Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
Mode93
hahahhaa biggrin.gif

Jajj remélem ma álmodok valami szépet XD
Én szeretek álmodni, mert egy másik világban van az ember és tök jó biggrin.gif

A filmeket is azért szeretem, mert beleképzelhetem magam, és egy tök más történetet tudok beleszőni biggrin.gif

hajajj, lassan itt lesz az ideje a menetelnek biggrin.gif hajat kőőő mosnom biggrin.gif

Holnap csinos leszek, nem tudom miért, de az leszek XD
vicuska
Holnap majd meséled hogy valami szexit álmodtál........ wink.gif
Mode93
Pedig nem fog szembe jönni sem Alan Wilder, sem Kállay-Saunders András, sem Johnny Depp..sem Michael Jackson, sem Elvis Presley, sem Nik Kershaw, meg senki sem XDDDD

Idézet (vicuska @ 2010.11. 10. - 20:12:22) *
Holnap majd meséled hogy valami szexit álmodtál........ wink.gif


fúúú remélem csokit nyalogatok majd Johnny Depp testéről ...


XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Na, ádiosz XD

Jó ééjjjjjt biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 10. - 19:14:17) *
Pedig nem fog szembe jönni sem Alan Wilder, sem Kállay-Saunders András, sem Johnny Depp..sem Michael Jackson, sem Elvis Presley, sem Nik Kershaw, meg senki sem XDDDD



fúúú remélem csokit nyalogatok majd Johnny Depp testéről ...


XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Na, ádiosz XD

Jó ééjjjjjt biggrin.gif biggrin.gif

Menj álmodj valami nyalósat. wink.gif Jóccak........
Mode93
Hello biggrin.gif

Sajnos nem álmodtam semmit sad.gif
Mode93




XD
vicuska
Az első képen első ránézésre azt hittem,hogy Dave az fiatal korában.Aztán láttam,hogy Jack. biggrin.gif

Ava és a kisöcsi. smile.gif
vicuska
Az első négy képen tetszik Dave haja.Kimondottan jól áll neki. smile.gif

hehe az ötödiken az az ing rajta..... biggrin.gif

Ja és mázlisták a rajongók,hogy találkozhattak vele személyesen.Főleg mázlista a csaj az utolsó képen.Ő még puszit is kapott tőle.Én is akarooooooooook............. smile.gif
Mode93
hehe biggrin.gif

jajj ki ne akarna Dave-től puszit wub.gif
Mode93
Hű!
Nem is meséltem mi volt ma! Ez a kirándulás hatalmas port fog kavarni azt hiszem....
A kedves kocafejű osztálytársamnak a legnagyobb a szája természetesen. Holnap az lesz, hogy osztályfőnöki órán egyenként megkérdez az ofőt mindenki, hogy miért nem támogatják az osztálykirándulást. Aztán ezt ugye ma bejelentette.
A kocafejű kérdezi tőlem szünetbe ilyen cinikus hangon , hogy "Betti te miért nem jössz?"
odafordulok, erre hallom, hogy a mellette ülő csajnak mondja, hogy "megy koncertre"....úgy felment az agyvizem, ne tudjátok meg milyen hangnemben válaszoltam vissza neki..
mondtam, hogy Egyáltalán nem. Hanem azért mert anyám egyedül nevel, és nincs pénze ilyen plusz költségekre. Mondtam neki, lehet hogy más anyja ki tudja fizetni, az enyém nem, sajnálom.
Aztán megszólal egy másik csaj, hogy normálisan lett megkérdezve. Aztán visszaszóltam neki, hogy rohadtul nem normálisan lett megkérdezve...be is fogták a szájukat. nem ez volt az első alkalom, hogy azt hallom, hogy "A Betti azért nem jön mert koncertre megy" bla bla bla bla.....
Mi közük hozzá? És ha oda megyek, akkor mi van? Ne tudjátok meg, hogyan elkapott az ideg.....
A holnapi naptól kicsit tartok..attól félek, hogy olyan ideges leszek, hogy az ofőt is kiosztom.................elegem van ebből az osztályból... Meg lett kérdezve, hogy támogatják-e vagy nem. Akkor milyen jogon kérik számon, ha nem támogatja a szülő???
Azt mondja az ofő, hogy ezt a szülők szavazták meg szülőin. Hát bocs, de az én anyám nem volt ott, mert dolgozott. és még ki tudja, hány ember nem volt ott........


A suliban ennyire nagyon-nagyon-nagyon ritkán pöccenek be, hogy így szóljak be valakinek...nagyon nyomós indok kell ahhoz, hogy bárkinek is beszóljak, pont azért, hogy ne romoljon az amúgy is fos osztályközösség...de a mai az nagyon nagy túlzás volt...
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 16:50:16) *
Hű!
Nem is meséltem mi volt ma! Ez a kirándulás hatalmas port fog kavarni azt hiszem....
A kedves kocafejű osztálytársamnak a legnagyobb a szája természetesen. Holnap az lesz, hogy osztályfőnöki órán egyenként megkérdez az ofőt mindenki, hogy miért nem támogatják az osztálykirándulást. Aztán ezt ugye ma bejelentette.
A kocafejű kérdezi tőlem szünetbe ilyen cinikus hangon , hogy "Betti te miért nem jössz?"
odafordulok, erre hallom, hogy a mellette ülő csajnak mondja, hogy "megy koncertre"....úgy felment az agyvizem, ne tudjátok meg milyen hangnemben válaszoltam vissza neki..
mondtam, hogy Egyáltalán nem. Hanem azért mert anyám egyedül nevel, és nincs pénze ilyen plusz költségekre. Mondtam neki, lehet hogy más anyja ki tudja fizetni, az enyém nem, sajnálom.
Aztán megszólal egy másik csaj, hogy normálisan lett megkérdezve. Aztán visszaszóltam neki, hogy rohadtul nem normálisan lett megkérdezve...be is fogták a szájukat. nem ez volt az első alkalom, hogy azt hallom, hogy "A Betti azért nem jön mert koncertre megy" bla bla bla bla.....
Mi közük hozzá? És ha oda megyek, akkor mi van? Ne tudjátok meg, hogyan elkapott az ideg.....
A holnapi naptól kicsit tartok..attól félek, hogy olyan ideges leszek, hogy az ofőt is kiosztom.................elegem van ebből az osztályból... Meg lett kérdezve, hogy támogatják-e vagy nem. Akkor milyen jogon kérik számon, ha nem támogatja a szülő???
Azt mondja az ofő, hogy ezt a szülők szavazták meg szülőin. Hát bocs, de az én anyám nem volt ott, mert dolgozott. és még ki tudja, hány ember nem volt ott........


A suliban ennyire nagyon-nagyon-nagyon ritkán pöccenek be, hogy így szóljak be valakinek...nagyon nyomós indok kell ahhoz, hogy bárkinek is beszóljak, pont azért, hogy ne romoljon az amúgy is fos osztályközösség...de a mai az nagyon nagy túlzás volt...

hehe a kocafejű kifejezésen felröhögtem........ biggrin.gif

Amúgy pedig teljesen igazad van.Kinek mi köze van hozzá ,hogy te koncertre mész.Majd akkor dumáljanak az osztálytársaid ha ők fizetik a jegyedet.Egyébként pedig nem te vagy az egyetlen ebben az országban aki koncertre jár.Nem tudom mit vannak ezen fent akadva.
Ami a kirándulást illeti senkit nem lehet kényszeríteni.Ha akarsz mész ha nem akarsz nem mész.Ennyi.Nincs ezen mit ragozni.Arról nem beszélve,hogy nem minden szülőnek vannak felesleges ezrei kirándulásra.Mint nálatok is.De ez sem tartozik senkire.
Szóval jól tetted,hogy beszóltál.


Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 16:17:38) *
hehe biggrin.gif

jajj ki ne akarna Dave-től puszit wub.gif

Én akarok az tuti. biggrin.gif
vicuska
Mode kérdezd már meg az osztálytársaidat,hogy ha nekik jönne Magyarországra a kedvenc énekesük vagy együttesük ők nem mennének el koncertjére?Kíváncsi lennék hogy állna a szájuk ha ez miatt őket is állandóan macerálnák és piszkálnák.
Mode93
Azt mondják, hogy a kirándulás kötelező...
Igen, kötelező, de nem 3 napra és nem úgy, hogy az osztálypénz mellett még 12000 forintot bevinni. Kicsit túlzás..

Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 18:44:42) *
Mode kérdezd már meg az osztálytársaidat,hogy ha nekik jönne Magyarországra a kedvenc énekesük vagy együttesük ők nem mennének el koncertjére?Kíváncsi lennék hogy állna a szájuk ha ez miatt őket is állandóan macerálnák és piszkálnák.


Az az igazság, hogy ezeknek a lányoknak, és fiúknak nincsenek érzéseik. Az a legnagyobb problémájuk, hogy nem szívhatnak cigarettát akkor amikor akarnak. és tényleg így van. Ezek nem tudnak szeretni semmit, a saját anyjukat sem, nem hogy egy együttest....
Máson sem tudnak csámcsogni, csak azon, hogy én koncertre megyek vagy sem, vagy mi van.... Jövő hét utáni héten valószínűleg beviszem az igazolást a decemberi hétvégéről, de már tudom, hogy majd akkor mutatom meg a tanárnak, ha ketten leszünk. és ha be mer szólni azért, hogy erre bezzeg van pénz, szólok anyámnak.....
vicuska
Mi az,hogy kötelező?Mi a fene van nálatok a suliban diktatúra? angry.gif És akinek nincs rá pénze az mit csináljon?Szüljön vagy izzadjon rá pénzt?Ez felháborító.Én az anyukád helyében bemennék a suliba és jól beolvasnék az ofőnek.
Mode93
Ja, egyébként úgy van, hogy ha 7 embernél több azoknak a száma, akkor nem mehetünk kirándulni. És ha az anyagiasság a baj, akkor lecserélhetjük 2 naposra a kirándulást..
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 17:48:18) *
Azt mondják, hogy a kirándulás kötelező...
Igen, kötelező, de nem 3 napra és nem úgy, hogy az osztálypénz mellett még 12000 forintot bevinni. Kicsit túlzás..



Az az igazság, hogy ezeknek a lányoknak, és fiúknak nincsenek érzéseik. Az a legnagyobb problémájuk, hogy nem szívhatnak cigarettát akkor amikor akarnak. és tényleg így van. Ezek nem tudnak szeretni semmit, a saját anyjukat sem, nem hogy egy együttest....
Máson sem tudnak csámcsogni, csak azon, hogy én koncertre megyek vagy sem, vagy mi van.... Jövő hét utáni héten valószínűleg beviszem az igazolást a decemberi hétvégéről, de már tudom, hogy majd akkor mutatom meg a tanárnak, ha ketten leszünk. és ha be mer szólni azért, hogy erre bezzeg van pénz, szólok anyámnak.....

Hát ez elég szomorú,hogy ilyenek az osztálytársaid.
Foglalkozzanak már magukkal ne veled .Üzenem nekik.
Az ofőnek meg semmi köze hozzá,hogy nálatok mire van pénz és mire nem.

Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 17:50:00) *
Ja, egyébként úgy van, hogy ha 7 embernél több azoknak a száma, akkor nem mehetünk kirándulni. És ha az anyagiasság a baj, akkor lecserélhetjük 2 naposra a kirándulást..

De te mennél a kétnaposra?
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 18:48:23) *
Mi az,hogy kötelező?Mi a fene van nálatok a suliban diktatúra? angry.gif És akinek nincs rá pénze az mit csináljon?Szüljön vagy izzadjon rá pénzt?Ez felháborító.Én az anyukád helyében bemennék a suliba és jól beolvasnék az ofőnek.


Na hát ez az. Meséli ofőm, hogy más iskolákban nincs is ilyen, hogy ki tudja-e fizetni, vagy sem a szülő. bejelentik, tényként közlik, hogy ez és ez lesz, és kutyát sem érdekli, hogy ki tudják-e fizetni vagy sem. Na és kérdem én, hogy akinek a szülője nem tudja kifizetni avval mi van? Börtönbe zárják, vagy mi????
hihetetlen......minden csak a pénz körül forog...

Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 18:51:12) *
Hát ez elég szomorú,hogy ilyenek az osztálytársaid.
Foglalkozzanak már magukkal ne veled .Üzenem nekik.
Az ofőnek meg semmi köze hozzá,hogy nálatok mire van pénz és mire nem.


De te mennél a kétnaposra?


Na hát ez az, semmi köze hozzá. Jó hogy nem azt kell nekik elmesélnem, hogy mikor megyek szarni.....

Hát két naposra még csak-csak elmennék, de 3 naposra semmiképpen.
Azért kezdjük ott, hogy addig még ki tudja, mi lesz. Most mondok egy példát, ha én pont akkor leszek bajos, akkor nem tudok elmenni. Márpedig valószínűleg akkor. De ez majd még kiderül
vicuska
Hát nálunk ilyen nem volt annó.Hogy rátukmálják az emberre a dolgokat.Ki nem állhatom az ilyet. dry.gif
Mode93
Ja, én sem szeretem. Majd megmondom holnap a beszólogatóknak, hogy menjenek, keressék meg anyám helyett azt a 12000 forintot, és akkor támogatva lesz.
vicuska
12000 ezer forint nem kevés pénz..........gondolkozzanak már.........nem igaz,hogy semmi tolerancia vagy megértés nem született azokba az emberekbe ott a sulidba.........
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 18:57:56) *
12000 ezer forint nem kevés pénz..........gondolkozzanak már.........nem igaz,hogy semmi tolerancia vagy megértés nem született azokba az emberekbe ott a sulidba.........


Na hát ez az!
Azért is mondtam azt a csajoknak, hogy más anyja biztos ki tudja fizetni, az enyém nem, mert azok minden nap pénzt költenek! Nem tudom, honnan van annyi lóvéjuk, nem is érdekel, de hallom a tesi öltözőben, hogy minden nap mennek a McDonalds-ba, állandóan 6000 ft-os műkörmeik vannak, a tízórait meg az innivalót mindig a büfében veszik, meg több ezer forintos ruhákat és cipőket vesznek 2 hetente.

12000 forintból anyám 2 heti kaját vesz magunknak baszki. Vagy 3 hétnyi, akár több benzint tankol az autóba annyi pénzből. ja és még a kaja/pia is ott van ám!!!!!
Azért Miskolcra, egy fél napos útra nem ártana pár szendvics, meg pár üdítő....hoppá, 20000-be biztos belekerülne mindenestül ez a kirándulás.
vicuska
Jó nekik.Biztosan jól keresnek a szülők akik a seggük alá raknak mindent.Majd akkor játszák magukat ha ők keresik a pénzt.
Egyébként meg a suli ne kutakodjon már a szülők pénztárcájában és ne akarjanak már gazdálkodni belőle.Ezt a kirándulásra mondom.
Mode93
Hát jah. És ugye azt hiszem azt már említettem, hogy anyámnak az osztálypénzről fingja nincs, hogy hol van. kellene abból elszámolás minden év végén, és soha sincs
vicuska
Így van.Nálunk az oviba az ovónő mikor lezárja az évet szépen részletesen leírja és kiteszi hogy mindenki el tudja olvasni mire ment el a játékpénz.Ott így hívják az osztálypénzt.
Mode93
Na, hát ezt kellene itt is.

De hát ezek...pff..

Jaj istenem, úgy röhögök Neo-n XD
vicuska
Én is röhögök. biggrin.gif

Martin a szexi menyasszony. biggrin.gif ráadásul töke van.
Mode93
Vicaaa XDDD

Bakker, úgy röhögök már nem bírom tovább XDD
vicuska
Most mér?Hát nem ?

jaj de szép pár mit is mondjak töke van a menyasszonynak. biggrin.gif

Neo ha ide jössz nehogy elkezdj vissza olvasni. biggrin.gif Sokáig tartana mert nagyon elmaradtál.
Mode93
hahahahhaa biggrin.gif

Neo egy pár száz oldallal el van maradva biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 18:41:21) *
hahahahhaa biggrin.gif

Neo egy pár száz oldallal el van maradva biggrin.gif

Olyasmi. biggrin.gif

Neonak úgy látszik borbély öt percébe kerül ideérni.Értsd egy óra......... biggrin.gif
Neo71
Na itt vagyok! Csak azért nem jöttem eddig mert msn-en és a fészbúkon is írtunk egymásnak! XD
Mode93
borbééély azt Johnny Deppp játssza a Sweeney Todd-ban XDDDDD

Idézet (Neo71 @ 2010.11. 11. - 19:43:16) *
Na itt vagyok! Csak azért nem jöttem eddig mert msn-en és a fészbúkon is írtunk egymásnak! XD


XDDD
vicuska
Neo velem nem beszélsz msn-en. biggrin.gif

amúgy helló Krisz. biggrin.gif
Mode93
Bazzz mondom milyen Krisz, aztán leesett XDDDDDDDDDDDDDDD

Neo egyébként velem sem beszélsz msn-en, úgyhogy rossz duma XD
Neo71
Na ne már Vicuska hogy nem beszélünk msn-en! A múltkor is milyen jót szexeltünk! XD

Téged meg Bettyke alig látlak msn-en! biggrin.gif
vicuska
Neo most muszáj volt ezt itt nagy dobra verned? biggrin.gif

Kül most éppen nem beszélünk msn-en.Én arra értettem. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 18:45:27) *
Bazzz mondom milyen Krisz, aztán leesett XDDDDDDDDDDDDDDD

Neo egyébként velem sem beszélsz msn-en, úgyhogy rossz duma XD

hehehehe "milyen Krisz" biggrin.gif biggrin.gif

Nagyon röhögök........... biggrin.gif
Mode93
Hát azért komolyan mondom, ilyenről beszélni, jajj istenem XD Most én is mondjam el, mikor szexeltünk utoljára Alannel egy jót??? ajj hát naaa XDDDDDDDDDDDD


Neo: Mert szar XD
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2010.11. 11. - 18:47:50) *
Na ne már Vicuska hogy nem beszélünk msn-en! A múltkor is milyen jót szexeltünk! XD

Téged meg Bettyke alig látlak msn-en! biggrin.gif

msn szex............. biggrin.gif biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 18:50:37) *
Hát azért komolyan mondom, ilyenről beszélni, jajj istenem XD Most én is mondjam el, mikor szexeltünk utoljára Alannel egy jót??? ajj hát naaa XDDDDDDDDDDDD


Neo: Mert szar XD

na mikor izéltetek az emberrel? biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 19:51:42) *
msn szex............. biggrin.gif biggrin.gif


na mikor izéltetek az emberrel? biggrin.gif


most komolyan??? XD



Miii nem mondom meg XDDDD
Neo71
Te mondtad hogy nem is beszélünk msn-en Vicuska, csak felfrissítettem a memóriádat! XD

Bettyke, ha szar akkor nehéz lenne veled ott is beszélni! XD
Mode93
XD XD

Nem szeretem már az msn-t mert lelassítja a gépet, és a Facebook jobb! XD
Neo71
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 19:52:09) *
most komolyan??? XD

Komolyan hát! Megírtam neki hogy csupán barátságból szívesen... entyem pentyem sáláláláláááá... XD

Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 19:53:53) *
XD XD

Nem szeretem már az msn-t mert lelassítja a gépet, és a Facebook jobb! XD

Nekem meg a faszbúk chat-je szar, mindig eltűnik akivel beszélnék! XD
vicuska
Neo ne kötözködj már mondtam,hogy hogy értettem. biggrin.gif
Mode93
Ti perverzek XDDDDD



hahaha XD
én oda be sem jelentkezem, mert az is lassította a gépet XD
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2010.11. 11. - 18:55:34) *
Komolyan hát! Megírtam neki hogy csupán barátságból szívesen... entyem pentyem sáláláláláááá... XD


Nekem meg a faszbúk chat-je szar, mindig eltűnik akivel beszélnék! XD

Én meg megírtam neked,hogy a barátommal nem izélek...........a barátság az barátság és nem szeretői kapcsolat. biggrin.gif

Nálam is az fb chat-je szar.
Neo71
Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 19:56:34) *
Neo ne kötözködj már mondtam,hogy hogy értettem. biggrin.gif

Nem kötözködök veled! biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.11. 11. - 18:57:15) *
Ti perverzek XDDDDD



hahaha XD
én oda be sem jelentkezem, mert az is lassította a gépet XD

akkor kaki a machinád. biggrin.gif

Idézet (Neo71 @ 2010.11. 11. - 18:58:10) *
Nem kötözködök veled! biggrin.gif

nem hát. biggrin.gif
Neo71
Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 19:57:43) *
Én meg megírtam neked,hogy a barátommal nem izélek...........a barátság az barátság és nem szeretői kapcsolat. biggrin.gif

Tudom, és írtam is hogy oké... de azért próbálkozni lehet! XD HÁTHA XD

Idézet (vicuska @ 2010.11. 11. - 19:59:02) *
akkor kaki a machinád. biggrin.gif

Basszus ezen baromira röhögök! XDXDXDXDXD
Mode93
kaki a tied! XD biggrin.gif

haha nem ám biggrin.gif

Ha lassú a gép a csettől az a net hibája lehet esetleg, vagy a facebook-é..biggrin.gif
vicuska
Neo nem adod fel mi? biggrin.gif nincs hátha.........én egy tisztességes asszony és DM rajongó vagyok. biggrin.gif
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.