Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Mode teljesen pucér képem nincs a sógiról.... biggrin.gif

Fru én is.....
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 22. - 18:45:53) *
mi az hogy nem vetkőzik neki?hagy ne keressem már meg azokat a képeket amiken pucér felső testtel van.... biggrin.gif


semmit se írtam..... biggrin.gif nem is voltam itt....éppen Dave-el hemperegtünk.... biggrin.gif


Hát most azzal a 2 képpel mit kezdjek, hát az egyiken alig látszik valami, a másik meg hát az jó, de több kell nekem XDDD Én úgy akarom látni, hogy színes képen, és az egész ember legyen benne biggrin.gif


hehehe a kádban? biggrin.gif biggrin.gif

Fruzsi...hova akarsz te még ráncosodni maradjá már XDD
Hány éves vagy 50? XD Ugyan, az csak biztos valami fáradtság izé vagy akármi..biggrin.gif



Vica..még szerencse XD Nekem van, itt a szemeim előtt amit álmodtam XD
vicuska
igen a kádban hancúroztunk... biggrin.gif

Mode jól van akkor nem is keresem meg azt a két képet ha már ennyire finnyáskodsz,hogy azokkal mit kezdjél..... biggrin.gif
Mode93
DEEEEEEEEEEEEEEEEE
Kereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesd kereeeeeessdddddd XD


Jól tettétek, ott mi is sokat csináljuk..biggrin.gif

Hát ugye a horoszkóp szerint imádom vízben szexelni XD

de én akkor is akarok még ilyen meztelen képeket hát komolyan mondom még Andy-ról is több olyan kép van xD XD Most így kapásból tudok 2 dolgot, ahol Andy-t pucér felsőtesttel látni XD
Martinról és Dave-ről nem is beszélve laugh.gif
vicuska
Mode és beúsznak a kóbor krémtúró darabjai... biggrin.gif

majd holnap megkeresem.... biggrin.gif ma már nem kapod meg biggrin.gif

DevotedViolator- girl
Vica: De én még csak 22 éves vagyok! Sztem még koraiak a ráncok, nem? biggrin.gif Amúgy képzeljétek el, h egyszer exbarátomat igencsak meglepte egy 8 éves kislány. Exem ugyanis kicsiket tanít úszni. Egyszer egy 8 éves kislány megkérdezte exemet h mekkora a little one-ja. Képzelhettitek a srác milyen zavarban volt biggrin.gif Mire exem azt felelte h 10 év múlva visszatérhetünk a kérdésre. biggrin.gif
Mode93
Rábeszélt mi? Téged meg annyira kellett nyaggatni...biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif vehehehe biggrin.gif biggrin.gif

Oké, úgyis mindjárt látom itt is, aztán majd egy kicsit megszopogatom biggrin.gif

"beúsznak a kóbor krémtúró darabjai" --- XD XD XD XD XD XD

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 22. - 18:56:12) *
Vica: De én még csak 22 éves vagyok! Sztem még koraiak a ráncok, nem? biggrin.gif Amúgy képzeljétek el, h egyszer exbarátomat igencsak meglepte egy 8 éves kislány. Exem ugyanis kicsiket tanít úszni. Egyszer egy 8 éves kislány megkérdezte exemet h mekkora a little one-ja. Képzelhettitek a srác milyen zavarban volt biggrin.gif Mire exem azt felelte h 10 év múlva visszatérhetünk a kérdésre. biggrin.gif


beszarááááás XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kesik is mindig azzal hülyéskedik nekem, hogy addig nincs szex, amíg nem vagyok 18. Én meg mindig mondom neki, hogy akkor sem lesz, amikor annyi leszek XDDD
vicuska
Fru hehehe haláli a kiscsaj.... biggrin.gif

Mode ó nem kellett nyaggatnia készségesen beleegyeztem.... biggrin.gif

Mit szopogatsz? biggrin.gif biggrin.gif
Mode93
Hát persze, hogy nem kellett,melyik őrült nő mondana ellent egy ilyen ajánlatnak...ugyan..biggrin.gif


Hehehe a mellbimbócskáit megszopogatom..biggrin.gif
vicuska
ó hát azért nem vagyok mindig ennyire készséges.... biggrin.gif néha azért kéretem magam....

jaaa,hogy a bimbójait.... biggrin.gif biggrin.gif hát szólj neki,hogy rakja oda az orrod alá most....
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.06. 22. - 19:59:57) *
Fru hehehe haláli a kiscsaj.... biggrin.gif

Mode ó nem kellett nyaggatnia készségesen beleegyeztem.... biggrin.gif

Mit szopogatsz? biggrin.gif biggrin.gif


Vica: Sztem Alan répáját szopogatjaXD Csodálkoztam volna én is ha nyaggatnia kellett volna téged, megértem, h nem tudtál neki nemet mondani biggrin.gif
Mode93
vehehe biggrin.gif Most ne, majd a kádban..biggrin.gif Ott még levetkőznie sem kell, eleve meztelenül ül bele..biggrin.gif Ahogy én is XD

ehehehe biggrin.gif
Kéretni én is szoktam magam néha, mert élvezem amikor fut utánam XD

A répáját azt még nem..biggrin.gif Most a bimbócska jön..biggrin.gif

És hát lassan el kellene indulnom kutyussal lefutni, fürödni..........biggrin.gif
vicuska
Fru a répát rágni szokta....finoman.... biggrin.gif

Hogy is tudtam volna ellenállni a gyönyörű tetovált testének.... wink.gif meg hát már délután is akarta csak Mode-ék nem mentek izélni így én itt ragadtam a gép előtt és mi sem csináltuk.... biggrin.gif

Lassan én is megyek.

Mode menjél vár Alan.... biggrin.gif biggrin.gif
Mode93
Naaa persze fogd ránk XD XD Miattunk nem tudtatok dugni mer mi nem mentünk na jaajajajajaaaaaa XD
Csak hogy te utána elmentél, és mi akkor akcióztunk hehehe tongue.gif tongue.gif
hajj de mekkorát szólt XD


Vica..te ilyeneket honnan tudsz? XDDD Nem is szoktam rágni XDDD

Vár bizony, már készíti a vizet. biggrin.gif tyűűű vaze már vetkőzik.....ahhh mennem kell XD

Jó éjsakáát
vicuska
Mode mi meg most fogunk akciózni ....újra biggrin.gif

Honnan tudnám?a sógi mondta... biggrin.gif

Jó éjt Mode.

Éccakát mindenkinek. smile.gif

Páááá a reggeli viszontlátásra. smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.06. 22. - 20:13:15) *
Mode mi meg most fogunk akciózni ....újra biggrin.gif

Honnan tudnám?a sógi mondta... biggrin.gif

Jó éjt Mode.

Éccakát mindenkinek. smile.gif

Páááá a reggeli viszontlátásra. smile.gif


Jó akciózást tesókáimXD Pá Vica!
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 22. - 20:14:24) *
Jó akciózást tesókáimXD Pá Vica!

köszi reméljük jó lesz. biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.06. 22. - 20:15:08) *
köszi reméljük jó lesz. biggrin.gif


Miért, volt olyan h nem volt jó?biggrin.gif
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 22. - 19:21:49) *
Miért, volt olyan h nem volt jó? biggrin.gif


ppffff na ja XDDD

Idézet (vicuska @ 2010.06. 22. - 19:13:15) *
Mode mi meg most fogunk akciózni ....újra biggrin.gif

Honnan tudnám?a sógi mondta... biggrin.gif

Jó éjt Mode.

Éccakát mindenkinek. smile.gif

Páááá a reggeli viszontlátásra. smile.gif




Na a sógit majd mindjárt jól valogba billentem..biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Milyen pletykás férjed van, hugi, hogy a szexuális dolgaitokat a sógornőjével beszéli meg biggrin.gif
Angelus
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 22. - 18:23:23) *
Ki mondta azt, hogy nem fogadta meg? biggrin.gif
Szerinted mit csinált amíg ti elvoltatok a dolgotokra? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nem vicces, de én már órák óta folyton mosolygok nem tudom mi bajom van XD XD



Jó kép smile.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 22. - 20:21:49) *
Miért, volt olyan h nem volt jó?biggrin.gif

Sziasztok.

Fru hááááát.... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 22. - 21:10:03) *
ppffff na ja XDDD





Na a sógit majd mindjárt jól valogba billentem..biggrin.gif

jaaak Mode ne bántsd a sógit.... biggrin.gif elmondom hogy volt....
Szóval nem nekem mondta el hanem Dave-nek mert hát ugye jó barátok és megbeszélik a személyes dolgokat egymással bizalmasan, Dave meg elmondta nekem de a lelkemre kötötte,hogy el ne mondjam neked mert akkor nagyon mérges lesz.De hát én meg kikotyogtam....szóval ne említsd Alan-ek mert akkor lebuktatod Dave-et és ha rájön Dave erre akkor kiabálni fog velem....Azt csak nem akarhatod.... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.06. 22. - 21:17:42) *
Milyen pletykás férjed van, hugi, hogy a szexuális dolgaitokat a sógornőjével beszéli meg biggrin.gif

nem úgy volt egészen.... biggrin.gif
vicuska
hehe főzés közben néztem a 101-et és mikor Alant mutatták hangosan felröhögtem (még jó,hogy egyedül vagyok itthon)mert eszembe jutott,hogy na itt a cukormaci.... biggrin.gif most már azt hiszem így lesz egy darabig,hogy Alant meglátva a cukormaci fog eszembe jutni.....

tessék Mode itt vannak a félpucér Alan képek(na mintha nem láttad volna már őket)...nézegetheted a mellbimbóit.... wink.gif biggrin.gif
Mode93
áááá érkezem és a férjem pucér felsőteste vár XDDDDDD
óóó anyáááám XD


áhhááá, szóval apuval beszéli meg ezeket...xD XD

Vica biggrin.gif biggrin.gif Jajjj biggrin.gif Én mindig röhögök amikor meglátom XDDD
vicuska
Mode még egy ráadás felső nélküli kép a férjedről... biggrin.gif meg még pár amin ruhába van... biggrin.gif
Mode93
uramatyááááám wub.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 23. - 13:14:37) *
áááá érkezem és a férjem pucér felsőteste vár XDDDDDD
óóó anyáááám XD


áhhááá, szóval apuval beszéli meg ezeket...xD XD

Vica biggrin.gif biggrin.gif Jajjj biggrin.gif Én mindig röhögök amikor meglátom XDDD

helló.

Mivel tegnap rossz kislány voltál csak ma kaptad meg a képeket ahogy mondtam... biggrin.gif

hehehe cukormaci.....nagyon röhögök.... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 23. - 13:17:01) *
uramatyááááám wub.gif

biggrin.gif

hehe amíg vadásztam a képeket neked és felraktam te is befutottál....

Szia Fru. smile.gif
Mode93
laugh.gif laugh.gif

Cukromaci biggrin.gif hehe az ééén cukormacim wub.gif


Nem baj, lényeg, hogy itt vannak biggrin.gif
vicuska
igen és a cukormacid kinyalja időnként a mézes csuprot...... biggrin.gif
Mode93
eeehehehehehehheeeee biggrin.gif biggrin.gif
Bizony..biggrin.gif
jajj ma reggel krémsajtot kentem a zsemlére...nyomtam ki belőle, egyszer csak spriccel ki a leve, vagy nem tudom mi volt az XD Ordítottam Alannek, hogy nézze már meg, hogy mi az XDDDDDDDDDDD
vicuska
"nyomtam ki belőle, egyszer csak spriccel ki a leve"....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif még szerencse,hogy nem akkor ordítasz Alan-ek,hogy nézze már meg mi az amikor nála spriccel valami....
Mode93
hahhaaaa akkor úgyis tud róla, nem kell megnéznie biggrin.gif laugh.gif
vicuska
néznie nem kell csak éreznie... biggrin.gif
Mode93
bezony biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Nem lesz sok a jóból?Krémsajt,krémtúró......van még valami krémes amit bekaptál ma? biggrin.gif
Mode93


Idézet (vicuska @ 2010.06. 23. - 12:38:39) *
Nem lesz sok a jóból?Krémsajt,krémtúró......van még valami krémes amit bekaptál ma? biggrin.gif


Hááááát mást nem ma még..biggrin.gif



vicuska
Micsoda képek biggrin.gif

Szóval akkor reggelire volt krémsajtos zsömle neked,Alan-ek pedig krémtúrós barlang.... biggrin.gif
Mode93
jajj, most úgy ennék valami finom édességet, de nincs itthon semmi...valamit keresnem kell neten, valami egyszerűt, amihez nem kell 8 tojás meg 5 kg liszt..

