![]() ![]() |
2010.06. 11. - 10:03:44
Létrehozva:
#39121
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sziasztok! Itt is meleg... ennyi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) mindjárt meló, aztán este meg neki állok varázsolni tisztaságot, és rendet.. hihetetlen, h én állandóan ezt csinálom, és soha nem vagyok kész vele !!! Szia Ciha.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Juhujjjjj Edóóóóó!!!Holnap buliiiiii!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ja,szia!! (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 10:24:44
Létrehozva:
#39122
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
süni: jajajaja! bírom Emese hangját meg a csajt is. ismerem régebbről, mikor még együtt jártunk bulizni a BC régi szintisével, Peettel! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) tőle kaptam anno meg a Violator-t szülinapomra meg a 2 méteres ULTRA poszteremet, ami azóta is kinn van az albiban. ő ni:
(IMG:http://fc09.deviantart.net/fs29/i/2008/159/3/f/In_my_other_room_8_by_Useless_girl.jpg) |
|
|
|
2010.06. 11. - 10:28:21
Létrehozva:
#39123
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Usi klassz a posztered. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
2010.06. 11. - 10:40:17
Létrehozva:
#39124
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
süni: jajajaja! bírom Emese hangját meg a csajt is. ismerem régebbről, mikor még együtt jártunk bulizni a BC régi szintisével, Peettel! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) tőle kaptam anno meg a Violator-t szülinapomra meg a 2 méteres ULTRA poszteremet, ami azóta is kinn van az albiban. ő ni: (IMG:http://fc09.deviantart.net/fs29/i/2008/159/3/f/In_my_other_room_8_by_Useless_girl.jpg) Uhhhhh!Na ez aztán a poszter!Pipec! (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Visszatérve a BC-hez!Nekem csak az Ő hangja tetszik igazán!! (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 11:03:31
Létrehozva:
#39125
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
örülük, hogy tetszik nektek! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) két ember kell a felrakásához - amit meg kellett ejtenem párszor, mert időnként a súlya miatt, meg mivel kiszáradnak a gyurmaragasztók, amivel felteszem, leesik XD
süni: szerintem te még nem láttad a DM-es galériám DeviantArton, onnan van ez is. ha van kedved, kukkantsd meg: http://useless-girl.deviantart.com/gallery/#Depeche-Mode--18 (ez a 18. oldal - balra-jobbra tudsz navigálni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) |
|
|
|
2010.06. 11. - 11:03:35
Létrehozva:
#39126
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Szia Süni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
jajj.. de jó lesz holnap (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) kibasszuk a rezsót? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De olyan kurva meleg lesz, h szerintem menjünk bikicsunájban (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 11:17:19
Létrehozva:
#39127
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
vica: nagyon husik a képek a bölcsis ballagásról!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) az a macis tarisznya volt, amit a Minimoder kapott? tök cuki!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
|
|
|
|
2010.06. 11. - 11:42:38
Létrehozva:
#39128
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
süni: jajajaja! bírom Emese hangját meg a csajt is. ismerem régebbről, mikor még együtt jártunk bulizni a BC régi szintisével, Peettel! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) tőle kaptam anno meg a Violator-t szülinapomra meg a 2 méteres ULTRA poszteremet, ami azóta is kinn van az albiban. ő ni: (IMG:http://fc09.deviantart.net/fs29/i/2008/159/3/f/In_my_other_room_8_by_Useless_girl.jpg) Élőben is nagyon klassz!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Angie: itt sincs klíma a retro-vámpírtanya-albiban! XD és itt is melegszik a félpanel, bár láttad, hogy árnyékolnak a fák. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) no nem baj! süni: aztán vigyázz, nehogy leforrázd a nyelved aztán meg megfázz a klíma alatt! XDDD jah, képzeljétek, azt álmodtam, h vmi DM tribute koncerten voltam/tunk (valszeg Black Celebrationön) ahol az énekesnő (valszeg a BC énekesbője Emese) az In Chainst énekelte és marha jó volt! XD (ez tuti azért volt, mert tegnap néztem a FB adatlapját meg hogy nem megyek Tbányára (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ) ja és ma extra hülye, lökött DM mániás kis liba vagyok! XD Retro vámpír izzad és melege van (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Mindjárt lángra kap.... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) És ez az álom nem semmi már megint... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 12:14:36
