Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Liveherenow 2009
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Média
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
rush
Idézet (soul brother @ 2009.08. 12. - 16:52:02) *
Igen, Porto helyett megrendeltem San Francisco-t, most az helyett Denvert...

Már visszaírt a LHN és cserélték is a rendelésem, úgyhogy remélem létrejön a koncert!!


Lenne lehetőség arra, hogy amennyiben az LHN felveszi a listájára, a januári Budapest Aréna koncertre ne Te jelentkezz? laugh.gif
soul brother
Megbeszéltük, ezek után nem is merném!!
Idézet (rush @ 2009.08. 13. - 11:03:09) *
Lenne lehetőség arra, hogy amennyiben az LHN felveszi a listájára, a januári Budapest Aréna koncertre ne Te jelentkezz? laugh.gif

rush
Idézet (soul brother @ 2009.08. 13. - 14:30:33) *
Megbeszéltük, ezek után nem is merném!!


laugh.gif
pacsab
Egy örömteli hír:

LHN Berlin, Frankfurt, Munich, Rome released today!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aspasia
Hála égenk!
Akkor Frankfurtot és Rómát még a héten szerintem meg is kapom.
Aspasia
San Diego is törölve. dry.gif
Aspasia
A depmod.com LHN fórumán egy csóka ma megkapta Frankfurtot Dániában, nekem még mindig nem jött semmi Londonba. Nem hiszem el, hogy megint kezdődik. Az ember azt gondolná, hogy Nagy-Britanniában és Főleg Londonban nem tűnik el küldemény, most megint kezdhetek reklamálni, akárcsak otthon.
:-(
Aspasia
...és láss csodát. Frankfurt megérkezett.
Most akkor mi van Rómával vajon??
rush
Aspasia, ma azt kérdezték tőlem, hogy elvileg minden CD rendelés mellé automatikusan jár az mp3 letöltési link, miképpen működik ez a mi esetünkben. Például, ismeretes, hogy Bratislava, Werchter és Milanó az elmúlt napokban letölthető státuszba került, jelenti-e ez azt, hogy nekünk - illetve, aki megrendelte, a letöltési link már a birtokába került?
Bocsi, csak kíváncsiskodom...
Aspasia
Igen, már letöltöttem Lipcsét, Frankfurtot és Rómát és benne lesz a pakk-ban a lossless CD rippel együtt.
A letöltés nem volt egyszerű, mivel nincs valami erős netem, de úgy néz ki, hamarosan kapunk egy nagy szávszélességű internetet a lakásba és akkor elvileg nem lesz akadálya, hogy fel is tudjam tölteni valahova, hogy meg tudjam osztani, amíg megérkezik normál változatban is.

Készítettem egy képet a Frankfurt CD-ről. Telefonnal csináltam, bocs a minőségért.

Csatolmány megtekintése
rush
rendben...ez inkább csak érdeklődés volt, aminek elsősorban az volt az apropója, hogy bár kijött ez az előző levelemben említett hármas (Pozsony, Milánó és Werchter), sehol sem jelentek meg a neten a letöltéses tartalmak, amint az korábban minden esetben történt.

Kép így is gyönyörű, köszönöm az erőfeszítést! cool.gif
pacsab
Sziasztok!

A berlini koncert CD-t tegnap megkaptam.

Anikó, majd értekezzünk mi a teendőm.

köszi.

(milan, pozsony, werchter ma reggelig még nem jött ki)

üdv, pacsab



Idézet (Aspasia @ 2009.08. 21. - 17:35:18) *
Igen, már letöltöttem Lipcsét, Frankfurtot és Rómát és benne lesz a pakk-ban a lossless CD rippel együtt.
A letöltés nem volt egyszerű, mivel nincs valami erős netem, de úgy néz ki, hamarosan kapunk egy nagy szávszélességű internetet a lakásba és akkor elvileg nem lesz akadálya, hogy fel is tudjam tölteni valahova, hogy meg tudjam osztani, amíg megérkezik normál változatban is.

Készítettem egy képet a Frankfurt CD-ről. Telefonnal csináltam, bocs a minőségért.

Csatolmány megtekintése

Aspasia
Köszi pacsab! Várjuk meg, hogy megjelenjen Budapest is és akkor értekezünk. Róma még mindig nem érkezett meg.
Neo71
Na végre valami fejlemény... cool.gif
rush
amennyire kibogarásztam, a Budapest LHN-t is tartalmazó pakk valamikor szeptember első felére (inkább közepére) várható, vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy annál előbb nem várható
Aspasia
Rush, honnan van az info?
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.08. 27. - 14:10:36) *
Rush, honnan van az info?


