Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 16. - 20:01:55) *
Trixx szia. smile.gif

Én ritkán használok csini nőies cipőt....inkább a kényelmesre szavazok.... biggrin.gif


Hehehee, én is általában biggrin.gif De imádom a nőies cuccokat, csak hát eddig nem nagyon vehettem fel
vicuska
Nőies cucc pl szoknya?Hát én azt annyira nem csípem....sosem szerettem a szoknyát.....nadrágos típus vagyok.... biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 16. - 20:08:35) *
nana nem engedem,hogy bántsd a sógi pöcsét... biggrin.gif


hehe hát lehet lesz bunyó majd a Barátokban.....

Jól van majd holnap este megnézem mit raksz be napközben.Csend lesz a fórumon senki nem lesz fent este....Neo is te is buliztok.....Fru nyaral.... smile.gif Niki nem tudom....Trixx is bulizik a lányokkal.... smile.gif



Fruzsi ma írt nekem üzenetet, a postai címemet kérte, nem tudom mire készül XD

Nem engeded?? Hát?? ott állsz majd mellettünk? biggrin.gif

Neo...úristen, megy a Diesel-be.... jajj... van itt Szhelyen egy olyan, hogy Anita Presszó, oda ültünk be április 16-án, amikor a dJ-t, Attilát vártuk....akárhányszor elmegyek mellette, összeszorul a szívem, mert mindig eszembe jut, hogy bizony ott ültünk mielőtt életem legszebb estéje megtörtént.

Idézet (vicuska @ 2010.07. 16. - 20:11:01) *
Nőies cucc pl szoknya?Hát én azt annyira nem csípem....sosem szerettem a szoknyát.....nadrágos típus vagyok.... biggrin.gif


Én szeretem a szoknyát, idén különösen szoknya mániás vagyok. nem rossz , kicsit szellőzik a dolog.
vicuska
Fru nekem is írt ugyanazt mint neked. smile.gif Majd kiderül miért kérte....

Hát nézd te is ezt írtad nekem délelőtt,hogy nem engeded Dave-et bántani.... biggrin.gif majd ha a sógi panaszkodik,hogy bántottad lesz ne mulass hugi.... biggrin.gif

Akkor abban különbözünk te szereted a szoknyát én meg nem.... biggrin.gif
Mode93
Persze-persze biggrin.gif Na ez tök jó, megvédjük egymás férjét, nem a sajátjainkat xD

Biztos képeslapot akar küldeni biggrin.gif

Anyám sem szereti, neki rosszul is áll biggrin.gif
vicuska
hehe..... biggrin.gif

Én is arra gondoltam,hogy képeslapot fog küldeni.....a kis aranyos.... smile.gif

Hát ha már szoknya akkor inkább hosszú bokáig érőt veszek fel.... smile.gif
Mode93
Hát igen, az sem rossz, nekem is van nem egy bokáig érő. De a minit jobban szeretem, az valahogy...jobb XD csinosabb, vagy fene sem tudja. Az a baj, nincs túl sok belőle..

Na, szerintem én megyek, nagyon büdös vagyok, meg kell fürödni. xD
Legyetek jók, aztán ha mást nem, vasárnap beszélünk. Pápá

Vica kellemes kirándulást smile.gif
vicuska
Mini szoknyát még boldogult leánykoromban én is felvettem ha mentem diszkóba de mostanában már nem.Vén tyúk vagyok már hozzá.... biggrin.gif

Köszi Mode.Ha nem talákoznánk akkor jó bulit neked és érezd jól magad. smile.gif

Neo neked is jó bulit holnap. smile.gif

Pááááááááá jó éjt mindenkinek.Találkozunk vasárnap. smile.gif
name
De prörögtök csajok, nem tudlak követni benneteket a készülődés közepette. sad.gif
Sok puszi nektek a hétvégére. Vasárnap este jelentkezem.
Neo71
Jó éjt mindenkinek! biggrin.gif

HOLNAP BULIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Neo71
Jó reggelt mindenkinek! biggrin.gif

BULITIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mode93
Jó napot xD

Öcsém, hát nem beköszöntött kramcsák néni??? francba...na nem baj, múltkor is úgy ugráltam végig, akkor már a végén volt, most meg az elején, az első nap még nem túl vészes.

Ja, Alannek tetszett a cipő...biggrin.gif hehheee... biggrin.gif
Mode93
Itt a normális kép a cipellőről XD

Kép1
Kép2
Kép3
vicuska
Helló mindenki.

Megjöttem..... smile.gif

Totál lepirultak a vállaim...jó vörösek.....

Öcsém soha többet hosszú kocsiút forróságban.....szenvedtem tőle,szakadt rólam a víz,ittam rengeteget meg elgémberedtek a lábaim.Azt hittem sosem érünk oda,nagyon ki akartam szállni......De viszont azért megérte mert láttam szép hegyvidéki tájat.Igaz alföldi ember létemre mikor fölértünk szédelegtem a tartósított hegyilevegőtől biggrin.gif és a fülem is néha eldugult.Szóval mint mondottam volt a táj szép volt de azért alig vártam,hogy hazaérjek.Igaz a mondás mindenütt jó de legjobb otthon.Rögtön bele is csobbantam a medencébe lehűlni.
Csináltunk pár képet majd lehet facebook-ra felrittyentem.



Idézet (Mode93 @ 2010.07. 17. - 12:22:53) *
Jó napot xD

Öcsém, hát nem beköszöntött kramcsák néni??? francba...na nem baj, múltkor is úgy ugráltam végig, akkor már a végén volt, most meg az elején, az első nap még nem túl vészes.

Ja, Alannek tetszett a cipő...biggrin.gif hehheee... biggrin.gif

Megérkezett a vénasszony? dry.gif Soha jobbkor mi?

Azért jó bulizást. smile.gif

Idézet (Neo71 @ 2010.07. 17. - 08:55:20) *
Jó reggelt mindenkinek! biggrin.gif

BULITIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Neked is jó bulit. smile.gif

Trixi te is érezd jól magad. smile.gif

Cupp mindenkinek.
vicuska
Na mivel egyedül vagyok itt ezért hát nincs más hátra mint,hogy elköszönjek.

Pááááá és holnap várom a beszámolókat,hogy milyen jót buliztatok. smile.gif
Mode93
Jó estét, csak benézek, 10 perc múlva indulok készülődni.

Vica, megértem, hogy rosszul érezted magad, ma nekem is nagyon melegem van, pedig nem szokott nagyon zavarni a túl nagy meleg, viszont most kicsit szar.... de szerencsére éjszaka lesz klíma.
Hát bizony, soha jobbkor Kramcsák néni, de szerencsére szinte még semmi sem jön.


Na pápá smile.gif
vicuska
Jó reggelt.

Bulizósok jó pihit. biggrin.gif
Mode93
Jó napot kívánok biggrin.gif

Akkora de akkora buli volt és annyira jó biggrin.gif 2 hapsival elvoltam, ismerem őket már előző bulikról is, de ma hárman bandáztunk, annyira jó volt biggrin.gif Locsogott rólunk a víz, ők néha leültek pihenni, hát én meg sem álltam XD xD Arra emlékszem, hogy már a 3. számot ugráltam végig megállás nélkül, mire kérdezi egyikük, hogy "Bírod még?". Mondom hogyne XD XD A vége felé nem voltak már túl sokan, és mindenki ült meg nézte a kivetítőt én meg még mindig le-föl ugráltam megállás nélkül, meg követtem a Mester Dave mozdulatait biggrin.gif Aztán volt Somebody, akkor az egyik hapsival táncoltam, és rajtunk kívül még volt 2 pár akik táncoltak. Aztán utána még 1-2 csaj vollt a parketten akik lassan mozogtak össze-vissza én meg továbbra is ugráltam meg énekeltem, ááá eszméletlen volt XDDDDD Ez a 2 pasas...ők testvérek egyébként, és rendszeresen ott vannak. rendesek voltak, vettek nekem 3 kólát, és egy csomószor koccintottunk a bulira biggrin.gif Jajj nagyon jó volt biggrin.gif A nyakam, hátam, fejem, mindenem csurom víz volt, csak törölgettem magamat de annyira nem érdekelt, csak táncoltam XD
Aztán 4 óra előtt 10 perccel Bonanza szólt, úgyhogy ledobtam magam, de úgy mosolyogtam hogy csak na. Aztán láttam egy másik törzsvendég meg mosolyogva néz rám XD heheheeeeee XD
Ja persze és megint volt Alan és Mode közös fényképe nézegetés is XD XD Meg ájulgatás Alan látványától XD Meg Alan nevének kiabálása XD
DevotedViolator- girl
Halihó! Sikeresen hazatértem tegnap Horvátországból.
Örülök Bettike, hogy jól érezted magad! Látom, spekuláltatok vajon mire kellett a címetek. Nos igen, képeslapot akarok nektek küldeni bár már hazajöttem Rovinjból:) Nagyon jó képeket teszegettetek be és látom, zajlott az élet nélkülem is, alig győztem visszaolvasni biggrin.gif
Mode93
Szia Fruzsi biggrin.gif biggrin.gif
És jó volt a nyaralás? biggrin.gif
Persze, zajlott bizony biggrin.gif
Mode93
LOL XD