Létrehozva:
#39129
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Angie: hát igen, nem a vámpíroknak találták ki a napsütést és a meleget XD
|
|
|
|
2010.06. 11. - 12:47:51
Létrehozva:
#39130
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Olyan meleg van, h a gyanta nem hűl... fakiba
|
|
|
|
2010.06. 11. - 12:49:10
Létrehozva:
#39131
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
vica: nagyon husik a képek a bölcsis ballagásról!!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) az a macis tarisznya volt, amit a Minimoder kapott? tök cuki!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Köszi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Igen az a macis a tarisznya és azért az formája mert ők a maci csoport.Van benne pogácsa,pénz,zsírkréta,csoport névsor,pici kis papír tömb. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 13:08:31
Létrehozva:
#39132
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Olyan meleg van, h a gyanta nem hűl... fakiba Annak nem is kellene hűlni, nem? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Különben ha mégis tudok menni, akkor majd csörgök (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Meg azért megnézem a vonatokat... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Angie: hát igen, nem a vámpíroknak találták ki a napsütést és a meleget XD Jah (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 13:51:52
Létrehozva:
#39133
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
De kell... mert én nem patronossal dolgozom Angie... az sapka kaka (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) majd ha egyszer itt leszel nálam, megmutatom, h én milyet használok
|
|
|
|
2010.06. 11. - 14:22:23
Létrehozva:
#39134
|
|
|
Newborn ![]() |
Juhujjjjj Edóóóóó!!!Holnap buliiiiii!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ja,szia!! (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) Na! Kis fáziskéséssel de visszatértem, noha most is csak kis időre. Igen én vagyok Süni elesége :-) vagy affélesége. Drágám! Ne felejts el menni a manónkért! Most beszéltem a művésznővel először, előre láthatólag nem lesz vele nehéz dolgom, de volt már máskor is ilyen érzésem és zömében koppantam. Szóval most kezdhetek izgulni, hogy mikor lesz ennek vége.....nem fogok -e elkésni... Úgy látom itt már nagyon bugihangulat van! Remélem tényleg lesz egy felejthetetlen jó hangulatú este amikor végre én is kitudok kapcsolni. |
|
|
|
2010.06. 11. - 14:32:59
Létrehozva:
#39135
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
sajnálom, h én nem tudok menni holnap, de nektek nagyon jó bulit!!!!
Edó: uh-oh, az gáz, ha nem hűl a gyanta. szegény vendégeket nem kéne megégetni... :S jegeld! XD |
|
|
|
2010.06. 11. - 14:38:57
Létrehozva:
#39136
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kezdődik a VB.megnyitó az m1-en! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Végre!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 14:41:44
Létrehozva:
#39137
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
De kell... mert én nem patronossal dolgozom Angie... az sapka kaka (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) majd ha egyszer itt leszel nálam, megmutatom, h én milyet használok Én patronost használok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Szia! Tulajdonképpen majdnem onnan ahonnan Süni. Csak néhány km választ el bennünket. Én bent izzadok a munkahelyemen, Ő meg otthon terül a klíma alatt. De egy szót sem szólok...tegnap fordítva volt. De ma péntek van...és én már nagyon haza szeretnék menni! Még a főnököm sem jött be dolgozni. Nyilván weekend feeling-je van. Egyébként, már mindenkiről sok szépet és jót hallottam :-) Jajj, értem, akkor te vagy az oldalborda (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Üdv itt! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 16:26:05
Létrehozva:
#39138
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Hehe láttátok kint az utolsó hozzászólást??? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Na nem az enyémre gondolok! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 17:04:31
Létrehozva:
#39139
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Hehe láttátok kint az utolsó hozzászólást??? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Na nem az enyémre gondolok! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) Én láttam. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) |
|
|
|
2010.06. 11. - 17:43:08
Létrehozva:
#39140
|
|
|
devotee ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
jézus mekkorákat röhögtem Greedy hozzászólásán!!!!!!!! nagyon állat!!! XDDDDDDDDDDD
|
|
|
|
![]() ![]() |
