Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Mode nem szabad azt durván markolászni csak finoman simizni. biggrin.gif
Mode93
Hogyne szabadna..én naponta 1000-szer csípek bele Alan valogába biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 19:10:43) *
Mode nem szabad azt durván markolászni csak finoman simizni. biggrin.gif


Nem csak durván lehet markolászni, nővérkém biggrin.gif
vicuska
de Fru attól tartok,hogy bevadulnék és durván fogdosnám.... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Ha még adnál a tarkójára egy puszit is, lehetséges, hogy elolvadna biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:12:32) *
Hogyne szabadna..én naponta 1000-szer csípek bele Alan valogába biggrin.gif

szegényke és van még valami a seggéből...? biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 19:19:04) *
Ha még adnál a tarkójára egy puszit is, lehetséges, hogy elolvadna biggrin.gif

ezt nekem mondtad?

Ó adnék én nagyon szívesen.... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 19:18:49) *
de Fru attól tartok,hogy bevadulnék és durván fogdosnám.... biggrin.gif


Akkor a hátulról való támadást nem neked találták ki biggrin.gif
vicuska
Fru legfeljebb próbálnék finoman támadni biggrin.gif
Mode93
Persze, meg van az egész segge biggrin.gif
De nem mindig csípem, van amikor megsimogatom biggrin.gif

ajajj....olyan mozgóképet láttam, mindjárt ráugrok Alanre....
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 19:21:18) *
Fru legfeljebb próbálnék finoman támadni biggrin.gif


Hát az nem könnyű egy ilyen pasi esetében biggrin.gif Egyszer beszélgettünk a devo korszakról egyik barátnőmmel. Mondtam neki h Dave milyen szinten volt, hogy stukkerrel a gatyájában mászkált mindenhová, annyira parázott. Erre mondja barátnőm, hogy de hát minden pasi a gatyájában hordja a stukkert. Ezen felröhögtem, mert én nem egészen arra a stukkerre gondoltam, amire ő biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:25:17) *
Persze, meg van az egész segge biggrin.gif
De nem mindig csípem, van amikor megsimogatom biggrin.gif

ajajj....olyan mozgóképet láttam, mindjárt ráugrok Alanre....


XD
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 19:29:50) *
Hát az nem könnyű egy ilyen pasi esetében biggrin.gif Egyszer beszélgettünk a devo korszakról egyik barátnőmmel. Mondtam neki h Dave milyen szinten volt, hogy stukkerrel a gatyájában mászkált mindenhová, annyira parázott. Erre mondja barátnőm, hogy de hát minden pasi a gatyájában hordja a stukkert. Ezen felröhögtem, mert én nem egészen arra a stukkerre gondoltam, amire ő biggrin.gif



XD

Fru hát a barátnőd a bőrstukkerre gondolt. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Bettikének is kedvezzek biggrin.gif
vicuska
most nézem,hogy tegnap enyém volt a 3000. hozzászólás.... biggrin.gif
Mode93
haahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Jóóóóóó mindjárt ráugrok akkor Alanreee xD
Pedig nem is az ő mozgóképe volt XXDD
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 19:38:43) *
Fru hát a barátnőd a bőrstukkerre gondolt. biggrin.gif


Jaja biggrin.gif Általános suli, angolóra. Barátnőm volt a padtársam, az volt a téma, miben különbözik az ember meg az állat. Mondja a tanár, hogy we haven't got tail azaz nincs farkunk. Mire barátnőm: De a fiúknak van! biggrin.gif
vicuska
Fru stukker a gatyába biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 19:43:14) *
Jaja biggrin.gif Általános suli, angolóra. Barátnőm volt a padtársam, az volt a téma, miben különbözik az ember meg az állat. Mondja a tanár, hogy we haven't got tail azaz nincs farkunk. Mire barátnőm: De a fiúknak van! biggrin.gif

biggrin.gif



Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:42:48) *
haahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Jóóóóóó mindjárt ráugrok akkor Alanreee xD
Pedig nem is az ő mozgóképe volt XXDD

