Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Idézet (Macsus @ 2010.12. 29. - 20:42:51) *
azé nem rossz:)


Andy hiányzik biggrin.gif






















Vica hova lett? laugh.gif

Március 15-én kell menni suliba?
jó helyen kérdezem..laugh.gif
de elvileg nem..én úgy emlékszem, hogy nem kell

Na, nekem most mennem kell, mert fél 9-kor lesz a lagúna, és addig még meg kell fürödni, meg le kell vinni a kutyust.
Jók legyetek, majd jövök smile.gif
Holnap egy picit biztos, mert dM buli lesz, de előtte benézek.

Jó éjt
vicuska
Vica itt van.........

Március 15.-e nemzeti ünnep..........tehát nincs suli se meló. biggrin.gif

Kül mennyi kép................. biggrin.gif

Mode jól néz ki a hapsid a vidin amit beraktál. wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.12. 29. - 19:26:01) *





..HA...látom....biggrin.gif

Biztosan.

jó éjt Mode. biggrin.gif
vicuska
Jó reggelt.

Akik ma buliba mennek azoknak jó bulizást. smile.gif
Mode93
Jó reggelt XD

Igen, jól néz ki, annyira szexi hogy az már nekem fáj XD XD XD
Mindjárt meg is nézem még egyszer és folyatom a nyálamat. biggrin.gif


Juhuuu ma dM buli. Remélem jó lesz. Mondjuk mindig jó, csak vannak nagyon jók, és kevésbé nagyon jók biggrin.gif

És ha már dM buliba megyek, drága Robit kikérdezem, mikor is jön a pasim és Adam Budapestre koncertezni biggrin.gif
Jó lenne, ha elárulná, mert akkor nem rendelek a bécsire jegyet.

..és keresek most tovább egy számot, amit többször is hallottam buliba, de nem tudom, ki az.

Amúgy 1 órakor keltem..XD 12 órát azt végig aludtam rendesen.
Mode93
..éés megtaláltam a számot. xXD
Mode93


vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 30. - 14:15:19) *
..éés megtaláltam a számot. xXD

És elárulod mi az a szám?

Idézet (Mode93 @ 2010.12. 30. - 14:05:22) *
Jó reggelt XD

Igen, jól néz ki, annyira szexi hogy az már nekem fáj XD XD XD
Mindjárt meg is nézem még egyszer és folyatom a nyálamat. biggrin.gif


Juhuuu ma dM buli. Remélem jó lesz. Mondjuk mindig jó, csak vannak nagyon jók, és kevésbé nagyon jók biggrin.gif

És ha már dM buliba megyek, drága Robit kikérdezem, mikor is jön a pasim és Adam Budapestre koncertezni biggrin.gif
Jó lenne, ha elárulná, mert akkor nem rendelek a bécsire jegyet.

..és keresek most tovább egy számot, amit többször is hallottam buliba, de nem tudom, ki az.

Amúgy 1 órakor keltem..XD 12 órát azt végig aludtam rendesen.

Akkor jó alvókád van Mode. biggrin.gif

érezd jól magad majd a buliba.biggrin.gif

ja és azt két képet apádról még nem láttam..........köszi
Mode93
Elárulom, persze.
The Ting Tings - Hands
biggrin.gif

Buli biztosan jó lesz. érzem biggrin.gif
Meg már nagyon várom azért is, hogy Robit lerohanhassam információért a Hurts koncerttel kapcsolatban biggrin.gif biggrin.gif
..és ha megtudom amit akarok, akkor kap tőlem egy Ferrero Rocher-t biggrin.gif
Mode93
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 30. - 17:14:45) *
Elárulom, persze.
The Ting Tings - Hands
biggrin.gif

Buli biztosan jó lesz. érzem biggrin.gif
Meg már nagyon várom azért is, hogy Robit lerohanhassam információért a Hurts koncerttel kapcsolatban biggrin.gif biggrin.gif
..és ha megtudom amit akarok, akkor kap tőlem egy Ferrero Rocher-t biggrin.gif

