Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Mode hehe kísért téged mindenfelé Alan neve. biggrin.gif
Mode93




Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 13:28:21) *
Mode hehe kísért téged mindenfelé Alan neve. biggrin.gif



Igen, nagyon XD
Meg fagyievés közben mit látok az egyik üzlet fölött?
italy MODE ...na mondom XD
vicuska
a két cekci csávó wink.gif biggrin.gif

Még jó,hogy nem Depeche Mátyásba botlottál .... biggrin.gif
Mode93
háháháááá most elképzeltem, ahogy Mátyás király napszemüvegben meg hosszú fekete köpenyben sétál felém és mondja.
"Hol van egy Depeche Mode rajongó? Hopp, itt egy. Alattvaló!!!"

heheheeee xD

Sőt, ha Dave sétálna jobb lenne laugh.gif


cekci biggrin.gif
vicuska
Mode de lökött vagy.... biggrin.gif

Hát ja ha Dave sétálna felém az utcán lehet hanyatt dobnám magam a meglepetéstől. biggrin.gif
Mode93
Elájulnál az amúgy is nagy melegben biggrin.gif

Hát nem? Mekkora lenne már biggrin.gif
"Hol vannak az alattvalóim?"
vicuska
hehe elájulnék Dave meg elkapna és szájból-szájba lélegeztetéssel térítene észhez. biggrin.gif

"Hol vannak az alattvalóim"....hehehe biggrin.gif

Annyira röhögök a facebook-os hozzászólásodon...."töktartó" biggrin.gif biggrin.gif
Mode93
heheheee
hát az..biggrin.gif
Mindjárt mutatom a videót ahol az van rajta...biggrin.gif


Igen-igen szájból -szájba lélegeztetés..biggrin.gif
ooh hát én is azt akartam Alan mellett bakker pedig ha konkrétan mellette esek össze tuti elkapott volna XDDD
vicuska
Hihi mikor találkoztál vele jó,hogy nem ájultál el. biggrin.gif

Muti azt a vidit....de sejtem melyik lehet... biggrin.gif
Mode93
Mutatom biggrin.gif

Itt ni biggrin.gif

töktartó biggrin.gif

vicuska
Pontosan erre a videóra gondoltam. biggrin.gifJól ki van hangsúlyozva a dudor.

Jahhhhaj félmeztelen Dave ennyire közelibe....lefolyok a székből... wub.gif
Mode93
nehogy... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Heheee ez az egyik kedvenc videóm..biggrin.gif Alan itt igazán...hogyan is mondjam XD
vicuska
szerintem számodra Alan mindenhol olyan "hogy is mondjam" biggrin.gif
Mode93
Háát azért nem mindenhol, ezen nagyon olyan..biggrin.gif
Jól van felöltözve, meg olyan jó kis pózban ül laugh.gif
Meg a haja is jó biggrin.gif

Olyna videót is tudok ahol Alannek van nagyon kinyomva XDDDDDDDDDDD
vicuska
Hát azt sejtettem,hogy tudsz olyan vidit ahol Alan-ek nagyon ki van nyomodva a répa. biggrin.gif

Jó kis pózban ül...te meg jó kis pózban ülnél rá... biggrin.gif
Mode93
áááááááááááááááááááááá
háháháháháháhááá
jó kis pózban ülnék rá biggrin.gif biggrin.gif ez jóóó biggrin.gif
de hát igaz..biggrin.gif

répa XDDD
vicuska
És a jó kis pózban lovagolnál rajta... biggrin.gif
Mode93
xxxDDD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

júúújjj XD XD

de olyat...laugh.gif
vicuska
Elképzelted mi? biggrin.gif

Lassan majd elkúszok a Petráért és később benézek.
Mode93
Hát már órák óta jár az agyam ilyeneken ..biggrin.gif

Okés, én addig leviszem a kutyámat tongue.gif Meg rákukkantok a répára XD XD
vicuska
Ne csak kukkantsd azt répát használd is. biggrin.gif
A nézéstől ne fog neki felállni. biggrin.gif
Mode93
jáááá mekkorát visítottam laugh.gif laugh.gif XD XD
oké, teszek vele valamit biggrin.gif
vicuska
Szegény Alan nem tudja eltalálni mi baja a feleségének,hogy állandóan azt hallja,hogy röhögsz meg sikongatsz. biggrin.gif

Helyes tegyél is valamit....kézzel,szájjal ahogy jól esik. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 14:27:32) *
Szegény Alan nem tudja eltalálni mi baja a feleségének,hogy állandóan azt hallja,hogy röhögsz meg sikongatsz. biggrin.gif

Helyes tegyél is valamit....kézzel,szájjal ahogy jól esik. biggrin.gif


"Kézzel, szájjal ahogy jól esik"
na ezen megint akkorát visítottam!!! XDD

Lehet, hogy azt gondolja, hogy gyakorlok estére XDDDDD
vicuska
Igen gyakorolsz de akkor azt kell gyakorolnod hogy ahhh meg mééég biggrin.gif

Szegényt nem hagyod alkotni az örökös sikítozásoddal. biggrin.gif

Na jó páááá kis időre.

