2400 Oldal V  « < 1955 1956 1957 1958 1959 > »   
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> A Fekete Sereg :), Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel... :D
szuhaisüni
post 2010.06. 11. - 10:03:44
Létrehozva: #39121



devotee
*****


Idézet (Alisha @ 2010.06. 11. - 10:56:03) *
Sziasztok!

Itt is meleg... ennyi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) mindjárt meló, aztán este meg neki állok varázsolni tisztaságot, és rendet.. hihetetlen, h én állandóan ezt csinálom, és soha nem vagyok kész vele !!!

Szia Ciha.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Juhujjjjj Edóóóóó!!!Holnap buliiiiii!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ja,szia!! (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 11. - 10:24:44
Létrehozva: #39122



devotee
*****


süni: jajajaja! bírom Emese hangját meg a csajt is. ismerem régebbről, mikor még együtt jártunk bulizni a BC régi szintisével, Peettel! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) tőle kaptam anno meg a Violator-t szülinapomra meg a 2 méteres ULTRA poszteremet, ami azóta is kinn van az albiban. ő ni:

(IMG:http://fc09.deviantart.net/fs29/i/2008/159/3/f/In_my_other_room_8_by_Useless_girl.jpg)

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 11. - 10:28:21
Létrehozva: #39123



devotee
*****


Usi klassz a posztered. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szuhaisüni
post 2010.06. 11. - 10:40:17
Létrehozva: #39124



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 11. - 11:24:44) *
süni: jajajaja! bírom Emese hangját meg a csajt is. ismerem régebbről, mikor még együtt jártunk bulizni a BC régi szintisével, Peettel! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) tőle kaptam anno meg a Violator-t szülinapomra meg a 2 méteres ULTRA poszteremet, ami azóta is kinn van az albiban. ő ni:

(IMG:http://fc09.deviantart.net/fs29/i/2008/159/3/f/In_my_other_room_8_by_Useless_girl.jpg)

Uhhhhh!Na ez aztán a poszter!Pipec! (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

Visszatérve a BC-hez!Nekem csak az Ő hangja tetszik igazán!! (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 11. - 11:03:31
Létrehozva: #39125



devotee
*****


örülük, hogy tetszik nektek! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) két ember kell a felrakásához - amit meg kellett ejtenem párszor, mert időnként a súlya miatt, meg mivel kiszáradnak a gyurmaragasztók, amivel felteszem, leesik XD

süni: szerintem te még nem láttad a DM-es galériám DeviantArton, onnan van ez is. ha van kedved, kukkantsd meg: http://useless-girl.deviantart.com/gallery/#Depeche-Mode--18
(ez a 18. oldal - balra-jobbra tudsz navigálni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2010.06. 11. - 11:03:35
Létrehozva: #39126



devotee
*****


Szia Süni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

jajj.. de jó lesz holnap (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) kibasszuk a rezsót? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

De olyan kurva meleg lesz, h szerintem menjünk bikicsunájban (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 11. - 11:17:19
Létrehozva: #39127



devotee
*****


vica: nagyon husik a képek a bölcsis ballagásról!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) az a macis tarisznya volt, amit a Minimoder kapott? tök cuki!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 11. - 11:42:38
Létrehozva: #39128



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 11. - 11:24:44) *
süni: jajajaja! bírom Emese hangját meg a csajt is. ismerem régebbről, mikor még együtt jártunk bulizni a BC régi szintisével, Peettel! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) tőle kaptam anno meg a Violator-t szülinapomra meg a 2 méteres ULTRA poszteremet, ami azóta is kinn van az albiban. ő ni:

(IMG:http://fc09.deviantart.net/fs29/i/2008/159/3/f/In_my_other_room_8_by_Useless_girl.jpg)


Élőben is nagyon klassz!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 11. - 10:21:28) *
Angie: itt sincs klíma a retro-vámpírtanya-albiban! XD és itt is melegszik a félpanel, bár láttad, hogy árnyékolnak a fák. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) no nem baj!

süni: aztán vigyázz, nehogy leforrázd a nyelved aztán meg megfázz a klíma alatt! XDDD

jah, képzeljétek, azt álmodtam, h vmi DM tribute koncerten voltam/tunk (valszeg Black Celebrationön) ahol az énekesnő (valszeg a BC énekesbője Emese) az In Chainst énekelte és marha jó volt! XD (ez tuti azért volt, mert tegnap néztem a FB adatlapját meg hogy nem megyek Tbányára (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) )

ja és ma extra hülye, lökött DM mániás kis liba vagyok! XD


Retro vámpír izzad és melege van (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Mindjárt lángra kap.... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) És ez az álom nem semmi már megint... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 11. - 12:14:36
Létrehozva: #39129