Idézet (vicuska @ 2010.06. 23. - 12:42:45) *
Micsoda képek biggrin.gif

Szóval akkor reggelire volt krémsajtos zsömle neked,Alan-ek pedig krémtúrós barlang.... biggrin.gif


krémtúrós barlang XD XD XD XD XD XD
Alan krémtúrós barlangot majd csak később kap..biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 23. - 13:14:37) *
áhhááá, szóval apuval beszéli meg ezeket...xD XD

erre akartam reagálni még....

igen Dave-el beszéli meg a magánügyeit a férjed úgyhogy légyszi nem bántani és engem nem lebuktatni....se Dave-et biggrin.gif
Mode93
Egy kis tejbegríz nem is lenne rossz, és egyszerű is, nem kell hozzá semmi különös

Idézet (vicuska @ 2010.06. 23. - 12:45:04) *
erre akartam reagálni még....

igen Dave-el beszéli meg a magánügyeit a férjed úgyhogy légyszi nem bántani és engem nem lebuktatni....se Dave-et biggrin.gif


jajj dehogy, soha nem bántanám Alanemet, tudod, hogy mennyire imádom ..biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.06. 23. - 13:44:02) *
jajj, most úgy ennék valami finom édességet, de nincs itthon semmi...valamit keresnem kell neten, valami egyszerűt, amihez nem kell 8 tojás meg 5 kg liszt..



krémtúrós barlang XD XD XD XD XD XD
Alan krémtúrós barlangot majd csak később kap..biggrin.gif biggrin.gif

Elmész a boltba vagy elküldöd Alant,hogy vegyen neked csokit... biggrin.gif

Szóval még nem adtál ma neki semmit ...szégyeld magad..... biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 23. - 13:45:47) *
Egy kis tejbegríz nem is lenne rossz, és egyszerű is, nem kell hozzá semmi különös



jajj dehogy, soha nem bántanám Alanemet, tudod, hogy mennyire imádom ..biggrin.gif

héj de engem bántanál és apádat? biggrin.gif

pf tejbegríz...ráfanyalodnál már mindenre csak édesség legyen mi? biggrin.gif
Mode93
Nem akarom Alant ugráltatni, hadd nézze a tv-t édes kis cukormacim wub.gif
hehhee biggrin.gif biggrin.gif


Hát ma még nem kapott, nem volt rá időnk..biggrin.gif

jajj dehogy, titeket sem biggrin.gif biggrin.gif

Igen, nagyon ennék valami édeset most. de már délelőtt is kívántam valami csokit vagy valamit, de hát nincs semmi. blink.gif

Itt találtam egy olyat, hogy rántott tejbegríz, tojás kell hozzá, de nem akarok tojást felverni, meg búzadara sincs megbontva, aztán ha anyám észreveszi, akkor meg leszid, hogy nem szereti, ha egyedül főzőcskézek. Mondjuk nem hinném, hogy észrevenné a búzadarát, de jobb félni mint megijedni XD
Akkor is csinálni fogok XD
vicuska
Dave wub.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.06. 23. - 13:51:22) *
Nem akarom Alant ugráltatni, hadd nézze a tv-t édes kis cukormacim wub.gif
hehhee biggrin.gif biggrin.gif


Hát ma még nem kapott, nem volt rá időnk..biggrin.gif

jajj dehogy, titeket sem biggrin.gif biggrin.gif

Igen, nagyon ennék valami édeset most. de már délelőtt is kívántam valami csokit vagy valamit, de hát nincs semmi. blink.gif

Itt találtam egy olyat, hogy rántott tejbegríz, tojás kell hozzá, de nem akarok tojást felverni, meg búzadara sincs megbontva, aztán ha anyám észreveszi, akkor meg leszid, hogy nem szereti, ha egyedül főzőcskézek. Mondjuk nem hinném, hogy észrevenné a búzadarát, de jobb félni mint megijedni XD
Akkor is csinálni fogok XD

az nem ugráltatás ha megkéred,hogy menjen el a boltba.... biggrin.gif

Na jó annyira emlegetjük a csokit,hogy mindjárt szerzek én is biggrin.gif

Nem értem az anyukádat inkább örülne,hogy önálló vagy.

Mostohaanyád képe meg itt virít az oldal tetején... biggrin.gif
Mode93
Daaaave wub.gif

Hát jah, csak anyám inkább a takarításban örül, ha önálló vagyok, pedig azért a főzőcskézés szerintem egy picivel fontosabb. mert takarítani az embernek nem kell megtanulni, de ha főzni nem tanulok meg, nem tudom miből és hogyan adok majd a gyerekemnek meg a férjemnek enni...Ráadásul anyám nagyon jól tudja, hogy imádok kotyvasztani. bezzeg akkor nincs semmi baja, amikor leszaggatom a nokedlit, meg megpirítok ezt-azt. Na de sebaj, találtam egy egyszerűbb ilyen poharas süti receptet. Lehet, hogy összeütök egy olyat, max. kevesebből, mint ami le van írva, mert tej nincs olyan hű de sok. Meg tejbegrízt sem 2 tálnyira valót csinálok, mint amennyit a recept ír, hanem csak a felét.

Azért csak maradjon, fúj a szél tongue.gif tongue.gif XD

Jennifer wub.gif

na! Ezért nem lesz nekem soha pasim....b.nőm úgy volt, hogy péntek délután jön, mert hát ugye 1 éve lesz, hogy Jacksonka meghalt, ő is szereti. Erre most filózik, hogy délelőtt semmiképp nem jó, meg mit tudom én. Hát tudod mikor filóznék én a férfi, meg a barátnőm között...

vicuska
na és ha fúj a szél nem fog meghibbanni.... biggrin.gif

de odáig vagy Jenért.....hát én a szívet mellőzném a magam részéről.... biggrin.gif biggrin.gif

Szeretsz kotyvasztani?Hát én ennyi idősen mint te még a konyha környékét is elkerültem annyira nem érdekeltek az ilyen női elfoglaltságok.... biggrin.gif

Naaa azért ne tegyünk könnyelmű kijelentéseket,hogy nem lesz soha pasid.Kül azért mert van pasid még nem azt jelenti,hogy a baráti kapcsolatokat mellőznöd kell.Egyensúlyban lehet a kettőt tartani.
Mode93
nem baj, inkább ne menjen sehova, még baja lesz a tökéletes külsőjének wub.gif


Én szeretem biggrin.gif biggrin.gif

Aha, szeretek. mamámnál sokat csinálok sok mindent, ő megengedi..

vicuska
ja összeborzolja a szél a haját.... biggrin.gif

jól van én meg nem.... biggrin.gif

jó képek smile.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.06. 23. - 13:04:31) *
Naaa azért ne tegyünk könnyelmű kijelentéseket,hogy nem lesz soha pasid.Kül azért mert van pasid még nem azt jelenti,hogy a baráti kapcsolatokat mellőznöd kell.Egyensúlyban lehet a kettőt tartani.



Hát azért nem mondom biztosra na..biggrin.gif de nekem azért az nem hiányozna, hogy megbeszélek valamit egy b.nőmmel már 1 hónappal a találkozás előtt, és akkor a fiúm miatt kicsit össze-vissza lesz a program, mert hogy neki mikor jó. Hát én majd akkor fogok alkalmazkodni egy férfihoz amikor majd piros hó esik..

Igen, összeborzolja a haját XD XD
A szép kis haját amit annyira szeretek benne biggrin.gif

vicuska
Hé kalitkája is van Alan-ek amiben tartod?Vagy üvegbúra? biggrin.gif Tudod nehogy valami baja essen....

Pedig alkalmazkodni kell a másikhoz és a másiknak is hozzád....szóval a párkapcsolatban ez így működik... smile.gif

Master and servant wink.gif
Mode93
heheheeeeeehehehehheee vitrinben XDDDDD
nem ám, nem tartom semmi olyanban. biggrin.gif


Hát igen, biztos így van, de én ezt nem szeretném, hogy így legyen..biggrin.gif

a férjeink


Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.