DevotedViolator- girl
ÁÁ nagyon jó volt! Lebarnultam alaposan, anya olyan barna, mint egy cigány asszony biggrin.gif A tenger tök langyos volt, jót úszkáltam a kis mintás bikinimben biggrin.gif A strandon ettünk nagyon finom pizzát 3 alkalommal is. A kikötőben sétálva láttam kék ingben egy pasast, aki tökre úgy nézett ki, mint Andy Fletcher, csak barna volt a haja és nem vörös biggrin.gif Meg hajókáztam, kirándultam sokfelé. Csütörtökön egész nap strandoltam, délben amikor dög meleg volt, ficket írtam biggrin.gif A város amúgy nagyon szép, csak baromi drága. Amint úsztam a tengerben, úszott előttem egy jó hapsi, a vízben úszószemcsimmel először csak a seggét láttam, csak későb az arcát, egy darabig úsztam is utána de nem mentem végig utána mert nagyon bement, nem akartam h anya bepánikoljon h nagyon beúszok egy pasi miatt a tengerbe. biggrin.gif Sziklás volt a part, meg is ütöttem egy sziklába és lett egy kék zöld folt rajtam kapásból a black and blue again ugrott be biggrin.gif Sokat gondoltam ám rátok smile.gif
A szállásunk jó helyen volt de légkondi meg redőny nuku így rohadt meleg volt esténként, alig tudtam aludni.
Átlagban olyan 35 fok volt nappal, fák nuku, csak cserjék így alig volt árnyék, izzadtam rendesen.
Mode93
DevotedViolator- girl
Tyű, de jó kép! Hiányzott már Dávidka nagyon biggrin.gif
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 18. - 17:12:20) *
ÁÁ nagyon jó volt! Lebarnultam alaposan, anya olyan barna, mint egy cigány asszony biggrin.gif A tenger tök langyos volt, jót úszkáltam a kis mintás bikinimben biggrin.gif A strandon ettünk nagyon finom pizzát 3 alkalommal is. A kikötőben sétálva láttam kék ingben egy pasast, aki tökre úgy nézett ki, mint Andy Fletcher, csak barna volt a haja és nem vörös biggrin.gif Meg hajókáztam, kirándultam sokfelé. Csütörtökön egész nap strandoltam, délben amikor dög meleg volt, ficket írtam biggrin.gif A város amúgy nagyon szép, csak baromi drága. Amint úsztam a tengerben, úszott előttem egy jó hapsi, a vízben úszószemcsimmel először csak a seggét láttam, csak későb az arcát, egy darabig úsztam is utána de nem mentem végig utána mert nagyon bement, nem akartam h anya bepánikoljon h nagyon beúszok egy pasi miatt a tengerbe. biggrin.gif Sziklás volt a part, meg is ütöttem egy sziklába és lett egy kék zöld folt rajtam kapásból a black and blue again ugrott be biggrin.gif Sokat gondoltam ám rátok smile.gif
A szállásunk jó helyen volt de légkondi meg redőny nuku így rohadt meleg volt esténként, alig tudtam aludni.
Átlagban olyan 35 fok volt nappal, fák nuku, csak cserjék így alig volt árnyék, izzadtam rendesen.


Pizzaaaaaaa juj az finom wub.gif
Andy heheheeee a suliban is volt egy srác aki tökre úgy nézett ki, mindig elkezdtem ordibálni, hogy ott van Andy Fletcher xDDD
Mér nem kínáltad meg egy kis banánnal???? XDDDDD
Na szééép úszószemüveggel stírölöd a pasik seggét a víz alatt XD ott nem látják mi? XD
Hát itthon is jó meleg volt, ha nem is 35 fok...bár volt ahol annál többet is meghaladott

