Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: FREESTATE.hu – WRONG World Premier
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:30:07) *
Aha értem, ha elfogy a kenyér, akkor esszük a kakit, mintha minden rendben volna... ez olyan Orwelles nem? wink.gif

De miért kaki? Ha másabb már egyből kaki? Ezt soha nem fogom megérteni... Valaki bele van buzulva egy fajta hangzásba, és akkor csak az a jó. huh.gif
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:32:21) *
Ráadásul az album verzió ennél még jobb lesz.


Ez volt az album verzió!
tomashs
jó szám, de remélem lesz jobb is az albumon
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:39:03) *
De miért kaki? Ha másabb már egyből kaki? Ezt soha nem fogom megérteni... Valaki bele van buzulva egy fajta hangzásba, és akkor csak az a jó. huh.gif


Nem azért kaki, mert más, hanem mert kaki. Te beszélsz bele mást. Ez bármihez képest minimál. Tetszik a dallam, jó a szöveg, jó az ének - kevés a zene (igénytelen).

De sajnos én ezen a hakknin akadtam ki most. angry.gif


kencze
http://rapidshare.com/files/200930733/depe...ho2009.asf.html
ez a link nekem nem mux... unsure.gif
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:42:51) *
Nem azért kaki, mert más, hanem mert kaki. Te beszélsz bele mást. Ez bármihez képest minimál. Tetszik a dallam, jó a szöveg, jó az ének - kevés a zene (igénytelen).

De sajnos én ezen a hakknin akadtam ki most. angry.gif

Ha a haknin akadtál ki akkor ne a dalt bántsd....pár oldallal ezelőtt még jó volt.
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:39:03) *
Valaki bele van buzulva egy fajta hangzásba, és akkor csak az a jó. huh.gif


Nagyon rosszul látod, millió dolgot imádok! Szeirntem Te vagy pont prüntyögése hangolva. PTA, PTA2, ha szerencséd van 4 év múlva lesz PTA3... de jó lesz!
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:40:38) *
Ez volt az album verzió!

Ne mond már....a promóción másképp szól!
Márk74
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:39:03) *
De miért kaki? Ha másabb már egyből kaki? Ezt soha nem fogom megérteni... Valaki bele van buzulva egy fajta hangzásba, és akkor csak az a jó. huh.gif

A jó multkor én is ezt fejtegettem,dehát mind1
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:44:00) *
Nagyon rosszul látod, millió dolgot imádok! Szeirntem Te vagy pont prüntyögése hangolva. PTA, PTA2, ha szerencséd van 4 év múlva lesz PTA3... de jó lesz!

Legalább nekem jó lesz. smile.gif Ez a lényeg a többi nem számít.
dmkid
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:39:03) *
De miért kaki? Ha másabb már egyből kaki? Ezt soha nem fogom megérteni... Valaki bele van buzulva egy fajta hangzásba, és akkor csak az a jó. huh.gif

en ertem a logikadat...sot...akkor a violator is kaki mert az is elter az eredti DM hangzastol, pl a Black Celebration-tol ami szamomra all time favourite!
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:44:31) *
Ne mond már....a promóción másképp szól!


Látod milyen figyelmesen hallgatod! Fogd és hallgasd meg a kettő elejét. Az Echos az album ami a press konferencen ment, amit napközben hallgattám az a radio edit. Egyébként meg egy tonna különbség volt, de hagy ne soroljam. Én figyeltem!
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:39:03) *
Valaki bele van buzulva...


Nem kellene mindjárt személyeskedni!
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:48:30) *
Látod milyen figyelmesen hallgatod! Fogd és hallgasd meg a kettő elejét. Az Echos az album ami a press konferencen ment, amit napközben hallgattám az a radio edit. Egyébként meg egy tonna különbség volt, de hagy ne soroljam. Én figyeltem!

??? Miről beszélsz? Én is azt mondom amit Te! Ez amit most hallgatok a radio edit (napközben nem hallgattam, ezt írtam is). amaz meg az album verzió, ami még jobban szól. Az Echon szerintem a radio version ment.
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:51:51) *
Nem kellene mindjárt személyeskedni!

Tényleg nem kellene. wink.gif
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:53:33) *
??? Miről beszélsz? Én is azt mondom amit Te! Ez amit most hallgatok a radio edit (napközben nem hallgattam, ezt írtam is). amaz meg az album verzió, ami még jobban szól. Az Echon szerintem a radio version ment.


