Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Liveherenow 2009
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > Média
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
Aspasia
Most próbálom összehasonlítani. Eddig a M&S-t hallgattam, az valahogy tényleg más volt, de most még egyszer meghallgattam a letölhetőt és a CD-t és szerintem egyeznek.

Budapest CD.
Az Enjoy The Silence közepénél azt mondja Dave, hogy "All right, Budapest. Let's hear you say!"
Stripped eleje. Dave: "Are you still with us? That's good! It's raining again!"
Master And Servant vége. Dave: "Thank you very much! It was really nice."

Ezek egyeznek. M&S máshol is el lett bénázva?

Mindjárt nézem Prágát.
Aspasia
rush: Sajnos tényleg azt mondja Stripped-ben 3:49-nél!! :-(

Szipákoló: Sajnos nem tudom beszkennelni, nincsenek hozzá eszközeim.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 12:56:08) *
Most próbálom összehasonlítani. Eddig a M&S-t hallgattam, az valahogy tényleg más volt, de most még egyszer meghallgattam a letölhetőt és a CD-t és szerintem egyeznek.

Budapest CD.
Az Enjoy The Silence közepénél azt mondja Dave, hogy "All right, Budapest. Let's hear you say!"
Stripped eleje. Dave: "Are you still with us? That's good! It's raining again!"
Master And Servant vége. Dave: "Thank you very much! It was really nice."

Ezek egyeznek. M&S máshol is el lett bénázva?

Mindjárt nézem Prágát.


Ja neeeem! Inkább arra utaltam, hogy Budapest-be éppúgy belenyúltak, mint a korábbi felvételekbe. Már 2006-ban is szépen maszkíroztak, ugye... most meg a német koncerteknél több példa is van rá, hogy utólag korrigáltak - erre könnyű rájönni, elég ha az ember a korábban beszerzett audience recording-jait és/vagy DVD-it összeveti az LHN anyaggal.

Prága az fontosabb, mert ott tényleg úgy tűnik, hogy a teljes második CD egy nagy melléfogás, mert a Milan CD2-t nyomták rá... Mondjuk gyűjtőknek jól jön majd, de engem pillanatnyilag felettébb bosszantana...

Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 13:05:59) *
rush: Sajnos tényleg azt mondja Stripped-ben 3:49-nél!! :-(


Jáj! :-(
Akkor reklamázni kellene... :-(
Aspasia
Na most a keverési dolgokkal sajnos nem tudunk mit kezdeni, mert ez a szokás koncert felvételeknél. Gyanítom, hogy pl. a 101 majdnem teljesen nem az, ami valójában elhangzott a Rose Bowl stadionban. Ráadásul utólag lehet tudni, hogy millió féle technikai problémájuk volt.
Prágát meg fogom reklamálni. Egyébként, te honnan informálódsz? Milyen fórumokat figyelsz? Én a depmod.com-ot olvasgatom, de nem néztem azt sem vagy 3 napja.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 08. - 13:40:05) *
Na most a keverési dolgokkal sajnos nem tudunk mit kezdeni, mert ez a szokás koncert felvételeknél. Gyanítom, hogy pl. a 101 majdnem teljesen nem az, ami valójában elhangzott a Rose Bowl stadionban. Ráadásul utólag lehet tudni, hogy millió féle technikai problémájuk volt.
Prágát meg fogom reklamálni. Egyébként, te honnan informálódsz? Milyen fórumokat figyelsz? Én a depmod.com-ot olvasgatom, de nem néztem azt sem vagy 3 napja.


A stúdió utánkeveréses dolgokat csak érdekességképpen említettem, reklamálni "csak" a Prága CD2-ért lenne jó...
Informálódni? Innen-onnan. De Prága úgy bukott ki, hogy volt egy lelkes rajongó, aki felnyomta a netre a CD rippeket, mire leüvöltötték a fejét, hogy a 2. lemez fake, mert az Milanó 2. Aztán ismeretségi körben többen kézhezkapták a maguk példányát, és döbbenten tapasztalták, hogy magán a lemezen is a Milan szerepel.
Neo71
Azért egy kicsit többet vártam az LHN felvételekkel kapcsolatban. wacko.gif

Nem gondoltam volna hogy így melléfognak a kiadónál és összekeverik a dolgokat.
soul brother
VALAKITŐL MEGVENNÉM AZ ELCSESZETT PRÁGA/MILAN 2.disc LHN lemezét!!!

