Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Liveherenow 50 Koncert Cd Projekt
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Média
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
markbell
(pacsab @ 2006.07. 21. - 02:59:02) *
és van minden 82 óta. szívesen adok bárkinek bármit. kérdezzetek.


tudom, csak lelátóról kibickedek, de...

82-es londoni videó és casablanca?
81-es liverpool és utrecht? (mind vadi minőségben)

a 3 86-os pro-shot videó?
101 screener?
a 2 90-es pro-shot videó?

köln 98 teljes?

smile.gif
csak gondoltam rákérdezek...

audiókat nem is sorolom. smile.gif)
(philadelphia 2001, san francisco 2001 teljes, birmingham 86, birmingham 84, stb.)

mB.
apart
hi all

just back from holiday

and ready to set-up a few trades

so far the list looks likes this

las vegas 30-4-2006
mexico 5-5-2006
monterrey 7-5-2006
wantaugh,jones beach 13-5-2006
holmdel 14-5-2006
montereal 17-5-2006
atlatic city 20-5-2006
rock im park,nurenburg 2-6-2006
Aahus 7-6-2006
greenfield 17-6-2006

this one on the way

Wireless Festival 25-6-2006

trades already on the way

toronto 18-5-2006
washington 21-05-2006
bremen 5-6-2006



ok here are the trading rules

1-i am only looking for lossless trades (no downloaded show)
2-please rip the audio CD's into ISO image files
it´s very easy,let me know if you have problems
3-we send the cd`s same day(or as close as possible)
i´m from europe so it might only take 3-4 days
4-please use a good cd-r tdk,sony...

artwork
check http://live.depechemode.dk/usa.htm


anyway

send me a personal message in english and we work something out


apart
rush4you
Hello

Nos már egy ideje beregeltem ide, de a fórumba csak ma, mivel nem nagyon van rá időm.
Kérdezném a topikot, hogy van-e trade céljából valakinek bootleg koncert dvdje ?
Főleg jó minőségű tv vagy broadcast videók érdekelnek. mint mondjuk a 82es Hammersmith ami megvan aviban csak elég fos a minősége. ugy tudom ez van jobb felvételen is.
Martin utolsó turnéjáról stb, a részleteket vagy cserét majd privátban gondoltam, mert még forumsértő lennék.
ne is merek pénzt említeni meg ilyesmi wink.gif
előre is köszi
Aspasia
apart,
Please check your forum mailbox.
Szabi
Akkor újra bedobom a kérdést: hogy lesz megoldva, hogy mindenkihez eljusson minden?
Aspasia
Alighanem postai úton. ISO fájlok DVD-re másolva. De ha van jobb ötletetek, akkor örömmel veszem.
Egyelőre 4 CD érkezett meg: Budapest, Washington, Faith jóvoltából itt van nálam Pozsony és Ljubjana MASTER LACUS-nál, de őt most nem tudom elérni. Hannovernek is meg kellett volna érkeznie és hiába reklamálok, a LHN nem válaszol a leveleimre. Szeptember közepén várható az utolsó lemez, addig talán befut a többi is, amiket rendeltünk. Most próbálom apartnak elküldeni, amiket kért, hogy tőle is megkaphassuk, amiket megigért. Nem lesz könnyű megszervezeni ezt a csereberét, de remélem türelmesek lesztek, én pedig nagyon igyekszem majd mindenkinek elküldeni, amit szeretne.
Szabi
(Aspasia @ 2006.08. 08. - 17:37:41) *
Alighanem postai úton. ISO fájlok DVD-re másolva. De ha van jobb ötletetek, akkor örömmel veszem.
Egyelőre 4 CD érkezett meg: Budapest, Washington, Faith jóvoltából itt van nálam Pozsony és Ljubjana MASTER LACUS-nál, de őt most nem tudom elérni. Hannovernek is meg kellett volna érkeznie és hiába reklamálok, a LHN nem válaszol a leveleimre. Szeptember közepén várható az utolsó lemez, addig talán befut a többi is, amiket rendeltünk. Most próbálom apartnak elküldeni, amiket kért, hogy tőle is megkaphassuk, amiket megigért. Nem lesz könnyű megszervezeni ezt a csereberét, de remélem türelmesek lesztek, én pedig nagyon igyekszem majd mindenkinek elküldeni, amit szeretne.