heheee, igyekszem képeket hozni biggrin.gif





őőő....Jimmy ?
DevotedViolator- girl
Láttam halrajt is, alattam úszkáltak azt is kukkeroltam, jó volt nézni a kis halacskákat, de egész picik voltak. Egészen a bójáig úsztam be apával de ott már zavaros volt a víz, nem látszott úgy az alja. Először azt láttam h egy jó seggű csávó úszik előttem, miután elúszott a fickó a halakat figyeltem. Hoztunk haza csomó követ is. Van egy rakat kép.
DevotedViolator- girl
A második képen hogy kerül oda az a sok ember, kik ők? Jent, Dave-et meg Rosie-t kapásból felismertem de a többiről nemtom h kicsodák. A harmadik kép pedig, hát lehetséges, hogy ő Jimmy ha ő az, akkor elég gipsy (cigány) feje van szegénynek biggrin.gif Nemtom hogy néz ki Jimmy nem volt hozzá még szerencsém biggrin.gif
Mode93
Én láttam már Jimmy-t, de nem tudom eldönteni, hogy ő az vagy sem.
Kicsit vékonyabb Jimmy, szóval nem biztos.
Gondolom valami rendezvényen vannak Dévóék, ugyanabba a ruhába vannak, mint azokon a játszóteres képeken tongue.gif

na majd tessék képeket mutatni nekünk smile.gif
DevotedViolator- girl
http://www.croatie.com/rovinj03.jpg

Ezt a képet sajnos nem én csináltam, de a város felülnézetből smile.gif

Egyébként összefoglalnád, hogy nagyjából mi volt, amíg nem voltam itthon?
Mode93
Jajj, nagyon szép.

Hűha, hát sok minden történt, beszéltünk a másik topicban a problémáról, tisztázódtak a dolgok, bár ettől függetlenül senki nem értett meg semmit. XD
Aztááán..Vicával hülyéskedtünk rendesen, ment Dave-hez látogatóba a stúdióba XD
Én vettem egy jó kis magassarkú szandált, amiért 1 napot izgultam, hogy meglegyen mire érte megyek XD Aztán aznap amikor megvettem, lejtettem Alannek egy erotikus táncot is XD
és...mi volt még...nem is tudom.... XD
DevotedViolator- girl
Ja meg képzeld, amikor a strandolásból visszaértem izzadtan csepü feelingű hajammal, a zuhany alatt a smooth criminalt énekeltemXD A strandon külön volt medence amiben tengervíz volt ott a strandon szólt a Beat it meg a Smooth criminal és egyből eszembe jutottál biggrin.gif

Rovinj strandjai szabadstrandok, ergo nincs kiépítve, nem is lehet, mert a város a világörökség része és az UNESCO megtiltotta h kiépítsék a strandokat, újjáépítsék a régi épületeket, az egész város egy műemlék smile.gif
Mode93
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Annie are you ok? So Annie are you ok? Are you ok Annie?
XD

Jajj de jó lehet ott, ha nálunk ilyen lenne, éjjel-nappal ott lennék, haza se jönnék az tuti..
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 18. - 18:41:37) *
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Annie are you ok? So Annie are you ok? Are you ok Annie?
XD

Jajj de jó lehet ott, ha nálunk ilyen lenne, éjjel-nappal ott lennék, haza se jönnék az tuti..


Jó volt, de a végén már vágytam haza, hiányoztatok Vicával smile.gif
Mode93
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 18. - 18:57:09) *
Jó volt, de a végén már vágytam haza, hiányoztatok Vicával smile.gif


óóóóóóóóóóó tongue.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 18. - 18:57:57) *


Nyammm.....
Mode93
hehehe biggrin.gif
vicuska
helló hugikák. biggrin.gif

na hát örülök Mode,hogy jót buliztál és Fru,hogy jól sikerült a nyaralás. smile.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 18. - 18:57:09) *
Jó volt, de a végén már vágytam haza, hiányoztatok Vicával smile.gif

Köszi Fru. blush.gif Te is hiányoztál nekünk.
Mode93
Hello növérke biggrin.gif

Dévó mit csinál? wub.gif
Úgy követtem éjjel a mozdulatait ....wub.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 18. - 17:23:21) *
Pizzaaaaaaa juj az finom wub.gif
Andy heheheeee a suliban is volt egy srác aki tökre úgy nézett ki, mindig elkezdtem ordibálni, hogy ott van Andy Fletcher xDDD
Mér nem kínáltad meg egy kis banánnal???? XDDDDD
Na szééép úszószemüveggel stírölöd a pasik seggét a víz alatt XD ott nem látják mi? XD
Hát itthon is jó meleg volt, ha nem is 35 fok...bár volt ahol annál többet is meghaladott

heheee, igyekszem képeket hozni biggrin.gif





őőő....Jimmy ?