Idézet (rush @ 2009.09. 08. - 13:45:21) *
A stúdió utánkeveréses dolgokat csak érdekességképpen említettem, reklamálni "csak" a Prága CD2-ért lenne jó...
Informálódni? Innen-onnan. De Prága úgy bukott ki, hogy volt egy lelkes rajongó, aki felnyomta a netre a CD rippeket, mire leüvöltötték a fejét, hogy a 2. lemez fake, mert az Milanó 2. Aztán ismeretségi körben többen kézhezkapták a maguk példányát, és döbbenten tapasztalták, hogy magán a lemezen is a Milan szerepel.

szipákoló
Ha betudná valaki szkenelni a 2009-es LHN-kat és elküldené nekem nagyon megköszönném.
Nekem megvan a 20090510 - Tel Aviv és a 20090608 - Leipzig

Ide Küld szacsa1975@freemail.hu

Utoirat:Nagy szükségem lenne rá.

rush
Idézet (szipákoló @ 2009.09. 08. - 22:37:36) *
Ha betudná valaki szkenelni a 2009-es LHN-kat és elküldené nekem nagyon megköszönném.
Nekem megvan a 20090510 - Tel Aviv és a 20090608 - Leipzig

Ide Küld szacsa1975@freemail.hu

Utoirat:Nagy szükségem lenne rá.


Szipákoló!

Ne haragudj, nem látom, te melyik CD(-k) megrendelésével szálltál be a projektbe?
szipákoló
Idézet (rush @ 2009.09. 09. - 08:04:27) *
Szipákoló!

Ne haragudj, nem látom, te melyik CD(-k) megrendelésével szálltál be a projektbe?



Én egyik projektbe se szálltam bele.

Én csak sziveséget kérek.
Set me free
Idézet (szipákoló @ 2009.09. 09. - 11:55:45) *
Én egyik projektbe se szálltam bele.

Én csak sziveséget kérek.

ment egy pü
szipákoló
Idézet (Set me free @ 2009.09. 09. - 19:09:15) *
ment egy pü



Köszönöm szépen de nekem a teljes boritó kellene (eleje és hátulja) hogy kinyomtassam. dry.gif
Aspasia
Nos, a LHN-tól kapott info szerint Prágát újranyomják, úgyhogy az első szállítmányban levő grabbelés helyett kaptok majd egy újat, Zoli pedig egy tök új CD-t.

Szipákoló: Az a helyzet, hogy még nagyon az elején vagyunk a koncertek megjelenésének. Most nem vagyunk abban az állapotban, hogy rendelkezésre álljanak a borítók is. Kicsit később kellene erre majd visszatérni. SZVSZ nem érdemes beszkennelni, de megértelek.
Set me free
Idézet (szipákoló @ 2009.09. 09. - 23:09:57) *
Köszönöm szépen de nekem a teljes boritó kellene (eleje és hátulja) hogy kinyomtassam. dry.gif

A hanganyagban benne van a komplett booklet is rolleyes.gif
Aspasia
Idézet (Set me free @ 2009.09. 10. - 13:56:59) *
A hanganyagban benne van a komplett booklet is rolleyes.gif


Ez nem igaz!
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 10. - 21:36:36) *
Ez nem igaz!


Aspasia!
szerintem Set Me Free egy linket küldött át Szipákolónak, ugyanis a netre (rapid, megaupload, etc.) fellőtt digital download állomány valóba tartalmazza a bookletet is
Aspasia
Igen, de ő az eredeti borítókat szeretné szkennelve, ha jól sejtem. És ott vannnak eltérések, pl. a gerinc egyáltalán nem látható a letölthető változatban. Pedig annak más színe van.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 10. - 22:25:19) *
Igen, de ő az eredeti borítókat szeretné szkennelve, ha jól sejtem. És ott vannnak eltérések, pl. a gerinc egyáltalán nem látható a letölthető változatban. Pedig annak más színe van.


