Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 19:56:10) *
Fru Dave-el kapcsolatban folyton a narkós múltjával jönnek és ezért tudok haragudni.....mármint a sajtóra.....elmúlt kész....miért emlegetik folyton?Amit mondtál azzal egyet értek.Becsülendő,hogy ki tudott mászni belőle.

Kül hallottam már olyanról,hogy valaki mesélte,hogy beszóltak neki amiért DM rajongó és közölték vele ,hogy tud egy drogos alkoholista bandáért rajongani.....


Hát amit sajtó, főleg a bulvársajtó művel az néha a pofátlanság határát súrolja. Nekik ugye csak az a lényeg, hogy minél szaftosabb legyen a sztori. Ja, mit jönnek vele folyton, már rég lejárt lemez, nem beszélve arról, hogy sztem magának Dave-nek is tele van a töke a dologgal. Szerintem a sajtó is tett rá egy lapáttal anno a problémáira, szegény Michael Jacksont pl totál kicsinálták angry.gif A bulvársajtóban ráadásul hajlamosak kiforgatni a szavakat, és csinálni a feszkót.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:02:30) *
Kétségtelen tény,hogy Dave drogos volt és Martin meg piás de felvállalták becsületesen,hogy azok voltak nem tagadták vagy szépítették a dolgot becsületükre legyen mondva.Plusszban sikeresen túl vannak mindketten a dolgon ami szintén becsülendő és tiszteletet érdemel.


Ez így van.
Ezért húzom én fel magam akkor, amikor Dave-et pocskondiázza valaki.
vicuska
Mode hűűűűűű de jó képek.....csöppenek.... wink.gif
DevotedViolator- girl
Na meg aki szerint a DM drogos alkoholista banda, az is megtudná a véleményem erről, de nem köszönné meg, az is biztos...
Mode93
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:03:53) *
Hát amit sajtó, főleg a bulvársajtó művel az néha a pofátlanság határát súrolja. Nekik ugye csak az a lényeg, hogy minél szaftosabb legyen a sztori. Ja, mit jönnek vele folyton, már rég lejárt lemez, nem beszélve arról, hogy sztem magának Dave-nek is tele van a töke a dologgal. Szerintem a sajtó is tett rá egy lapáttal anno a problémáira, szegény Michael Jacksont pl totál kicsinálták angry.gif A bulvársajtóban ráadásul hajlamosak kiforgatni a szavakat, és csinálni a feszkót.


Persze, az a lényeg, hogy legyen miből eladni az újságokat.
Michael Jackson..úúú nem is mondok semmit, mert csak tiszta ideg leszek tőle....az az ember nem véletlenül halt meg ilyen fiatalon......Ha nem bántották volna folyton a lelkét, talán még ma is zenélhetne...

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:05:12) *
Na meg aki szerint a DM drogos alkoholista banda, az is megtudná a véleményem erről, de nem köszönné meg, az is biztos...


Asszem az enyémet sem XD
Bár én már ezért pofán b*tam osztálytársamat..
illetve nem pont azért, mert ilyet mondott, de ha ilyet mondana, addig nyomnám a wc-be a fejét amíg nem könyörög az életéért

Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:04:57) *
Mode hűűűűűű de jó képek.....csöppenek.... wink.gif


Jó kis frizurája van az első képen biggrin.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:03:53) *
Hát amit sajtó, főleg a bulvársajtó művel az néha a pofátlanság határát súrolja. Nekik ugye csak az a lényeg, hogy minél szaftosabb legyen a sztori. Ja, mit jönnek vele folyton, már rég lejárt lemez, nem beszélve arról, hogy sztem magának Dave-nek is tele van a töke a dologgal. Szerintem a sajtó is tett rá egy lapáttal anno a problémáira, szegény Michael Jacksont pl totál kicsinálták angry.gif A bulvársajtóban ráadásul hajlamosak kiforgatni a szavakat, és csinálni a feszkót.

Mondtam már itt,hogy a kedvenc színésznőm is gyűlölte a sajtót mert üldözték,zaklatták és kiforgatták a szavait.
Én kül Dave helyében ha felhoznák újra egy interjúban a múltját szépen felállnék azt ott hagynám az egészet de előtte közölném,hogy ha nincs más amit kérdezni vagy mondani tudnak neki akkor nincs miről beszélni.

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 20:07:41) *
Persze, az a lényeg, hogy legyen miből eladni az újságokat.
Michael Jackson..úúú nem is mondok semmit, mert csak tiszta ideg leszek tőle....az az ember nem véletlenül halt meg ilyen fiatalon......Ha nem bántották volna folyton a lelkét, talán még ma is zenélhetne...



Asszem az enyémet sem XD
Bár én már ezért pofán b*tam osztálytársamat..
illetve nem pont azért, mert ilyet mondott, de ha ilyet mondana, addig nyomnám a wc-be a fejét amíg nem könyörög az életéért



Jó kis frizurája van az első képen biggrin.gif

sajnos Michael sikeresen tönkre tették..... sad.gif

ja nekem is tetszik a haja a képen smile.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:05:12) *
Na meg aki szerint a DM drogos alkoholista banda, az is megtudná a véleményem erről, de nem köszönné meg, az is biztos...

meg annó még mondtak rájuk mást is.....olvastam ezt azt amiket meséltek a rajongók
DevotedViolator- girl
Igen, csak tudod Vica, az eset után, úgy is Dave-et állítanák be egy utolsó bunkó seggfejnek, amiért meg merte tenni a naagy sajtóval.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:11:09) *
Mondtam már itt,hogy a kedvenc színésznőm is gyűlölte a sajtót mert üldözték,zaklatták és kiforgatták a szavait.
Én kül Dave helyében ha felhoznák újra egy interjúban a múltját szépen felállnék azt ott hagynám az egészet de előtte közölném,hogy ha nincs más amit kérdezni vagy mondani tudnak neki akkor nincs miről beszélni.


sajnos Michael sikeresen tönkre tették..... sad.gif

ja nekem is tetszik a haja a képen smile.gif


meg annó még mondtak rájuk mást is.....olvastam ezt azt amiket meséltek a rajongók


Na ez sem lenne egy rossz ötlet. Csak Dave egy úrimeber.

Hát sikeresen bizony. Az orra sem azért lett ám átműtve, mert épp ahhoz volt kedve....gyerekkorában eltörte véletlenül, és olyan ferde lett, hogy muszáj volt megműteni...később meg azért, mert az apja folyton csúfolta a csúnya orra miatt...ennyi...
A bőre azért lett fehér, mert beteg volt, kész. Létezik a betegség, egyik osztálytársamnak is olyan van, meg egy néni is sétált szembe a Fő téren a múltkor, olyan volt a bőre....
A legnagyobb gyerekének ugyanúgy kezd világosodni a bőre, ennyit azokról a pletykákról, hogy nem az ő gyerekei...magyarul ugyanúgy örökölte Prince Michael az apjától a betegséget, ahogy Michael az elődeitől..
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:11:42) *
Igen, csak tudod Vica, az eset után, úgy is Dave-et állítanák be egy utolsó bunkó seggfejnek, amiért meg merte tenni a naagy sajtóval.

Ez igaz.De nem köteles eltűrni,hogy a múltjában válkáljanak.Annyi minden van amiről kérdezni lehetne őt főleg a DM -el kapcsolatban miért kell örökké azt felhozni neki ami elmúlt?
DevotedViolator- girl
Igen, meg egyébként is mi közük hozzá, az oké, hogy leközlik egyszer, amikor megtörtént de nem kéne folyton felhánytorgatni a dolgot.
vicuska
Szerintem Dave tett már le annyit az asztalra,hogy megteheti kikéri magának ha egy interjúban újra csak a múltjáról dumálnak neki....
Olvastam egyszer Andy jegyezte meg egy interjúban kissé mérgesen,hogy folyton ezzel jön a sajtó.....
Neo71
Sziasztok csajok!
Csak beköszönök, hulla fáradt vagyok, egész nap festettem öcsém lakását. biggrin.gif
Jó éjt, szép álmokat!
Mode93
Szia Neo biggrin.gif
Menj pihenj tongue.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.07. 22. - 08:39:22) *
Jó Reggelt!
Örülök, hogy ma nem a riasztóra kellett ébrednetek. smile.gif
Bocsi, hogy csak úgy lelépek néha, de szar a notim, és egyszer csak elmegy a net... így nem tudok annyit maradni mint szeretnék.
Köszi Vicus, hogy gondolsz rám azoknál a képeknél is ahogy Dave mellett Martin is szerepl. smile.gif

jaaaaj most nézem elfelejtettem Trixx-nek reagálni...
szerencsére nem volt riasztó hang előző éjszaka....

sajnálom,hogy vacakol a notid.... sad.gif

Szívesen a képeket. smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (Neo71 @ 2010.07. 22. - 20:22:05) *
Sziasztok csajok!
Csak beköszönök, hulla fáradt vagyok, egész nap festettem öcsém lakását. biggrin.gif
Jó éjt, szép álmokat!


Szia Neo! Köszönöm a fb-on a kutyusos szívecskét, aranyos smile.gif Neked is jóéjt!
vicuska
Idézet (Neo71 @ 2010.07. 22. - 20:22:05) *
Sziasztok csajok!
Csak beköszönök, hulla fáradt vagyok, egész nap festettem öcsém lakását. biggrin.gif
Jó éjt, szép álmokat!

Szia Neo.

Jó éjt és jó pihenést. smile.gif

nyammi.... wink.gif

Mode többi live in Budapest hangfelvételeid megvannak?
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:21:28) *
Szerintem Dave tett már le annyit az asztalra,hogy megteheti kikéri magának ha egy interjúban újra csak a múltjáról dumálnak neki....
Olvastam egyszer Andy jegyezte meg egy interjúban kissé mérgesen,hogy folyton ezzel jön a sajtó.....


Igen, én max. csak akkor hoznám fel a témát, ha már nagyon régóta ismerném, és akkor is csak úgy, ha úgy jönne ki a lépés, mert sztem pofátlanság egy ember baklövését folyton felhánytorgatni.
Mode93
Meg persze smile.gif
Ez is csak azért jutott eszembe, mert egy ismerősöm kérte , aztán beugrott, hogy hoppá, hiszen nekem sincs meg

Dave-nek amúgy is a magánügye ez a drogos izé, de biztos lesz még, hogy előhozzák
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:28:56) *
Szia Neo.

Jó éjt és jó pihenést. smile.gif

nyammi.... wink.gif

Mode többi live in Budapest hangfelvételeid megvannak?


Igen, ez a kép tényleg nyami wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 20:03:23) *
Ha már Dave smile.gif





Tyűű, ezektől a képektől engem a padlóról kell kiskanállal összekaparni biggrin.gif
vicuska
Fru én is így lennék vele.Csak ha régi ismerősök lennénk akkor merném felhozni neki ezt a témát vagy ha ő tenné akkor beszélnék vele róla.De szerintem ő olyan ember akivel mindenről lehet beszélni és még azt el tudom képzelni róla,hogy ha lenne valami bánatom és elmondanám neki biztos,hogy próbálna segíteni még ha csak szóban is mondjuk vígasztalással.Szóval neki lehetne őszintén beszélni mondjuk lelki dolgokról.Ilyennek képzelem.....

Mode oké. biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:33:28) *
Igen, ez a kép tényleg nyami wink.gif



Tyűű, ezektől a képektől engem a padlóról kell kiskanállal összekaparni biggrin.gif

Ugye,hogy nyammi..... biggrin.gif

jááááááááj hogy ki van gombolva az inge..... wink.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 22. - 20:31:12) *
Meg persze smile.gif
Ez is csak azért jutott eszembe, mert egy ismerősöm kérte , aztán beugrott, hogy hoppá, hiszen nekem sincs meg

Dave-nek amúgy is a magánügye ez a drogos izé, de biztos lesz még, hogy előhozzák

sajnos.....Dave ettől nem szabadul amíg él.....
Mode93
Én is ilyennek képzelem, amit Vica leírt.
Az álmaimban mindig Ő az, akivel leülök beszélgetni a problémáimról.


Na most megyek. Legyetek jók, jó éjszakát smile.gif
Szeressétek Dave-et smile.gif
vicuska
Jó éjt Mode. smile.gif

Szeretjük...ki sem hagynánk..... biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Vica: Anyám, ez a kép! ohmy.gif Huhú de letépném róla azt az inget biggrin.gif

Hugi, efelől nyugodt lehetsz, úgy megszeretgetjük, hogy csak néz ki a fejéből biggrin.gif
vicuska
Fru én is..... biggrin.gif minek az rajta...

kukucs biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:42:35) *
Vica: Anyám, ez a kép! ohmy.gif Huhú de letépném róla azt az inget biggrin.gif

Hugi, efelől nyugodt lehetsz, úgy megszeretgetjük, hogy csak néz ki a fejéből biggrin.gif

milyen formában gondoltad a szeretgetést?Hárman párban? biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Főleg ilyen melegben biggrin.gif De fura ez a kép biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:44:35) *
Fru én is..... biggrin.gif minek az rajta...

kukucs biggrin.gif


milyen formában gondoltad a szeretgetést?Hárman párban? biggrin.gif


Akár, bár akkor tuti fel se tudna kelni az ágyból biggrin.gif
vicuska
hehe lehet pihent és valaki lefotózta ezért néz fél szemmel sandítva biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Bár, ha csak én tenném meg akkor is hujuj.. biggrin.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:47:44) *
Főleg ilyen melegben biggrin.gif De fura ez a kép biggrin.gif



Akár, bár akkor tuti fel se tudna kelni az ágyból biggrin.gif

mert szerinted kikészítenénk? biggrin.gif



Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:48:54) *
Bár, ha csak én tenném meg akkor is hujuj.. biggrin.gif

mit csinálnál vele? biggrin.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:48:17) *
hehe lehet pihent és valaki lefotózta ezért néz fél szemmel sandítva biggrin.gif


Vajon ő is olyan durci reggelente, mikor felkel, mint én? biggrin.gif
vicuska
nem tudom.....majd megnézzük reggel.... biggrin.gif

Hát én sem vagyok reggelente valami épületes látvány......kócos fej,csipás szemek résnyire szűkülve.... biggrin.gif és kissé kómásnak látszódom....
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:50:02) *
mert szerinted kikészítenénk? biggrin.gif




mit csinálnál vele? biggrin.gif


Hát szerintem ketten tuti biggrin.gif Ha én egyszer bepörgök, akkor aztán nehezen tud lelőni biggrin.gif
Fú, hát ha ilyen eléggé kigombolt ingben állna meg előttem, az ingét letépném róla, aztán ágyba dönteném, és hát a többit a képzeletedre bízom mit tennék vele, bár fel lennék pörögve az tuti, és hát a kissé hevesebbik énem bújna ki belőlem biggrin.gif
vicuska
na én is elteszem magam holnapra......

Jó éccakát mindenkinek. smile.gif
DevotedViolator- girl
Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:53:03) *
nem tudom.....majd megnézzük reggel.... biggrin.gif

Hát én sem vagyok reggelente valami épületes látvány......kócos fej,csipás szemek résnyire szűkülve.... biggrin.gif és kissé kómásnak látszódom....


Oké, majd megkukkoljuk biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.07. 22. - 20:56:12) *
na én is elteszem magam holnapra......

Jó éccakát mindenkinek. smile.gif


Jóccakát smile.gif
vicuska
Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:55:32) *
Hát szerintem ketten tuti biggrin.gif Ha én egyszer bepörgök, akkor aztán nehezen tud lelőni biggrin.gif
Fú, hát ha ilyen eléggé kigombolt ingben állna meg előttem, az ingét letépném róla, aztán ágyba dönteném, és hát a többit a képzeletedre bízom mit tennék vele, bár fel lennék pörögve az tuti, és hát a kissé hevesebbik énem bújna ki belőlem biggrin.gif

hűűűűűűű milyen kis temperamentumos vagy.... biggrin.gif

én épp ellenkezőleg.....lassan csinálnék mindent...jól felizgatnám...aztán..... biggrin.gif

Idézet (DevotedViolator- girl @ 2010.07. 22. - 20:57:11) *
Oké, majd megkukkoljuk biggrin.gif



Jóccakát smile.gif

hehe hátha főz nekünk kávét...... biggrin.gif
vicuska
Jó reggelt.

Először is boldog születésnapot Martin. smile.gif
name
Jó Reggelt!

Igen Vicus ez az első:

Bolgog szülinapot Martinka wub.gif
Mode93
Sziasztok biggrin.gif biggrin.gif

Fogalmam sincs, milyen nap van ma, de azt tudom, hogy ma van Mártin El Góóó születésnapja biggrin.gif

BOLDOG SZÜLINAPOT MARTIIIIN wub.gif wub.gif
Mode93
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 23. - 13:19:41) *

Itt a kis születésnapos..... smile.gif little 49 biggrin.gif

Idézet (Trixx @ 2010.07. 23. - 07:27:25) *
Jó Reggelt!

Igen Vicus ez az első:

Bolgog szülinapot Martinka wub.gif

bizony Trixx ma Martin az első..... smile.gif
Mode93
Little XD XD

hehehe biggrin.gif

Fruzsi!!

Megkaptam a képeslapot tegnap, köszönöm szépen, tetszik nagyon smile.gif


Az előbb meg beraktam januári koncertet dvd-lejátszóba, és bekapcsoltam a hangszórót biggrin.gif hhehheeee akkorát szólt öcséééém
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 23. - 17:03:26) *
Little XD XD

hehehe biggrin.gif

Fruzsi!!

Megkaptam a képeslapot tegnap, köszönöm szépen, tetszik nagyon smile.gif


Az előbb meg beraktam januári koncertet dvd-lejátszóba, és bekapcsoltam a hangszórót biggrin.gif hhehheeee akkorát szólt öcséééém

Szevasz.

Rázendítettél a januári koncertre? biggrin.gif Jól tetted.....

Én ma tartottam egy kis szépészkedést. biggrin.gif hehe rákentem a képemre mindenféle kulimajszt.....baromi jól néztem ki..... biggrin.gif
Meg befestettem a szemöldököm mivel ugyebár alapjáraton szőke és nem lehetne látni,hogy olyanom is van....mikor csináltam azt kérdezi tőlem a Petra "nekem is bepingálod?" biggrin.gif
Mode93
Jajj...mióta akarom kérdezni. Van egy szám, Junkie és Dave közöse, Reload a címe.... hallottátok már?

Petra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hehehehheee biggrin.gif biggrin.gif

Rá bizony, itt ugráltam az ágyon biggrin.gif

kulimajsz XD XD XD
Én ismerősnek írtam át a dvd-t, azért raktam be a koncertet biggrin.gif Aztán leragadtam XD
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.07. 23. - 17:14:25) *
Jajj...mióta akarom kérdezni. Van egy szám, Junkie és Dave közöse, Reload a címe.... hallottátok már?

Petra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hehehehheee biggrin.gif biggrin.gif

Rá bizony, itt ugráltam az ágyon biggrin.gif

kulimajsz XD XD XD
Én ismerősnek írtam át a dvd-t, azért raktam be a koncertet biggrin.gif Aztán leragadtam XD

Azt hiszem nem hallottam még a fent említett számot..... biggrin.gif
Mode93
Elküldöm akkor e-mailben biggrin.gif
vicuska
Oké Mode kösszencs biggrin.gif
Mode93
Szívesen biggrin.gif
vicuska
kis énekes pacsirta biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.07. 23. - 17:21:16) *
Szívesen biggrin.gif

mindjárt megkukkantom akarom mondani meghallgatom biggrin.gif
Mode93


Daaaaaaave wub.gif
Tegnap éjjel kinn ültem az erkélyen, és hallgattam Dave-et, hát mit ne mondjak, néha-néha megkönnyeztem egy kicsit.


megkukkantod...biggrin.gif lassan más is kukkanthat..biggrin.gif
vicuska
Téged vagy engem kukkanthat meg valaki? biggrin.gif

csak nem lelkileg elkalandoztál és azért sírdogáltál? blink.gif
Mode93
Nem egészen, vagyis hát majdnem. Az eget néztem, tele volt csillagokkal. Eszembe jutott amikor Dave beteg volt, és hogy mennyire ki voltam készülve. Meg ilyenkor inkább azért jön rám a sírás, mert annyira szeretem őket. A szeretettől sírok, túlcsordul bennem, vagy nem is tudom blink.gif Meg elgondolkoztam, hogy az a személy, vagy dolog nem létezik ezen a világon, amiért érdemes lenne elhanyagolnom a Depeche-t. Nincs annál jobb, mint amikor elmegyünk egy dm koncertre, és 2 órán keresztül mással sem törődünk, csak azzal, hogy a kedvenceink ott énekelnek a színpadon, mi meg velük együtt bulizunk. Szóval jó dolog ez na.


Engem kukkanthat meg Alan micsodája biggrin.gif



Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.