Nekem megfelel és részemről türelmes leszek. Az is lehet megoldás, hogy csak egyetlen példány DVD készül az anyagokból, és ugyanaz a lemez utazik címről címre, mindenki vinyóra menti, ami kell neki és aztán küldheti tovább. (="vine", ha valaki járatos a csereberében) Így nem kell feleslegesen sok DVD-t írni.

Mondjuk egy DVD-re nem fog 4-5 shownál több ráférni...
Aspasia
Egy koncert anyaga kb 1 GB helyet foglal tömörítetlen állapotban, tehát a harmincvalahány buli - ami egyelőre összeállt - bőven el kell hogy férjen 10 DVD-n.
Nekem tetszik a köröztetés módszer, de számos galiba közbejöhet. Így arra készülök, hogy rettentő sok üres DVD-t kell majd vennem és ezen felül vagyonokat fogunk a Magyar Postára hagyományozni :)
A vállalók egy része nem jelentkezik, így nem tudok teljes képet nyújtani arról, ki hogy áll a rendelésével. Remélem sikerül összegyűjteni.
apart
hi

just an update

i have just placed the last pre-orders at LHN (dm -releases)

02.07.2006 Werchter B Werchter Festival
19.07.2006 Nyon CH Paleo Festival
22.07.2006 San Sebastian SP Estadio Anoeta

and my replacement for kansas cd are 30.04.2006 Las Vegas US Theater Under the Stars




apart smile.gif
markbell
(Aspasia @ 2006.08. 09. - 22:12:47) *
Nekem tetszik a köröztetés módszer, de számos galiba közbejöhet. Így arra készülök, hogy rettentő sok üres DVD-t kell majd vennem és ezen felül vagyonokat fogunk a Magyar Postára hagyományozni smile.gif
A vállalók egy része nem jelentkezik, így nem tudok teljes képet nyújtani arról, ki hogy áll a rendelésével. Remélem sikerül összegyűjteni.


kicsit bánt, hogy ki kellett lépnem a dologból idő, erő és egy kicsit pénzszűke miatt, de ha gondolod, beállhatok a sokszorosításba segítségnek.

mB.
Aspasia
apart,
Thanks. Your orders have been marked on list.
By the way, you shouldn't have ordered San Sebastian. I've already done :)

(apart @ 2006.08. 12. - 13:49:57) *
i have just placed the last pre-orders at LHN (dm -releases)

02.07.2006 Werchter B Werchter Festival
19.07.2006 Nyon CH Paleo Festival
22.07.2006 San Sebastian SP Estadio Anoeta

and my replacement for kansas cd are 30.04.2006 Las Vegas US Theater Under the Stars
apart :)
Aspasia
Köszi. Még mindig nem vetettem el teljesen az image fájlok letöltési lehetőségét... de még meglátom.

(markbell @ 2006.08. 12. - 14:47:49) *
kicsit bánt, hogy ki kellett lépnem a dologból idő, erő és egy kicsit pénzszűke miatt, de ha gondolod, beállhatok a sokszorosításba segítségnek.
Aspasia
Sajnos medve lemondta a varsói koncertet, ezért levettem a listáról.
George
Szívesen venném, ha esetleg nekem is eljutattná valaki a cd-k egy részét, de legalább a Budapesti II. koncertet (Puskás Stadionba ami volt 06.06.12.)
Sajnos én nem tudok rendelni próbáltam, de a család nem is örülne igazán.. mivel sok volt a koncertjegy és egyéb kiadások... most nem megy. :-(

De ha valaki ezt az egy koncertet megosztaná velem, kérjen írjon : georgedragon@sgmail.hu
Aspasia
Hello George,

Azt hiszem nem maradsz boldogtalan, ha meglátogatod az alábbi fórum 110083 és 110049 bejegyzéseit.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?...139&la=58292207
markbell
ezt a kakukktojást vki illetékes dobja már ki innen. köszi.
Faith
(markbell @ 2006.09. 03. - 21:44:37) *
ezt a kakukktojást vki illetékes dobja már ki innen. köszi.