Mode mi van veled? biggrin.gif

Az alvós kép után egy kajálós. biggrin.gif

jesssszzzuuuus most nézem,hogy milyen alsó gatyában van....aahhhhhhhh
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 19:47:00) *
Fru stukker a gatyába biggrin.gif


biggrin.gif




Mode mi van veled? biggrin.gif

Az alvós kép után egy kajálós. biggrin.gif


Én is pont most ettem biggrin.gif Hehe, kösz a képet Vica biggrin.gif Amúgy attól nem parázott, hogy véletlenül is tökön lőheti magát a stukkerrel és akkor a kétlövetűből egylövetű lesz? biggrin.gif
Mode93
Vica: Mi lenne? biggrin.gif biggrin.gif
Láttam valamit, aztán még valamit, és most Alant ...öhmm XD
DevotedViolator- girl
Épp Kraftwerket hallgatok biggrin.gif
vicuska
Hűűűűű micsoda segg.... wink.gif

negyedik kép:de felnyúlnék alá.... wink.gif biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:49:39) *
Vica: Mi lenne? biggrin.gif biggrin.gif
Láttam valamit, aztán még valamit, és most Alant ...öhmm XD


Bizsereg a nyuszikád az izgalomtól, mi? biggrin.gif
Mode93
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDD

"de felnyúlnék alá" XDDDD
Vica laugh.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 19:51:40) *
Bizsereg a nyuszikád az izgalomtól, mi? biggrin.gif


úristen az nem kifejezés XDDDD
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 19:51:11) *
Hűűűűű micsoda segg.... wink.gif

negyedik kép:de felnyúlnék alá.... wink.gif biggrin.gif


HeheXD
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 19:49:11) *
Én is pont most ettem biggrin.gif Hehe, kösz a képet Vica biggrin.gif Amúgy attól nem parázott, hogy véletlenül is tökön lőheti magát a stukkerrel és akkor a kétlövetűből egylövetű lesz? biggrin.gif

Szívesen. biggrin.gif

azt hiszem a kajálós képet sűrűbben fogom nézegetni...jó közelről... biggrin.gif

hehe Fru felröhögtem biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:49:39) *
Vica: Mi lenne? biggrin.gif biggrin.gif
Láttam valamit, aztán még valamit, és most Alant ...öhmm XD

Az iccaka ráugrasz az embörre.... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 19:51:40) *
Bizsereg a nyuszikád az izgalomtól, mi? biggrin.gif

Az enyém hiába bizsereg mert megérkezett Kramcsi.

Amúgy Fru hehe :XD
DevotedViolator- girl
Mint az urban legend azaz városi legenda szerint egy rendőr szolgálatkor le fel sétált, pisztollyal megvakarta a fejét és fejbe lőtte magát biggrin.gif
Egy terrorista meg úgy halt meg, hogy eldobta a kézigránátot, de a kutyája visszahozta, és a gránát felrobbant, az ürge meghalt biggrin.gif
Mode93
Ejj-ejj Kramcsi ... xD

iccaka??? dehogyis!!!! 20 percen belül biggrin.gif
vicuska
Fru juj.... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:52:26) *
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDD

"de felnyúlnék alá" XDDDD
Vica laugh.gif



úristen az nem kifejezés XDDDD

Mi van Mode ennyire tetszik amit mondtam. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 19:56:59) *
Ejj-ejj Kramcsi ... xD

iccaka??? dehogyis!!!! 20 percen belül biggrin.gif

vigyorogsz....hát Dave nem....nem kap semmit a héten.... biggrin.gif

20 perc?te kis mohó biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Szegény Dave.. biggrin.gif De hát így járt.. biggrin.gif
Mode93
Hát már percekkel ezelőtt ráugrottam volna, de nem volt kéznél..biggrin.gif