devotee
*****


Angie: hát igen, nem a vámpíroknak találták ki a napsütést és a meleget XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2010.06. 11. - 12:47:51
Létrehozva: #39130



devotee
*****


Olyan meleg van, h a gyanta nem hűl... fakiba
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 11. - 12:49:10
Létrehozva: #39131



devotee
*****


Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 11. - 12:17:19) *
vica: nagyon husik a képek a bölcsis ballagásról!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) az a macis tarisznya volt, amit a Minimoder kapott? tök cuki!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Köszi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Igen az a macis a tarisznya és azért az formája mert ők a maci csoport.Van benne pogácsa,pénz,zsírkréta,csoport névsor,pici kis papír tömb. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 11. - 13:08:31
Létrehozva: #39132



devotee
*****


Idézet (Alisha @ 2010.06. 11. - 13:47:51) *
Olyan meleg van, h a gyanta nem hűl... fakiba


Annak nem is kellene hűlni, nem? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Különben ha mégis tudok menni, akkor majd csörgök (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Meg azért megnézem a vonatokat... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Useless-girl @ 2010.06. 11. - 13:14:36) *
Angie: hát igen, nem a vámpíroknak találták ki a napsütést és a meleget XD


Jah (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Alisha
post 2010.06. 11. - 13:51:52
Létrehozva: #39133



devotee
*****


De kell... mert én nem patronossal dolgozom Angie... az sapka kaka (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) majd ha egyszer itt leszel nálam, megmutatom, h én milyet használok
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Ciha
post 2010.06. 11. - 14:22:23
Létrehozva: #39134



Newborn
*


Idézet (szuhaisüni @ 2010.06. 11. - 11:03:44) *
Juhujjjjj Edóóóóó!!!Holnap buliiiiii!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ja,szia!! (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)

Na! Kis fáziskéséssel de visszatértem, noha most is csak kis időre.
Igen én vagyok Süni elesége :-) vagy affélesége.
Drágám! Ne felejts el menni a manónkért! Most beszéltem a művésznővel először, előre láthatólag nem lesz vele nehéz dolgom, de volt már máskor is ilyen érzésem és zömében koppantam. Szóval most kezdhetek izgulni, hogy mikor lesz ennek vége.....nem fogok -e elkésni...

Úgy látom itt már nagyon bugihangulat van! Remélem tényleg lesz egy felejthetetlen jó hangulatú este amikor végre én is kitudok kapcsolni.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 11. - 14:32:59
Létrehozva: #39135



devotee
*****


sajnálom, h én nem tudok menni holnap, de nektek nagyon jó bulit!!!!

Edó: uh-oh, az gáz, ha nem hűl a gyanta. szegény vendégeket nem kéne megégetni... :S jegeld! XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szuhaisüni
post 2010.06. 11. - 14:38:57
Létrehozva: #39136



devotee
*****


Kezdődik a VB.megnyitó az m1-en! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Végre!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angelus
post 2010.06. 11. - 14:41:44
Létrehozva: #39137



devotee
*****


Idézet (Alisha @ 2010.06. 11. - 14:51:52) *
De kell... mert én nem patronossal dolgozom Angie... az sapka kaka (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) majd ha egyszer itt leszel nálam, megmutatom, h én milyet használok


Én patronost használok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Idézet (Ciha @ 2010.06. 11. - 10:10:14) *
Szia!
Tulajdonképpen majdnem onnan ahonnan Süni. Csak néhány km választ el bennünket. Én bent izzadok a munkahelyemen, Ő meg otthon terül a klíma alatt. De egy szót sem szólok...tegnap fordítva volt. De ma péntek van...és én már nagyon haza szeretnék menni! Még a főnököm sem jött be dolgozni. Nyilván weekend feeling-je van. Egyébként, már mindenkiről sok szépet és jót hallottam :-)


Jajj, értem, akkor te vagy az oldalborda (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Üdv itt! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
szuhaisüni
post 2010.06. 11. - 16:26:05
Létrehozva: #39138



devotee
*****


Hehe láttátok kint az utolsó hozzászólást??? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na nem az enyémre gondolok! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
vicuska
post 2010.06. 11. - 17:04:31
Létrehozva: #39139



devotee
*****


Idézet (szuhaisüni @ 2010.06. 11. - 17:26:05) *
Hehe láttátok kint az utolsó hozzászólást??? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na nem az enyémre gondolok! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Én láttam. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2010.06. 11. - 17:43:08
Létrehozva: #39140



devotee
*****


jézus mekkorákat röhögtem Greedy hozzászólásán!!!!!!!! nagyon állat!!! XDDDDDDDDDDD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2400 Oldal V  « < 1955 1956 1957 1958 1959 > » 
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: