Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Jó reggelt.

Trixx örülök,hogy jobban vagy. smile.gif

Viszont nekem meg ma reggel lett olyan hasgörcseim.......... wacko.gifRáadásul nem tudom mitől.Teljesen váratlanul jött. Még szerencse,hogy mikor átvittem az oviba a Petrát akkor görcs szünet volt,de vissza felé már kapkodni kellett a lábaimat és igen gyors tempóba rohanni befelé a klotyóra.Még jó,hogy az ovi kb.3 percre van tőlünk.Kül lehet beszarok...........ááááááá,de utálom az ilyet............

Szívesen képeket. biggrin.gif

Igen szerencsére úgy látom az ovival nem lesz gond.
vicuska
MOOOOOOODE ALAN JÖN MEGINT BUDAPESTRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif
vicuska
Azt a mindenit.......... smile.gif
vicuska
Tudom ,hogy nap híréhez képest most a képek eltörpülnek,de ha már itt vagyok akkor rakok be pár képet amik nekem újdonságok voltak.
Az első kép nekem nem volt még meg.........a második harmadik pedig a párjai amiket a képtáramban találtam. biggrin.gif
A negyediket szintén most találtam...az ötödik meg a párja. biggrin.gif
vicuska
Bettike ezek a képek neked mennek. biggrin.gif Sajna nem valami jó élességű képek.
Mode93
Mielőtt visszaolvasnék...


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁ annyira tudtam, ugye, ugye én megmondtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif


Idézet (vicuska @ 2010.09. 03. - 12:32:53) *
MOOOOOOODE ALAN JÖN MEGINT BUDAPESTRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mode93
Nos, miután egy pindurkát sikerült lenyugodnom, elmesélem, hogy volt ez az Alan bejelentős dolog. A telefonom le van némítva, ma is le volt, de az osztályfőnöki órám kellős közepén egyszer csak hallom, hogy jön egy üzenet. Osztályfőnök néz le táskámra, mondtam hogy bocsánat, ez az enyém...a többiek persze "Jééééézusom".....mert hogy egy röhögés az üzenethangom, hát ebbe mekkora csoda van azt a mindenit!!!!! -.-"

Aztán olvasom Niki üzenetét, erre hangosan felnyögtem!!! XD Szerencsére akkora zaj volt, hogy meg sem hallotta senki! XD Aztán írni akartam neki vissza, de mondom inkább felhívom, ha vége az órának. Csakhogy az órából még volt fél óra!!! XD Azt hittem meghülyülök, mire vége lett....
közben egyáltalán nem figyeltem, komolyan, olyan voltam, mint egy zombi, nem is hallottam, hogy körülöttem ordítozás van. Aztán hirtelen kérdeztek valamit, ami engem is érint, azt meghallottam, jelentkeztem, aztán kész, visszaestem zombi állapotba. Amikor vége lett az órának, már hívtam is Nikit. örültem mint az állat, kérdeztem, mikor stb, stb. Válaszolt, stb stb. Aztán utána fölhívtam anyámat, mert muszáj volt..ugyanis tegnap hallottam egy telefonbeszélgetést. Egy haverjával viccelődve beszélt, hogy még van egy nap szabija, és ma meg tudja kérdezni, hogy kiveheti-e. Na mondom, ha nem hívom föl, és mondom el ezt neki azelőtt, hogy a munkahelyén intézkedne, akkor nem lesz több szabija, és ha hétköznapra esik a koncert, akkor nem tud elvinni. Úgyhogy fölhívtam, és elmondtam neki a terveimet, hogy én ezt már végig gondoltam, és ha a belem szétszakad, akkor is kérni fogok apámtól 20 000 forintot a benzinre. Ha nemet mer mondani, akkor nagyon-nagyon meg fogok sértődni, de nem fog, mert tudja, hogy mi a helyzet....mármint hogy Alan mit jelent nekem.
Aztán letettem a telefont..közben jött az üzenet Valicstól! XD Akkor neki is visszaírtam...XD És eljutottam a tízóraimig végül..XD Persze a mosoly levakarhatatlan lett volna az arcomról..laugh.gif

Hozzáteszem, hogy a zombi állapotban remegtem, és bőgnöm kellett, de kénytelen voltam visszatartani a bőgést..

Idézet (vicuska @ 2010.09. 03. - 08:41:15) *
Jó reggelt.

Trixx örülök,hogy jobban vagy. smile.gif

Viszont nekem meg ma reggel lett olyan hasgörcseim.......... wacko.gif Ráadásul nem tudom mitől.Teljesen váratlanul jött. Még szerencse,hogy mikor átvittem az oviba a Petrát akkor görcs szünet volt,de vissza felé már kapkodni kellett a lábaimat és igen gyors tempóba rohanni befelé a klotyóra.Még jó,hogy az ovi kb.3 percre van tőlünk.Kül lehet beszarok...........ááááááá,de utálom az ilyet............

Szívesen képeket. biggrin.gif

Igen szerencsére úgy látom az ovival nem lesz gond.