Sajnos, nem LHN közlemény, ezért írtam, hogy kibogarásztam...
Kérdezgettem e-mailben az általában az átlagosnál "jobban informált" ismerőseimet, és annyit sikerült megtudnom, hogy állítólag szabadságolás és hasonló indokok miatt csúszik az előző csomag (Milanótól Werchter-ig) postázása is, ami meg maga mögött tolja a következőt is, amibe Budapest is beleesne

Mivel eleddig is jelentős csúszásokkal megy a dolog, hajlamos vagyok hitelt adni a "rémhíreknek"
Aspasia
Hát nagyon úgy tűnik, hogy szeptember végéig nem fog lefutni az első kör és ez újabb probléma lesz, ugyanis szeptember végén el kell költöznöm a mostani helyemről.

rush: Tetszik az avatarod! Ki a néni, bácsi? :-)
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.08. 29. - 11:41:26) *
Hát nagyon úgy tűnik, hogy szeptember végéig nem fog lefutni az első kör és ez újabb probléma lesz, ugyanis szeptember végén el kell költöznöm a mostani helyemről.

rush: Tetszik az avatarod! Ki a néni, bácsi? :-)


Ő a legkedvesebb barátom a gyűjteményünkben, neve nem ismert, neme férfi, kora úgy nagyjából 2000 év.

LHN: kaptál netán valami hivatalos értesítést? Mint írtam, én csak másodkézből kapott infókra hagyatkozhattam...
Aspasia
Nem kaptam semmi infot, a postodra válaszoltam. Figyelem a depmod.com-on a hozzászólásokat, München érkezik mostanában, remélem Audina megkapta, fel is hívom mindjárt. A következő most már Róma lesz.
Egész jól tartja magát a barátod :-)
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.08. 29. - 12:56:16) *
Egész jól tartja magát a barátod :-)


Majd megírom, milyen arckrémet használ laugh.gif

Pacsab-nak jó hírei vannak a Budapest LHN-ről (és társairól) - nem értem, miért nem írta már be ide
Aspasia
Mit tudhat, amit én nem? Pedig még nincs fent a letölthető változat, sem setlist, se semmi!
Aspasia
Megérkezett Róma, bordó gerince van.
Az a bajom a tokokkal, hogy nagyon szorítja a korongot a középső pöcök. CD-t alig lehet kibányászni belőle. Csoda, hogy még nem törtem el egyiket sem.

Most hallgatom Rómát sokadszorra. Én nem tudom más hogy van vele, de szerintem Peter Gordeno hamisan zongorázik a Little Soulban és a Home-nál is néhol. A közönség viszont őrült hangosan vokálozik a Home végén, nagyon jó hallgatni.
soul brother
Ha jól értelmeztem a mail-emet, plusz a LHN login után leírtakat, akkor postázásra került a BP-i LHN!!!
rush
Idézet (soul brother @ 2009.09. 02. - 20:32:04) *
Ha jól értelmeztem a mail-emet, plusz a LHN login után leírtakat, akkor postázásra került a BP-i LHN!!!


Wow! Jó hír, remek hír!
Aspasia
Énis, énis!! Miért, mit írtak az LHN login után?
Uh, már látom. Én is kaptam üzit. Nahát!! De jó!!
baak
Idézet (soul brother @ 2009.09. 02. - 20:32:04) *
Ha jól értelmeztem a mail-emet, plusz a LHN login után leírtakat, akkor postázásra került a BP-i LHN!!!


Sziasztok!

Amikor megkapjátok a CD-ket írjatok már légyszi, mert én is megrendeltem, de nekem még e-mail sem jött sajna.

Üdv baak
soul brother
Meglesz, szólok majd!!
Idézet (baak @ 2009.09. 04. - 17:59:04) *
Sziasztok!

Amikor megkapjátok a CD-ket írjatok már légyszi, mert én is megrendeltem, de nekem még e-mail sem jött sajna.

Üdv baak

Aspasia
Sajnos még nincs hír Budapest CD-ről, viszont megérkezett Prága!
Ennek is bordó gerince van, de nem annyira sötét.
Neo71
Impu-tól hallottam, hogy egy haverjának megérkezett pénteken a Budapest Cd! Hamarosan meg kell jönnie nekünk is!

cool.gif
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.09. 06. - 16:35:51) *
Impu-tól hallottam, hogy egy haverjának megérkezett pénteken a Budapest Cd! Hamarosan meg kell jönnie nekünk is!

cool.gif


Télleg, hol hallottad?