Voltaképpen én nem tudom, hogy ő mit akar (vagy szeretne) - amit meg mondasz, abban persze igazad van. Nagy figyelmet nem fordítottam rá, hiszen nem érint ez a dolog.
szipákoló
Idézet (Aspasia @ 2009.09. 10. - 22:25:19) *
Igen, de ő az eredeti borítókat szeretné szkennelve, ha jól sejtem. És ott vannnak eltérések, pl. a gerinc egyáltalán nem látható a letölthető változatban. Pedig annak más színe van.


Igen jól sejted de sehonnan nem tudom megszerezni.
Már kezdem feladni. wacko.gif
rush
Aspasia kedves!
Úgy hallottam, hogy postázták a Prága LHN-hez az immár helyes CD2-ket. Meg tudod erősíteni ezt nekem?
Szia!
Neo71
Idézet (rush @ 2009.10. 06. - 21:24:40) *
Aspasia kedves!
Úgy hallottam, hogy postázták a Prága LHN-hez az immár helyes CD2-ket. Meg tudod erősíteni ezt nekem?
Szia!

Igaz hogy nem nekem szólt a kérdés, de Precious épp ma írta a klubunkba, hogy neki megérkezett a rendes CD2.
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.10. 06. - 23:50:52) *
Igaz hogy nem nekem szólt a kérdés, de Precious épp ma írta a klubunkba, hogy neki megérkezett a rendes CD2.


Igen, köszi, erről tudok én is, pontosan azért kérdezném Aspasiát, hogy ő is megkapta-e. Ugyanis a félrenyomott Prága LHN-t volt szerencsém nekem megrendelni...
Aspasia
Még nem érkezett meg, de nagyon várom. Közben elköltöztem új címre, a leveleim át vannak irányítva, de a volt lakótársamnak van még kulcsa a házhoz, ha esetleg oda esik be, ú meg tuidja nézni.
Viszont a 9 darabos Puskás csomag még mindig sehol... kétségbeejtő.
:-(
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.10. 07. - 09:23:32) *
Még nem érkezett meg, de nagyon várom. Közben elköltöztem új címre, a leveleim át vannak irányítva, de a volt lakótársamnak van még kulcsa a házhoz, ha esetleg oda esik be, ú meg tuidja nézni.
Viszont a 9 darabos Puskás csomag még mindig sehol... kétségbeejtő.
:-(


Köszönöm, remélem, minden rendben lesz.
Aspasia
Precious és Inpu
Egy kis jó hír! Megérkezett Párizs és a javított Prága korong.
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.10. 11. - 17:41:28) *
Precious és Inpu
Egy kis jó hír! Megérkezett Párizs és a javított Prága korong.


ez igazán jó hír - még sok ilyet! Köszönöm!

Aspasia! Én 18-án egy hónapra elutazom külföldre, csak november 24-én jövök haza, ezért személyesen nem tudok átvenni semmilyen csomagot. Megoldható, hogy bármit, ami engem illet (Prága korong vagy ha közben megrendelnéd az amerikai LHN-eket), csak utána rendezzünk?
Üdv!
Aspasia
Hát persze, hogy nem gond. Gábornál lesz minden csomag. Még nem rendeltem meg az ami koncerteket. Ennél a tempónál teljesen felesleges előre megajándékozni a LHN-t ennyi pénzzel.
Mész egy kicsit az öreg pajtikhoz Egyiptomba?
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.10. 11. - 18:20:33) *
Hát persze, hogy nem gond. Gábornál lesz minden csomag. Még nem rendeltem meg az ami koncerteket. Ennél a tempónál teljesen felesleges előre megajándékozni a LHN-t ennyi pénzzel.
Mész egy kicsit az öreg pajtikhoz Egyiptomba?


Talált, süllyedt. Kicsit kaparászok arrafelé. :-)
Neo71
Idézet (rush @ 2009.10. 11. - 19:42:28) *
Talált, süllyedt. Kicsit kaparászok arrafelé. :-)

Egyiptomért irigyellek, egyszer el szeretnék oda jutni! cool.gif
rush
Idézet (Neo71 @ 2009.10. 12. - 09:13:41) *
Egyiptomért irigyellek, egyszer el szeretnék oda jutni! cool.gif


Csak ajánlani tudom. De ne csak korallozni menj, nézz körbe rendesen, van ott látnivaló épp' elég.
soul brother
Istenem, de elmennék én is oda!!!

Jó utat!

Idézet (rush @ 2009.10. 12. - 10:10:44) *
Csak ajánlani tudom. De ne csak korallozni menj, nézz körbe rendesen, van ott látnivaló épp' elég.

rush
Idézet (soul brother @ 2009.10. 12. - 20:40:41) *
Istenem, de elmennék én is oda!!!

Jó utat!


Köszönöm szépen, kedves vagy. Csak a hitelesség kedvéért: nem nyaralni megyek... wink.gif
Aspasia
Aztán vigyázzál ám a múmiákkal, nehogy véletlenül magadra haragítsd őket, ha véletlenül kedved támad hangosan felolvasni a Holtak Könyvéből rolleyes.gif
Akkor már csak egy könyvtáros lány segíthet...
rush
Idézet (Aspasia @ 2009.10. 12. - 22:08:50) *
Aztán vigyázzál ám a múmiákkal, nehogy véletlenül magadra haragítsd őket, ha véletlenül kedved támad hangosan felolvasni a Holtak Könyvéből rolleyes.gif
Akkor már csak egy könyvtáros lány segíthet...


laugh.gif
Neo71
Idézet (rush @ 2009.10. 12. - 10:10:44) *
Csak ajánlani tudom. De ne csak korallozni menj, nézz körbe rendesen, van ott látnivaló épp' elég.

Korallok nem érdekelnek, sokkal inkább a piramis és a szfinx. Azokat szívesen megnézném nagyon közelről.
Aspasia
Drágáim! Hamburg is megérkezett. Zöld színű gerincet kapott, ami szintén nem volt egy jó választás, de legalább itt van.
Neo71
Idézet (Aspasia @ 2009.10. 16. - 21:35:23) *
Drágáim! Hamburg is megérkezett. Zöld színű gerincet kapott, ami szintén nem volt egy jó választás, de legalább itt van.

Az az igazság, hogy az egész borító nem egy jó választás. Elvártam volna, hogy a Budapesti koncert borítóján egy Budapesten készült kép legyen, és akkor még én is látszódnék rajta. De ahogy elnéztem, a borítón levő kép nem ott készült.
Aspasia
Hát srácok, Hamburg CD-vel is gondok vannak.

Dear Customer

It has been bought to our attention that the CD2 of your Hamburg show has been printed with the label of the Prague show by mistake, the Audio is correct it is just the label that is wrong.


Live Here Now we will be sending out replacement discs to you shortly.

We would like to apologise for the inconvenience.
soul brother
Bocsássatok meg az extra kérésért, de nagyon szeretném a párizsi LHN veszteségmentes verzióját mielőbb meghallgatni! Tudna vki egy WAV -os linket v vmit küldeni a soulbrother@gportal.hu -ra? Cserébe én is berippelem mielőbb az általam bevállalt Denvert, hogy hallhassátok! Még1x köszi!
Aspasia
Párizs még mindig nálam van és nekem újfent rémes internet kapcsolatom van, ami folyton megszakad. Nagyjából 5 percenként. Kész kínlódás egy postot elküldenem ide vagy elküldeni a leveleimet.
soul brother
Semmi gond!

Kaptam egy üzenetet vkitől, de nem tudom a módját, hogy az ilyen 'asszsztens által küldött' üzenetre miként lehet reagálni- ezúton köszönöm! Annyi, hogy mp3ban nincs rá szükségem, de köszönöm a jófejséged, a nicked megjegyeztem44

Idézet (Aspasia @ 2009.10. 24. - 23:08:34) *
Párizs még mindig nálam van és nekem újfent rémes internet kapcsolatom van, ami folyton megszakad. Nagyjából 5 percenként. Kész kínlódás egy postot elküldenem ide vagy elküldeni a leveleimet.

Aspasia
SB: Párizs, Hamburg, Milánó, Carcassone és a javított Prága ma hazautazott Kerekes Gábornak. El lehet tőle kérni. Szegény Gábor, nemrég betörtek a lakásba és többek között a laptopját is elvitték, amin az eddig összegyűjtött felvételek voltak. Azt hiszem hamarosan jelentkezni fog, hogy pótolólag elkérje ismét a felvételeket. Amik nálam landoltak, azokról küldtem neki másolatot.
Aspasia
Szia Mindenki! Megérkezett Arvika. Amint megjönnek a Puszkász CD-k, azonnal küldöm haza együtt (ha igaz). Támogassatok telepatikusan a Royal Mailen keresztül, hogy megérkezzen!! :-)
Ahogy elkezdenek megjelenni az ami koncertek, azonnal rendelem.