Ezen felröhögtem!!! biggrin.gif
Mármint azon, hogy "Kül lehet beszarok" XD

Na, enni is kellene valami ebédet, mert 1 órája mást sem csinálok, mint itt ordítozok a gép előtt biggrin.gif
vicuska
Moooooode na végre,hogy előkerültél.Már tűkön ültem,hogy mikor jössz és vártam a reagálásodat. biggrin.gif

Pont erre az ÁÁÁÁÁÁÁ-ra számítottam. biggrin.gif

Én meg mivel nem tudom a számod mert nekem nem adtad meg( sad.gif ) küldtem üzeit Frunak,hogy szóljon már neked,de nem tudom megkapta-e.Aztán láttam Freestate-en,hogy Niki már szólt. biggrin.gif

Mikor olvastam a hírt gondoltam magamban ha ezt Bettike megtudja sikítani fog a boldogságtól. biggrin.gif
Mode93
Sajnos 7 órám volt XDDD


Igeeen sikítani szerettem volna, de óra közben...XD háttőő..XD

ójajj hát a telefonszámos dolgon könnyen tudunk segíteni..biggrin.gif

De olyan furcsa dolgok történnek!!! XD
Először az a jóslat dolog amit írtam e-mailben, most meg lenémítva a telefon oszt mégis megszólal, és csak az üzenet, mer amikor anyám hívott, nem csörgött, csak rezgett..biggrin.gif
Mode93
Remélem, hogy egy novemberi, vagy valamilyen időpont lesz..az lenne a legszebb szülinapi ajándék...

legyen november 4 , és akkor egy életre szóló szülinapi ajándékom lesz biggrin.gif
Mode93
Na jól van, később visszajövök, megnézem a sorozatomat...biggrin.gif
Mode93
TRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIXXXXXXXXXX


vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.09. 03. - 16:44:18) *
TRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIXXXXXXXXXX



Úúúúúúúúú jesszus Mode ezt honnan szedted? biggrin.gif Hehe pont Trixx-nek való kép. wink.gif

Bár biztos,hogy Martin van a képen? biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.09. 03. - 15:21:32) *
Sajnos 7 órám volt XDDD


Igeeen sikítani szerettem volna, de óra közben...XD háttőő..XD

ójajj hát a telefonszámos dolgon könnyen tudunk segíteni..biggrin.gif

De olyan furcsa dolgok történnek!!! XD
Először az a jóslat dolog amit írtam e-mailben, most meg lenémítva a telefon oszt mégis megszólal, és csak az üzenet, mer amikor anyám hívott, nem csörgött, csak rezgett..biggrin.gif

Legalább is máskor mikor volt telefon szám csere azt mondtad,hogy felesleges cserélnünk.......... blink.gif biggrin.gif
Mode93


Biztos, ez a Question of lust eleje smile.gif


Az még jó régen volt, és azért mondtam, mert mindenki azért cserélt, mert mennek buliba, stb, én meg nem mentem és inkább nem adtam meg senkinek semmit.
De neked megírom a köv. e-mailben. Ja meg megpróbáltam Freemail-ről elküldeni egyelőre az első Hurts számot

Egyébként Facebook-on találtam biggrin.gif


Istenem, azt se tudom, hogy a Hurts-öt és az új lemezt imádjam jobban, vagy Alant!!!!! XD

Mit csinál Adam? XD XD


Mode93
hihihihihiii XD
Mode93
Szegénykém fogságba esett, megyek, kiszabadítom!!!!!!!






ééééééé wub.gif biggrin.gif







Basszus, valaki Depeche Mode-ot kért a rádióban anyámnaK!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif


ÉN IS KÜLDÖM A SZERELMEMNEK ÉS ÜZENEM NEKI, HOGY HA KELL, GYALOG MEGYEK EL A KONCERTJÉRE wub.gif



jaaaaaajjjjj Dave mindjárt bepisil XD



Mode93


vicuska
Mode már megint a pisilés............ biggrin.gif

Oké akkor majd én is elküldöm neked a számom. biggrin.gif

Tök jók a képek. biggrin.gif
Mode93
Hát jóóóvan XD XD
vicuska
Mi jóóóó van? biggrin.gif

majd gyövök........... biggrin.gif
Mode93
a pisi XD


Már megint elmész?????? XDDD
aaajjjj XD

sötéten, de az emberek kivehetők XD



Én olyan hülye vagyok!!!!!!!! XD XD

Mondom barátnőmnek:

"Alan azért jön vissza, mert a Meet & Greet után úgy gondolta, kezdhetnénk együtt új életet, közösen"


XD XD XD XD XD
Mode93
ééé hát nem tisztul a hercsula!!!!!!! XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.09. 03. - 19:52:35) *
ééé hát nem tisztul a hercsula!!!!!!! XD

Ne cukkolj mert felrobbanok................. angry.gif meg tudnám fojtani a férjemet..........idetelepszik aztán nem zavarja,hogy rá várok ő meg bazi nyugotan olvasgat.Ha tudtam volna,hogy idáig tart neki akkor bekapcsolom a laptopot azt azon netezek..........de valamelyik nap is rászólt,mikor elővettem a laptopot,hogy nem tudok várni egy kicsit...bezzeg akkor hamar végzett........ha legközelebb rám szól hát tuti beszólok neki..........
Mode93
De aktívak vagyunk!!!! Ez egy csodálatos nap, és senki sehol!!!! XD