Megtörtént...
Aspasia
Mi volt a kakukktojás? És mi volt a kidobás?
Aspasia
Hogy érdemben is hozzászóljak, elkezdtek gyűlni a CD-k. A sok hozzászólásban elég nehéz megtalálni a listát, ezért belinkelem ide is. Pirossal jelöltem a beérkezett show-kat, amelyek már rendelkezésre állnak. Aparttal és a magyar cserepartnerekkel folyamatosan tartom a kapcsolatot. Köszönöm mindenkinek az eddigi bizalmat. Talán szeptembertől kicsit felgyorsul, de még mindig vannak üres helyek.
Vannak problémák is persze. Hannover ki van fizetve, de nem érkezett meg és a LHN nem válaszol a reklamációkra, már 4 levelet küldtem. Mit tanácsoltok?

http://forum.freestate.hu//index.php?s=&sh...=findpost&p=386
ultraviolator
Hello!
Mennyi idő múlva kezdjek aggódni?
Még nem jött meg az Isztambuli LHN...
Ha jól emlékszem júli 29-én rendeltük meg...
Aspasia
Szerintem a napokban várható, mivel 07.30-n volt a koncert és a CD megjelenése a koncerttől számítva 7 hét. Légyszi, figyeld a postaládádat! Remélem nem kell ua. menetet eljátszani a LHN-val, mint Hannover esetében.
ultraviolator
Köszi!
Egyébként nézem a postaládát úgy napi 15-20X;-)
Aspasia
Pajtik a Mode-ban!

Ma megérkeztek apart-tól az alábbi felvételek:

05. 2006.05.05 Foro Sol Stadium, Mexico City (Mexico) - 2.
09. 2006.05.13 Jones Beach Amphitheater, Wantagh NY (USA)
15. 2006.06.02 Rock Im Park Festival, Nuremberg (Germany)

Jelöltem a megfelelő helyen.
A hosszas és kitartó reklamációnak is lett eredménye. Géza végre megkapta Hannovert, amit Dave csak Bremennek hív. Ha jól sejtem, hamarosan lesz Rock Am Ring és talán a héten megérkezik Isztanbul és Athén is. Bukarestet most fogjuk megrendelni.
Youwine
halihó

még tavasszal bejelentkeztem a projektre (sőt, tudnék hozni még 1-2 srácot)

viszont engem azóta sem keres senki, pedig írtam az Indexes DM fórumba meg ebbe is, meg privát mailt is

van "menedzser" ? kellene még megrendelni valamit?

ha meg lesz majd az összes koncert, hogyan tesszük be a közösbe és hogyan jut el mindenkihez?

bocs, ha túltengtem

előre is köszi
üdv
Tibi
Aspasia
Szia Tibi! Nem tudom, mi okozhatta, amiért ignoráltuk a jeletkezésedet. Én már olyan listát kaptam, amin nem voltál rajta. De még bátran jelentkezhetsz, sőt hozd a haverjaidat is. Vannak még üres helyek. Itt találsz listát:
http://forum.freestate.hu//index.php?showt...=findpost&p=386

Bordóval jelöltem azokat, amik már megérkeztek. A tökéletes másolat érdekében EAC image fájlt cserélgetünk, a dán cserepartnerünk is így adja a felvételeket, amiket postai úton küldünk egymásnak. Markbell kezdte a szervezést, én vettem át tőle. Néhány projekttagnak a rendelésben is kellett segíteni, ha nem volt dombornyomásos kártyája. Egyelőre még nem volt probléma a felvételek másolgatásával és a postai küldözgetéssel, nagy mennyiségnél valószínűleg lesz, de most fel vagyok szerelkezve munícióval és arra számítok, hogy sokba fog kerülni a postaköltség.
Youwine
szia, köszi a gyors választ!

azt javasolnám, ha egyet tudsz vele érteni, hogy én elküldeném Neked a 2 vagy 3 lemez árát, és Rád bíznám a technikai lebonyolítást

nem lustaságból, hanem azért, mert Neked már van kapcsolatod és gyakorlatod a megrendelésben

mehet ez így?

ha nem jó, akkor megrendelem én, csak akkor majd egy kis segítséget fogok kérni

üdv
Tibi
Aspasia
Oké! Welcome here.
Átutalsz vagy inkább postán küldöd? Az átutalás olcsóbb. Egy lemez 35 dezső, mai árfolyamon ~7590 Ft
Írj légyszi a fórum mailboxba és megbeszéljük a részleteket.
Faith
Aspasia: Apró tipp, itt is tudtok küldeni privát üzenetet. A listát pedig esetleg berakhatod magadnak, mint aláírás, azt könnyen tudod is frissíteni és mindig up-to-date, s látszik is. Sajnos a linkek elég bénán működnek, idő adtán azt is csekkolom majd. Köszi!
Aspasia
Köszi Faith! Igen, én is a fórumos üzenetre gondoltam. A lista tök hosszú, nem igazán jó ötlet aláírásnak betenni, a megfelelő helyen pedig tudom szerkeszteni.

(Faith @ 2006.09. 13. - 18:26:10) *
Aspasia: Apró tipp, itt is tudtok küldeni privát üzenetet. A listát pedig esetleg berakhatod magadnak, mint aláírás, azt könnyen tudod is frissíteni és mindig up-to-date, s látszik is. Sajnos a linkek elég bénán működnek, idő adtán azt is csekkolom majd. Köszi!
Faith
Csak, pl. én nem találtam meg. Az az a biznyos mB lista, vagy azóta készítettél egy újat?

Megbütyköltem a fórumot, most az Index-től eltérően fordítva rendezi a cuccokat, de így már korrektül működnek a linkeke, pl. ez is:

http://forum.freestate.hu//index.php?s=&sh...=findpost&p=386

Meg, amiket levelekben küldözget. Remélem nem okoztam így nagy felfordulást...

Így működik a főoldalon lévő világító kis négyzetecske a témák előtt, ami az első olvasatlan bejegyzéshez vezet.
Aspasia
Nálam eddig is működött.
Faith
(Aspasia @ 2006.09. 13. - 21:26:31) *
Nálam eddig is működött.


Akkor, amikor a linket készítetted még valószínűleg igen, de egy-két új bejegyzés után, már nem hiszem. Vagy valami nagy furcsaság van. Milyen böngészőt használsz?

Ez most gáz így? Én tök örülök, hogy már rendben vannak a linkek.
Aspasia
Nem gáz. Csak meg kellett várni, hogy teljesen letöltse az oldalt és utána ugrott a bejegyzésre. Legalábbis nálam az Exploreren. Nem tudom, hogy a többieknek megnyílt-e, nem szólt senki, hogy nem. Persze ettől még lehet, hogy nem nyílt meg.
Engem inkább a túl sok és feleslegesnek tűnő adat zavar a bejegyzés bal oldalán. Mi a különbség, ha valaki Newborn vagy Slowblow? Tök sok helyet foglal az aláírás is és ha nem kapcsolom ki, hatalmas üres helyet biggyeszt a bejegyzés alá. Valóban szükséges látni minden egyes postnál, hogy az illető mikor regisztrált, honnan netezik, milyen csoportban van és mi az azonosítója? A kép is felesleges flancoskodás. Ugysem teszi oda senki a saját ábrázatát. De még Anton Corbijn-t se. Najó, még elgondolkodom ezen, mert itt a lehetőség, hogy kipakoljam magam, mint Lysette Anthony vagy Ippolita Santarelli. :)
Az viszont tetszik, hogy lehet a régi bejegyzést szerkeszteni. Lehet, inkább átszerkesztem a listát a második bejegyzésre, úgyis én voltam az első hozzászóló markbell topiknyitója után :-)
Faith
Igen, engem is zavar néha a bal oldal. De ez egy ilyen engine, a legtöbb fórum-motor ilyen, valószínűleg lehetne rajta valami szűkíteni, majd megkukkolom. Különben válasz írásakor, ha lekukkantasz, olyan a fórum, mint amilyennek szeretnéd. Illetve van még szöveges mód is, na az aztán brutkó. smile.gif

Na megnéztem a Szöveges verziót, tiszta Index fórum, csak csupán olvasni lehet. smile.gif Alig sikerült ide visszaválatom, forum.freestate.hu-ra kellett hozzá újra lépnem. ohmy.gif
Youwine
küldtem privát üzit


(Aspasia @ 2006.09. 13. - 16:43:21) *
Oké! Welcome here.
Átutalsz vagy inkább postán küldöd? Az átutalás olcsóbb. Egy lemez 35 dezső, mai árfolyamon ~7590 Ft
Írj légyszi a fórum mailboxba és megbeszéljük a részleteket.
Faith
jajj, tényleg a a Newborn, Slowblow úgynevezett rangok (rank), attól függően változik, hogy mennyi bejegyzésed van. Az is csak poén.

Kedves Aspasia!