(Egyébként a Royal Mailnek dádá, mert a régi címemre érkezett Arvika, holott az átirányításnak élnie kellene az új címemre. Így van ez, ha sztrájk van.)
Aspasia
Puskás CD-k újfent nem érkeztek meg. Én pedig lassan idegösszeroppanást kapok :-(

Közben vannak más hírek, amiket most megosztanék veletek.

Azt olvastam, hogy a LHN megjelenéseket átveszi az EMI új leányvállalata, az Abbey Road Live, akik többet között a Blur nyári Hyde Park koncertjét is kiadták. Az új cég a LHN megjelenésekre épít, de más előadók koncertjeit is kiadják mindenféle változatban (CD, DVD, letölthető formában smart phone-ra, illetve pendrive-on).

Lehet, hogy a várható átállásnak köszönhetően, de az amerikai koncertek kiadása még nem kezdődött meg. Illetve semmi nyomát nem látom, hogy elkezdtek volna megjelenni. Amint elkezdődik és legalább 3 megjelent, azonnal elkezdem megrendelni őket. Addig azonban SZVSZ semmi értelme előre megrendelni CD-ket. Ha tudtok valamit, szóljatok légyszi.

Új koncertek jelentek meg a depechemodelive.com-on. Felkerült a listára az összes mexikói, valamint a nagy-britanniai koncert. A listát ezzel együtt frissíettem, így ha valaki szeretne még jelentkezni, bártran megteheti. Szerintem a mexikói koncertek valószínűleg elég jó hangulatúak lesznek a felvételen.
Setlistet itt találtok: http://www.depeche-mode-world.de/tour-news/tour-news.html
Maxipók
Szevasztok! Ritkán vagyok csak fórumon de most megerősíteném, hogy az alábbi LHN felvételek vehetők át veszteségmentes formátumban itt nálam:

DMLHNCD49 Tel Aviv\
DMLHNCD50 Leipzig\
DMLHNCD51 Berlin\
DMLHNCD52 Frankfurt\
DMLHNCD53 Munich\
DMLHNCD54 Rome\
DMLHNCD55 Milan\
DMLHNCD56 Werchter\
DMLHNCD57 Bratislava\
DMLHNCD58 Budapest\
DMLHNCD59 Prague\
DMLHNCD60 Paris\
DMLHNCD62 Copenhagen\
DMLHNCD63 Hamburg\
DMLHNCD65 Carcassonne\

Várom azok jelentkezését akik nem, vagy nem mindegyiket kapták meg.
Üdv: Kerekes Gábor
Neo71
Én még egyiket se kaptam meg, de ez érthető hisz nem kell külön külön postázni mindet, majd egybe.

cool.gif
Neo71
Van valami új hír? huh.gif
rush
Kézcsókom Aspasia, és üdv minden sorstársnak. Csak egy rövid bejelentkezés, hogy visszatértem Egyiptomból, s ha lenne valami adósságom bárki felé, akkor az most a fejemre olvashatja. De talán nincs. Aspasia: ezek szerint az USA LHN-eket még nem rendelted meg, akkor nem probléma, hogy még nem utaltam át az általam vállalt CD árát? Szólj, ha itt az ideje, lécci.
Minden jót!
Dina
Tampát ano megrendeltem, de kitartóan "on hold"-on van...
Maxipók előttem van Dallas-szal és nála sincs változás.
Tényleg megállt egy kicsit a dolog.
ultraviolator
Idézet (Maxipók @ 2009.11. 26. - 23:13:10) *
Szevasztok! Ritkán vagyok csak fórumon de most megerősíteném, hogy az alábbi LHN felvételek vehetők át veszteségmentes formátumban itt nálam:


Várom azok jelentkezését akik nem, vagy nem mindegyiket kapták meg.
Üdv: Kerekes Gábor


Szia!
Semmi sürgetés, csak nem tudom, h megérkezett-e az ímélem, kérlek jelentkezz!


Üdv,
Barcza Laci
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.