A rádióban (KROQ) adták a radio edit-et. Az Echon és a PressConfon ment az album. Elég nyilvánvaló választás, nem? Rádióban radio edit? Hmm? wink.gif
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:56:46) *
A rádióban (KROQ) adták a radio edit-et. Az Echon és a PressConfon ment az album. Elég nyilvánvaló választás, nem? Rádióban radio edit? Hmm? wink.gif

Szerintem az Echo playback is a radio edit volt. De lehet, hogy tévedek....
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 21. - 23:54:51) *
Tényleg nem kellene. wink.gif


Egyébként mondom, egy nagyon jó ötlet a dal, szuper lenne, így is jó, csak igénytelen. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e ennél ütősebb dal az albumon.
Faith
A hangpróba:

Csatolmány megtekintése

Csatolmány megtekintése

kencze
lehet, h tudatosan nem az asszal jottek elsore
viszont valamit megiscsak nyujtottak, mert en speciel a klasszikus dm-et hallottam, amiben van tuz es van melyseg
valoszinuleg a turnera kiforrja magat a szinpadi eloadas..
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 21. - 23:57:54) *
Egyébként mondom, egy nagyon jó ötlet a dal, szuper lenne, így is jó, csak igénytelen. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e ennél ütősebb dal az albumon.

Szerintem nem igénytelen. Nincs széthangszerelve mint a SOFAD na és? smile.gif Az egyszeri és megismételhetetlen album volt. Ebben rejlik az ereje.
Droid
Az a baj a Depeche is elment arra vonalra amit divatzenének nevezzünk. Neki ez sose volt a műfajuk.

Tökéletesen megértem Alan-t most már, hogy miért vált ki. Hihetetlen jó zsenialitás zeneileg. Martin meg hihetetlen jó dalszövegíró, de zeneszerzőként nyomába se ért Mr. Maximalistának. smile.gif

Dave megértem miért mondta azt 2001-ben Alannek, hogy nagyon hiányzik neki a zenekarból.

Hát ezért.

Hogy mondták akkoriban SOFAD felvételei elött " Nem akarunk Violator 2 csinálni"

Rendben. Flood és Alan volt.

És a hangzás szöges ellentétben más lett. Amivel a zenetörténelem egyik legérdekesebb és elgondolkodtatóbb albumát sikerült létrehozni.

Ebböl a bandából hiányzik Alan és egy hihetetlen képességű producer (Flood, Tim Simeone, Gareth Jones pl.).

És egyébként a Violator és Music For The Masses benn van Rolling Stones magazin 1001 legjobb albuma között. (valahogy a 300-350 hely körül)

Ez azt hiszem mindent elmond.
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:06:09) *
Nincs széthangszerelve mint a SOFAD na és?


Látod, Te hasonlítgatod állandóan!
Nincs széthangszerelve.
Nincs hangszerelve!

Csatolmány megtekintése
kencze
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:06:09) *
Szerintem nem igénytelen. Nincs széthangszerelve mint a SOFAD na és? smile.gif Az egyszeri és megismételhetetlen album volt. Ebben rejlik az ereje.

hat nemtom.. megneztem sokadszor..
probaltam kritikus szemmel (ha van egyaltalan olyanom)
dave kimondottan expressziv (mozgasban is)
martin csodalatosan tisztan enekel
oke, h playback, de pusztan elohanggal meg elvesznenek az effektek..
sztem is csodalatos...
Tharsis
Idézet (Droid @ 2009.02. 22. - 00:10:43) *
Az a baj a Depeche is elment arra vonalra amit divatzenének nevezzünk. Neki ez sose volt a műfajuk.
Ez szerinted divat zene? LOL!

Idézet
Tökéletesen megértem Alan-t most már, hogy miért vált ki. Hihetetlen jó zsenialitás zeneileg. Martin meg hihetetlen jó dalszövegíró, de zeneszerzőként nyomába se ért Mr. Maximalistának. smile.gif
Alan nem tud zenét írni ez tisztán hallatszik az albumain. Innen-onnan összefércel valamit, ennek ellenére totális üresség árad a zenéiből. A technikához azonban nagyon ért.
Droid
Ennél sokkal több kell. Ez kevés.
misha
Hmmm. Deja vu-m van. Emlékszem mikor megjelent az I Feel you. Azt mondtam a DM-nek totál vége. Ma is imádom a dalt. Amikor megjelent az ULTRA, a meghallgatása után vagy 3 hónapig nem tudtam újra meghallgatni, ma azt mondom, az egyik legerősebb albumuk...
Az Exiter-en is vannak jó dalok, csak nem olyan robbanékony. A PTA már az volt. Durvább karcosabb...
Ezt a dalt most már sokszor meghallgattam és azt mondom nagyon más mint bármi. Dave - Hourglass album jut eszembe...
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:14:11) *
Látod, Te hasonlítgatod állandóan!
Nincs széthangszerelve.
Nincs hangszerelve!

Csatolmány megtekintése

Te célozgatsz rá, hogy mennyire gáz a régiekhez képest. smile.gif Most az zavar, hogy nekem és még másoknak is tetszik? Vagy, hogy merünk negatívat mondani a régi időkre? Mert pár órával ezelőtt még tetszett a dal, most meg már fikázod mint a franc.
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:16:03) *
Ez szerinted divat zene? LOL!