Nem ismerem sem a dalt,sem az együttest.Azért köszi.

hehe szóval lefizeted a srácot egy kis csokival némi infóért. biggrin.gif



Idézet (Mode93 @ 2010.12. 30. - 18:15:31) *

Helló Jen. smile.gif

Én is találtam Dave-ről olyan képet amit még nem láttam és nagyon jól néz ki rajta.Mint mindig. smile.gif
Mode93
nem lefizetem, mert akkor is megkapja, ha nem mond semmit, csak hát először lássa, hogy jutalmat is kap..biggrin.gif
Nem akarom zsarolni, mert imádom biggrin.gif


Vica, hallgasd meg a számot, ha gondolod. Én se ismerem őket, csak ismerős volt, aztán rájöttem, hogy a rádióban néha hallani másik 2 számból egyet.











Itt a zene:

Link
vicuska
Jó reggelt.

Mode milyen volt buli?

Köszi meghallgatom. smile.gif

Amúgy az a hóeséses kép nagyon jó a Hurts fiúkról. smile.gif Mondjuk a többi is jó.
vicuska
Ezek is akkor készülhettek mint a tegnapiak amire mondtam,hogy még nem láttam őket. biggrin.gif
Gergő a tekergő :)
Sziasztok! smile.gif

Igazából a másik topikban leírtam mindent, amit szerettem volna, de hátha nem olvassátok smile.gif Szóval csak annyit mondanék, hogy nagyon örülök, hogy megismerhettelek titeket, és remélem 2011-ben már személyesen is találkozhatunk. smile.gif

Jó bulit nektek ma estére, és boldog újévet! smile.gif

Puszii
vicuska
Isteni finomságos gyrost rittyentettem. biggrin.gif Remélem nem leszek tőle rosszul mivel hagymás téma és foghagymás-joghurtos cuccot csináltam hozzá. Majd elmondom az összes imát amit ismerek,hogy ne legyek vacakul a kajától. biggrin.gif

Idézet (Gergő a tekergő :) @ 2010.12. 31. - 12:04:37) *
Sziasztok! smile.gif

Igazából a másik topikban leírtam mindent, amit szerettem volna, de hátha nem olvassátok smile.gif Szóval csak annyit mondanék, hogy nagyon örülök, hogy megismerhettelek titeket, és remélem 2011-ben már személyesen is találkozhatunk. smile.gif

Jó bulit nektek ma estére, és boldog újévet! smile.gif

Puszii

Szia Gergő.

Én is örülök,hogy megismerhettelek téged.A személyes találkozó pedig egyszer majd csak össze jön. smile.gif

Boldog új évet neked is. (a buli nálam kimarad biggrin.gif )
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 30. - 21:36:14) *
Itt a zene:

Link

Meghallgattam.Jó kis pörgős dal. smile.gif
Mode93
Sziasztok drágáim!!!!!

Gergő: Én is annyira örülök, hogy megismerhettelek, főleg annak örülök, hogy az én korosztályomhoz tartozol és Depeche rajongó vagy!!!!!!! Összejön az a találkozó egyszer, ugyanúgy, ahogy Vicával is, meg mindenki mással, csak minden Question of time wink.gif
Én tudom, hogy meg fog valósulni. Én sosem nyugszom, amíg nem lesz meg amit szeretnék. smile.gif
És boldog ú évet neked is!!!!!!!!!!!!!!