Aha biggrin.gif tetszik biggrin.gif
vicuska
Az előbb evett most meg iszik... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 20:00:08) *
Szegény Dave.. biggrin.gif De hát így járt.. biggrin.gif

na majd azért segítek rajta.... wink.gif biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 20:00:52) *
Hát már percekkel ezelőtt ráugrottam volna, de nem volt kéznél..biggrin.gif


Aha biggrin.gif tetszik biggrin.gif

Hát hol volt? biggrin.gif
Mode93
öhm...XD Ott ...xD


heheeee azért segítesz rajta mi? adjak tippeket? biggrin.gif Tuti jobb lesz neki, ha olyat kap amit múltkor Alan..biggrin.gif
vicuska
Mindig a pia.... biggrin.gif és egy pöcsfogdosós kép.... wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 20:04:35) *
öhm...XD Ott ...xD


heheeee azért segítesz rajta mi? adjak tippeket? biggrin.gif Tuti jobb lesz neki, ha olyat kap amit múltkor Alan..biggrin.gif

Tudod nem csak egy lyuk van rajtam amivel segíteni tudok rajta... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Hehehe, lol biggrin.gif A húgom ad ungibungi tippet a nővéremnek... biggrin.gif

Vica, úristeeenXD Hát igen hátul is van egy..XD
Mode93
váááá ez jóóóó XD Nem csak egy lyuk XD
Orrlik ugrott be aztán elkezdtem röhögni XXXDDDDDDDD

Nekem mindegy, de egyszer ki kell próbálnod Dave-en azt amit én Alanen végrehajtottam..biggrin.gif
gejzír lesz belőle..biggrin.gif

veehehee na megyek. Legyetek jók, Vica hajrá XD
Nekem most....nagyon jó lesz XD azt hiszem..huhu XD

Na jóóóóó éjszakáááááááááááááááááááááááááááááááááááá
vicuska
hehe azért megoldom a dolgot..... biggrin.gif de jöhetnek a tippek Mode biggrin.gif majd mondom apádnak,hogy te mondtad ,hogy úgy csináljam biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 20:12:13) *
Hehehe, lol biggrin.gif A húgom ad ungibungi tippet a nővéremnek... biggrin.gif

Vica, úristeeenXD Hát igen hátul is van egy..XD

nem szeretnék seggbe kukit.... biggrin.gif a számra gondoltam konkrétan biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 20:12:14) *
váááá ez jóóóó XD Nem csak egy lyuk XD
Orrlik ugrott be aztán elkezdtem röhögni XXXDDDDDDDD

Nekem mindegy, de egyszer ki kell próbálnod Dave-en azt amit én Alanen végrehajtottam..biggrin.gif
gejzír lesz belőle..biggrin.gif

veehehee na megyek. Legyetek jók, Vica hajrá XD
Nekem most....nagyon jó lesz XD azt hiszem..huhu XD

Na jóóóóó éjszakáááááááááááááááááááááááááááááááááááá

oké majd mondd el hogy érted el a gejzírkitörést.... biggrin.gif

nincs most hajrá....XD

Jó éjt.
Mode93
Ok Vica, gyorsan mondok egy tippet. használd a fogad és a nyelved, hol külön-külön , hol pedig egyszerre...én olyat csináltam hogy az alsó fogsorommal lentről fölfelé...vagy hát úgy na XDDD
na pááá

gejzíííír XD
vicuska
Én is mentem.Jó éjszakát mindenkinek. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 20:16:41) *
Ok Vica, gyorsan mondok egy tippet. használd a fogad és a nyelved, hol külön-külön , hol pedig egyszerre...én olyat csináltam hogy az alsó fogsorommal lentről fölfelé...vagy hát úgy na XDDD
na pááá

gejzíííír XD

Gondolod,hogy nem szoktam használni a nyelvem? biggrin.gif De azért köszi.
DevotedViolator- girl
A seggbe kukit én se szeretem, meg ha szaros lesz a kuki és azt teszi be, fúúj biggrin.gif Meg egyéb hátránya is van biggrin.gif

Jó éjt Vica!
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 05. - 20:19:53) *
A seggbe kukit én se szeretem, meg ha szaros lesz a kuki és azt teszi be, fúúj biggrin.gif Meg egyéb hátránya is van biggrin.gif

Jó éjt Vica!