Viszont pacsab barátunk ma kézbe vehette a saját Budapet LHN példányát, úgyhogy lehet bizakodni!
Neo71
A myVip-en van egy DM klub, ott írta Impu.
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.09. 06. - 21:01:14) *
A myVip-en van egy DM klub, ott írta Impu.


Aha... és ki az az Impu?

Mert Inpu-t azt ismerek, lévén az én vagyok, viszont nem vagyok MyVIP-es...
Aspasia
Rush: ezt már én is akartam kérdezni, hogy Inpu vagy Impu vagy?

Az mégiscsak botrány, hogy Readingből hamarabb ér Magyaroszágra egy csomag, mint Londonba.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 06. - 21:41:11) *
Rush: ezt már én is akartam kérdezni, hogy Inpu vagy Impu vagy?

Az mégiscsak botrány, hogy Readingből hamarabb ér Magyaroszágra egy csomag, mint Londonba.


Szia Aspasia!

Nem is értem a kérdést... Inpu, ugyanis ez egy beszélő név, csak így van értelme. Az Impu egy fonológiai alapú elhallás csak, de időnként megesik.

Viszont baromira érdekelne, ha valaki garázdálkodna a nick-kemmel, már csak az LHN projekt miatt is
Aspasia
Én már nem tudom, hogy honnan vettem, de csak nyáron javítottalak át Impu-ról Inpu-ra a listában. Valahonnan vettem, az biztos.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 06. - 23:02:54) *
Én már nem tudom, hogy honnan vettem, de csak nyáron javítottalak át Impu-ról Inpu-ra a listában. Valahonnan vettem, az biztos.


Hát erre gondoltam pontosan: nehogy má' más nyúlja le a CD-ket wink.gif
soul brother
BAAK!!!

Ma Pécsre is megérkezett a LHN Budapest!!


Idézet (baak @ 2009.09. 04. - 18:59:04) *
Sziasztok!

Amikor megkapjátok a CD-ket írjatok már légyszi, mert én is megrendeltem, de nekem még e-mail sem jött sajna.

Üdv baak

Maxipók
Szevasztok! Mivel az enyém volt a Bergen július 2. de a koncertet vagy törölték vagy az LHN vette le a listájáról ezért ma Anikóval történt egyeztetés után rendelem a Dallast helyette, Koppenhága is rendben de még nem jöttek meg.

Üdv: Kerekes Gábor
baak
Idézet (soul brother @ 2009.09. 07. - 15:09:05) *
BAAK!!!

Ma Pécsre is megérkezett a LHN Budapest!!


Szia!

Köszi, közben nekem is meghozta a postás valamikor délelőtt, de csak most értem haza. Viszont érdekes, hogy nemkaptam semmiféle értesítést.

Köszi: baak
Neo71
Inpu!
Bocsánat, egy e-mail kavart engem össze, nem Rád gondoltam, hanem Precious-ra. És bocsánat a neved elírásáért is, de ezen fórum 3. hozzászólásában és az említett e-mail-ben is m-el van írva nem n-el.

cool.gif
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.09. 07. - 15:43:50) *
Inpu!
Bocsánat, egy e-mail kavart engem össze, nem Rád gondoltam, hanem Precious-ra. És bocsánat a neved elírásáért is, de ezen fórum 3. hozzászólásában és az említett e-mail-ben is m-el van írva nem n-el.

cool.gif


No problem brádör, a lényeg, hogy tudjuk, ki kicsoda.

Anikó! Én a második körben Salt Lake City-t rendeltem rajtad keresztül, és nem rémlik, hogy átutaltam-e annak az árát vagy sem. Gondolom, te utána tudsz nézni...Megtennéd? Köszönöm!
Aspasia
Na megjött a 12 cd-ből 3 db Puszkász.
Hát mit mondjak, a legrusnyább borító. A "remek" sárga felírat egyáltalán nem látszik a rózsaszín háttéren. Na meg, ha már sárga színű gerincet választanak, akkor miért nem valami kontrasztosabb felíratot tesznek rá a fehér helyett. sad.gif