Na....
Gyerekek..azzal kezdem, hogy

MEGYÜNK HURTS KONCERTREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Annyira boldog vagyok biggrin.gif
És főleg a tegnapi buli...gyerekek....magasan az egyik legjobb buli volt a 2-3 év során, amióta járok. Végre megölelgethettem Hírót, a DJ-t, mert mindig rohan mindenfele most meg beszélgettünk, meg egy csomót fölmentem hozzá. Ahogy indult a buli, az b*ott jó olt! XD Le se tudtam állni.
Aztán fölmentem 2 órakor Híróhoz, hogy kérjek tőle még Hurts-öt, mert előtte volt Wonderful life még az elején. Aztán elkezdte a Sunday-t. Ne tudjátok meg!!!!!!!!
A táncparkett az kiürült, és csak én nyomtam, de mind állat!!! XD Énekeltem, pörögtem, forogtam, folyt a nyálam, vááhhh nagyon jó volt.
Aztán pár perccel később el is tűnt szinte mindenki. Még hátul ültek, de akik táncoltak, velem együtt kb. 6-7 ember.
Na..onnantól fogva én 3 számonkét fölfutkoztam a Híró mellé, hogy játsszon még Hurts-öt XDDDD
Aztán volt egy időszak, amikor negyed órát kb. ott voltam mellette. Volt egy ilyen kis monitorja a számítógéphez, azon bekapcsolta a Hamburgot, aztán azt néztem XD Meg olyan is volt, hogy ő lement, én meg fönn maradtam aztán ott nyomtam, úgy csináltam mint egy DJ XDDDD
És amikor megint lementem valamelyik számra, azután megint megszólalt a Hurts...na azt végig ugráltam, aztán megint fölmentem Híróhoz, és akkora cuppanós puszit adtam neki, meg úgy megszorongattam, mint állat laugh.gif Mondtam neki, hogy imádom biggrin.gif
Na aztán táncoltunk, táncoltunk, össz-vissz 7-en....de nagyon jó volt így.
És amikor nem tudom már hányadik Hurts kezdődött, felkiabáltam lentről a Hírónak, hogy
"Híró bakker annyi csokit kapsz hogy egy évig elég lesz" XD
...mert hogy csokit ígértem neki a sok Hurts-ért XD

váááhh szóval nagyon jó volt így. Ez volt a legjobb így, ennyi emberrel, és a rajtam kívül 6 emberből 4-et ismertem személyesen.


Idézet (vicuska @ 2010.12. 31. - 13:15:23) *
Meghallgattam.Jó kis pörgős dal. smile.gif


aaz, és volt a tegnapi buliban is biggrin.gif

Ja egyébként hajnali 5-kor az utolsó szám :
Hurts - Devotion biggrin.gif
..és csak az én kedvemért, mert előtte Nostalgia volt és az lett volna az utolsó..biggrin.gif Csak én közbeléptem..XD

És Robit, meg Hírót hazavittük. híróval negyed 6-tól negyed 7-ig még az autóban beszélgettünk, megbeszéltük, hogy elmegyünk Bécsbe a Hurts-re..XD
És utána még beugrottunk a Tesco-ba kenyérért meg tejért, és reggel 7-kor hazajöttünk, lefeküdtünk aludni. biggrin.gif
2 órája keltünk föl..xD
vicuska
Mode örülök,hogy ennyire jó volt a buli. smile.gif

Tök jó,hogy mész a koncira. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 16:25:45) *
Sziasztok drágáim!!!!!

Gergő: Én is annyira örülök, hogy megismerhettelek, főleg annak örülök, hogy az én korosztályomhoz tartozol és Depeche rajongó vagy!!!!!!! Összejön az a találkozó egyszer, ugyanúgy, ahogy Vicával is, meg mindenki mással, csak minden Question of time wink.gif
Én tudom, hogy meg fog valósulni. Én sosem nyugszom, amíg nem lesz meg amit szeretnék. smile.gif
És boldog ú évet neked is!!!!!!!!!!!!!!

Jó neked ,hogy tudod meg fog valósulni a találkozásunk. biggrin.gif Úgy legyen...........
Mode93
úgy lesz biggrin.gif csak meg kell várni a megfelelő alkalmat
vicuska
Oké Mode.Remélem egyszer majd tényleg találkozom veled és Fruval meg Neoval. smile.gif
Mode93
biggrin.gif
vicuska
Mode úgy látszik vicceset mondtam,hogy vigyorogsz. biggrin.gif

Hamarosan mehetek vacsorát gyártani..........
Mode93
mi is megyünk nem sokára kajálni biggrin.gif
vicuska
Elmentek otthonról?

Na majd még vissza nézek hátha lesz itt valaki.Ha nem akkor azt hiszem el fogok aludni és majd úgy kell felkelteni éjfél előtt. biggrin.gif
Mode93
mit gyártasz Vica?
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 16:51:50) *
mit gyártasz Vica?

Betyáros melegszendvicset. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.12. 31. - 17:52:26) *
Betyáros melegszendvicet. biggrin.gif


az meg miiii XD

Vica, majd mutatok képeket, hányan voltunk a buli végén biggrin.gif
vicuska
Hát melegszendvics............ biggrin.gif mindenféle finomsággal megrakva mint például kolbász tojás,sajt mindezek alá pedig magyaros vajkrémet kell kenni a cucc tetejére pedig gulyáskrémet pöttyentni és lehet hozzá tálalni paprikát paradicsomot.

Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 16:55:27) *
az meg miiii XD

Vica, majd mutatok képeket, hányan voltunk a buli végén biggrin.gif

Oké muti. Aztán megyek..........
Mode93
váááhh van egy kép, amin ilyne hülye képet vágok, és látszik a hátsó tv-n , hogy Hurts meeegy XDDDDD

Várjá, még nem , majd később biggrin.gif

még fölrakom meg elrendezem rendesen XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 16:58:42) *
váááhh van egy kép, amin ilyne hülye képet vágok, és látszik a hátsó tv-n , hogy Hurts meeegy XDDDDD

Várjá, még nem , majd később biggrin.gif

még fölrakom meg elrendezem rendesen XD

Jól van akkor majd később megnézem.Addig is pá és jó étvágyat nektek a vacsorához ami nem tudom mi nálatok. biggrin.gif

ja és jó estét a vendégeknek akik itt vannak. biggrin.gif
Mode93
11 vendég..XD

Nálunk virsli lesz mer most csak az van XD meg baffffőzelék XD
de azt nem eszünk XD
---
Drága babáim, BÚÉK puszi.

B Ú É K
Macsus
Sziasztok!

Boldog új évet nektek!!! Puszi!!!
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 17:05:01) *
11 vendég..XD

Nálunk virsli lesz mer most csak az van XD meg baffffőzelék XD
de azt nem eszünk XD

A virsli az teljesen jó. biggrin.gif

Nálunk éjfélkor lesz.

Jelentem ez a melegszendvics bazi jó. biggrin.gif

Macsus,Niki nektek is BOLDOG ÚJ ÉVET.
Mode93
Nektek is boldog új évet Niki és Macsus!!

ja egyébként Hurts-re 30 euró a jegy, nem is 60....írtam a Ticket express-nek levelet, hogy lehet-e kapni, mert az oldalon fönn van, de nem enged venni.
Vagy hogy egyáltalán lehet-e már kapni
Mode93




XD XD








Mode93






haha XD


ez az egyik kedvenc képem Theoról wub.gif


vicuska
Megértem miért az a kedvenc képed Theoról.Tényleg nagyon jó. smile.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 19:46:49) *

Nagyon dögös itt a sógi......... wink.gif

Ha nincs itt senki akkor elköszönök.

BOLDOG ÚJ ÉVET Mode és mindenkinek aki erre jár. smile.gif

Viszlát az új évben.
Mode93
Én itt vagyok

Nem mutatja neked, kik vannak itt meg kik nincsenek?

Idézet (vicuska @ 2010.12. 31. - 21:07:43) *
Megértem miért az a kedvenc képed Theoról.Tényleg nagyon jó. smile.gif


biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.12. 31. - 20:21:01) *
Én itt vagyok

Nem mutatja neked, kik vannak itt meg kik nincsenek?



biggrin.gif

Jó reggelt. biggrin.gif

De mutatta a neved,hogy itt vagy,de mivel vártam egy darabig és választ nem kaptam gondoltam nem vagy gépközelben.

Íme az év első napja.........remélem ez az év sem lesz rosszabb mint az előző.
Mode93
Itt voltam, csak néha kimegy a fejemből, hogy ide is írni kéne XD

Én az év első napján selejtezést végzek Facebook-on. Minden ismerőst kitörlök, aki felesleges, és minden képet, ami nem tetszik, és mégis be vagyok jelölve rajta.
Mode93
meg végül is mindent törlök ami nem jó XD
Mode93
jááááháháhááá biggrin.gif

vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 01. - 17:20:23) *
Itt voltam, csak néha kimegy a fejemből, hogy ide is írni kéne XD

Én az év első napján selejtezést végzek Facebook-on. Minden ismerőst kitörlök, aki felesleges, és minden képet, ami nem tetszik, és mégis be vagyok jelölve rajta.

szelektálás indul.......... biggrin.gif

nekem nincsenek olyan ismerőseim akiket ki kéne törölnöm...........
Én a ruhákkal meg a felesleges felgyülemlett kacatokkal vagyok így.Időnként elegem lesz belőlük és akkor kihajigálom ami nem kell.

Mode nézd ezt........ biggrin.gif

http://www.freestate.hu/albums/stumm300/#comments
Mode93
hehehehe biggrin.gif

jaaajjj azt nem is mondtam...a Depeche buliban amikor először vlt Hurts, a Wonderful life nem eredeti videója, ugye én el voltam ragadtatva...XD Meg anyámmal azon szórakoztunk, hogy zsebkendővel törölgettük egymás száját ...XD Folyt a nyálunk XD Anyámnak Dave-től, nekem meg Alantől meg Theotól biggrin.gif Aztán kérdezi anyám Hurts közben:
Melyik a szeretőd?
Aztán mutatom neki Theo-t. Elkezdi, hogy csúnya. Baszki mondom csúnya ám a kis p*öd, nézz meg egy interjút vele XDDDDDD
...és mondja ezt ő, akinek mi volt az első szava, amikor először meglátta Theo-t
"Hűű, micsoda kis pasi"
...xD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2011.01. 01. - 18:01:13) *
hehehehe biggrin.gif

jaaajjj azt nem is mondtam...a Depeche buliban amikor először vlt Hurts, a Wonderful life nem eredeti videója, ugye én el voltam ragadtatva...XD Meg anyámmal azon szórakoztunk, hogy zsebkendővel törölgettük egymás száját ...XD Folyt a nyálunk XD Anyámnak Dave-től, nekem meg Alantől meg Theotól biggrin.gif Aztán kérdezi anyám Hurts közben:
Melyik a szeretőd?
Aztán mutatom neki Theo-t. Elkezdi, hogy csúnya. Baszki mondom csúnya ám a kis p*öd, nézz meg egy interjút vele XDDDDDD
...és mondja ezt ő, akinek mi volt az első szava, amikor először meglátta Theo-t
"Hűű, micsoda kis pasi"
...xD

biggrin.gif

Theo igen is jó pasi. wink.gif
Mode93
Hát az hát biggrin.gif
Én amúgy is csak jó pasikra hajtok XD
vicuska
Szóval azt akarod mondani,hogy van izlésed. biggrin.gif

Ja amúgy tegnap kaptam Ildi dm-től sms-t. smile.gif
Mode93
Igeeen???
Hú de rég hallottam felőle is.

Hát nem így, de ez olyan dolog, kinek milyen a jó pasi..biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.