Ha csak nézed akkor az azt jelenti hogy a szemeddel bűvölöd a kígyót. biggrin.gif
Mode93
heheheheee biggrin.gif


Oké gyakorlok olyat is XD
De akkor Alan majd egyből jön, nem hagy gyakorolni, utána alkalmazni is kell biggrin.gif

Pá Vica majd gyere biggrin.gif
Mode93
Vicát egy komolyan néző Dave fogadja..biggrin.gif

vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 17:58:36) *
Vicát egy komolyan néző Dave fogadja..biggrin.gif


jaj hirtelen de meglepődtem.....az a nézés.... biggrin.gif

na megállj csak majd keresek neked valami jó szexis Alan képet és felrakom. biggrin.gif Olyat amin feszülős gatyába van
Mode93
Hehe felröhögtem biggrin.gif Ez olyan aranyos volt D

"na megállj csak majd keresek neked valami jó szexis Alan képet és felrakom."
heheheee biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Azért itt is ki lehet venni mit rejt a csini farmer rajta. wink.gif biggrin.gif

A másikon pedig a szexi lábak.....csorgasd a nyálad biggrin.gif
Mode93
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lááááábaaaaaaaaaaaaaaaaak wub.gif wub.gif
Eszméletlen lábai vannak, ezt akkor is felfedeztem amikor ott állt előttem wub.gif
Meg már előtte klipekből... wub.gif
vicuska
hehe hosszú nadrágon keresztül is felfedezted,hogy milyenek a lábai? biggrin.gif
Mode93
Igen biggrin.gif Látszik neki..biggrin.gif Jó kis formája van..biggrin.gif Mondjuk nem egy képem van, ahol rövid gatya van rajta, és kivirul a husi biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Hihi ott is van feszülős naci.... biggrin.gif ( és most ördögien vigyorgok...muhaha biggrin.gif )

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 11. - 18:14:42) *
Igen biggrin.gif Látszik neki..biggrin.gif Jó kis formája van..biggrin.gif Mondjuk nem egy képem van, ahol rövid gatya van rajta, és kivirul a husi biggrin.gif biggrin.gif

És a rövid gatyás képek láttán el szoktál csöppenni.... biggrin.gif
Mode93
Jesszus, de fiatal volt itt xD

És hogy domborodik XXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Meg ez a felső ami rajta van ez az a izé és ott pont nem látszik a mellbimbója ... fenébe XD

Igen, természetesen el szoktam csöppenni..biggrin.gif
vicuska
na akkor kereshetek olyan képet amin látszik a mellbimbója..... biggrin.gif

de addig is....nézegesd a lábát.... biggrin.gif
Mode93
Leendő lakhelyem, és Alan meztelen lába..biggrin.gif
nyaammmmmm

Idézet (vicuska @ 2010.06. 11. - 17:21:56) *
na akkor kereshetek olyan képet amin látszik a mellbimbója..... biggrin.gif

de addig is....nézegesd a lábát.... biggrin.gif


júúúúúúúúúúújjj ezt nagyon szeretem, csak hát megint ugyanaz a kérdés.. minek a gatya? XDDD
vicuska
Minek-minek?Hát pucéran csak nem ülhetett oda. biggrin.gif

Mi van a leendő lakhellyel?E? biggrin.gif

Ja már értem..... biggrin.gif Szép házba fogsz lakni....oda szülhetsz egy rakás kis Alant.... biggrin.gif
Mode93
Hát de úgy kellett volna XD XD XD
Illetve egy kép, ahol meztelen, aztán a többin már öltözzön fel, azt az egy képet meg csak nekem elküldeni..biggrin.gif


Hogyhogy mi? biggrin.gif

Na akkor ok XDDD

heheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
megint de jót röhögtem XDD

Van egy halom képem Alan házáról. Medence is van XDD
És hát egy szép ágy is van az egyik képen ami pont megfelelne a kis Alanek csinálására..biggrin.gif biggrin.gif
Mondjuk szerintem azok a kék izék feketébe jobbak lennének, vagy mit tudom én, valamilyne más színben, de azt majd én kicseréltetem..biggrin.gif

Bakker az ágyas képet pont nem raktam be XD
Na itt van
vicuska
nem kell feltétlenül ágyban csinálni a kis Alan-eket. biggrin.gif

A medencébe lehet pancsizni csak aztán ott is nehogy rátok jöjjön a hatnék.... biggrin.gif

Minden nagyon szép Alan-nél. smile.gif
Mode93
Ohh igazad van, megfelel a konyhaasztal is..biggrin.gif

Medence, húú az nálam alap egy háznál biggrin.gif Ha egyszer megérem, hogy lesz egy nagy házam, akkora medencém lesz, hogy a fél telket az teszi majd ki xD És télen-nyáron ott fogok fürödni XD

Ohh hát ha ott ránk jön az sem baj, vízben könnyebbek vagyunk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


apuci wub.gif


Hát jah, jó neki, hogy így élhet.




