!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Igen, bringával tervezem úgy novemberig. Csak akkor szállok le róla ha majd befagy a popóm. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) De most komolyam.
Sisakom nincs, de vigyázok magamra eskü.
Ari vagy hogy megdorgáltál. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 08. - 19:36:45) *
jaj de nagyon unoooom! :S engem nem érdekel, hogy melyik filozófus mit mondott erről meg arról!!!!!!! HAGYJANAK BÉKÉN!!!!!!!! (bocs, ennek ki kellett jönnie)

Szegény Usi, megértelek hogy már herótod van. De már csak két hét!!!! Kitartás drága!!!!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:46:17
Létrehozva: #38875



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 08. - 20:29:08) *
hehe, cuki pirulós srácok! XD

nem, Angie, mi magasabban lakunk vagy 4 utcával a víztől és mivel völgy vagyunk, emelkednek is az utcák. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

de a főút már tuti több helyen homokzsákolva van.


Mondtam, hogy édik!!!!!!!!!!!!!!!!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ha Lola tud jönni segíteni, akkor lehet hogy véletlen kettővel minimum összefut, akkor majd igazolja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Meg azért a hangulat is mindig jó, a nap nagy részében a szexről van szó, úgyhogy pirulós és könnyen zavarba hozható nők ne jöjjenek (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Bármit mondasz tuti valaki kifordítja az értelmét (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Huh, akkor jó! Bár a Duna ma tetőzik és csak lassan apad, napi 1 cm-t, a Római Part már totál víz alatt van, s a váci főutat is le kellett zárni, mert átfolyt rajta a víz. De ne tudjátok meg, hogy mekkora dugó van Pesten napok óta, mert mindkét rakpart le van zárva. Ma míg elaraszolt a 206-os a Martit hídtól a Kiscelli utcáig az 30 perc volt, normál esetben ez 10 perc. Jajj, ma vettem át a Hajnalhasadát... de még előbb el kellene olvasnom a Napfogyatkozást is! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Meg van új Anita könyv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fekete vér a címe (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Brrrr......

Idézet (Trixx @ 2010.06. 08. - 20:41:22) *
Sziasztok! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Igen, bringával tervezem úgy novemberig. Csak akkor szállok le róla ha majd befagy a popóm. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) De most komolyam.
Sisakom nincs, de vigyázok magamra eskü.
Ari vagy hogy megdorgáltál. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Szia,

láttam Edó megdorgált, olyan cuki! Különben nekem sincsen bringás védőfelszerelésem, pedig veszélyes vagyok bicajjal is! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Cikázom, gyorsan megyek...

A hozzászólást -Angelus- szerkesztette a következő időpontban: 2010.06. 08. - 19:43:56
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
name
post 2010.06. 08. - 19:48:08
Létrehozva: #38876



devotee
*****


Ijjjjjjjjjjj Usi, menéztem a képeket, elég komoly a helyzet. Bakker ez a víz!!!!! Még jó hogy a ti házatok nincs veszélyben.

Amúgy meg Lolával értek egyet, talán tegnap írt erről, mi vagyunk a felelősek.
Ha a hegyekben nem írtották volna ki az erdőket, akkor lenne mi felszívja az esőt, plusz megkösse a talajt. De mivel rengeteget kivágtak, így sokkal több víz jut a folyókba, patakokba..... Szóval erről is csak mi emberek tehetünk. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

Majd holnap én is csinálok képeket a Zagyváról.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 19:50:23
Létrehozva: #38877



devotee
*****


Idézet (Trixx @ 2010.06. 08. - 20:48:08) *
Ijjjjjjjjjjj Usi, menéztem a képeket, elég komoly a helyzet. Bakker ez a víz!!!!! Még jó hogy a ti házatok nincs veszélyben.

Amúgy meg Lolával értek egyet, talán tegnap írt erről, mi vagyunk a felelősek.
Ha a hegyekben nem írtották volna ki az erdőket, akkor lenne mi felszívja az esőt, plusz megkösse a talajt. De mivel rengeteget kivágtak, így sokkal több víz jut a folyókba, patakokba..... Szóval erről is csak mi emberek tehetünk. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

Majd holnap én is csinálok képeket a Zagyváról.


A Zagyva hatalmas, láttam a vonatból szombaton! Durva!
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
name
post 2010.06. 08. - 19:55:17
Létrehozva: #38878



devotee
*****


Idézet (Angelus @ 2010.06. 08. - 20:50:23) *
A Zagyva hatalmas, láttam a vonatból szombaton! Durva!

Igen hatalmas, meg van erősítve a gát homokzsákokkal. Azt mondják kitart....
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
name
post 2010.06. 08. - 20:04:10
Létrehozva: #38879



devotee
*****


Most meg előkerestem egy térdnacit. Idén először veszek fel rövid alsóruházatot.
He-he majd világít a fehér lábam. De sebaj.

Jól jön majd a bringán, láthatósági mellény helyett. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 08. - 20:04:21
Létrehozva: #38880



devotee
*****


Idézet (Trixx @ 2010.06. 08. - 21:03:09) *
Most meg előkerestem egy térdnacit. Idén először veszek fel rövid alsóruházatot.
He-he majd világít a fehér lábam. De sebaj.


Ma, idén elsőnek, szoknyát vettem fel! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 1942 1943 1944 1945 1946 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: