Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 13. - 15:51:16) *
Hello biggrin.gif

Vica, képzeld!!
Ma amikor mentem be a terembe, a folyosón ott állt az a srác meg a haverjai! Elmentem előttük, meg az egyik megszólal halk, vékony hangon, hogy "Betti"
.........hát nem szóltam semmit, oda sem fordultam, csak mentem tovább. Ha ennyire képes a haverjaival együtt, hát akkor **

Biztosan azt beszélték,hogy te tetszel a srácnak és közölte a haverjával a nevedet. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 12. - 20:12:53) *
Nem, az biztos nem..biggrin.gif

Ha így lenne, én költöznék el innen az tuti. Azt merje megpróbálni, hogy ide költözik..


Ennyire nem szimpi a pasi? biggrin.gif
Gergő a tekergő :)
Sziasztok! smile.gif

Mizujs veletek? Hogy vagytok?

Ma volt az öltözz ki nap! Mode, kiöltöztél? tongue.gif Nekünk vannak képeink is biggrin.gif
vicuska
Idézet (Gergő a tekergő :) @ 2010.10. 13. - 17:38:09) *
Sziasztok! smile.gif

Mizujs veletek? Hogy vagytok?

Ma volt az öltözz ki nap! Mode, kiöltöztél? tongue.gif Nekünk vannak képeink is biggrin.gif

Szeva Gergő.

Muti azokat a képeket. biggrin.gif
Gergő a tekergő :)
Fészbúkra feltöltöttem őket Vica smile.gif
Mode93
Sziasztok biggrin.gif

Gergő: Be ám, csak én Dave Gahan-nek XD
Mode93
Sziasztok biggrin.gif

Gergő: Be ám, csak én Dave Gahan-nek XD
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 13. - 17:28:05) *
Biztosan azt beszélték,hogy te tetszel a srácnak és közölte a haverjával a nevedet. biggrin.gif


Ennyire nem szimpi a pasi? biggrin.gif


Dehogy is, biztosan nem. A fiúknál az a szokás, hogy ha egynek tetszik valaki, akkor azt az egész haveri körének tudnia kell, és mindegyik meg meri szólítani a csajt, csak az nem akinek tetszik, és ugyanez a helyzet a bámulással is. Ha szembe jön, az összes haverja engem les, csak a srác nem.
Mondjuk nem bánom, ha nem szólít meg, ne is szólítson. Úgyis fölösleges lenne. Azért, hogy megbántsam, inkább tartsa meg magának és szemeljen ki mást. Nincs az az ember, aki miatt még egyszer huzamosabb ideig képes lennék letojni Alant, Dave-et, meg az egész Depeche Mode-ot.
Ja és azt is szoktam hallani, amikor épp elújságol engem a haverjainak, és arra mi a reakció...
Sok mocskos faszi, fúj, de utálom őket.
Nem tisztelik a lányokat....és ez nagy baj.
Gergő remélem te nem vagy ilyen egy lánnyal sem, mert különben megkapod a magadét XD XD


Nem szimpi, meg tudod, az a helyzet, hogy ő nekem egy idegen, nem ismerem, és mégis egyedül vagyok vele napokig. Sohasem tudhatom, mikor mit akarna tőlem..jó persze, erre mondaná anyám, hogy ő nem olyan, meg stb. Hát jah, mondja ő, én meg nem ismerem , nem bízom benne és kész
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 14. - 16:39:25) *
Dehogy is, biztosan nem. A fiúknál az a szokás, hogy ha egynek tetszik valaki, akkor azt az egész haveri körének tudnia kell, és mindegyik meg meri szólítani a csajt, csak az nem akinek tetszik, és ugyanez a helyzet a bámulással is. Ha szembe jön, az összes haverja engem les, csak a srác nem.
Mondjuk nem bánom, ha nem szólít meg, ne is szólítson. Úgyis fölösleges lenne. Azért, hogy megbántsam, inkább tartsa meg magának és szemeljen ki mást. Nincs az az ember, aki miatt még egyszer huzamosabb ideig képes lennék letojni Alant, Dave-et, meg az egész Depeche Mode-ot.
Ja és azt is szoktam hallani, amikor épp elújságol engem a haverjainak, és arra mi a reakció...
Sok mocskos faszi, fúj, de utálom őket.
Nem tisztelik a lányokat....és ez nagy baj.
Gergő remélem te nem vagy ilyen egy lánnyal sem, mert különben megkapod a magadét XD XD


Nem szimpi, meg tudod, az a helyzet, hogy ő nekem egy idegen, nem ismerem, és mégis egyedül vagyok vele napokig. Sohasem tudhatom, mikor mit akarna tőlem..jó persze, erre mondaná anyám, hogy ő nem olyan, meg stb. Hát jah, mondja ő, én meg nem ismerem , nem bízom benne és kész

Helló.

Érdekesek ezek a mai fiúk.Viszont most már tuti,hogy bejössz a srácnak. biggrin.gif

Ami az anyukád pasiját illeti meg tudom érteni az álláspontod.
Mode93
Szia biggrin.gif

Hát persze, szerintem is, de ha annyival nem tud megtisztelni, hogy magában tartja a dolgot, és egy adott pillanatban megszólít, akkor nincs miről beszélni. Minden héten legalább 3 alkalma lenne, hogy szólhasson. A héten egyik nap meg a legjobb alkalmat szalasztotta el, ugyanis a zebra előtt ketten álltunk. Egy szót se szólt, hát akkor sajnálom, rágódjon rajta. Az idő húzásával csak még rosszabb lesz.
Gergő a tekergő :)
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 14. - 16:39:25) *
Dehogy is, biztosan nem. A fiúknál az a szokás, hogy ha egynek tetszik valaki, akkor azt az egész haveri körének tudnia kell, és mindegyik meg meri szólítani a csajt, csak az nem akinek tetszik, és ugyanez a helyzet a bámulással is. Ha szembe jön, az összes haverja engem les, csak a srác nem.
Mondjuk nem bánom, ha nem szólít meg, ne is szólítson. Úgyis fölösleges lenne. Azért, hogy megbántsam, inkább tartsa meg magának és szemeljen ki mást. Nincs az az ember, aki miatt még egyszer huzamosabb ideig képes lennék letojni Alant, Dave-et, meg az egész Depeche Mode-ot.
Ja és azt is szoktam hallani, amikor épp elújságol engem a haverjainak, és arra mi a reakció...
Sok mocskos faszi, fúj, de utálom őket.
Nem tisztelik a lányokat....és ez nagy baj.
Gergő remélem te nem vagy ilyen egy lánnyal sem, mert különben megkapod a magadét XD XD


Nem szimpi, meg tudod, az a helyzet, hogy ő nekem egy idegen, nem ismerem, és mégis egyedül vagyok vele napokig. Sohasem tudhatom, mikor mit akarna tőlem..jó persze, erre mondaná anyám, hogy ő nem olyan, meg stb. Hát jah, mondja ő, én meg nem ismerem , nem bízom benne és kész

Sziasztok! smile.gif

Mode nyugi, nem minden fiú ilyen smile.gif És én sem ilyen vagyok nyugi. wink.gif
Sőt... azt hiszem én most éppen hihetetlenül szerelmes vagyok wub.gif
Áááá, kell egy kis When the Body Speaks.. smile.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 14. - 19:24:22) *
Szia biggrin.gif

Hát persze, szerintem is, de ha annyival nem tud megtisztelni, hogy magában tartja a dolgot, és egy adott pillanatban megszólít, akkor nincs miről beszélni. Minden héten legalább 3 alkalma lenne, hogy szólhasson. A héten egyik nap meg a legjobb alkalmat szalasztotta el, ugyanis a zebra előtt ketten álltunk. Egy szót se szólt, hát akkor sajnálom, rágódjon rajta. Az idő húzásával csak még rosszabb lesz.


Szia Mode!

Mosolyogva olvastam ezt és az előző sztorit is.
A fiatalság..... smile.gif
Drága Mode, ne felejtsd el hogy a fiúk ebben a korban még nagyon éretlenek. Kb 3-5 évvel le vannak maradva a lányokhoz képest (mármint agyilag) ezért viselkednek így.
Jaj nekem ez olyan megmosolyogtató.

Lehet Mode hozzád egy pár évvel idősebb fiú illene.
He-he úgy is az idősebbekhez vagy szokva biggrin.gif

Idézet (Gergő a tekergő :) @ 2010.10. 14. - 22:12:18) *
Sziasztok! smile.gif

Mode nyugi, nem minden fiú ilyen smile.gif És én sem ilyen vagyok nyugi. ;)
Sőt... azt hiszem én most éppen hihetetlenül szerelmes vagyok wub.gif
Áááá, kell egy kis When the Body Speaks.. smile.gif

Igen, az én öcsikém tökéletes!!!!!!
És imádom hogy hihetetlenül szerelmes vagy!!!! wub.gif
Én is. smile.gif
Mode93
Idézet (Gergő a tekergő :) @ 2010.10. 14. - 22:12:18) *
Sziasztok! smile.gif

Mode nyugi, nem minden fiú ilyen smile.gif És én sem ilyen vagyok nyugi. ;)
Sőt... azt hiszem én most éppen hihetetlenül szerelmes vagyok wub.gif
Áááá, kell egy kis When the Body Speaks.. smile.gif


Helyes!!!!!!!!!!!!
Tessék tisztelni a barátnődet IS!!!! Meg minden nőt!!!
biggrin.gif
jajj nekem is When the body speaks kell sokszor amikor olyan a hangulatom..wub.gif

Idézet (Trixx @ 2010.10. 15. - 10:32:02) *
Szia Mode!

Mosolyogva olvastam ezt és az előző sztorit is.
A fiatalság..... smile.gif
Drága Mode, ne felejtsd el hogy a fiúk ebben a korban még nagyon éretlenek. Kb 3-5 évvel le vannak maradva a lányokhoz képest (mármint agyilag) ezért viselkednek így.
Jaj nekem ez olyan megmosolyogtató.

Lehet Mode hozzád egy pár évvel idősebb fiú illene.
He-he úgy is az idősebbekhez vagy szokva biggrin.gif


Igen, az én öcsikém tökéletes!!!!!!
És imádom hogy hihetetlenül szerelmes vagy!!!! wub.gif
Én is. smile.gif




Tudom én, de ennyire ? biggrin.gif
Mindenképpen idősebb fiú kellene, ha kellene (de ugye nem kell). Mondjuk olyan 20 és 25 között.
De mondjuk ha választanom kellene, mindenképp Alant választanám, nem érdekel, hogy 51 éves.

Húúúú ha én lennék az ország királynője, az lenne az első, hogy minden férfit, aki nem tiszteli a nőket, börtönbe záratnám. Ott jól megkínoznám az összeset, és amikor már halálért könyörögne, én kegyes királynőként megadnám nekik..

Azt is annyira rühellem, amikor az iskolában valamelyik böszme nem enged előre, vagy befut előttem, mert ha 1 másodperccel előbb ér a padjához, akkor az neki örömet okoz..nagyon tudom sajnálni...
Mode93








name
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 15. - 14:42:16) *
Helyes!!!!!!!!!!!!
Tessék tisztelni a barátnődet IS!!!! Meg minden nőt!!!
biggrin.gif
jajj nekem is When the body speaks kell sokszor amikor olyan a hangulatom..wub.gif

Tudom én, de ennyire ? biggrin.gif
Mindenképpen idősebb fiú kellene, ha kellene (de ugye nem kell). Mondjuk olyan 20 és 25 között.
De mondjuk ha választanom kellene, mindenképp Alant választanám, nem érdekel, hogy 51 éves.

Húúúú ha én lennék az ország királynője, az lenne az első, hogy minden férfit, aki nem tiszteli a nőket, börtönbe záratnám. Ott jól megkínoznám az összeset, és amikor már halálért könyörögne, én kegyes királynőként megadnám nekik..

Azt is annyira rühellem, amikor az iskolában valamelyik böszme nem enged előre, vagy befut előttem, mert ha 1 másodperccel előbb ér a padjához, akkor az neki örömet okoz..nagyon tudom sajnálni...

Sajnos Mode, az udvariasság hiánya nem csak a korosztályodat jellemzi, szóval készülj, ez így lesz a suli után is sajnos.
Annyira szertem a régi filmeket 20-50-es évek, pont ezért, mert akkor még tisztelték a nőket.
De mit várunk, sokan a saját szüleiket sem tisztelik, miért tisztelnének egy idegent, egy nőt.

Na erre meg azt mondom ez legyen a legnagyobb öröme. Iyenek miatt kár is felhúznod magad.

Mode93
uhh..nagyszerű wacko.gif unsure.gif
Mondjuk én be szoktam szólni, amikor nem udvariasak.




Láttátok tegnap a Megasztár végét???????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
A kedvencemnek azt mondta Claudia, hogy a fiatal Dave Gahan-re emlékezteti biggrin.gif
Engem is, én ezt már mondtam otthon hetekkel ezelőtt is biggrin.gif
Szerintem tök aranyos a srác
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 16. - 14:13:02) *
uhh..nagyszerű wacko.gif unsure.gif
Mondjuk én be szoktam szólni, amikor nem udvariasak.




Láttátok tegnap a Megasztár végét???????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
A kedvencemnek azt mondta Claudia, hogy a fiatal Dave Gahan-re emlékezteti biggrin.gif
Engem is, én ezt már mondtam otthon hetekkel ezelőtt is biggrin.gif
Szerintem tök aranyos a srác

Jóóóóóóóóó reggelt.

Nem nézem a Megasztárt.Az X-faktort szoktam nézni,szóval nem vagyok képben ,hogy kik vannak a Megasztárba.
hehe a Liptai Claudia tudja ki az a Dave Gahan.........? biggrin.gif remélem a srác is tudja kihez hasonlították és ha igen akkor legyen büszke a hasonlóságára. smile.gif

Idézet (Trixx @ 2010.10. 16. - 08:12:15) *
Sajnos Mode, az udvariasság hiánya nem csak a korosztályodat jellemzi, szóval készülj, ez így lesz a suli után is sajnos.
Annyira szertem a régi filmeket 20-50-es évek, pont ezért, mert akkor még tisztelték a nőket.
De mit várunk, sokan a saját szüleiket sem tisztelik, miért tisztelnének egy idegent, egy nőt.

Na erre meg azt mondom ez legyen a legnagyobb öröme. Iyenek miatt kár is felhúznod magad.

Trixx így van ahogy mondod.Sajna.............
Mode93


Sziasztooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tegnap este táncversenyen voltunk mamámmal, majd mesélek, jajj mekkora élmény volt, az elején rögtön kiszúrtam magamnak egy fiút, úúristen de jól nézett ki...vannak képek róla, azt is mutatok majd. Annyit hülyéskedtünk mamámmal, majd mesélek biggrin.gif
---
Mode ma Michael J. lesz a HBO-n.
Mode93
Sajnos nincs HBO sad.gif
---
sad.gif Amúgy is a Charlie-t nézed nem? wink.gif
Mode93
Igen, de azt föl is veszem..biggrin.gif

nem sokára mesélek a versenyről, de előbb annak a fiúnak a képeivel telerakom a telefonomat XD
---
Juhhjjjj!!!!

Dávid mi??? tongue.gif
Mode93
Neeeeeeeem biggrin.gif biggrin.gif

Táncosfiú..biggrin.gif
---
biggrin.gif
Ne hazudj, tudom hogy belebuzultál a Dávidba.
biggrin.gif
Mode93
Nem..biggrin.gif

Aranyos, de az a táncosfiú, akit tegnap láttam, elvarázsolt teljesen..biggrin.gif
Mode93




Mode93
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 17. - 19:39:38) *

kis fiatalok smile.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 17. - 19:02:17) *
Nem..biggrin.gif

Aranyos, de az a táncosfiú, akit tegnap láttam, elvarázsolt teljesen..biggrin.gif

Na-na Alan mit fog szólni? biggrin.gif
Mode93
Kééépzeljétek a táncosfiú visszaigazolt Facebook-on jajj tiszta jó XD

Sajnos a lány, akivel táncolt, ő a barátnője, elvileg menyasszonya, de sebaj, ezt látni lehetett ott is..biggrin.gif Amúgy is elérhetetlen lenne XD
és 91-es, 2 évvel idősebb csak nálam XD

Na mindegy, most akkor mentegetek róla képeket, már gratuláltam is neki biggrin.gif


Vica: Hűséget esküdtem, nem vakságot!! XD XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 18. - 16:48:27) *
Kééépzeljétek a táncosfiú visszaigazolt Facebook-on jajj tiszta jó XD

Sajnos a lány, akivel táncolt, ő a barátnője, elvileg menyasszonya, de sebaj, ezt látni lehetett ott is..biggrin.gif Amúgy is elérhetetlen lenne XD
és 91-es, 2 évvel idősebb csak nálam XD

Na mindegy, most akkor mentegetek róla képeket, már gratuláltam is neki biggrin.gif


Vica: Hűséget esküdtem, nem vakságot!! XD XD

Az igaz,hogy hűséget fogadtál,de azért ugye nem reklámoztad Alan-ek,hogy itt ömlengsz egy másik srácról? biggrin.gif

Lehet megsasolom a srácot az fb-n..............bár nem tudom a nevét. biggrin.gif
Mode93
Nem biggrin.gif

Bojan Lazareski-t keresd, és a jegyese Tjasa Novak biggrin.gif A csajnak vannak képek rendesen. biggrin.gif

Nem, nem reklámoztam.biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 18. - 17:57:12) *
Nem biggrin.gif

Bojan Lazareski-t keresd, és a jegyese Tjasa Novak biggrin.gif A csajnak vannak képek rendesen. biggrin.gif

Nem, nem reklámoztam.biggrin.gif

oké megnézem. biggrin.gif

Hát ne is ömlengj a férjed előtt. biggrin.gif
Mode93
Nem is mernék, szegénykét nem akarom féltékennyé tenni. biggrin.gif Amúgy is..ez a fiú is foglalt, meg Szerbia..áhh nagyon messze lenne..biggrin.gif Lehetetlen az egész XD

az adatlapomon ott van a friss ismerősöknél
vicuska
Mode megnéztem.Hm...........nyammi a pasi. wink.gif
Mode93
ugye hogy az biggrin.gif kis fiatal, de tök jól néz ki.
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 18. - 18:15:56) *
ugye hogy az biggrin.gif kis fiatal, de tök jól néz ki.

Egyet értek. biggrin.gif
Mode93
hehehe biggrin.gif

Kifogtam ám magamnak egyszerre. Egyszer csak elnéztem balra, és láttam, hogy ott táncol egyedül, ugye volt rajta egy köpeny, hogy védje a ruháját. Egyszerre kiszúrtam XD

Odajött nekem mosolyogni, meg tapsolni, jajj tiszta rosszul voltam XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 18. - 18:35:08) *
hehehe biggrin.gif

Kifogtam ám magamnak egyszerre. Egyszer csak elnéztem balra, és láttam, hogy ott táncol egyedül, ugye volt rajta egy köpeny, hogy védje a ruháját. Egyszerre kiszúrtam XD

Odajött nekem mosolyogni, meg tapsolni, jajj tiszta rosszul voltam XD

Olvadoztál igaz? biggrin.gif
vecsy
Sziasztok, eladó egy SOTU BOX, rugalmas konstrukcióban pl: 10e kápé + 1 Sotu síma cd, de alkudni lehet nyugodtan.
vecsei kukac enternet pont hu
name
Köszi, de nekem már van!!! biggrin.gif

Jó Reggelt!
Sajna mostanság ritkábban vagyok, rengeteget dolgozok sad.gif
Most is csak bekukk a reggeli kávé alatt.
Remélem mindeki jól van.
Pusza
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.10. 19. - 07:54:44) *
Köszi, de nekem már van!!! biggrin.gif

Jó Reggelt!
Sajna mostanság ritkábban vagyok, rengeteget dolgozok sad.gif
Most is csak bekukk a reggeli kávé alatt.
Remélem mindeki jól van.
Pusza

Helló mindenki.

Trixx nálunk a múlt héten volt húzós a meló.A héten meg lógattuk a hátsónkat és mivel kiment a meló ezért most itthon leszünk a héten mert nincs mit csinálni.Ez aztán a szervezés. biggrin.gif
Amúgy köszi jól vagyok.
name
Idézet (vicuska @ 2010.10. 19. - 16:02:16) *
Helló mindenki.

Trixx nálunk a múlt héten volt húzós a meló.A héten meg lógattuk a hátsónkat és mivel kiment a meló ezért most itthon leszünk a héten mert nincs mit csinálni.Ez aztán a szervezés. biggrin.gif
Amúgy köszi jól vagyok.

Na ez aztán tényleg jó szervezés...
Ilyenkor kiadják a szabit?
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 18. - 18:55:53) *
Olvadoztál igaz? biggrin.gif


Aha, nagyon! XD
Olyan zavarban voltam, mamámnak mondtam, hogy tök aranyos, meg mosolyogtam vissza rá XD

Megjelöltem tegnap a barátnőjét, ő is visszajelölt biggrin.gif

Mode93
Mode93
Mode93


















vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.10. 19. - 16:14:22) *
Na ez aztán tényleg jó szervezés...
Ilyenkor kiadják a szabit?

Kérlek szépen nekem nem tudnak szabit írni mert nincs egy napom se.Hanem a szombati műszakokba beszerzett túlóráim bánják meg a Géza plussz órái.Tőle húztak le az én javamra.

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 19. - 17:24:20) *
Aha, nagyon! XD
Olyan zavarban voltam, mamámnak mondtam, hogy tök aranyos, meg mosolyogtam vissza rá XD

Megjelöltem tegnap a barátnőjét, ő is visszajelölt biggrin.gif


Hehe gondolom el is pirultál. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 19. - 18:23:24) *

Alan lánykája?
Mode93




















vicuska
Jóóóóóóóóó reggelt. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 19. - 19:08:05) *
Kérlek szépen nekem nem tudnak szabit írni mert nincs egy napom se.Hanem a szombati műszakokba beszerzett túlóráim bánják meg a Géza plussz órái.Tőle húztak le az én javamra.


Hehe gondolom el is pirultál. biggrin.gif


Alan lánykája?



Biztos..biggrin.gif


Igen, Paris biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.