Miért lenne szaros?Tiszta az én hátsóm..... biggrin.gif De inkább ne rakja oda....

páááááááá
Neo71
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 05. - 17:27:08) *
Neo annak a cd-nek a címe ami babáknak van...biggrin.gif

Jaaaaaa biggrin.gif
Neo71
Idézet (vicuska @ 2010.07. 05. - 18:44:33) *
Fru én nem láttam a Megasztárt úgyhogy nem tudom hogy énekelt Puskás Peti.De el tudom képzelni.

Finoman fogalmazva is szarul! :@
Neo71
Jó éjt mindenkinek! biggrin.gif

"Seggbekuki" "szaros lesz" XD
Weheheheheheheeeeeheeeeeeeeeeeee biggrin.gif
vicuska
Szép jó napos reggeleket mindenkinek. smile.gif
Mode93
Jóóóóóó napot biggrin.gif


Istenem....olyan gyönyörűségesen szépet álmodtam. Valahogy úgy kezdődött, hogy mamámnál voltunk, és valahova készülődtünk. Aztán megláttam Michael Jackson-t. Teljesen el voltam varázsolva, meg akartam ölelni. Aztán arra emlékeszem ezután, hogy elé álltam aztán a nyakába borultam. laugh.gif Ott ölelkeztünk órákig wub.gif Mondtam neki, hogy szeretem, meg ilyesmi, annyira jó volt...meg puszit is kapott, meg Ő is adott nekem wub.gif
Aztán kimentünk egy ajtón, és hirtelen az iskolában voltunk. Mindenki ment le a lépcsőn, meg stb, láttam Michaelt is. Aztán kimentünk az udvarra, és akkora udvar volt, ilyen nagy fenyőfákkal a fenyőfák mögött meg volt egy hatalmas tó. És kerestük a tesi tanárt. Aztán mikor megtaláltuk, azt mondta, hogy mindenki azt csinál, amit akar. Aztán én állandóan Michael-re gondoltam. Ránéztem a tóra is, és bakker ott volt 2 ember szelleme, akiket utálok...az egyiket általánosból utálom, a másikat meg most. Tök bunkó gyerek, nem ismerjük egymást mégis néha beszólogat meg ilyenek. Na aztán tök megijedtem tőlük. És hirtelen megláttam a buszt amivel jött Michael. Elnéztem balra, és az egyik fa alatt ott beszélgetett valakivel. Oda akartam menni hozzá de nem mertem. És egyik osztálytársamat kértem meg, hogy jöjjön el velem odáig. Mentünk is, és amíg ott elsétáltunk mellette, mármint Michael mellett, végig nézett meg én is Őt. És mondtam o.társamnak, hogy láttam a szellemeket, mire odajött Michael, és azt mondta, hogy ha vele akarok lenni, akkor menjek oda, de ne kerülgessem. Aztán odamentem, megfogtam a kezét és odarángattam magam mellé. osztálytársam meg mérgesen elrohant. Aztán megint a nyakába borultam, jó szorosan magamhoz öleltem.. olyan jó volt, tiszta valóságosnak tűnt. Aztán a végén el kellett mennie. Amíg fölszállt a buszra, végig bőgtem, meg amíg elmentek addig is. Előtte meg mindenki minket bámult, hogy ott ölelkezünk laugh.gif
Aztán felébredtem....
Mode93
Veeeeeeeeeeeeeee micsoda ...uu nem mondok semmit XD
Mármint nem az álommal kapcsolatban XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 06. - 13:24:48) *
Jóóóóóó napot biggrin.gif