Alan nem tud zenét írni ez tisztán hallatszik az albumain. Innen-onnan összefércel valamit, ennek ellenére totális üresség árad a zenéiből. A technikához azonban nagyon ért.


"Ez szerinted divat zene? LOL!"

Szerintem is IGEN közél áll ahhoz.

"Alan nem tud zenét írni ez tisztán hallatszik az albumain. Innen-onnan összefércel valamit, ennek ellenére totális üresség árad a zenéiből. A technikához azonban nagyon ért."

Már megint, miért hozod ide Alant? Akár a kormány, ha valamit elcsesznek mindig másra terelik a szót! Vagy a Fidesz a hibás vagy a gazdasági válság, hogy esetleg ők vitték történelmi mélypontra ez az országot az fel sem merül.

Elnézést az OFF-ért, de teljesen így érvelsz.
Droid
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:16:03) *
Ez szerinted divat zene? LOL!

Alan nem tud zenét írni ez tisztán hallatszik az albumain. Innen-onnan összefércel valamit, ennek ellenére totális üresség árad a zenéiből. A technikához azonban nagyon ért.


Igen ez divat zene.

Áááá....Alan nem ért semmihez : csak profi zongorista, jó dobos, kalimpált néha koncerteken egész este, azon a koncerten melyen a turné elött a dalokat ő maga keverte újra hogy hogy szóljon (lásd Devotional+Exotic Tour), plusz programozta az egész koncertet lévő cuccost (szinti, sampler stb.), studióba hetekig baszakodott egy-egy hangmintával, hogy tökéletes legyen minden és határidőre kész legyen. Közbe a többiek már rég nyaraltak.

Végülis ez a pali tényleg nem tud semmit.
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:19:21) *
Te célozgatsz rá, hogy mennyire gáz a régiekhez képest. smile.gif Most az zavar, hogy nekem és még másoknak is tetszik? Vagy, hogy merünk negatívat mondani a régi időkre? Mert pár órával ezelőtt még tetszett a dal, most meg már fikázod mint a franc.


Kérném idézd, hogy hol hasonlítottam ebben a témában a RÉGIekhez a dalt? Mert én komolyan nem emlékszem. Ha találsz ilyet, elismerem hibáztam. Nem hasonlítom semmihez, elemzem, és sok minden hiányzik belőle, amitől egy nóta ZENE lesz!
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:23:40) *
"Ez szerinted divat zene? LOL!"

Szerintem is IGEN közél áll ahhoz.

Akkor álljon közel ahhoz. De akkor régen is az volt.
Tharsis
Idézet (Droid @ 2009.02. 22. - 00:24:35) *
Igen ez divat zene.

Áááá....Alan nem ért semmihez : csak profi zongorista, jó dobos, kalimpált néha koncerteken egész este, azon a koncerten melyen a turné elött a dalokat ő maga keverte újra hogy hogy szóljon (lásd Devotional+Exotic Tour), plusz programozta az egész koncertet lévő cuccost (szinti, sampler stb.), studióba hetekig baszakodott egy-egy hangmintával, hogy tökéletes legyen minden és határidőre kész legyen. Közbe a többiek már rég nyaraltak.

Végülis ez a pali tényleg nem tud semmit.

Jóember értelmezd már amit írtam. Elsőre úgy látom nem sikerült. smile.gif
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:25:33) *
Kérném idézd, hogy hol hasonlítottam ebben a témában a RÉGIekhez a dalt? Mert én komolyan nem emlékszem. Ha találsz ilyet, elismerem hibáztam. Nem hasonlítom semmihez, elemzem, és sok minden hiányzik belőle, amitől egy nóta ZENE lesz!

Konkrétan nem mondtad, de céloztál rá.
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:19:21) *
már fikázod mint a franc.


Nyugodj le, mert látom hogy ideges vagy! Szerintem nem én siránkozom. Én nevetve mondom el a véleményem, Neked pedig fáj az igazság. Ennyi.
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:27:34) *
Nyugodj le, mert látom hogy ideges vagy! Szerintem nem én siránkozom. Én nevetve mondom el a véleményem, Neked pedig fáj az igazság. Ennyi.

Én nem vagyok ideges, azt csak szeretnéd. smile.gif
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:26:15) *
Akkor álljon közel ahhoz. De akkor régen is az volt.


"De akkor régen is az volt."

Óvoda? Ha a piros csúnya, akkor igenis a kék is? Én ténlyeg LOL!!!!
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:27:33) *
Konkrétan nem mondtad, de céloztál rá.