Na, mit szólsz a változásokhoz? blink.gif Azt kell mondjam, Király az engine! Szinte bármit lehet módosítani!
Aspasia
Köszi-köszi. Látom ám, hogy máshol is ilyen az engine, de fórumban valamiért az index puritánságát kedvelem. Még az smiley-k megjelenítését is kikapcsoltam :-)
Egyébként nagyon szép a Freestate, őszinte csodálatom nektek!
ultraviolator
Nem sikerült jó helyre válaszolnom...
Semmi eddig.
Üdv
Laci
Aspasia
Nagyon-nagyon rosszat sejtek :(
Szabi
(Aspasia @ 2006.09. 12. - 11:46:59) *
Szia Tibi! Nem tudom, mi okozhatta, amiért ignoráltuk a jeletkezésedet. Én már olyan listát kaptam, amin nem voltál rajta. De még bátran jelentkezhetsz, sőt hozd a haverjaidat is. Vannak még üres helyek. Itt találsz listát:
http://forum.freestate.hu//index.php?showt...=findpost&p=386

Bordóval jelöltem azokat, amik már megérkeztek. A tökéletes másolat érdekében EAC image fájlt cserélgetünk, a dán cserepartnerünk is így adja a felvételeket, amiket postai úton küldünk egymásnak. Markbell kezdte a szervezést, én vettem át tőle. Néhány projekttagnak a rendelésben is kellett segíteni, ha nem volt dombornyomásos kártyája. Egyelőre még nem volt probléma a felvételek másolgatásával és a postai küldözgetéssel, nagy mennyiségnél valószínűleg lesz, de most fel vagyok szerelkezve munícióval és arra számítok, hogy sokba fog kerülni a postaköltség.


Ti már elkezdtétek küldözgetni egymásnak a cuccokat? Egyre kevésbé értem, hogy fognak hozzám eljutni...? Mert ugye én csak 1-et vállaltam, azt gondolom majd elkéri tőlem valaki, cserébe én kapok 1-et és aztán kész, nincs több cserealapom. sad.gif Pedig az eredeti felállás az volt, hogy mindenki vállaljon 1-et és megkapja az összeset...
Aspasia
Miii, dehogy! Az összeset megkapod cserébe azért az egyért. Én vagyok az elosztó.
Faith
OFF

(Aspasia @ 2006.09. 14. - 09:14:59) *
Köszi-köszi. Látom ám, hogy máshol is ilyen az engine, de fórumban valamiért az index puritánságát kedvelem. Még az smiley-k megjelenítését is kikapcsoltam :-)
Egyébként nagyon szép a Freestate, őszinte csodálatom nektek!


Nem hiszem, hogy sok helyen van ez az engine, nem is írhatom le ide a nevét, de ez nem a megszokott bb fórum motor.

ON
Aspasia
A külcsinre értettem.
Aspasia
Hello Mindenki!
A topikon kívül is megcsináltam a listát. Légyszi, nézegessétek ezt:
http://web.t-online.hu/anais/dmlhn.htm
Szabi
(Aspasia @ 2006.09. 23. - 16:06:40) *
Miii, dehogy! Az összeset megkapod cserébe azért az egyért. Én vagyok az elosztó.


Akkor jó, én is így gondoltam, amikor jelentkeztem! smile.gif
ultraviolator
Hát még mindíg semmi a Törökországi lemezzel...
Most mi a teendő?
Aspasia
Nos, elkezdtem utánajárni a dolognak és nagyon úgy tűnik, hogy Róma, Isztambul és Athén még mindig nem jelent meg.
Ahogy nézegetem a depmod.com fórumát, úgy látom másnak is tele van a hócipője a LHN-val, mással sem igazán kommunikálnak.
http://www.depmod.com/forum/viewthread.php?tid=5628&page=69

(ultraviolator @ 2006.09. 26. - 11:07:16) *
Hát még mindíg semmi a Törökországi lemezzel...
Most mi a teendő?
Aspasia
ultraviolator
Csodás hírem van. Dobtam egy mélt!
Aspasia
Nem ismeri valamelyikőtök modetrader kollégát? Nem tudom elérni és nem tudom, hogy az indexen a topikban milyen néven fut.
Aspasia
Új jelentkezőnk Youwine kolléga jóvoltából hamarosan érkezik Szófia, Berlin(06.28) és Locarno. Kanadai cserepartnerünk végre válaszolt a levelemre és sajnos nem szeretne részt venni a bizniszben, ezért levettem a listáról, de az amerikai koncertek apartnak is megvannak. Csak sikerüljön megfelelő cserealapot kínálni neki. Jövő héten is lesz egy új megrendelésünk.
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.