igen ő Jimmy. smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 18. - 19:15:02) *
Hello növérke biggrin.gif

Dévó mit csinál? wub.gif
Úgy követtem éjjel a mozdulatait ....wub.gif

Semmit pihikézik.Délután is csicsiztünk egy kicsit. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Két cigány beszélget. Mondja az egyik.
- Te more, vettem egy Dévót. (értsd: kocsi, Daewoo)
- Aztán milyet?- kérdi a másik.
- Hát amelyik a szomszédé vót!
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 18. - 17:12:20) *
ÁÁ nagyon jó volt! Lebarnultam alaposan, anya olyan barna, mint egy cigány asszony biggrin.gif A tenger tök langyos volt, jót úszkáltam a kis mintás bikinimben biggrin.gif A strandon ettünk nagyon finom pizzát 3 alkalommal is. A kikötőben sétálva láttam kék ingben egy pasast, aki tökre úgy nézett ki, mint Andy Fletcher, csak barna volt a haja és nem vörös biggrin.gif Meg hajókáztam, kirándultam sokfelé. Csütörtökön egész nap strandoltam, délben amikor dög meleg volt, ficket írtam biggrin.gif A város amúgy nagyon szép, csak baromi drága. Amint úsztam a tengerben, úszott előttem egy jó hapsi, a vízben úszószemcsimmel először csak a seggét láttam, csak későb az arcát, egy darabig úsztam is utána de nem mentem végig utána mert nagyon bement, nem akartam h anya bepánikoljon h nagyon beúszok egy pasi miatt a tengerbe. biggrin.gif Sziklás volt a part, meg is ütöttem egy sziklába és lett egy kék zöld folt rajtam kapásból a black and blue again ugrott be biggrin.gif Sokat gondoltam ám rátok smile.gif
A szállásunk jó helyen volt de légkondi meg redőny nuku így rohadt meleg volt esténként, alig tudtam aludni.
Átlagban olyan 35 fok volt nappal, fák nuku, csak cserjék így alig volt árnyék, izzadtam rendesen.

Fru felröhögtem a pasi fenék nézős részen. biggrin.gif
Mode93
hehehee Fruzsi XD

Vica: Hát amit én utoljára láttam Jimmy-ről...nagyon máshogy nézett ki xD

Óóóó pihen..wub.gif 50 millió, sőt, annál is több pusszantást küldök neki wub.gif És ölelést is legalább annyit wub.gif
DevotedViolator- girl
Vica, hát ha egyszer jó segge volt a fickónak, naná hogy kukkerolom ha már ott úszik előttem! biggrin.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 18. - 18:27:48) *
http://www.croatie.com/rovinj03.jpg

Ezt a képet sajnos nem én csináltam, de a város felülnézetből smile.gif

Egyébként összefoglalnád, hogy nagyjából mi volt, amíg nem voltam itthon?

gyönyörűséges helyen nyaraltál Fru. smile.gif
Mode93
Hát azért Dávidunk seggénél jobb nincs, de még csak hasonló sem, én azt mondom XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 18. - 19:19:20) *
hehehee Fruzsi XD

Vica: Hát amit én utoljára láttam Jimmy-ről...nagyon máshogy nézett ki xD

Óóóó pihen..wub.gif 50 millió, sőt, annál is több pusszantást küldök neki wub.gif És ölelést is legalább annyit wub.gif

Nyilván mert azóta változott a srác.

Oké átadom neki. biggrin.gif A puszit meg majd eldöntöm hova adom neki. wink.gif
Mode93
DevotedViolator- girl
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 18. - 19:24:54) *

Húúú....

Idézet (vicuska @ 2010.07. 18. - 19:24:37) *
Nyilván mert azóta változott a srác.

Oké átadom neki. biggrin.gif A puszit meg majd eldöntöm hova adom neki. wink.gif


Hehe biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 18. - 19:24:37) *
Nyilván mert azóta változott a srác.

Oké átadom neki. biggrin.gif A puszit meg majd eldöntöm hova adom neki. wink.gif


Ja, tényleg, most esett le, hogy azon a képen Stella Rose is kisebb volt még


neeem, nem a puszit az arcára add biggrin.gif az én puszimat legalább is..biggrin.gif Olyan Dévó hiányom lett, nem is értem blink.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.