Keresés - Felhasználók
Teljes verzió: Enjoy The Silence!
forum.FREESTATE.hu > depeCHe MODE > depeCHe MODE Klub
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214
vicuska
Azt nem tudom pedig fent vagyok.Próbálj meg frissíteni és akkor hátha látható vagyok.
vicuska
Jó éjt mindenkinek.
vicuska
Szépszégesssz jó reggelt mindenkinek. smile.gif
vicuska
Mode néztem az előbb főzés közben a 101-et és a Just can't get enough-nál Alan olyan bugyiolvasztóan vigyorog a kamerába. wink.gif Jaaaaaaaaj nagyon cuki ott.......Nyugi nem cuppantam rá Alan-re....... biggrin.gif

Ha már Alan-ről van szó és valamrlyik nap képet kértél róla,hát akkor jöjjön pár kép.Bár biztosan ismered őket. biggrin.gif

smile.gif
vicuska
hehe ezen az oldalon csak az én hozzászólásaim vannak idáig. biggrin.gif

Akkor még Alan Mode-nek. wink.gif
vicuska
Mode ha majd meglátod Alan képeit így fogsz járni mint a lenti smile. biggrin.gif
Mode93
hát akkor XD :




hehehee biggrin.gif

jaaajj igggeeen, én is imádom amikor ott mosolyog wub.gif

Mode93
Mode93
kis képeckék tongue.gif

Dave biggrin.gif



egy-két háttérkép

.

.

.

..



egy ilyen jó lenne ide is:













Mode93
















hűha blink.gif





Mode93








XD XD XD XD


hehehee XD
(\__/)
(='.'=)
(")_(")





de még mindig ez viszi a pálmát XD


könyörgöm naaaa azért ez már beteg .......


Vica.......biggrin.gif
Mode93
Megint csináltam ilyen online jóslást, olyan érdepeche dolgok tudnak kijönni.
vicuska
Hűűűűűűűű micsoda képáradat...........

hehehehe az a meztelen segges az csúcs............ biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 16:08:41) *
Megint csináltam ilyen online jóslást, olyan érdepeche dolgok tudnak kijönni.

na mondd...........



Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 14:44:01) *
hát akkor XD :




hehehee biggrin.gif

jaaajj igggeeen, én is imádom amikor ott mosolyog wub.gif


jááááááááááááj Dave itt olyan szép. wub.gif
vicuska
íme a kép párja........... smile.gif
name
Idézet (vicuska @ 2010.09. 28. - 17:51:56) *
Helló csajok.

Trixx akkor gyere el Kecsóra biggrin.gif és vegyél itt telefontokot.Még találkozhatnánk is.........

Mode jó szemét volt a tanárnő veletek. angry.gif

Niki hehe láttam amit írtál.Lökött csaj......... biggrin.gif

Ja és a lányomnak bronhitisze van.Be vannak szűkülve a hörgői és zörejeket is hallott nála a doki.

Mennék szivesen...
Közben a net-en találtam egyet, és lehozták a szolnoki nokiába. Amott megnézheted ha gondolod.

Szegény kiscica sad.gif Remélem azóta már jobban van.
vicuska
Ááááááááá Trixi ha már itt vagy megy neked Martin kép. smile.gif

első kép:jó az a tetkó. smile.gif

Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 16:32:17) *
Mennék szivesen...
Közben a net-en találtam egyet, és lehozták a szolnoki nokiába. Amott megnézheted ha gondolod.

Szegény kiscica sad.gif Remélem azóta már jobban van.

Oké majd megsasolom.

Köszi már alakulgat a Petra.
Mode93
Szia Trixx biggrin.gif

Vica, hát most nem emlékszem, de furcsa dolgokat XD
name
Idézet (vicuska @ 2010.09. 28. - 20:10:59) *
Nem csak Andy előtt vonaglott.Martin előtt is nem?Juuuuuuuuuj Trixxi féltékeny lesz............ biggrin.gif

A rohadt r.banca!!!! biggrin.gif

Szia Mode!

Kicsit le vagyok maradva, visszaolvasok közben....

Köszi Vicus, Martin képre mindig vevő vagyok. smile.gif
Ó ha látnátok mi van a telefonomon.
A háttér: Martin, az üdvözlő kép Martin, a fönököm képe: Martin smile.gif, és még egy külön Martin mappa...
és állandóan nézegetem biggrin.gif
vicuska
Trixx olvass csak vissza emlegettünk téged........ biggrin.gif

Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 16:40:37) *
A rohadt r.banca!!!! biggrin.gif

Szia Mode!

Kicsit le vagyok maradva, visszaolvasok közben....

Köszi Vicus, Martin képre mindig vevő vagyok. smile.gif
Ó ha látnátok mi van a telefonomon.
A háttér: Martin, az üdvözlő kép Martin, a fönököm képe: Martin smile.gif, és még egy külön Martin mappa...
és állandóan nézegetem biggrin.gif

ha Martin képet látok akkor mindig te ugrassz be és mindig gondolom magamban,hogy na ezt elmentem Trixx-nek aztán majd beadagolom neki. biggrin.gif

hehe gondolom Martin áradat van a telefonodon. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 16:37:45) *
Szia Trixx biggrin.gif

Vica, hát most nem emlékszem, de furcsa dolgokat XD

Majd eszedbe jut. biggrin.gif
Mode93
Jajj komolyan mondom..mamám is úgy fel tud húzni néha...
felhív, hogy jelentkezzek be msn-re. jól van, megnyitom, 8 perc múlva fölhív megint, hogy hol vagyok már.. alig tudtam megynyitni az msn-t, mert lefagyott az egész gép, indíthattam újra.....akkor mire megnyitott az msn, meg átírtam a személyes üzenetemet, addig hívott az msn-en, de nem tudtam fölvenni, mert megint megakadt a rendszer. erre kikapcsolja, és mondja, hogy rossz a hangszóróm, mert nem veszem föl..hát bakker, valószínűleg azért nem veszem föl egyszerre, mert van más dolgom is. Akkor mi van? Kérdezi, mit jelent ami ki van írva személyes üzenetnek. hogy depeche, vagy mi. Mondom nem, ez Ocho Macho. Erre elkezdi ott nekem fikázni, hogy akkor már nem is érdekes, ő nem szereti, mert nem jó a szövegük, meg mit tudom én...ne zavarja, hogy egyik másik számban nem is érti a szöveget, mert spanyol, vagy angol.... ahol magyar, ott meg igenis szép, és nem állandó témájuk van.....
utána mi van? mondom neki, hogy baromi sok tanulnivalóm van a hétvégén, töriből témazárót írunk, irodalomból meg a Szózatot kérdezik,be kell seggelnem őket. 2 perc múlva meg már mondja, hogy a hétvégi program nem változik, reméljük, hogy nem fog esni az eső...hát mondom ezt nem hiszem el, most mondtam, hogy tömérdek tanulnivalóm van....ja de még előtte hozzáteszi, hogy időbe tanuljak meg.......mert az olyan egyszerű b*meg......
Anyám másfél hete magyarázta ezt el neki, hogy nem tudunk minden hétvégén ott ülni...szombaton az ember egy kicsit szeretne pihenni, nem mindent megcsinálni aznap, hogy vasárnap lehessen menni mamámhoz.........
vicuska
Ez a kép pedig Frunak megy.Dave gitáros kép. smile.gif
Mode93
heheeee Martin áradat biggrin.gif Én mindig beosztom a dolgokat..biggrin.gif Most pl. Michael Jackson témám van, dM csengőhangom, Gergő a háttér (Ocho Macho énekese-ráadásul félmeztelenül XD), és Hurts képernyővédő..biggrin.gif
Máskor megcserélem ..biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 16:46:35) *
Jajj komolyan mondom..mamám is úgy fel tud húzni néha...
felhív, hogy jelentkezzek be msn-re. jól van, megnyitom, 8 perc múlva fölhív megint, hogy hol vagyok már.. alig tudtam megynyitni az msn-t, mert lefagyott az egész gép, indíthattam újra.....akkor mire megnyitott az msn, meg átírtam a személyes üzenetemet, addig hívott az msn-en, de nem tudtam fölvenni, mert megint megakadt a rendszer. erre kikapcsolja, és mondja, hogy rossz a hangszóróm, mert nem veszem föl..hát bakker, valószínűleg azért nem veszem föl egyszerre, mert van más dolgom is. Akkor mi van? Kérdezi, mit jelent ami ki van írva személyes üzenetnek. hogy depeche, vagy mi. Mondom nem, ez Ocho Macho. Erre elkezdi ott nekem fikázni, hogy akkor már nem is érdekes, ő nem szereti, mert nem jó a szövegük, meg mit tudom én...ne zavarja, hogy egyik másik számban nem is érti a szöveget, mert spanyol, vagy angol.... ahol magyar, ott meg igenis szép, és nem állandó témájuk van.....
utána mi van? mondom neki, hogy baromi sok tanulnivalóm van a hétvégén, töriből témazárót írunk, irodalomból meg a Szózatot kérdezik,be kell seggelnem őket. 2 perc múlva meg már mondja, hogy a hétvégi program nem változik, reméljük, hogy nem fog esni az eső...hát mondom ezt nem hiszem el, most mondtam, hogy tömérdek tanulnivalóm van....ja de még előtte hozzáteszi, hogy időbe tanuljak meg.......mert az olyan egyszerű b*meg......
Anyám másfél hete magyarázta ezt el neki, hogy nem tudunk minden hétvégén ott ülni...szombaton az ember egy kicsit szeretne pihenni, nem mindent megcsinálni aznap, hogy vasárnap lehessen menni mamámhoz.........

Az idős emberek néhe furimányosak tudnak lenni.

Nekem apám olyan,hogy ha egy évben egyszer felhív telefonon akkor is kb. 2 perc alatt fel tud idegesíteni. dry.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 16:49:20) *
heheeee Martin áradat biggrin.gif Én mindig beosztom a dolgokat..biggrin.gif Most pl. Michael Jackson témám van, dM csengőhangom, Gergő a háttér (Ocho Macho énekese-ráadásul félmeztelenül XD), és Hurts képernyővédő..biggrin.gif
Máskor megcserélem ..biggrin.gif

hehe halmozod az élvezeteket mi? biggrin.gif
name
Idézet (Niki @ 2010.09. 29. - 16:09:04) *
Mode képzeld ma MJ klipeket néztem.
Imádom a Dirty Diana-t...

Na ezt a számot én is nagyon nagyon imádom.
Mondjuk sok számát szeretem.
Emlékszem, még kislány voltam, amikor láttam a Moonwalkert,videón a szomszéd utcában. (Mert akkoriban a környéken csak nekik volt.) Szóval emlékszem milyen nagy hatással volt rám, teljesen elvarázsolt. Utána napokig próbálgattuk azt az előrehajlást. Tudjátok, a talpad lenn van, és kihúzott testtel, bokából előredőlsz.... Persze hogy nem sikerült biggrin.gif

Mode köszi a Gore family képeket, Vicus neked meg a megztelen hátsósat smile.gif
vicuska
Trixx szívesen. smile.gif Bár gondolom meztelen kapucínereset szívesebben nézegetnél. wink.gif
name
Idézet (vicuska @ 2010.09. 29. - 18:49:03) *
Ja Martin kiment mert nem akart lámpatartó lenni. biggrin.gif Viszont még a folyosón is hallotta a nyögéseiteket. wink.gif

Dehogy is. Hozzám jött. Már nem bírta nélkülem. :9
Mode93
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁ

Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 16:52:21) *
Na ezt a számot én is nagyon nagyon imádom.
Mondjuk sok számát szeretem.
Emlékszem, még kislány voltam, amikor láttam a Moonwalkert,videón a szomszéd utcában. (Mert akkoriban a környéken csak nekik volt.) Szóval emlékszem milyen nagy hatással volt rám, teljesen elvarázsolt. Utána napokig próbálgattuk azt az előrehajlást. Tudjátok, a talpad lenn van, és kihúzott testtel, bokából előredőlsz.... Persze hogy nem sikerült biggrin.gif

Mode köszi a Gore family képeket, Vicus neked meg a megztelen hátsósat smile.gif


hehe..biggrin.gif Ahhoz Michael-nek van egy külön cipője, amin van egy ilyen bevágás, a padlóban meg egy szög..a cipőjét olyankor abba beleakasztja aztán dől biggrin.gif Meg a bokáját is megtartja persze, az is hozzá van rakva biggrin.gif
vicuska
Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 16:54:53) *
Dehogy is. Hozzám jött. Már nem bírta nélkülem. :9

Igen mi is azt tippeltük Mode-al. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 16:50:36) *
Az idős emberek néhe furimányosak tudnak lenni.

Nekem apám olyan,hogy ha egy évben egyszer felhív telefonon akkor is kb. 2 perc alatt fel tud idegesíteni. dry.gif


hehe halmozod az élvezeteket mi? biggrin.gif


Hát az biztos....de ha valamiért szólunk neki, akkor meg megsértődik...

Bizony biggrin.gif
vicuska
Mode igen a generációs különbségek azért ki szoktak időnként jönni.

Mode itt van apád és a férjed.Családi fotó......... biggrin.gif
Mode93
Hát az biztos.


Ilyen szép háttérképem van......ahh..wub.gif

name
Idézet (Mode93 @ 2010.09. 30. - 17:06:38) *
[ez a csaj nem Martin nője volt? Hát nem Martin veszi el..biggrin.gif



Há-há-háááááááááááááá letiplizett a csaj biggrin.gif

Akkor most ki a nője? wacko.gif

Mode, hogy te miket meg nem találsz!!!!
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:03:34) *
Mode itt van apád és a férjed.Családi fotó......... biggrin.gif


ehehhee XD Hát igen, ez a kép a családi fényképalbumban is látható ugyebár..biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
vicuska
Trixxi örülhetsz Martin volt nője máshoz ment hozzá. biggrin.gif

Mode fincsi pasi a háttérképed. wink.gif
Mode93
Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 17:05:10) *
Há-há-háááááááááááááá letiplizett a csaj biggrin.gif

Akkor most ki a nője? wacko.gif

Mode, hogy te miket meg nem találsz!!!!


Te!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif

Hát igen...biggrin.gif Képmániás vagyok biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 17:06:38) *
ehehhee XD Hát igen, ez a kép a családi fényképalbumban is látható ugyebár..biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Muhaha már csak te hiányzol róla. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:06:56) *
Trixxi örülhetsz Martin volt nője máshoz ment hozzá. biggrin.gif

Mode fincsi pasi a háttérképed. wink.gif


Hát igen..wub.gif
egy hete még pörgette is a pólóját XD de egy rohadt fényképet nem tudott volna csinálni egy fotós se.....
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 17:07:07) *
Te!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif

Hát igen...biggrin.gif Képmániás vagyok biggrin.gif

Csak tudnám hol az ördögbe találsz ilyen képeket? ohmy.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:07:31) *
Muhaha már csak te hiányzol róla. biggrin.gif


ehehehehehehheee XDDD Ekkor még nem voltunk együtt a férjemmel..biggrin.gif
vicuska
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 17:07:59) *
Hát igen..wub.gif
egy hete még pörgette is a pólóját XD de egy rohadt fényképet nem tudott volna csinálni egy fotós se.....

neked kellett volna csinálni fotót. biggrin.gif

Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 17:08:32) *
ehehehehehehheee XDDD Ekkor még nem voltunk együtt a férjemmel..biggrin.gif

hehe biggrin.gif

esetleg egy esküvői képeteket kuriózumként tessen már berakni. biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:08:13) *
Csak tudnám hol az ördögbe találsz ilyen képeket? ohmy.gif


Hát természetesen Martin családi albumában...biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:09:38) *
neked kellett volna csinálni fotót. biggrin.gif


hehe biggrin.gif

esetleg egy esküvői képeteket kuriózumként tessen már berakni. biggrin.gif


Hogyan, amikor sikítoztam, mint állat??????????????????? XDDDDDD
Barátnőm egyet tudott csinálni, de homályos és nem túl jó..XD


esküvői képet? oké biggrin.gif






Anyám hívott az előbb, belesikítottam a telefonba laugh.gif

óóó már meg is van a cím, Teréz körút 62 biggrin.gif

éhes vagyoook
vicuska
Martin családi albumába van az a kép amin volt nője férjhez megy máshoz? biggrin.gif

na neeeeee fekete ruhás esküvői kép........én nem erre gondoltam....... biggrin.gif fehér ruhásra..........

Szegény anyukád lehet megsüketült tőled. biggrin.gif

Mode egyél.Van már kajád? biggrin.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 16:49:20) *
heheeee Martin áradat biggrin.gif Én mindig beosztom a dolgokat..biggrin.gif Most pl. Michael Jackson témám van, dM csengőhangom, Gergő a háttér (Ocho Macho énekese-ráadásul félmeztelenül XD), és Hurts képernyővédő..biggrin.gif
Máskor megcserélem ..biggrin.gif

Na ez én telóm meg képeket vetít háttérnek wink.gif Jó mi?

Félmeztelenül mi? biggrin.gif
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:20:09) *
Martin családi albumába van az a kép amin volt nője férjhez megy máshoz? biggrin.gif

na neeeeee fekete ruhás esküvői kép........én nem erre gondoltam....... biggrin.gif fehér ruhásra..........

Szegény anyukád lehet megsüketült tőled. biggrin.gif

Mode egyél.Van már kajád? biggrin.gif


jaaa neeem biggrin.gif Ezt Martin volt nőjének családi albumából szedtem biggrin.gif

Nekünk fekete ruhás esküvőnk volt Vica biggrin.gif Nem vagyok a fehér híve..biggrin.gif úúú már gondolkodnom is kell, most lesz a 2. házasságunk, meg kell erősíteni, jajj mit vegyek föl, tetszenem kell neki...valami jó kis dekoltázshangsúlyozót keresek

Hahaha belekérdezett, hogy "Mi bajod van?" XD

Hát elvileg van, de valami finomat akarok enni biggrin.gif

Trixx

Olyan nekem is van, de egyelőre csak Jacksonosba (nem enged hangulatjelet XD)

Bizony

SZIIIA GERGŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
vicuska
Mode valami jó kis cicikidobósat vegyél fel hagy legeltesse a szemeit megint az a drága ember. biggrin.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 17:07:07) *
Te!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif

Hát igen...biggrin.gif Képmániás vagyok biggrin.gif

Én meg imádom a képmániádat!! biggrin.gif

Ja és tanulgatsd a Szózatot, minden magyarnak kötelező, nem beszélve róla hogy gyönyörű!!!!
Remélem szereted a verseket.
Mode93
Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:24:33) *
Mode valami jó kis cicikidobósat vegyél fel hagy legeltesse a szemeit megint az a drága ember. biggrin.gif


aaz tutiii!!!!
De ha nem lenne ott annyi ember, csak mi ketten, egy szexi fekete cicifixben mennék csak.. XD ja meg azért bugyit is vennék, azt úgyis levenné...biggrin.gif
name
Idézet (Mode93 @ 2010.10. 01. - 16:57:00) *
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁ



hehe..biggrin.gif Ahhoz Michael-nek van egy külön cipője, amin van egy ilyen bevágás, a padlóban meg egy szög..a cipőjét olyankor abba beleakasztja aztán dől biggrin.gif Meg a bokáját is megtartja persze, az is hozzá van rakva biggrin.gif

na most már ezt is tudom. nem is gondoltam volna hogy ilyen furmányos....
vicuska
Mode hehe majd esetleg a privátszobába vesd be a fekete cicifixet meg egy csini fenék mutogatós tangát. biggrin.gif
Mode93
Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 17:25:21) *
Én meg imádom a képmániádat!! biggrin.gif

Ja és tanulgatsd a Szózatot, minden magyarnak kötelező, nem beszélve róla hogy gyönyörű!!!!
Remélem szereted a verseket.


Imádom a verseket!!! (A Himnuszból már lefeleltem 5-ösre)
Főleg Petőfi verseit!!! Kiskoromban minden nap ki kellett vinnie anyámnak a Petőfi szoborhoz , mert annyira imádtam. Pedig akkor nem ismertem, de akkor is valahogy szerettem. És azóta is imádom.

Idézet (Trixx @ 2010.10. 01. - 17:27:06) *
na most már ezt is tudom. nem is gondoltam volna hogy ilyen furmányos....


biggrin.gif
Én is próbálgattam sokat, de nem ment..biggrin.gif aztán utána néztem, és rájöttem..biggrin.gif

Idézet (vicuska @ 2010.10. 01. - 17:27:24) *
Mode hehe majd esetleg a privátszobába vesd be a fekete cicifixet meg egy csini fenék mutogatós tangát. biggrin.gif



De ott is sokan vannak..biggrin.gif Főleg Britt XD
Ez egy "lo-fi" (egyszerűsített) verziója legfőbb tartalmunknak. A teljes verzió megtekintéséhez - további információkkal, szerkesztve és képekkel klikk ide.