Hol van Trixx??? XDDDDD



vicuska
Konyha asztal...hehe biggrin.gif meg a padlón aztán télen amikor hideg van a kandalló előtt medve szőrön...az tök romantikus...lobog a tűz a kandallóban más nem világít csak a lángok smile.gif

nekünk van medencénk...gumi....és tavaly teli volt lyukkal a Géza nem győzte foltozni biggrin.gif

na hát akkor majd csináljátok a medencébe is biggrin.gif szinte besiklik majd a répa
Mode93
óóóó medveszőrön kandalló előtt... na ezt majd bevetem egyszer..biggrin.gif

Jó nektek tongue.gif És mekkora? biggrin.gif
Unokahúgoméknak is van, nyáron meg szoktak hívni, csak hát azért mégis csak más egy igazi, nagy medence, mint egy felfújható. Mondjuk nekik tényleg nagy, alig lehet belemászni, de szélességre meg nem túl jó.

Ugye hogy besiklik XD




vicuska
Majd küldök a medencéről képet e-mailbe.Elég nagy.... smile.gif

Na adom neked a tippeket hol lehet gyereket csinálni és még romantikus is... biggrin.gif

be bizony biggrin.gif

és már megint félmeztelen Dave...ahhhh wink.gif

milyen csálén áll a lába..... biggrin.gif
Mode93
Most találtam sok albumnyi Dave-et, úgyhogy lesz bőven. biggrin.gif


Oké, kíváncsi vagyok tongue.gif


Most nézem msn-en, hogy b.nőm siratja a kollégiumot, mert ugye most nyári szünet lesz. Meg a suliba is a csaj, aki távoli rokonom, mondja, hogy nem akar szünetet mert az osztálytársai fognak hiányozni. Mondtam is neki, hogy irigylem, amiért ezt elmondhatja, hogy jófej osztálytársai vannak. Hát sajnos én ezzel nem dicsekedhetek. Persze vannak kivételek, de akkor is.

Aha én nagyon bírom mikor így beáll..biggrin.gif Martinnak is van egy beállása, 101-en mindig azon röhögtem biggrin.gif

vicuska
Hol találtad azt albumnyi Dave képet mesélj csak.... biggrin.gif

hehe szerintem észre sem veszi,hogy úgy tartja a lábát. biggrin.gif

Te kifogtad a hülye osztálytársakat. happy.gif
Mode93
Hát ezt az albumnyi Dave képet most Facebook-on találtam egy felhasználónál kérlek szépen biggrin.gif

Lehet, neki ez már alapból jön..biggrin.gif Nem baj, így szeretjük wub.gif

Sajnos ki. És lehet, hogy jövőre egy olyan o.társam lesz, aki egy kicsit bolond. Olyan a csaj, hogy mások előtt táncol. Azt fölveszik videóra, és akkor az egész suli ezen röhög. Nem erotikus táncot lejt, hanem rendesen táncol, mint a bolondok. én még nem láttam olyan videót, bár megnézném.
Meg ofő mesélte, hogy kiközösíti magát az osztályból. Az órákon csak egy fekete kupacot szokott látni az első padban. Hát nem tudom, én egy kicsit félek a csajtól, pedig ha békén hagyják, nem veszélyes. Meg hallottam róla olyanokat, hogy megujjazták valami bokorban blink.gif
Tavaly a suli mellé jött érte a mentő, mert úgy be volt rúgva. Tanár ment ki érte, mert szóltak neki, hogy ez van.




vicuska
Te kis keresgélős..... biggrin.gif

Úristen az a csaj.... blink.gif

Huhu ott van Dave keze ahol az enyémnak kéne lennie.... wink.gif
Mode93
Ez jó volt Vica biggrin.gif

ja elég gáz a lánygyerek...

Hát mivel én képmániás vagyok, éjjel-nappal keresem a képeket, és nézegetem őket..biggrin.gif
Egyszer még nagy fényképész leszek....biggrin.gif

Ja meg képzeld el, van egy srác, aki múltkor a myvip közösségi oldalon megnézte az adatlapomat. Ez a srác oda jár a suliba, szoktam látni. És azóta, amióta megnézte az adatlapomat, folyamatosan néz az iskolában... nem egyfolytában néz, hanem inkább többször. Szóval többször csak rám néz. Nem tudom, ő is azt hiszi, hogy Alan a pasim vagy mi? XD


vicuska
Küldtem neked képeket. smile.gif

Elmegyek fürcsizni majd jövök....
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.