Idézet (vicuska @ 2010.09. 03. - 20:26:29) *
Ne cukkolj mert felrobbanok................. angry.gif meg tudnám fojtani a férjemet..........idetelepszik aztán nem zavarja,hogy rá várok ő meg bazi nyugotan olvasgat.Ha tudtam volna,hogy idáig tart neki akkor bekapcsolom a laptopot azt azon netezek..........de valamelyik nap is rászólt,mikor elővettem a laptopot,hogy nem tudok várni egy kicsit...bezzeg akkor hamar végzett........ha legközelebb rám szól hát tuti beszólok neki..........


Jajjj jajj jajj ne ölj meg kérlek, még élni akarok,a szerelmem jön hozzánk meg kell érnem!! biggrin.gif

Ejj-ejj ezek a férfiak.........az összes egyforma, csak mindegyikben máshogy mutatkozik meg XD
vicuska
Nem akarlak megölni......majd állj távolabb amikor robbanok........ happy.gif
Mode93
Okéééé XD XD

azt hiszem jó távolra megyek, hogy meg ne sérüljek XD
vicuska
Meg,hogy be ne terítsenek az agyvelőm darabjai. biggrin.gif
Mode93
fúúújj XD XD XD XD

jajj Vica laugh.gif
vicuska
Mehetnél fürdeni,hogy lemosd magadról a ragacsos cuccot. biggrin.gif

A berakott egyik képed párjai. biggrin.gif
Mode93
az utolsón ....életem szerelme wub.gif
vicuska
Azért raktam be,hogy legyen min csöpögnöd. biggrin.gif Alan 1983-as kiadásba. biggrin.gif
Mode93
ahhh a füleeeeee

de szeretném megpuszilgatni wub.gif
vicuska
Aztán bekapnád a fülcimpáját és szopogatnád. wink.gif biggrin.gif
Mode93
Igeeeeeeeen



vicuska
Óóóóó Dave hozzám akarsz repülni? biggrin.gif
Mode93
Újra nyitják a Zámbó Dzsimi aktát XD



jaaaaaa XD

vicuska
Tudom hallottam a televízsönbe. blink.gif

Ha már Vince........

A két Martin............Vince Martin és Martin Gore. biggrin.gif

na én megyek........

Pá Mode szép álmokat. biggrin.gif Jóccakát.
Mode93
Legyél jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó


Páápááááááááá
biggrin.gif
vicuska
Én mindig jó vagyok.(Kivéve amikor nem) biggrin.gif
Mode93
na jaaa....XD
vicuska
Szép,jó reggelt mindenkinek.

Majd jövök délután addig is tessék jól viselkedni. biggrin.gif
vicuska
Helló.

Látom egyedül vagyok.........

Képsorozat biggrin.gif Éforma háttérrel........
vicuska
Szevasz Mode látlak. biggrin.gif biggrin.gif

Rászomjaztam egy kis jó forró teára,úgyhogy főztem és most azt iszogatom. biggrin.gif
Mode93
Itt vagyok smile.gif

Csak le kellett tisztítani a gépet blink.gif

Kedves férjem Bratislavában fellép december 3-án wub.gif
Remélem, hogy utána jön ide wub.gif

No, hát nem vagyok benne 100% biztos, de Martin nem biztos, hogy jön Alannel. Bár, nem kizárt...majd eldől tongue.gif

Ja, ma apám fölhívott délben, és meg is beszéltem vele ezt a benzinpénz ügyet. Részéről ok biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.09. 04. - 19:20:15) *
Itt vagyok smile.gif

Csak le kellett tisztítani a gépet blink.gif

Kedves férjem Bratislavában fellép december 3-án wub.gif
Remélem, hogy utána jön ide wub.gif

No, hát nem vagyok benne 100% biztos, de Martin nem biztos, hogy jön Alannel. Bár, nem kizárt...majd eldől tongue.gif

Ja, ma apám fölhívott délben, és meg is beszéltem vele ezt a benzinpénz ügyet. Részéről ok biggrin.gif

Úgy legyen,hogy utána ide jön Alan. smile.gif

Rendes az apukád. smile.gif
Mode93
ja , úgy legyen biggrin.gif Gondolom nem december 6 lesz....XD

Hát, meg nem mer nemet mondani gondolom
Mode93
Fel nem tudom fogni, hogy amikor egy dM rajongó Alan mellé kerül, hogy tud megszólalni.......
Jó, mondjuk nem mindenki bolondul érte úgy, mint én..



Nem is mondtam, Alanről álmodtam smile.gif
DevotedViolator- girl
Helóka!
Mode93


Szia Fruzsi biggrin.gif





DevotedViolator- girl
Hű de jó képek, az első hát...no comment biggrin.gif Vica merre tekereg? biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.