Istenem....olyan gyönyörűségesen szépet álmodtam. Valahogy úgy kezdődött, hogy mamámnál voltunk, és valahova készülődtünk. Aztán megláttam Michael Jackson-t. Teljesen el voltam varázsolva, meg akartam ölelni. Aztán arra emlékeszem ezután, hogy elé álltam aztán a nyakába borultam. laugh.gif Ott ölelkeztünk órákig wub.gif Mondtam neki, hogy szeretem, meg ilyesmi, annyira jó volt...meg puszit is kapott, meg Ő is adott nekem wub.gif
Aztán kimentünk egy ajtón, és hirtelen az iskolában voltunk. Mindenki ment le a lépcsőn, meg stb, láttam Michaelt is. Aztán kimentünk az udvarra, és akkora udvar volt, ilyen nagy fenyőfákkal a fenyőfák mögött meg volt egy hatalmas tó. És kerestük a tesi tanárt. Aztán mikor megtaláltuk, azt mondta, hogy mindenki azt csinál, amit akar. Aztán én állandóan Michael-re gondoltam. Ránéztem a tóra is, és bakker ott volt 2 ember szelleme, akiket utálok...az egyiket általánosból utálom, a másikat meg most. Tök bunkó gyerek, nem ismerjük egymást mégis néha beszólogat meg ilyenek. Na aztán tök megijedtem tőlük. És hirtelen megláttam a buszt amivel jött Michael. Elnéztem balra, és az egyik fa alatt ott beszélgetett valakivel. Oda akartam menni hozzá de nem mertem. És egyik osztálytársamat kértem meg, hogy jöjjön el velem odáig. Mentünk is, és amíg ott elsétáltunk mellette, mármint Michael mellett, végig nézett meg én is Őt. És mondtam o.társamnak, hogy láttam a szellemeket, mire odajött Michael, és azt mondta, hogy ha vele akarok lenni, akkor menjek oda, de ne kerülgessem. Aztán odamentem, megfogtam a kezét és odarángattam magam mellé. osztálytársam meg mérgesen elrohant. Aztán megint a nyakába borultam, jó szorosan magamhoz öleltem.. olyan jó volt, tiszta valóságosnak tűnt. Aztán a végén el kellett mennie. Amíg fölszállt a buszra, végig bőgtem, meg amíg elmentek addig is. Előtte meg mindenki minket bámult, hogy ott ölelkezünk laugh.gif
Aztán felébredtem....

Szia.

Milyen jó neked,hogy mindig a kedvenceiddel álmodsz. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 06. - 13:30:41) *
Veeeeeeeeeeeeeee micsoda ...uu nem mondok semmit XD
Mármint nem az álommal kapcsolatban XD

Mi van? blink.gif
Mode93
Semmi, úgyis írom e-mailbe ...biggrin.gif


Hát anyámnak meséltem, azt mondta kiváncsi, hogy erre mit mondana egy agyturkász XD
mert sokat álmodok tényleg. De valószínűleg azért, mert túl sokat álmodozom, és csak olyna emberekről akik elérhetetlenek.
vicuska
Jól van de ha ennyire röhögsz akkor mondhatnád itt is.....biztos valami vicces biggrin.gif

Hát igen lehet,hogy abból fakad,hogy sokat álmodozol.
Mode93
Inkább szánalmas..biggrin.gif


Szerintem igen. Főleg most, több mint egy hete Jackson lázban égek, ha jól emlékszem ilyen még sosem volt. Bár lehet, hogy igen, de nekem nem rémlik.

Martin volt felesége
vicuska
Érdekes kép.....úgy látom rajonganak érte a csajok.... smile.gif

na ha már a seregbe beraktam akkor ide is....a nadrág szíj kioldós képek..... biggrin.gif nyilván akarták a fiúk kicsit pukkasztani az embereket a képekkel....

A harmadik képen érdekesen áll Dave keze....nem tudom tudja-e,hogy mit mutat biggrin.gif

negyedik kép:hol van Alan keze? wink.gif biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.