2 Oldal V   1 2 >  
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
> dM relikviáid
Precious101
post 2008.11. 14. - 11:23:48
Létrehozva: #1



Rendszergazda
***


Ide várjuk minden dM-al kapcsolatos tárgyaidat (LP, CD, kazetta, poszter, de lehet akár egy saját magad készített póló is).
Mondd el hogyan-mikor jutottál hozzá, mi a története, miért kedves neked...
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Uselink
post 2008.11. 14. - 16:51:32
Létrehozva: #2



Newborn
*


Idézet (Precious101 @ 2008.11. 14. - 10:23:48) *
Ide várjuk minden dM-al kapcsolatos tárgyaidat (LP, CD, kazetta, poszter, de lehet akár egy saját magad készített póló is).
Mondd el hogyan-mikor jutottál hozzá, mi a története, miért kedves neked...


Nekem 2 db PTA-s pólóm van.

Nem tudtok egy helyet ahol Violator-os, vagy SOFAD-os pólót lehet kapni?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Emyke
post 2008.11. 27. - 10:25:45
Létrehozva: #3



Slowblow
**


Tegnap hívtak fel az USA Pólótól, hogy megérkezett a Depeche Modeos rendelésem (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Egy Playing at The Angeles cuccom lesz, már alig várom, hogy megkapjam (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2008.12. 04. - 14:10:47
Létrehozva: #4



Painkiller
****


Van egy kicsit szakadt 101 VHS borítóm a 'fab four' eredeti aláírásaival ellátva. Az eBay-en jutottam hozzá egy zenei relikviákat áruló bolttól. Próbáltam kideríteni, hogy kinek a tulajdonában volt a darab, de csak annyit sikerült megtudnom, hogy az illető egy lemezkiadó vagy menedzsment érdekeltségű ember volt.

Két éve szert tettem egy számozott, magas nyomdai minőségű Rose Bowl plakátra, Mark Higenbottam grafikus saját kézjegyével, aki annak a cégnek a munkatársa volt, amely évekig tervezte a DM lemezborítókat Anton Corbijn előtti időszakban. A hivatalos DM shopban árulták. Klasszikus MFTM megafon grafika konstruktivista stílusban, amit körbevesznek a feliratok. Ez az egyetlen plakát, amit kitettem a lakásom falára. A legjobb grafikai terv abból az időszakból.

A legkedvesebb azonban az Unsound Methods Alan saját kezű aláírásával személyesen nekem dedikálva Prágában. Nagyon figyelt, amikor betűztem a nevem, tökéletes lett. :)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Precious101
post 2008.12. 04. - 18:22:29
Létrehozva: #5



Rendszergazda
***


Idézet (Aspasia @ 2008.12. 04. - 14:10:47) *
Van egy kicsit szakadt 101 VHS borítóm a 'four fab' eredeti aláírásaival ellátva. Az eBay-en jutottam hozzá egy zenei relikviákat áruló bolttól. Próbáltam kideríteni, hogy kinek a tulajdonában volt a darab, de csak annyit sikerült megtudnom, hogy az illető egy lemezkiadó vagy menedzsment érdekeltségű ember volt.

Két éve szert tettem egy számozott, magas nyomdai minőségű Rose Bowl plakátra, Mark Higenbottam grafikus saját kézjegyével, aki annak a cégnek a munkatársa volt, amely évekig tervezte a DM lemezborítókat Anton Corbijn előtti időszakban. A hivatalos DM shopban árulták. Klasszikus MFTM megafon grafika konstruktivista stílusban, amit körbevesznek a feliratok. Ez az egyetlen plakát, amit kitettem a lakásom falára. A legjobb grafikai terv abból az időszakból.