Ez az! wink.gif Akkor ezt a célzást idézd kérlek. Nem fogod tudni, mert Te magyarázod bele! Ez kész! Jobbnál, jobban érvelsz!
kencze
szoljon, ha valaki meggondolta magat, es a szerinte pancser debutalas utan eladja a koncertjegye(i)t, tudok ra vevot biggrin.gif
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:28:53) *
"De akkor régen is az volt."

Óvoda? Ha a piros csúnya, akkor igenis a kék is? Én ténlyeg LOL!!!!

Szerinted pl. az Enjoy the Silence nem volt divatzene anno? biggrin.gif Istenem....
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:29:56) *
Ez az! wink.gif Akkor ezt a célzást idézd kérlek. Nem fogod tudni, mert Te magyarázod bele! Ez kész! Jobbnál, jobban érvelsz!

Nem kell sok ész hozzá hogy a véleményed alapján azt lehessen állítani, a régiek hangszerelve voltak, a Wronggal ellentétben. Nem írtad le nyíltan. Ok. De akkor hogy gondolod? Szerintem egyértelmű...
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:32:15) *
Szerinted pl. az Enjoy the Silence nem volt divatzene anno? biggrin.gif Istenem....


Szerintem nem volt divat, csak AZ LETT A DIVAT!
Nagy különbség! Olyat csináltak, aminek az egész világ behódolt! Az amerikai sajtó is olyanokat mondott, hogy a Beatles óta nem láttak ilyen őrületet. Behódolt nekik a világ és nem ők nyaltak. Igencsak más helyzet!

They are a the band which demands the fashion. Ez az angol érettségim szövegében volt.

A tanár belekötött, hogy nem the, hanem a, de nem hagytam magam! rolleyes.gif
Tharsis
Ebben van valami. Más világ volt akkor... Remélem azért az album majd tetszeni fog valamennyire.
Faith
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:37:47) *
Ok. De akkor hogy gondolod? Szerintem egyértelmű...


Úgy, ahogy én viszont leírtám. Semmihez nem hasonlítom, elemzem. És hiányolok benne dolgokat, üresnek érzem sok helyen. Ami fáj, mert egy iszonyat jó dal lehetne. Így is siker lesz, mert sok az elvakult rajongó... és divatzene is.
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:40:41) *
Úgy, ahogy én viszont leírtám. Semmihez nem hasonlítom, elemzem. És hiányolok benne dolgokat, üresnek érzem sok helyen. Ami fáj, mert egy iszonyat jó dal lehetne. Így is siker lesz, mert sok az elvakult rajongó... és divatzene is.

Ugye nem mindenki elvakult akinek tetszik? smile.gif
Faith
Nem, biztos van olyan, akinek ez tetszik! wink.gif

Egyet ismrek is. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
kencze
Idézet (Tharsis @ 2009.02. 22. - 00:42:55) *
Ugye nem mindenki elvakult akinek tetszik? smile.gif

debizony az
ma este pl egyertelmuen kiderult ez
de ezzel nincs semmi baj, nemcsak mi, elvakultak toltjuk meg a stadionokat (es neha a forumokat)
amugy meg igazat adok faithnek: divatot teremteni vagy divatot kovetni oriasi kulonbseg
a DM mindkettobe belekostolt mar...
Tharsis
Idézet (Faith @ 2009.02. 22. - 00:48:16) *
Nem, biztos van olyan, akinek ez tetszik! wink.gif

Egyet ismrek is. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Én szeretem az összes DM albumot, valamelyiket jobban, valamelyiket kevésbé. A PTA nagyon közel áll hozzám és szerintem ez az új lemez is ezt az utat követi majd. De ettől független mégis csak a SOFAD (na jó még előtte a BC) tett igazi rajongóvá. smile.gif Sose felejtem azt az estét amikor meghallgattam CD-ről és fejhallgatóval.
Faith
Én pedig így sokadszorra hallgatva a dalt, azt kell mondjam, nem hiányzik belőle sok minden! Apró finomítások, de véleményem szerint sokkalta jobb dal, mint az egész PTA összesítve. Na, jó a JTR-t imádom, főleg a technikás szövege miatt, a 2. kedvencem pedig a SW róla. Nemsokára bekapcsolom a portát, egész jópafa minőségben megy majd a főoldalról a Wrong. wink.gif
balee
Azért azt elismerhetitek, hogy rászolgálnak a nevükre.
Depeche Mode - 'változó divat'

Most ez a minimalista techno hangzás-féleség a 'menő', erre a sémára írtak egy dalt, ami nem hiszem hogy túl népszerű lesz, ez is csak egy bizonyos réteghez szól, nem érzem könnyen emészthetőnek.
Tény, hogy még csak hasonló dalt sem vélek felfedezni az eddigi munkáik közül, és ez tetszik.

Azért remélem hogy az albumnak 'terjedelmesebb' hangzásvilága lesz ennél, mert eddig abszolút passzol hozzá Anton paintben összedobott albumborítója.
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.