rush: Az új turnészakaszból még nem rendeltem! Csak az első turné szakasz van megrendelve, októberben elköltözök, majd az új címemre fogom megrendelni a többit. Kaptam tőled előleget Prágáért, ami itt is van nálam, 9-én küldöm haza és Kerekes Gábort kell majd keresni, hogy adja oda neked, de majd mindent megírok emailben.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 07. - 21:31:47) *
Na megjött a 12 cd-ből 3 db Puszkász.
Hát mit mondjak, a legrusnyább borító. A "remek" sárga felírat egyáltalán nem látszik a rózsaszín háttéren. Na meg, ha már sárga színű gerincet választanak, akkor miért nem valami kontrasztosabb felíratot tesznek rá a fehér helyett. sad.gif

rush: Az új turnészakaszból még nem rendeltem! Csak az első turné szakasz van megrendelve, októberben elköltözök, majd az új címemre fogom megrendelni a többit. Kaptam tőled előleget Prágáért, ami itt is van nálam, 9-én küldöm haza és Kerekes Gábort kell majd keresni, hogy adja oda neked, de majd mindent megírok emailben.


Oks Anikó, Prágára emlékszem... amire nem emlékszem, az a Salt Lake City. Ha azért még nem fizettem, akkor majd értesíts, ha aktuális, jó?
Aspasia
Foglak értesíteni, Zoli!

Dallasra beírtam Gábort és egyúttal jelezném, hogy Faith mégsem vállalja Pozsonyt, tehát aki szeretné megvenni a CD-t vagy egyébként is megvan neki, az jelentkezzen! Ezen kívül már csak Houston és Lauderdale vannak üresen.
rush
Aspasia!

Kérlek szépen, csekkold majd le, hogy a Prága CD2 rendben van-e, ugyanis legalább 1 olyan esetről tudok, hogy az eredeti LHN csomagban a 2. korongra a Milanó 2. CD tartalma került tévedésből. Szóval, Prága 2 az tényleg Prága 2-e... Csak hogy még meg lehessen reklamálni, ha szükséges.
Köszönettel.
rush
Miután néhány ismerősöm személyesen is kézhez kapta a saját Prága LHN-jét, kiderült, hogy minden eddigi esetben a 2. korongra a MILAN CD2 tartalma került. Szóval az LHN ezt alaposan elcseszte, mindenki megy reklamálni...
Aspasia
Sajnos én nem ismerem a Milan CD-t és Werchter, Pozsony nincsenek meg. A Budapest CD viszont tényleg nem az, aminek kellene lennie, viszont Prágára sem hasonlít.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 12:29:15) *
Sajnos én nem ismerem a Milan CD-t és Werchter, Pozsony nincsenek meg. A Budapest CD viszont tényleg nem az, aminek kellene lennie, viszont Prágára sem hasonlít.


???? Mármint Budapest-ben mi nem stimmel? Én megszereztem mp3-ban, az rendben van - leszámítva a csúnya belenyúlásokat pl. a Master and Servant erontott első felébe, ahol utólag felhúzták Dave ecebók vokálját a helyes hangnembe...

A Prága CD2-őt úgy tudod egyszerűen ellenőrizni, ha belehallgatsz pl. a Stripped-be, ahol 3:49-nél elhangzik egy "All right Milan!". Na, az nem jó előjel...
szipákoló
Idézet (Aspasia @ 2009.08. 21. - 17:35:18) *
Igen, már letöltöttem Lipcsét, Frankfurtot és Rómát és benne lesz a pakk-ban a lossless CD rippel együtt.
A letöltés nem volt egyszerű, mivel nincs valami erős netem, de úgy néz ki, hamarosan kapunk egy nagy szávszélességű internetet a lakásba és akkor elvileg nem lesz akadálya, hogy fel is tudjam tölteni valahova, hogy meg tudjam osztani, amíg megérkezik normál változatban is.

Készítettem egy képet a Frankfurt CD-ről. Telefonnal csináltam, bocs a minőségért.

Csatolmány megtekintése


Be szkenelnéd?
És ilküldöd a boritót?

Idézet (Aspasia @ 2009.09. 01. - 23:47:54) *
Megérkezett Róma, bordó gerince van.
Az a bajom a tokokkal, hogy nagyon szorítja a korongot a középső pöcök. CD-t alig lehet kibányászni belőle. Csoda, hogy még nem törtem el egyiket sem.

Most hallgatom Rómát sokadszorra. Én nem tudom más hogy van vele, de szerintem Peter Gordeno hamisan zongorázik a Little Soulban és a Home-nál is néhol. A közönség viszont őrült hangosan vokálozik a Home végén, nagyon jó hallgatni.


Beszkeneled és elküldöd a boritót?
szacsa1975@freemail.hu
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.