A legkedvesebb azonban az Unsound Methods Alan saját kezű aláírásával személyesen nekem dedikálva Prágában. Nagyon figyelt, amikor betűztem a nevem, tökéletes lett. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Alan mindenre figyel, a legapróbb részletekre is és ez nem volt másképp Prágában sem! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) !
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Aspasia
post 2008.12. 05. - 01:52:44
Létrehozva: #6



Painkiller
****


Neked mid van Preci?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
loveroses
post 2008.12. 16. - 06:39:58
Létrehozva: #7



Newborn
*


nekem volt ez a DM - jelvényem, nyakbaakasztós...
Lehet ilyet még valahol kapni??
Anybody help me!! (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
RDavid
post 2009.01. 19. - 15:22:29
Létrehozva: #8



Newborn
*


Eredeti hanglemezek, mint A Broken Frame, és Speak and Spell. Egyébként érdeke, de a Vonnegut antikváriumban rendelhetőő, ha igaz. Bár kétlem, hogy nagy tételben.

http://vonnegutantikvarium.com/?szerzo=DEPECHE+MODE

Akit érdekelne, járjon utána. Valódi relikviák.

Fotókat az antikvárium honlapján találtam. Ezek szerint mégis igaz lehet.
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  broken_frame.jpg ( 37.08K ) Letöltések száma: 9
Mellékelt állomány:  speakandspell.jpg ( 36.58K ) Letöltések száma: 5
 
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.01. 21. - 23:13:02
Létrehozva: #9



Rendszergazda
*****


Nekem ez az Hourglass toll a kedvencem:

http://www.freestate.hu/news/article/ns_da..._promo_anyagok/

Idézet (RDavid @ 2009.01. 19. - 16:22:29) *
Eredeti hanglemezek, mint A Broken Frame, és Speak and Spell. Egyébként érdeke, de a Vonnegut antikváriumban rendelhetőő, ha igaz. Bár kétlem, hogy nagy tételben.

http://vonnegutantikvarium.com/?szerzo=DEPECHE+MODE

Akit érdekelne, járjon utána. Valódi relikviák.

Fotókat az antikvárium honlapján találtam. Ezek szerint mégis igaz lehet.

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
RDavid
post 2009.01. 31. - 13:12:44
Létrehozva: #10



Newborn
*


Idézet (Faith @ 2009.01. 21. - 23:13:02) *


Ezt már nevezem! Hol tettél szert ezekre a relikviákra?
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Faith
post 2009.02. 01. - 21:29:04
Létrehozva: #11



Rendszergazda
*****


EMI nyereményjáték része volt.

http://www.freestate.hu/contests/hourglass

http://www.freestate.hu/contests/davegahan
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
laci72
post 2009.02. 08. - 06:56:07
Létrehozva: #12



Newborn
*


Nekem koncert plakátjaim vannak. 1988-2001-2003-2006...
Ja és bakelit lemezek, kicsik, nagyok, maxik...Nyomdahibásak.. szinesek..
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
laci72
post 2009.02. 08. - 13:34:35
Létrehozva: #13



Newborn
*


Arról el is felejtkeztem, hogy van egy Anton Corbijn által dedikált 93-as turnékönyvem. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Precious101
post 2009.02. 12. - 15:27:41
Létrehozva: #14



Rendszergazda
***


Eladó dM kiadványok <--- LINK!
Ezen kívül kb 100 bakelit meg miegymás (könyv, CD, Promok stb) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Droid
post 2009.02. 24. - 11:50:20
Létrehozva: #15



Newborn
*


3 bakelit kislemez : Personal Jesus, Strangelove, Policy Of Truth

Amcsi kiadású SOFAD

Valag poszter vegyesen.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Capricornus
post 2009.03. 01. - 15:37:24
Létrehozva: #16



devotee
*****


Kedvenc PTA-s képsorozatból plakát, amit a 18. szülinapomra kaptam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Plusz kitűzők XD
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.06. 22. - 08:11:14
Létrehozva: #17



devotee
*****


Húúúha, nagyon sok minden van, nem is tudom, mit lenne érdemes itt felsorolni/megmutatni...
Hát akkor fogjunk neki! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A képen a szegedi albérlet szobájának rám eső fele látszik (legalábbis egy része). Ezen a falon a majdnem két méteres ULTRA plakátot és pólót akartam megmutatni, amit egyik kedves barátomtól kaptam. A póló még 1997-ben lett nyomva egyébként.

Mellékelt állomány:  In_my_other_room_1_by_Useless_girl.jpg ( 126.08K ) Letöltések száma: 37


Természetesen ezt a posztert a 2006-os júniusi koncert után vettük. A sztorija annyi, hogy három plakátot kértünk, de mivel a merchandise-eket áruló angol pasas rosszul adott vissza, csak kettőt kellett kifizetnünk, a harmadik ingyen volt. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Mellékelt állomány:  In_my_room_9_by_Useless_girl.jpg ( 59.06K ) Letöltések száma: 24


Nos ezt a "hógömböt" egyik kedves barátnőmtől kaptam idén karácsonyra, és ráadásul a Pecsa egyik buliján adta oda. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Mindkét oldalán Dave kép van (a másik oldalon az egyik 2003-as promó).

Mellékelt állomány:  X_mas_Dave_is_all_around_1_by_Useless_girl.jpg ( 68.76K ) Letöltések száma: 32


Természetesen relikviának számítanak a CDk és DVDk is, amiknek itt csak egy töredéke látszik:

Mellékelt állomány:  DM_collection27_by_Useless_girl.jpg ( 297.31K ) Letöltések száma: 17
Mellékelt állomány:  DM_collection28_by_Useless_girl.jpg ( 221.89K ) Letöltések száma: 14


Ugyan ez a két naptár nem az enyém, de én csináltam két kedves barátnőmnek még januárban a szülinapjaik alkalmából.

Mellékelt állomány:  Calendars_2009_by_Useless_girl.jpg ( 508K ) Letöltések száma: 22


A másik DM-es pólóm még 2006-ból, mikor még az index.hu fórumon volt ilyen pólós akció.

Mellékelt állomány:  DMcollection26_by_Useless_girl.jpg ( 138.17K ) Letöltések száma: 15


Persze hogy a gyönyörű box set-em is kiemelt helyet foglal el a gyűjteményemben! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (Rázott a hideg mikor a metro-nómban a kezembe nyomták... (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) ) (És a relikviák közé tartozik még az első négy album nagy becsben tartott bakelite még a 80-as évekből, csak az még mamáméknál van és nem volt alkalmam lefényképezni eddig.)

Mellékelt állomány:  DM_collection42_3_by_Useless_girl.jpg ( 222.99K ) Letöltések száma: 19


No hát ezek a tárgyak is igazán különlegesek a számomra! Egyik barátnőmmel (Mauka) és barátommal (Peet) elmentünk Anton kiállításának megnyitójára még április végén. Nem néztek hülyének az emberek, hogy a SOTU box set-es Anton albummal a hónunk alatt csalinkáztunk a megnyitón. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (Illetve a később csatlakozó Peet SOTU bakelit borítóval). Természetesen a DM terembe vagy 8x visszamentünk és mikor már úgy határoztunk, hogy elég tüzetesen átnéztük a kiállítást, egyszer csak ott állt Anton és beszélgetett egy rajongóval. Maut követve odaléptünk mi is és megkérdeztük hogy ugyan már aláírná-e. Mondta, hogy persze és nagyon kedvesen viselkedett, ahogy pár mondatot váltottunk vele. Aztán később mikor még mindig a szerencsénknek örülve lementünk a múzeum elé, ahol is a teraszon DJ Palotai vagy ki nyomta épp a Wrong egyik mixét, megint láttuk őt (készítettem is pár képet), majd mikor az asszisztensével elindult a kocsik felé és elhaladt mellettünk, mosolyogva oda is intett kis hármasunknak. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) NAGYON boldogok voltunk! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (És kellemesen meglepettek, hogy Anton ilyen megközelíthető és kedves volt, mert a múzeum előtt bárki odamehetett hozzá beszélgetni.)

Mellékelt állomány:  Anton_Corbijn_exhibition_6_by_Useless_girl.jpg ( 604.43K ) Letöltések száma: 23


És végül ami számomra nagyon fontos, az a legjobb barátnőmmel (Modecsibe) való közös tetoválásunk, amit idén január végén készíttettünk mikor pár napra meglátogatott Szegeden, hogy berasztázzák a haját, illetve hogy megcsináltassuk ezeket a tetkókat, amik sokféle módon összekötnek minket. Nem csak a DM iránti szeretet és tisztelet miatt készíttettük, hanem a hosszú évek óta tartó barátságunk miatt is. Nem lehetek elég hálás a sorsnak, hogy anno találkoztunk, és megismertetett a fiúk zenéjével! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Mellékelt állomány:  Our_tattoos_by_Useless_girl.jpg ( 309.36K ) Letöltések száma: 27


Az utóbbi napok DM-terméke: az új Freestate.hu pólóm, amiben HOLNAP leszek a koncerten, a Filterben vásárolt könyv, ami összefoglalja képekkel illusztrálva a banda közel 30 éves munkásságát, egy flyer az after partyról, és végül egy falevél Basildonból, Dave régi háza előtt álló egyik fáról, amit egyik barátnőm hozott nekem. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mellékelt állomány:  DM_collection46_by_Useless_girl.jpg ( 621.54K ) Letöltések száma: 26


Persze ezeken kívül még sok mindenem van, de a többit (akit érdekel), inkább itt nézzétek meg:
http://useless-girl.deviantart.com/gallery/

A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Angel003
post 2009.06. 24. - 14:05:36
Létrehozva: #18



Newborn
*


Idézet (Precious101 @ 2008.11. 14. - 12:23:48) *
Ide várjuk minden dM-al kapcsolatos tárgyaidat (LP, CD, kazetta, poszter, de lehet akár egy saját magad készített póló is).
Mondd el hogyan-mikor jutottál hozzá, mi a története, miért kedves neked...



Sziasztok!

Nekem még nincsen, de tegnap a koncerten láttam fülbevalót, 2 félét és nagyon megtetszett. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Tudja valaki, honnan lehet olyat szerezni? A hivatalos webshop-ban nem láttam!

Köszi előre is:)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
Useless-girl
post 2009.07. 04. - 08:55:02
Létrehozva: #19



devotee
*****


Idézet (Angel003 @ 2009.06. 24. - 15:05:36) *
Sziasztok!

Nekem még nincsen, de tegnap a koncerten láttam fülbevalót, 2 félét és nagyon megtetszett. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Tudja valaki, honnan lehet olyat szerezni? A hivatalos webshop-ban nem láttam!

Köszi előre is:)


Hát gondolom ha a koncerten mondjuk a merchandise sátraknál nem találsz, akkor valószínűleg saját készítésű fülbevaló volt, vagy csináltatta az illető, aki viselte. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete
cicu
post 2009.07. 07. - 18:58:58
Létrehozva: #20



Newborn
*


Idézet (Angel003 @ 2009.06. 24. - 15:05:36) *
Sziasztok!

Nekem még nincsen, de tegnap a koncerten láttam fülbevalót, 2 félét és nagyon megtetszett. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Tudja valaki, honnan lehet olyat szerezni? A hivatalos webshop-ban nem láttam!

Köszi előre is:)



Nekem van DM fülbevalóm, majd csinálok róla képet. De a koncerten biztosan nem engem láttál.
A lap tetejére
 
+Hozzászólás idézete

2 Oldal V   1 2 >
Szólj hozzá a témáhozÚj téma
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: